Milko

Katowice

Opinie o Milko

koloo 2015-03-20 19:01
PRZECZYTAJCIE KOBITKI UWAŻNIE:
Same jesteście sobie winne szukacie przygód , ja zdaje sobie sprawę że cudze lepiej cieszy ale jak macie ochotę lub parcie na siusiaka to jest taki portal roxa.pl i tam w 100% dyskrecji możecie się pukać do woli za odpowiednią kasę , a nie liczyć na free.
Jak długo pracowałem tam to tylko desperat was podwoził z nie zbyt większą inteligencją niż wy same jesteście.
Wy kobitki myślicie że jak faceta za krocze złapiecie to on już jest wasz,owszem desperat TAK, normalny facet co ma żone to nawet by nie splunoł w waszą strone BO UŁOŻONE ŻYCIE RODZINNE TO JEST NAJWIĘKSZA WARTOŚĆ KAŻDEGO PRAWDZIWEGO FACETA.

pozdrawiam cześć . koloo
iksinski 2015-04-01 21:15
koloo swiete słowa
jest takie powiedzenie.,.,.
tam gdzie się mieszka i pracuje to się siusiakiem nie wojuje:)
dotyczy to pań na równi z panami.
ZERO POSZANOWANIA DLA SIEBIE SAMEGO
PH 2015-05-15 18:28
Witam.
Ktoś coś wie na temat pracy przedstawiciela handlowego? Jakieś wynagrodzenie podstawowe, premie, auto? Proszę o konkrety.
Pozdrawiam
były PH 2015-05-16 11:38
Siemka ,jak chcesz chodzić bez forsy to daj cv,
a jak nie masz bidy to szukaj dalej i nie myśl o pracy w tej powalonej firmie.
Popracujesz miesiąc-dwa -trzy-i nara,i dostaniesz więcej opier....l niz własna matka na ciebie ryczała.
PH 2015-05-18 10:27
Dzięki za przestrogę. A cos z konkretów?
olo 2015-05-26 10:28
a konkretów brak!!!!!!, pracuje jako P.H. kasa w terminie i troszku więcej jak dwa kółeczka.Co do samochodu, mam do dyspozycji fiata panda,minusem jest to że zostawiam i odbieram .

pozdrawiam P.H.
olo 2015-05-26 13:22
guzik prawda PH dostaje 1600 i więcej zje...by a kolega NIBY ph to chyba starą p.....a
pracownik 2015-06-11 15:55
Nie polecam nikomu nigdy nie można skończyć trasy w 8h zwłaszcza trasy 41 na której brakuje kierowców bo każdy nowy po tej trasie już się nie pokazuje w pracy. Ktoś kto dopiero poznaje towar itp z trasy wraca po nawet 18h co jest chore. Osoba która zna towar i wszystko wyrobi się w jakieś 9-12h zależy od ilości sklepów. Wypłaty są śmiechu warte nic dziwnego że co raz więcej sie zwalnia. Ja już po tygodniu zrezygnowałem jak przyjeżdzałem po 10h czy nawet i 18 bo nie dało się szybciej wyrobić trasy. Dobrze mają tylko ci którzy pracują tam kilka lat i jeźdzą koło [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to i 30 sklepów da się zrobić w 7h ale nie trasy gdzie się robi po 350-480km a ze sklepu do sklepu jest nawet 30km dajcie spokój ludzie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] itp. Auto samemu trzeba ładować na firmie być 1-2 w nocuy żeby zdążyć się załadować i o 3 wyjechać i być wszędzie na czas co i tak jest mało pradopodbne dla początkującego. Ogólnie nie polecam tej fimry i w każdy sklepie zjebka za braki towaru albo inne rzeczy
były kierowca 2015-06-14 21:05
cześć pisze jako były kierowca bo już mi nic do tej firmy !!! błagam praca w nocy wygląda tak , że jeden zapie......la a drugi stoi cały czas przy komputerze i romansuje kto pracuje to oczywiście wie z kim... zamiast sprawdzać palety !! kierowcy zamiast układać towar to ciągle latają , że tego brakuje , tamtego brakuje a kontrola zamiast patrzeć roboty to myśli o niebieskich migdałach. Pani szefowo może by w końcu wypadało jakoś zareagować bo to co się wyrabia w pani właśnie firmie to już przechodzi ludzkie pojęcie. I niech się pani nie dziwi że ludzie się zwalnają - mają dość firmy w której są traktowani jak ŚMIECI bo inaczej nie można tego nazwać!!
goguś 2015-06-18 12:14
witam
panie kierowca co pracujesz po 18 godzin, tam "ktoś" przed tobą na pewno jezdził i nie wierze że po tyle godzin.
jesteś może nie zorganizowany, mało pojętny i tutaj placzesz.
prawda jest taka ze mając prawko kategorii B nie każdy jest kierowcą zawodowym, Ty jesteś tego najlepszym przykładem.

