CCC

Opinie o CCC

panpracownik

okropna praca, pracowałem 5 dni i odszedłem i ile zaplacili 5 zł za godzine. śmieszne, do tego caly czas na nogach zero gadania, stania caly czas chodzic, bramki nie dzialaja, starsi pracownicy caly czas cie pilnuja zebys nie stał, nie gadał na zaplecze nie chodzil a sami bez przewry gadają stoją opaci o półkę i co 5 min latają na zaplecze.

kamiloo

CCCC ? Pffffff Szczerze odradzam pracowania w tym juz nie powiem czym ... - Bramki nie dzialaja / nie ma - nie ma ochroniarki/ochroniaza - kamery - sa ustawione tylko na pracownikow , "czy dobrze pracuja" a wyjscia nie obejmuja - z powyzszych powodow potrafia nawet "klienci" zlodzieje przyjsc cala rodzina i krasc ! I kto jest winny za kradzieze ? - PRACOWNIK ! I TO PRACOWNIKOWI KRADNA PENSJE I PREMIE Bo "wedlug osob wazniejszych od zwyklego robola to pracownicy maja latac po calym sklepie i ukladac towar caly dzien i w tym czasie maja pilnowac wyjscia " Sprawujesz sie znakomicie w pracy ? I c**j z tego kierowniczka i tak napisze ci naganne zachowanie i pelno klamstw na twoj temat Upomnisz sie by dali ci pelna wyplate lub bedziesz czepiac sie o to ze kierowniczka zle wypisuje przepracowane godziny zmniejszajac twoja o polowe - zwolnienie dyscyplinarne za : " caloksztalt ". I wiele (ogrom) zlych i nie przyjemnych sytuacji na sklepie Szkoda pisac dalej ale naprawde nie radze wdepnac w te gucio i omijac ccc szerokim lukiem.

Zuzia

Własnie koncze okres próbny, pracy szczerze nienawidzę , umowy na pewno nie przedłużę , na 3/4 etatu w Warszawie 1000 zł na rękę, wymagania jak większość tu pisze.. no nie za takie pieniądze, najśmieszniejsze są te uwagi, każdego dnia czytasz na swój temat zazwyczaj krytyczne komentarze pełne wykrzykników, no chyba,ze dobry wskaźnik na kasie nabijesz, tak to własnie człowiek daje z siebie wszystko i dostaje takie podziękowanie ( no mnie to nie motywuje do pracy, tym bardziej,że często wyjaśniam sprawe i jak się okazuje kierowniczka niechcący się myli jak ją pisze). Każdy tutaj ma inne podejście do życia i może dla niektórych 1000 zł to dobra stawka, ale w Wawie raczej ciężko za to wyżyć. Mnóstwo nieprzyjemnych sytuacji, których tu nie opisze,ale zapamietam chyba do końca życia . Polecam,ale dla ludzi, którzy dają sobie w kasze dmuchać i mają dobre nerwy. A i kochanym klientom co nie potrafią czytać smsów CCC ze zrozumieniem gratuluje, napewno kasjer napisał wam tego smsa, a w domu pewnie też robicie kupe na dywan i nie sprzątacie ...

Nowa

Dziewczyny a czy miałyście taką sytuacje, że NIE WOLNO mieć Wam telefonu komórkowego przy sobie? No i pytanie co jeśli nie podpisze oświadczenia odnośnie zgody na nocki, dodatkowe godziny mając dziecko do lat 4 ??!!!

Kasjer

Rozmowa przeprowadzona była super, wręcz chciało się od razu iść do pracy. Uśmiech i przyjazne nastawienie, niestety tylko podczas tej rozmowy...

Pytania dotyczyły tego czy jestem klientą sklepu, czy mam od nich buty i musiałam krótko przekonać kierwonika że to właśnie ja nadaję się do pracy tam.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
M

