Opinie o Tesco w Nakło Sądowa 16

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tesco. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tesco o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tesco w Nakło Sądowa 16

Tfu

Nie polecam. Sprzedali mi zepsutą wodę. Oblałam nie dość ze łóżko to i siebie! Nie wiem czy to woda jest ułomna czy butelka. Proszę to jak najszybciej naprawić!!! Pozdrawiam

IvenHo Nowy wpis
@Tfu

Może ty jesteś ułomny :)

Ja Nowy wpis

Czy praca jest pewna w tesco czy też jest szansa, że będą je zmieniać na kaufland?

Magda Nowy wpis

Zapomniałam kompletnie o godz dla starszych od 10-12. Weszlam o 11 a on " nie przegina pani to nie wygląda na 65+" Nie polecam tego Tesco można by bylo grzeczniej.

Magda Nowy wpis
@Magda

Ten gruby ochroniarz.

Wiadomo czy Tesco w miejscowości Nakło poszukuje pracowników? Nie natknąłem się na żadną ofertę pracy, a bardzo chciałbym poznać szczegóły dot. umowy i wysokości stawki godzinowej. Byłbym wdzięczny za informacje.

logo firmy Asystent kierownika projektów
Nakło
Sedulus Sp. z o.o.
logo firmy KASJER
Nakło
Netto Sp. z o.o.
Max

W tym Tesco to obsługa pracuje jak chce. Wszyscy mają klientów głęboko gdzieś. Dać wszystkim wypowiedzenia umowy a po kilku miesiącach najlepszym odnowić.

ex-klientka Tesco Naklo n/Not.

nie polecam. - ceny promocyjne na etykiecie, a na kasie o wiele drożej po cenie standardowej. - ceny zawyżają, żeby obniżyć tej standardowej i dodać etykiete promocja - obsługa do siebie odkłada kilogramami towar, żeby po pracy kupić w promocji a dla klientów np o godz 12 już nie ma towaru w promocji - panie na dziale wędliniarskio-mięsnym pracują z miną i zachowaniem wobec klienta jakby w myślach mówiły do klienta czego chcesz znowu, po co przylazłeś. bardzo nieprzyjemne. - wędliny stare i suche, chyba że akurat dostawa sie trafi - na tyle stanowisk kasowych tylko jedna kasa otwarta, a kasjerki stoją na dziale obsługi i plotkują. - najcześciej otwarte są tylko kasy samoobsługowe gdzie z dużymi zakupami albo osoba starsza ma problem. kasowanie idzie wolno, kolejkia jest długa NIE POLECAM. JUŻ JESTEM BYŁĄ KLIENTKĄ TESCO NAKŁO NAD NOTECIĄ

Zupa1

Obsługa na mięsnym to masakra Moje sugestie dla Tesco: Obsługa powinna bardziej interesować się klientem

@Zupa1

Forum Gowork.pl nie jest forum konsumenckim, ale pracowniczym i skupiamy się tu na sprawach osób zatrudnionych w firmie i rynku pracy. Zachęcam osoby zatrudnione w Tesco do zostawiania swoich opinii o pracodawcy. Czy wynagrodzenie jest satysfakcjonujące, a pracodawca zapewnia premie lub inne dodatki takie, jak bony na święta lub dofinansowanie do wypoczynku letniego? Pracownicy mają zniżkę na asortyment sklepu? Aktualnie pracodawca szuka osób do wykładania towaru oraz obsługi kasy fiskalnej. Napiszcie, jakie warunki zatrudnienia firma oferuje na tych stanowiskach i jakie macie doświadczenia z pracodawcą?

Tfu

Julita

@Ilona, fajnie, że dodałaś merytoryczną i wyczerpującą opinię na temat pracy w Tesco, z pewnością wniosła ona dużo, szczególnie dla osób, które chciałyby podjąć tam pracę. Powiedz proszę, teraz tak dużo otwiera się nowych sklepów, czy masz informacje na temat poszukiwania nowych pracowników do Tesco w miejscowości Nakło?