pozdrawiam kierowca
ktoś tam 2015-06-23 11:53
Panie "zawodowy powyżej" 1.5 roku jeździłem busem w międzynarodówce mam doświadczenie większe niż pewnie ty chodź jestem dużo młodszy to 1500km w ciągu dnia dla mnie to żaden problem. Mało tego jeździłem w tej firmie z kierowcą który tam pracuje 9 lat i też nie dało szybciej się przyjechać niż po 10h więc trzeba być idiotą na co jestes największym przykładem żeby za 1600zł pracować w takim trybie + użerać się ze sprzedawcami sklepów którzy zbytnio nastawieni do milko nie są zwłaszcza na trasie 41.Zachwalają pracę tylko ci którzy podlizują się szefowej a każdy inny na rampie tylko gada że ma dość i że głupote człowiek zrobił że chce tam pracować. A ci co tak wielce zachwalają tę pracą to ci którzy maja po 30 sklepów koło [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co 2km sklep więc się da zjechać nawet i po 7h ale nie taka trasa 36 czy 41 gdzie trzeba zrobić ponad 300km. Także panie szanowny kierowco od doświadczenia na B zastanów się co piszesz bo kategoria w prawach jazdy nie świadczy o doświadczeniu można mieć B 10 lat i zrobić przez 10 lat 10tyś km co doświadczeniem jest znikomym a można mieć B przez 3 lata i na rok robić po 80tyś km tak jak w transporcie. Pozdrawiam jeleni pracujących w tych warunkach za te grosze. Żaden nowy tam pracować nie będzie za te kase w tych warunkach bo ta praca to kpnina za taką stawkę. W międzynarodówce człowiek mniej sie narobi a więcej zarobi niż tu jeżdząc po miejscu robiąc za 5 i zarabia grosze. Odnośnie kierowcy powyżej pojeździj na trasie 41 i 36 zmierzymy ci czas to zobaczymy czy będziesz taki mądry
koolo 2015-07-02 15:57
Siemanko ludziska,przypadkowo wlazłem na to forum a napisze TAK
Brakuje kierowców dzwonią i proszą o powrót ja pracowałem trzy miesiące i przenigdy bym nie powrócil do tej powalonej firmy.a trasa 41 ( kolega ma racje najgorsza )A ci co dalej tam pracują to niech dalej fr.........two tam robi i niech nie opisuje super PRACY ,bo żeście powybierali najlepsze sklepy i sami robicie zament z trasami CYSTE ciu.......e.

nara
nowy 2015-07-07 10:04
witam
mam pytanko?
szukam pracy już pół roku a ONi cały czas poszukują ??
do kogo się tam zgłosić osobiście aby dostać prace za kierowce??
szef 2015-07-08 10:10
Do babci klozetowej......
kandydat PH 2015-10-19 13:10
czesc
ktoś coś napisze na temat pracy PH ???