Uwaga na "Pracę w CCC" Robisz tam za ochronę, kamery, bramki, Sprzedawce, Sprzątaczkę, i czasem za kierownika, bo akurat kierowniczka musi miec wolne bo nie może pracować a drugiej za to się nie chcę i tak zostajesz wrobiony w rolę kierownika za te marne grosze. Kamery oraz bramki to atrapy. Kamery służą za straszaka na pracowników, dostajesz zjeby kiedy buty ci zginą bo nie byłeś/aś wstanie upilnować całego narodu... Pensja to 1000zł netto a 3/4 etatu a o premiach zapomnijcie... za cały etat bierze się marne 1200zł netto... Katastrofa

gosia

narzekacie że mało płacą w ccc ale jak praca taka płaca idźcie do biedronki tam wam zapłacą 1800 tylko tez będziecie narzekać że za ciężko. Pracowałam przez 2 lata i wiedziałam na jakie pieniądze się godzę atmosfera była ok kierownik super RKS też spoko można było się ze wszystkim dogadać myślę że jak wrócę z zagranicy i będę szukać pracy na pewno zapukam do ccc

ola

od niedawna rozpoczęłam pracę w CCC, początkowo się ucieszyłam że dostałam pracę w silnie ustabilizowanej firmie. Możliwości awansu, premie... wszystko brzmi super. w efekcie praca jest śmieszna. Umowa jako kasjer/sprzedawca, kasy nawet nie dotykałam.... odgórnie firma zakłada że każda osoba wchodząca do sklepu to.... ZŁODZIEJ , klientem staje się dopiero wtedy jeśli podchodzi do kasy. moja funkcja polega na pilnowaniu 'złodziei' a nie pomocy klientom przy wyborze obuwia. Pieniądze są marne i to bardzo. umowa 3/4 etatu, nie dostaje nawet 1000zł wymagania ogromne, premi 0 bo kiepsko pilnujemy złodziei. Mam nadzieje że długo tam nie popracuję !!

Nieznany!

Ja chciał bym dodać coś od siebie, a mianowicie to, że podczas rozmowy kwalifikacyjnej kierownik, zastępca kierownika zawsze informuje o wynagrodzeniu miesięcznym i o wszystkich premiach... Więc jeśli macie zamiar czytać takie głupoty i wierzyć w to co ludzie tu piszą to powodzenia życzę...

ccc
@Nieznany!

U nas nocki nie były płatne tylko obowiązkowe a jak nie przyszłaś to zwolnienie

Taa, jasne za nocki wyższe stawki. Prawda jest taka, że nocki i inwentaryzacje nocne w ccc są płatne 5zł za godzinę bo pracujesz na umowę zlecenie, a nie wliczają się do grafiku ;/

Amelia

Dodatkowo CCC Złote tarasy Arkadia mają prace na nocki czasem. W czasie dnia centrum nie pozwala na robienie dostaw i wykładanie towaru.

Amelia

CCC jak każde inne. Pensja 3/4 etatu 1350 brutto czyli 1007 zł na rękę. Żal !!! jak przeżyć za to nie mam pojęcia , ale są osoby, które w tym siedzą po 4-5 lat lecz na pełnym etacie i mają ok 1500 netto około. Osoby zatrudnione na 3/4 etatu w okresie letnim wakacyjnym mogą dorobić więcej a raczej nie maja wyjścia bo pracują za tych co są na urlopie i ich etat jest wtedy cały praktycznie. Lecz to jest liczone jak zwykła godzina czyli stawka normalna. Pracownik jeśli nie jest na urlopie musi być obecny na inwentaryzacji godziny nocne i ma płacone 5 zł/h żal !!!!!! (ewent powrót we własnym zakresie) (usunięte przez administratora)

frajer

Trzeba dodać, że ludzie w tej firmie latami pracują za minimalne stawki na pół etatu z dopracowaniem do 3/4 etatu lub na 3/4 etatu z dopracowaniem do etatu. Więc można się zdziwić na bezrobotnym bo zarobki nie wystarczą by mieć zasiłek! Chorobowe i macierzyński też płacą od faktycznej podstawy więc z głodu można zdechnąć. Etaty dostają funkcyjni. Teoretycznie. Bo zamiast starszych sprzedawców mających pensje 1800 – 2000 brutto te same obowiązki wykonują sprzedawcy zmuszani przez kierowników. O prawdziwym awansie mogą pomarzyć dygając 7 dni w tygodniu na zmiany za 1300 zł netto z premiami. I faktycznie, po każdej inwenturze przez parę miesięcy ludzie z premii dostają 9, 90 netto bo ok. 100zł zabierają za kradzieże na sklepie. Tyle, że zatrudnienie na sklep jest minimalne i nie ma komu tych butów pilnować. A jak się podpisuje umowę to mówią, że wypracowane premie sprzedażowe będą wypłacać. Taaaa, sobie, w centrali za okradanie frajerów. A wypłacanie premii za dużą sprzedaż kierownikom regionalnym a nie tym, co w sklepach w dzień i w nocy (usunięte przez administratora) z kartonami to ku...two. O przepisach prawa pracy: normach dobowych, dodatkach nocnych można zapomnieć. W każdym sklepie są 2 listy obecności. Spytajcie po co? ….

