Opinie o Tesco w Nakło Sądowa 16

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tesco. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tesco o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tesco w Nakło Sądowa 16

cichy

Ja pracuje i nie narzekam, skupiam się na robocie i swoich ludziach i wszyscy chodzą zadowoleni do pracy,a co najważniejsze zawsze znajduję czas dla pracownika, a zarządzam zespołem w licznie 70 osób!!!!!!

,,,,,,

Właśnie o to chodzi ci pożal się Boże kierownicy i niektórzy liderzy ,już oni sobie rękawa w pracy nie wyrwą a udają takich pracusi żenujące

...

No dlatego ktoś powinien to zgłosić, żeby ktoś się tym zainteresował, bo Nasza personalna zwraca uwagę na wszystko tylko nie na to co trzeba! A druga sprawa jest taka, że kierownicy może i siedzą, ale ile z tego czasu w 100% przepracują, a ile czasu spędzają na pitu pitu... Komu tu jeszcze dzisiaj dowalić! Wszędzie teraz się słyszy, że największy obóz pracy obecnie to lidl i tesco...

hdhdh

Góra to powinna się dowiedzieć, co oni wyprawiają z pracownikami, może czas najwyższy zadzwonić na bezpieczną linię i poinformować Kraków jak pracuje Nasza personalna i nie tylko... Znowu się zaczną przesłuchania jak w W11 :D

logo firmy Asystent kierownika projektów
Nakło
Sedulus Sp. z o.o.
logo firmy KASJER
Nakło
Netto Sp. z o.o.
...

dokladnie ale widzisz jak sie sypia zwolnienia moze Ci co zwalniaja niech zaczna od siebie zwolnienia ..chyba bedzie musiala sie o tym gora dowiedziec,...

aaa

Dobrze to tam się pracowało jak była (usunięte przez administratora), jak tylko odeszła wszystko się posypało! o personalnej już nie wspomne, nigdy nie stoi za ludźmi tylko przeciwko nim!

mistrz

a tak mi się dobrze pracowało...

jest

oooooo - 2013-07-05 22:03:21 No,to się teraz porobiło.[usunięte przez moderatora]?A może sprawa została zagłuszona w sklepie i nikt z góry o niczym nie wie?Manipulanci , niezłe zagranie ,na szczęście nie udało im się i bardzo dobrze!!!! Do czego to doszło ! Mam nadzieje że nie obije się to bez echa tak się z ludżmi nie postępuje .

oooooo

No,to się teraz porobiło.Teraz to chyba [usunięte przez moderatora]?A może sprawa została zagłuszona w sklepie i nikt z góry o niczym nie wie?

:-(

M.Żydor - 2013-06-05 14:58:30 nie to nie jest żart, sam poprosiłem Bartka , aby zorganizował tego typu spotkanie. Widać FP Wam nie pomaga. Do zobaczenia Z całym szacunkiem , ale ani nikt nie przyjdzie z żadnym problemem do Bartka( ludzie nie mają zaufania ), a tym bardziej nikt nie odważy się powiedzieć ani jednego słowa na FP, z jednego tylko powodu - obawa przed utratą pracy.

mimi

wejdź na Tesco [usunięte przez moderatora] to zobaczysz wpisy pracowników z całej Polski a nie tylko naszych!!!

M.Żydor

'

B Żygo - 2013-06-02 10:22:02 Wszystkich poniżonych i nie zadowolonych zapraszam do siebie na rozmowę w miarę moich możliwości postaram się każdemu pomóc. mam nadzieje że przyjdzie taki czas że zaczniecie pisać o sobie w samych superlatywach a nie gnoicię się na wzajem to źle świadczy o Was samych. pozdrawiam BartekTo jakiś żart !!!!

...............

tak,niektorzy zapomnieli jakie bylo pierwotne przeznaczenie tego forum,a bynajmniej nie mialo sluzyc takim chamom bez kultury do urzadzania prywatnych krucjatyw. nie wyrazacie opini na temat miejsca pracy,tylko zalatwiacie tu swoje osobiste porachunki. a ci co wazyli sie na jawne,publiczne szykanowanie innych powinni poniesc tego surowe konsekwencje. ta strona powinna zostac zamknieta,bo niczemu dobremu juz nie sluzy. ruszacie juz nie tyle siebie nawzajem ale i czyjes rodziny.nie macie wstydu.zenada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

B Żygo

@przyszły pracownik

[usunięte przez moderatora]szkolił w temacie wiadomym w czasach jego kierownikowania w Pile

mądrala

nic dodać nic ująć, podsumowując : prawda oprawców w oczy kole, więc też siedzą i czytają zamiast z rodziną czas spędzać, a tacy prorodzinni, koń by się usmiał, kup se wybielacz i wybielaj swoją czarną duszę, może zapomnisz ile dziś zła uczyniłeś/aś innym, może te wpisy pomagają ci uciszyć wyrzuty sumienia po szybkim robiemniu kariery

jooojoj

dajcie sobie juz na luzz!!!!! mieszacie obcych ludzi!! JAK SIE COS NIE PODOBA TO SIE ZWOLNIJCIE ..DUZO JEST OSOB NA WASZE MIEJSCE ..A NIE WYPISUJECIE JAKIES BAJKI!!!tu macie odwage sie sprzeczac bo nikt was nie widzi i wszyscy inteligentni..a po drugie jak nie wynosisz brudów z pracy to po co siedzisz od rana na forum jak nie jestes w pracy i rzekomo spedzasz ten czas z rodzina... jakos nie widac bo wolisz siedziec tu i opowiadac bajki ...hahahahah

hfer

ja też wiem kim jest ten obcy ikto pisał w obronie poku to wiadomo [usunięte przez moderatora]hehehe

paczka - 2013-05-31 22:08:26 Jakby mój partner mieszałby się w moje sprawy zawodowe to bym go z domu wywaliła. Co do trosk i kłopotów to oczywiscie, że każdy je ma, większe lub mniejsza, ale to nie upoważnia do szmacenia podwładnych, a także nie usprawiedliwia tego iż wytworzyły się układy i strefy wpływów, które to własnie pozwalaja niektórym na takie zachowania. Dlaczego ? bo mam plecy to sobie dziś kogoś zgnoję i tak mi nic nie zrobią, a wręcz mnie wynagrodzą. Nie dziw się też temu, że ludzie sobie tu popiszą bo w codziennym kontakcie słowa nie można powiedzieć. Wiadomo czym to się skończy, a kryzys jest i nie każdy ma rodzinę przy korycie. Co do paczek to już dałeś czadu, jesli paczki wyznaczają wartości w naszej firmie to cofamy się w rozwoju. Ja swoją przeznaczę na głodujące dzieci w powiecie.tak jest to prawda mądre słowa!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Tesco - Nakło

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tesco?

Kandydaci do pracy w Tesco napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tesco