pozdrawiam
lol888 2015-10-26 20:27
wooow milko
nickt 2015-10-27 21:31
Myślę, że temat OGIERA Z NOCNEJ ZMIANY NA MAGAZYNIE w firmie MILKO został wyczerpany dokumentnie. Nie warto się z nim zadawać, nie warto o nim rozmawiać, nie warto nawet myśleć. Cóż można więcej dodać, nic więcej nie warto, tak jak niczego nie jest wart ten człowiek, nawet tych kilku obelg, bo lepiej zachować energię na lepsze rzeczy. A on niech kiśnie w tych jednych portkach od wiosny do zimy, z dziurawymi kieszeniami, bo nic nie ma i mieć nie będzie nigdy, pomyjami zwanymi "kawą" w plastiku i z fajką w gębie. Pozdrawiamy nieuprzejmie. NIKT CIĘ NIE LUBI.
Marco 2015-11-12 12:14
Cześć
dziwne rzeczy tutaj wypisujecie:)
pracowałem w Milko krótko,7 miesięcy ale z niczym takim się nie spotkałem:)
to jakaś przebrzmiała historia a WY dalej o niej piszecie.

pozdrawiam
erfg 2016-05-12 19:33
@hej no nie nie ma teraz rotacji ale w jednej strony to dobrze bo przeciez oznacza to ze nikt sie nie zwalnia od nich i nikogo tez nie zwalniaja na szczescie
Rafał 2016-11-01 10:54
Polecam prace w Milko. Mila atmosfera, wyplata na czas duzo powyzej minimalnej. Przy tym umowa o prace, liczne benefity i premie.
s? 2016-11-06 12:04
jakie obecnie sa zarobki na magazynie ??
zula 2016-11-25 12:44
Nie polecam pracy w Milko, praca jest nudna i monotonna, zero rozwoju jeśli chcesz stać w miejscu lub się cofać to jak najbardziej ta praca jest dla Ciebie.
Z pewnością nie jest to praca dla ludzi ambitnych chcących się rozwijać .
Pracuje tam jedna Pani na zamówieniach, jej ordynarne i prostackie zachowanie może świadczyć o tym,że skończyła jedynie podstawówkę, dziwię się,że szefostwo zatrudnia i trzyma takie osoby.
relka 2016-12-05 12:02
Odp. do zula
W 100% potwierdzam komentarz od zula, pozdrawiam
zyta 2016-12-05 14:09

Napisz prawdę jak jest , a nie ściemniaj frajerze.
Od razu widać , że jesteś fałszywym podlizywaczem - MASAKRA !
Iksiński 2016-12-16 03:59
Nie było mi pisane pracować tam długo , z czego teraz bardzo się cieszę i w 100 % popieram wpis Zuli .Masakra ! Ta firma zatrudnia niestety ludzi , którzy nie mają nawet minimum kultury osobistej . Chamstwo , przekleństwa i poniżanie innych to niestety norma !
Zawiedziona 2017-01-08 20:02
Dziewczyny . Jeżeli szukacie aktualnie pracy gdzie są godne zarobki i normalne godziny pracy to tylko nie Milko ! Praca za najniższą krajową i do tego zawsze w godzinach popołudniowych ,to jest straszne ! Na rano pracuje tam tylko praktycznie jedna osoba która jest wizytówką tej dziwnej firmy , przeklina , obgaduje , podkłada tzw świnie i wychodzi jej to bo utrzymuje się na tej zmianie a reszta , a reszta bidulek nie ma życia prywatnego ! Pracuje się od 12- 20 codziennie , jeżeli chcesz zarobić parę złotówek więcej to i w soboty , niedziele i święta ! Wszędzie tylko nie tu .
tola 2017-01-14 20:45
czesc
napisz troszku więcej na temat tej pracy, godziny dla mnie są super
napisz na czym polega ta praca i do kogo się tam zgłosić z cv