@frajer

Post z 2014 a nic się nie zmienia . Niestety zmieniły się czasy i człowiek nie szuka pracy a praca człowieka , jak widać CCC nie zmienia polityki co do pracowników .

ElMacabra

Jak świat stary tak bzdurnych opinii to ja dawno nie czytałam -.- To że biorą po 50 zł za straty jest chyba lepsze niż jak mają zabierać z pensji znacznie więcej. (czasem straty sięgają 20000 a nawet więcej) Na premie od sprzedaży nie ma co się za bardzo nastawiać bo to psie pieniądze. To czy są czy ich nie ma niewiele zmienia. Nawet nie wiecie co niektórzy ludzie robią żeby ukraść głupie buty. Czasem jak by się człowiek nie starał to nie da się wyłapać każdego złodzieja a ktoś za to konsekwencje ponieść musi. Pracownice są uśmiechnięte chociaż po całym dniu pracy każdemu spada poziom euforii. Każdy zawód ma swoje plusy i minusy. Więc sory ale nie pojmuje o co ten cały ból (usunięte przez administratora). Jak się nie chce pracować tylko się od początku liczy na kwiatki i podziękowania za pojawienie się w pracy to sory ale dajcie pracować tym którzy tej kasy naprawdę potrzebują. Nikt się z nie będzie użerać z darmozjadami. Ot tyle w temacie... Jak na sieciówke to jest to bardzo dobry sklep. Trzeba być odpornym psychicznie bo klienci potrafią dać popalić :P

pink_m
@ElMacabra

Wiesz co dziewczyno ja pracowałam w tej firmie 3 lata (sklep w Warszawie) i też oczekiwano ode mnie składania się na braki. Pracowałam na początku na 3/4 potem na cały etat - psie pieniądze oczywiście, ale wówczas nie mogłam zmienić pracy dlatego trwałam w tej grotesce. Mówisz, że ludzie kradną i że powinnam się składać na braki, czyli nie dość że ta firma wykorzystuje pracownika do granic możliwości to jeszcze mam sponsorować złodzieja, który ukradł obuwie, ze swojej pensji?, która i tak jest pożal się boże jak na takie oczekiwania ze strony firmy. Byłam na swoim sklepie kierownikiem zmiany i jako jedyna uczciwie wpisywałam braki w mailach do RKS, a reszta trzęsła tylko portkami na samą myśl o naszym RKS, panie (usunięte przez administratora) co do złodziejstwa to nie dziwie się nie kradną skoro od pracownika wymaga się żeby wręcz tańczył i śpiewał przy każdym kliencie, najlepiej powinien wszystkich w tym samym czasie obsługiwać idealnie, również w tym samym czasie powinien przyjąć dostawę np. 50-60 wielkich kartonów zbiorczych (takie dostawy są przed rozpoczęciem sezonu), następnie wszystko powkładać w regały na sklepie w odpowiedniej kolejności,bo instrukcja VM (na wszystko czas do 15) - oczywiście cały czas klient najważniejszy. W międzyczasie oczywiście musisz być ochroniarzem i detektywem sklepowym, bo potem odpowiadasz za braki. I to wszystko za 1180 zł miesięcznie (tyle średnio zarabiają cało etatowcy). A jeśli jeszcze jesteś kierownikiem zmiany to na bieżąco odpowiadaj na maile, telefony i wypełniaj RESa. I to wszystko przy łącznie trzech osobach (łącznie z kierownikiem zmiany) z personelu na sklepie. Wiadomo nikt nie chce żeby kradli w jego pracy, ale jak się robi z pracownika, który i tak ma wiele na głowie jeszcze ochroniarza, ciecia i sprzątaczkę (wszystko w jednym czasie) to ja się nie dziwie, że kradną. Wiele rzeczy jeszcze mogłabym powiedzieć o tej pracy i tej firmie, więc nie mydl dziewczyno oczu innym, że wystarczy sumienie pracować a wtedy firma Cię nagrodzi. Nie bez powodu ludzie nie chcą tam pracować.