@Julita

Trochę późno odpisuję ale jeśli chodzi o pracę w Tesco to zawsze można podejść do Punktu Obsługi Klienta i poprosić o rozmowę z kierownikiem. Najlepiej mieć przy sobie cv oraz posiadać książeczkę sanepidowską, wtedy szansa na pracę jest większa.

Ilona

Praca w Tesco jest ok, można liczyć na pomoc pracowników z dłuższym stażem, którzy chętnie służą pomocą. Przełożeni idą na rękę jeśli jest możliwość (chodzi o grafik). Pracuję 5 miesięcy i nie odczułam jeszcze żadnego chłodu ze strony innych pracowników, wręcz przeciwnie, atmosfera jest świetna, to taka jedna wielka rodzina ????

Zainteresowana

Czy macie jakiś powód tej ciszy?

Ilona

Składając dokumenty do pracy w Tesco w Nakle miałam mieszane uczucia, większość słysząc gdzie chce pracować odradzała mi to miejsce! Zaczęłam pracę w Tesco i był to świetny wybór!!! Nie zamieniłabym jej na żadną inną pracę! Atmosfera pracy jest fantastyczna!! Nikt tu nikogo nie pogania, nikt się nad nikim nie znęca psychicznie (a czytałam o tym). Co do żywności, mięso jest świeże, produkty spożywcze przechowywane odpowiednio, co gwarantuje przydatność do spożycia zgodną z datą terminu ważności, nie jak w innych marketach gdzie już miałam do czynienia z przeceną towaru ponieważ był już niezdatny do spożycia a trafiał do przeceny i w domu okazywało się że jest z pleśnią!!! Nie chcę tu oczerniać konkretnego marketu, chodzi mi jedynie o przekazanie faktu ze strony pracownika Tesco, dla którego ważny jest klient!!!!! Tesco to świetne miejsce pracy, godne polecenia.

Julita

@rafałjeśli masz zastrzeżenia co do pracy któregoś z pracowników, to takie informacje warto przesłać bezpośrednio do firmy. Forum jest jednak przede wszystkim miejscem dla osób pracujących lub zainteresowanych pracą w Tesco.

rafał

Chce napisać o ochronię w Tesco Nakło to znaczy o jednym panu takim starszym troche wygląda jak by upośledzony był nie wpuścił mnie z 6 tygodniowym szczeniakiem na rękach chciałem mu kupic miskę obroże i zabawki miałem go zostawić w aucie w upalny dzień nie ma zakazu żadnego na drzwiach Pan ten był chamski normalnie by to powiedział było by OK sam rozbawiony prowadził rozmowę przed Tesco z kolegą mimo to dopadł mnie notorycznie koledzy przychodzą do tego pana

rafał

wer

hej a co to tutaj taka cisza na forum się zrobila :D widze ze od jakiegoś czasu w Tesco trwa rekrtuacja na wiele stanowisk chociaż nie ma się co dziwić mają swoje sklepy w wielu miejscach w Polsce i też na wiele stanowisk jakby ktoś był zainteresowany

MANDARYNKA

KOLEJNA MADRA. TO POKAZ NAM UMOWE Z TESCO W TAKIM RAZIE. PRACOWALAS W AGENCJI PRACY TYMCZASOWEJ NA UMOWE ZLECENIE LUB DZIELO. A TESCO TAKICH UMOW NIE DAJE, BO W TESCO JEST TYLKO UMOWA O PRACE.

MANDARYNKA

nie myl pracy w Tesco z praca z Agencji Pracy Tymczasowej. Bo Ty zatrudniony/na byles w takiej wlasnie agencji a ta agencja kieruje Cie tylko na wykonanie swojej pracy do sklepow Tesco.

Klient

W Tesco W Mszanie pracownicy nie wytrzymują już są zmęczeni psychicznie.Zastępcy kierowników pomiatają nimi jak tylko mogą traktują jak by byli na obozie a nie w pracy to już lepiej się traktuje imigrantów a nie naszych rodaków. Tak być nie może.

d

w tesco w mszanie dolnej kierownictwo wysyla pogrozki do pracownikow

Zostaw merytoryczną opinię o Tesco - Nakło

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tesco?

Kandydaci do pracy w Tesco napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tesco