Okna Velux (Nb-Polska Velux)

Opinie o NB-Polska VELUX

Zastanawiałem się nad aplikowania do tej firmy ale widzę po wpisach ze tam sama (usunięte przez administratora) pracuje , nie mozecie dorwać takiego co tu głupoty pisze bo cje pokazać że nie ma mózgu i naklepac tak.żeby przez tydz z łóżka nie mógł z łóżka wstac, może wtedy coś zaiskrzy w tym pustym łbie. ..

kung fu

Czy musze isć dzisiaj do pracy żółwiu daj znać

Rudy

E a ja kiedyś mateusza z marcinem też złapałem w zbiornikach ale nie pisałem wcześniej bo tylko sie lizali.

Łysy
@Rudy

Jak lubią i jest im dobrze niech się liżą i to nie twoja sprawa.

tygrys_ziemi

Velux dał mi szanse naprawić moje życie na lepsze, pozytywna energia jest klimacik a7 top x) Pozdrowienia dla wszystkich hej

Specjalista Ds. Windykacji

Nigdy nie pisze opinii, ale tym razem to zrobię. Rekruterka bardzo miła, rzeczowa, słowna. 3 rozmowy - 2 online, 3 na żywo i w międzyczasie 2 testy do rozwiązania w domu online. Bardzo duże zaangażowanie kandydata, wiele pytań, szczegółowych, dużo powtarzających się, ale zadanych w inny sposób. Wypytują , nawet przepytują. Do tego sami mało mowia o firmie, trzeba zadawać samemu pytania o wszystko, wyciągać informacje. Kółko wzajemnie adoracji mam wrażenie, spojrzenia po sobie, omawianie testu gorzej niż przesłuchanie, ostrzał pytań, wymagają tłumaczenia się. Nieprzyjazny klimat na ostatniej rozmowie. I oczywiście na koniec tamtaram brak odpowiedzi we.wskazanym terminie. Mnóstwo czasu to zajęło, a zupełny brak szacunku do człowieka. Nawet nie dziękuję. Inne firmy potrafią po wysłaniu cv odpisać. Nie podobało mi się to bardzo.

Mnóstwo, wszelkie, o osobowość,

Tik tak

Złapani na gorącym uczynku na hali a 8 w damskiej toalecie ...bzykanko liderek sie spisał.

Swistak
@Tik tak

Co to za akcja z tym liderem z jakiego to dzialu i jala to pani??? Czy zwykla sciema

Jaroslaw
@Tik tak

Marcinek i taka annia w czarnych wlosach o na jest przyjezdna nie wiem jak sie nazywa

Tak
@Jaroslaw

Wiesz ile jest Marcinków na zakładzie? I ile Ani?

gumiś
@Swistak

Zwykła ściema jak zwykle na gowork komuś (usunięte przez administratora)chcą obrobić.Atrakcji szukają.

Bogdan

Ile na start dają w logistyce

Czopek

Na grilla zapraszam bedziemy omawiać o polityce co usprawnic na mouldingu i dupeczki obrabiać.

@Czopek

E jak tam na grillu czopkinsonie było bo nic nie piszesz nie chwalisz się a buł ktoj jeszcze pozatobą czy sam siedziałeś jak zwykle

Małcinek

Kleszczyku ....nic nie mow

@Małcinek

Czy chodzi o tego małcinka co podłogi nim zamiatali

Jaroslaw
@Monika

Napewno nie rumunek bo kleszczyk wspomniala ze on nima czym bida krótki

Mąż
@Jaroslaw

Ale (usunięte przez administratora) w tym waszym zakładzie. Współczucia dla mężów tych pań co tam pracują

Żona
@Mąż

Puknij się w głowę za nim coś tu zamiescisz.Nie obrażaj kobiet w tym zakładzie.Ja wspłóczuję kobietą ze mają takiego faceta koło siebie .Najpierw lata taki i szuka okazji a pozniej się wypiera ze on nie winny tylko kobieta go prowokowała.A tak naprawdę to liderz,procesowi stoją koło kobiet zagadują.Prowadzi takiego tylki jedna część ciała.Bo jakbyś to widział to byś nie oczerniał kobiet.

Baran

W zeszłym tygodniu jakieś 200zl mniej teraz jakies 150 mniej robią nas jak chcą

Rudy

Ej jak to jest dojezdrzamy 40 km w jedną strone czyli 80 dziennie benzyna 8.19 czy pracodawca daje jekies dofinansowanie w kryzysowych chwilach ...czy mamy isc na L4 bo mniej mi premii zabiorą niż na paliwo wydamy

Lidia
@Rudy

a jaką część premii zabierają za bycie na l4?

StreetKid
@Lidia

Premię frekwencyjną 200 zł.

@Lidia

Chyba 500 bierom ale nie jestem pewien

Operator
@Rudy

Pytanie do dyrektora na spotkaniu.

Hej czy ktoś też miał mniejszą wypłate w zeszłym miesiącu i teraz

Dymanienko

I na zameczka o jak wchodzi ojojo 2 muszą być.Jutro jeszcze odbębnić a w sobote do czopeczka na grilla i znowu się nasuchamy opowieści i plotek kto z kim i gdzie.

Dymanienko

Przez te zmiany ruchu na parkingu to dzwonek był dzisiaj bo kazdy sie pcha jak janusz w grazyne.i bum ale sie wyklepie szkoda matiza i passata

Dzień dobry, czy wiecie może coś na temat firmy SPEC u was?

Ktoś

Umowa zlecenie 13 zł na rękę. Bardzo dużo obowiązków jak na jedną osobę

Listonosz

Mamy to mamy wkońcu drużyne tylko troche sędzia nas zkrzywdził..Brawo chłopaki brawo Czesław.

Duda

Witam, jak wyglada u państwa praca na stanowisku trenera twi? Mógłby się ktoś wypowiedzieć? Jak wyglądają obowiązki i jaka jest miesięczna pensja? :)

Pis-ior
@Duda

Trener I Wychowawca Kasa dobra obiadki dobre super partia kawe parzysz szczególnie sypaną super partia czopkinson też

Operator

Witam czy to prawda że w przyszłym roku wprowadzą czterobrygadówke veluxie? Słyszał ktoś coś?? Jeśli tak to ja się zwalniam i myślę że połowa się zwolni pozdrawiam

Liderek
@Operator

Tak jesteśmy najlepsiiii huraaaa super partia.

Liderek
@Operator

Ja się zwalniam jakby co ...tylko nikomu nie mówcie prosze.

Ola

Czy jest to ciężka praca dla kobiet?

Koksu

Dokładnie trzeba by się wziąść za tych kombinatorow co w soboty nie chcą chodzić !jak to jest panie Grill?

jasiu z lasu
@Koksu

Jak by płacili to by ludzie chodzili a tak to nie mogą cie zmusić, twoja dobra wola że przyjdziesz

Zjarany
@jasiu z lasu

Ja będe będe ...już jestem dotarłem .

Czopek

A ja tam lubie swoją prace.

Zostaw merytoryczną opinię o NB-Polska VELUX - Namysłów

• Jak się pracuje w NB-Polska VELUX?

Zobacz opinie na temat firmy NB-Polska VELUX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 774.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NB-Polska VELUX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 730, z czego 408 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 264 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NB-Polska VELUX?

Kandydaci do pracy w NB-Polska VELUX napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NB-Polska VELUX