tola
rafal1 2017-02-07 14:16
hamska firma o poszanowania dla ludzi......
czapeczka 2017-02-07 20:45
a facet "czapeczka" narobił strat w swojej firmie jak z Katowic do Indii, ciekawe na ile zrobi Milko..no właściciele maja to na swoje życzenie..
Paulina 2017-03-06 13:29
@tola jakie stanowisko rozważasz dla siebie?
tola 2017-03-10 09:25
na telefonie, pani od przyjmowania zamówień.
Paulina 2017-03-17 13:50
@tola, znalazłam na głównej stronie internetowej firmy zakładkę 'Praca', gdzie można wysłać swoje CV - https://www.milko.com.pl/pl/praca
Nikt 2017-03-31 22:51
Jezeli ktos mysli nad praca w tej firmie to radze sie porządni zastanowic. Chyba ze lubi pracowac za darmo i sie cofac w rozwoju . Kasa marna nie wazne czy to kierowca czy magazynier . Wszyscy jada na tym samym wozku i maja podstawy 1500 netto( i nie ma szans liczyc na wiecej bo szefostwo jest skape) . Zasowaja jak dzikie osly i nic z tego nie maja nawet pozadnej umowy tylko zlecenie. Szefostwo zaczymalo sie w PRL-u i patrzy tylko swojej kieszeni. Ale jak sie chce Merolami rozbijac to tak jest. W firmie nie uswiadczysz milego slowa bo tam nie ma kultury tylko chamstwo i obluda jeden drugiemu dupe obrabia za plecami zwlaszcza ci tam w biurach .Nie dziwota ze Ludzie sie nonstop zwalniaja bo sa traktowani jak psy. Wymagania rosna ale kasa nie. Zal mi tych ludzi bo to fajne osoby ktore wykonuja najgorsza robote. Najlepiej maja osoby w biurze bo tam sa sami samozwanczy kierownicy ktorzy na niczym sie nie znaja i wchodza szefostwu wiadomo gdzie i bez czego. Co do reszty opini to podlaczam sie do innych - sama prawda. Milko za chwile samo sie zamknie bo nikt tam nie bedzie pracowac i ciekawe co szefostwo zrobi? Samo bedzie towar pobierac z magazynu i rozwozic. Czekam na ta chwile.pozdrawiam wszystkich co mieli kontakt z ta chora firma i zycze wam wszystkiego dobrego.
Paulina 2017-04-03 12:08
@Nikt, a jakie plusy zauważyłeś pracując w owej firmie?
Nickt 2017-05-09 07:17
Plus to wyplata na czas. I tyle
chętny 2017-05-10 08:25
Hey
czy może ktoś naświetlić zatrudnienie/wynagrodzenie dla przedstawiciela handlowego ?
jaka jest rekrutacja ?

chętny
Nickt 2017-05-31 05:52
Podstawą dla PH wynosi 2300 netto
Paulina 2017-05-31 11:14
@Nickt czy naprawdę nie zauważyłeś innych plusów pracy w tym miejscu? Co w takim razie zmieniłbyś w Milko? Jakie zmiany byś wprowadził na pierwszym miejscu?
Lila 2017-07-11 21:02
Mówienie prawdy , przy rozmowach kwalifikacyjnych
Robert 2017-07-12 17:37
Zgadzam się z Tobą a mógłbym o tym to i owo napisać i pewnie to zrobię,jest to kwestia czasu
Robert 2017-07-12 20:23
Zastanawiałem się co napisać .i
Na pewno dwie rzeczy są chyba prawdą.
1. Właściciele prowadzą ten interes już dłuższy czas i skoro funkcjonuje to znaczy że wiedzą jak to się robi.
2. Z tego co wiem zawsze pieniądze są wypłacane na czas a bynajmniej tak słyszałem.
Mógłbym napisać i wylać różne informacje nie sprawdzone i oczerniać właścicieli ale czy to coś zmieni? Ano nic. Każdy niech sam sobie o Firmie Milko wyrobi zdanie podejmując tam pracę, i sprawdzi co jest prawdą a co tylko oczernianiem właścicieli.
Ja się będę trzymał tych dwóch dla mnie prawd.
Nickt 2017-07-14 14:44
Robert Skoro słyszałes to się nie wypowiadaj bo tak tworzą się plotki! Prawda jest taka mało zarabiasz na wejściu 1800 netto jako kierowca czyli mało praca ciężka po 10 godzin ciągle problemy komunikacyjne wypłaty 2200 są ale brutto...
coolo 2017-07-15 09:27
2200 brutto no to szału nie ma....
kto pracuje za taką mała kasę za kierowce jak na rynku pracy wolnych stanowisk kierowcy jak od groma
a co do wypowiedzi Roberta, piszesz że słyszałeś że jest tak, to nie jest wiarygodna Twoja wypowiedz.