taka prawda

za brak usmiechu za zły ubiór w sumie za byle co jak tajemniczy napisze - to lecisz mało tego co róż trzeba w nocy pracowac bo brakuje ludzi przychodzi dostawa i dymasz nocke a potem moze pozwolą ci odebrać te godziny bo żeby zapłacić nadgodziny to sie nie kwapią a jakis zastępca prezesa w TVN -ie mówi ze ludzie nie narzekają i jest dużo podań o prace i co z tego jak kazdy pracuje miesiac dwa i ucieka bo o gorzej płatna pracę to w tym kraju trudno a regionalny tez ma to gdzies salony nie mają kierowników po 2-3 miechy jeden kierownik na dwa salony robi myslisz ze ma premie za to albo coś? guzik bajzel jakich mało wysługuja sie zwykłymi sprzedawcami jakby coś to są odpowiedzialni a nawet dodatku funkcyjnego nie dostaja

anonim - 2013-09-11 18:21:52 Jowita, no już bez przesady, czasami piszczą... No, ale nie odpowiedziałaś, czy odbijają straty na pensji pracowników, czy coś w tym stylu? Bo ccc to znana marka, to powinni dbać o dobre imię.dobre imię ccc? - to żart jakiś? poczytaj na money-u chyba o ccc :-) i na innych forach

Jowita

po remanenecie u nas zabrali premie tylko dwóm osobom bo pracowały dłuzej niz pół roku reszta była świerza więc nie mogli ich obciążyć jest duza rotacja w miesiącu na 11 zatrudnionych srednio 5-6 osób odchodzi gdy zobaczy pensję i przychodza nowi :-) tu kto nie przyjdzie to od razu szuka nowej pracy zresztą ja też a bramki nie piszczą podobno od początku odkąd sklep istnieje

Jowita

anonim - 2013-09-11 12:31:42 Jowita, to znaczy, że CCC obarcza za straty pracowników? Przecież to rola ochrony łapać złodziei, są bramki i tym podobne.żeby chociaz te bramki działały :-)

Wolna od CCC
@Jowita

Dziewczyny o czym my mówimy. Ja pracowałam przez 8 lat na stanowisku kierownika. Przed świętami otrzymaliśmy informacje, że nas zamykają na koniec roku. Oczywiście ja i moja załoga nie przyjełyśmy propozycji przeniesienia i podpisalyśmy wypowiedzenia. W tym dniu czułam, że to najlepsza decyzja jaką podjęłam, z resztą moje dziewczyny też tak mówiły. Nasz regio nawet nie powiedział nam do widzenia, oczywiście było mu nie na rękę, ponieważ już miał uknuty plan na nas. Robole przyjdą i będą za grosze zasuwać. Warto iść do prawnika w takiej sytuacji. Bardzo pomoże. Szkoda nerwów na tę firmę. W CCC jesteśmy pierwszą załoga, która w całości zrezygnowała. Nadmieniam, że dziewczyny moje też pracowały po sześć lat i bez skrupułów zrezygnowały. Super miałam ekipę, ale jeśli oni nie potrafią z ludźmi rozmawiać to nie warto tracić czasu na nich. Pozdrawiam

hehe

to nie staż tyle płacą na umowe zlecenie kolega tam miesiac pracował za podobną kase

Jowita

w ccc pracuje sie za najnizsza krajową niby są jeszcze premie których nikt nie zobaczy bo jesli nie obciążą za braki na remanencie to co innego wymyślą

Carmen
@Jowita

To prawda pracujesz za najniższą krajową, premii nie widzisz bo odcinają za kradzieże itp. Za nockę 9h dostałam 20 zł to zwykłe okradanie pracowników. WSTYD

Bucinnio

anonim - 2013-05-25 14:47:28 No nie wierzę, żeby płacili 5zł 4 gr w CCC (przecież to duża znana firma), a zwłaszcza w warszawskiej Arkadii! Zweryfikuje ktoś jeszcze ta stawkę za godzinę i napisze parę słów o pracy, będę wdzięczna, pozdrawiam.chyba trzeba mieć poprawkę na takie wpisy...no bo kto normalny pracuje 2 miechy nie widząc zapłaty?chyba jakiś ćwokson z pażmiechów...

Zostaw merytoryczną opinię o CCC - Warszawa

• Jak się pracuje w CCC?

Zobacz opinie na temat firmy CCC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CCC?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CCC?

Kandydaci do pracy w CCC napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CCC