Łysy 2017-07-15 13:22
Pracują ludzie ktorzy mają blisko nie mają innej pracy a zobowiązania finansowe sa, przyzwyczaili się boją się zmian. Pracowałem tam chwilę na tyle długa że mogę się swobodnie wypowiadać na temat Milko. Robert ja myślę że Ty tam pracujesz ciągle.. tylko czemu zmienilea/as płeć?
Lilo 2017-07-16 21:51
Pracowałem w Milko krotko jako kierowca i nie polecam tej firmy. Osobiscie stwierdzam ze ta firma skierowana jest na dymanie ludzi . Na rozmowie poinformowano mnie ze kierowca ma 2200 netto na wstepie a po okresie probnym wiecej nawet ok 3000 tysi i umowe o prace, zgodzilem sie. Po pierwszych dniach pracy okazalo sie ze to wszstko nie prawda jedna wielka sciema bo kierowca ma max 1800netto i zlecenie . o umowe musisz sie prosic! Czlowiek zasuwa jak glupi i to czasem nawet po 12 godz. Obecnie pracuje w innej firmie jako kierowca od 8 do 16 na luzie i za odpowiednia kase. Dziwie sie ze ludzie tam pracuja za takie grosze ...
Damian 2017-07-18 05:32
Chciałem tam pracować jednak Twój kmentarz otworzył mi oczy
nowy 2017-07-22 19:23
mam tam pracować , obiecała mi pani przy rekrutacji 2200 zł netto oraz po 3 miesiącach umowę o prace
to jak tam jest naprawdę ??
były pracownik 2017-07-24 16:53
jakie 2200, pracowałem tam 1600 do 1800 netto,zlecenie o umowie to możesz pomarzyć
12 godzin w pracy to norma, jak masz zle wydany towar z magazynu to wielki problem aby ci pokryli stratę, najlepiej abyś sam za niego zapłacił.
nie ma wolnego, musisz się prosić kierownika Marka aby dał zastępstwo ale ogólnie mało daje bo nie ma kierowców.
samochód ładowności 700 kg a ty masz na nim 2 tony.
powiem krótko, nie polecam pracy w tej firmi
Lilo 2017-07-24 20:33
W 100% potwierdzam sama prawda .Tylko Jak ja pracowalem nie bylo pana Marka tylko pani Jola czy jakos tak , ktora sie opiekowala kierowcami. Wszyscy na nia narzekaja ze sie nienadaje do tej roboty - jest za miekka dla chlopow. Za to z kim bym nie rozmawial czy to magazyn czy kierowcy kazdy cchwalil pana Marka ktory sie zwolnil . Gosc ponoc byl strasanie ogarniety i odkad go nie ma wszystko sie tam wali. Teraz maja nowych kierownikow ale niedoruwnuja mu nawet do piet. Nie znam faceta ale jak slychac z tej firmy uciekaja dobrzy ludzie co daje do myslenia. Teraz to tam jest lapanka ludzi do pracy. Nie dajcie sie nabrac na kase ktora wam obiecuja bo jej nigdy nie dostaniecie nawet na papierze. Max 1800netto . ludzie zastanowcie sie czy chcecie sie pchac w takie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Jak biedy nie macie a do gara jest co wlozyc szukac normalnej pracy a nie tu!!!
Jak ktos chce moge dac namiary na prace w piekarni w zabrzu lub gliwicach.
Pracownik 2017-07-24 20:58
Marek był przed Jola teraz nie pracuje już w Milko
Zostaw swoją opinię o Milko - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Milko