Tesco

Nakło

Opinie o Tesco

:-| 2013-08-07 10:34:01
cichy - 2013-08-07 09:49:00

Ja pracuje i nie narzekam, skupiam się na robocie i swoich ludziach i wszyscy chodzą zadowoleni do pracy,a co najważniejsze zawsze znajduję czas dla pracownika, a zarządzam zespołem w licznie 70 osób!!!!!!
"cichy" ale szczęściarz z Ciebie że masz czas na skupienie się na swojej pracy i ludziach , że nikt nie zadaje Ci tysiąca różnych rzeczy do zrobienia w krótkim czasie ,tak że nie wiesz w co ręce włożyć bo i tak nie ogarniesz wszystkiego i tak, a potem pretensje że nie wszystko zrobione i podziękowanie za ciężką pracę w postaci notatki służbowej pozdrawiam
cichy 2013-08-07 18:31:43
kluczem do sukcesu jest dobra organizacja pracy, a nie szukanie sensacji i dziury w całym!!!!!!!!!
d;d;d 2013-08-07 19:41:12
A gdzie ta organizacja jest? bo na pewno nie w TESCO!!!
0,0 2013-08-07 19:52:49
Właśnie, "cichy " ty chyba nie wiesz co tu piszesz i nie zdajesz sobie sprawy jak jest w Tesco .Daruj sobie te opowiastki o dobrej organizacji pracy bo jej teraz nie ma !!!!!!! Była kiedyś dawno temu ,jak kierowała nami ( usunięte przez administratora )wtedy to była i organizacja pracy i czas dla pracownika który ,ma problem bo potrzebuje pomocy ,ale nie dzisiaj . I nikt nie szuka sensacji ani dziury w całym itp. jak piszesz.
cichy 2013-08-08 20:52:11
I tu się grubo mylisz, zawsze pretensje , to trzeba mieć przede wszystkim do własnej osoby, a później obwiniać wszystkich na około, a tak dla przypomnienia to ja pracuję w tej firmie i doskonale sobie organizuję pracę oraz moim pracownikom, a jak Wam się nie podoba to zawsze możecie spróbować sił w konkurencji, a nie się męczyć i zatruwać życie innym. Prawda jest taka, że z cieśli nigdy nie zrobi się stomatologa, więc darujcie sobie,( usunięte przez administratora )i tak ma dużo wyrozumiałości, a wy nie radzicie sobie z rutynami dziennymi; co widać po zdenerwowanych klientach, a może się mylę, to skąd taki spadek?!
123456789 2013-08-09 23:13:22
zmiana kierownictwa?! to nic nie da! Jak się weźmiecie do pracy to będzie dobrze. nawet najlepszy kierownik czy kierowniczka nic nie zdziałają w momencie kiedy nie bedziecie robili swojego. zacznijcie pracowac a nawet najgorszy stanie się najlepszym....
123456 2013-08-10 09:10:01
A kto tu nie pracuje człowieku! każdy się boi i ten strach go parliżuje! bo cieżko wytrzmać w pracy przez 8 h w takim stresie... Próbowałes/łas kiedyś? Nikomu tego nie życzę. Ja osobiście bardzo lubie swoją pracę, ale jak go nie ma i można robić swoje... ( usunięte przez administratora ) chciało sie tam chodzić...
cichy 2013-08-10 19:50:48
Nie znasz sklepu, to nie snuj hipotez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
cichy 2013-08-11 09:29:54
To zależy od stanowiska, ale druga umowa na czas nieokreślony.
* 2013-08-11 11:12:44
123456789 - 2013-08-09 23:13:22

No już lepszej wypowiedzi ta strona nie miała .Co ty tu za bajeczki wypisujesz?Jest ciężko z pracą i każdy szanuje to co ma,pracujemy wydajnie i rzetelnie ,pomimo że wy "wspaniali" kierownicy twierdzicie inaczej. Sami pokażcie na co Was stać ,bądżcie wzorem dla nas bo narazie to Wam daleko do dobrego organizatora pracy z ludżmi.Kierownik - to musi być z prawdziwego zdarzenia , lubiący swoją pracę, dający przykład swoim pracownikom,który przychodzi z przyjemnością do pracy a nie z musu. To kierownik musi być motorem , który razem ze swoimi pracownikami napędza tą machinę handlu, aby klient był zadowolony i wracał do nas na zakupy .I właśnie wtedy nawet po bardzo ciężkim dniu pracy pracownicy pomimo zmęczenia wychodzą z uśmiechem na twarzy i chce im się tam wracać. Człowiek czuje szacunek i wsparcie w swoim kierowniku. Tego niestety w Naszym sklepie nie ma. Teraz jest - "ja jestem kierownik , ja tu rządzę , reszta albo się podporządkuje albo dowidzenia ".
koju 2013-08-21 15:30:49
to idź do innego marketu i niech Ci zawołają "żółte wsparcie" :D nigdzie nie ma,tylko u nas!!! a jeśli Wam coś się nie podoba(chodzi mi o pracę) to nikt Was nie trzyma,droga wolna,żegnam
oczom swym nie wierzę 2013-08-24 16:57:25
Pracowałeś w firmie Tesco i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

Ta informacja jest na początku każdej strony. Czy ktoś kto zaczął ten serial żali -jak mi źle, jak mi szaro, jak mi ......... i tak dalej oraz osoby które odpowiadają zauważył/y/ 1 słowo -PRACOWAŁEś- !!!! W związku z powyższym dla dobra tych ludzi którzy ciężko pracują w TESCO NAKŁO i mają gdzieś wewnętrzne tarcia kilku osób, proszę by zaprzestano tej pożal się boże farsy z cyklu"moda na sukces" i dano pracować w spokoju, by nie musiały słuchać od klientów że pracują tu furiaci, którym ambicja uderza w główkę. Jeśli ci Kobieto lub Mężczyzno pracujący w TESCO tak źle jak piszesz to się po prostu zwolnij i idź do innej pracy///na marginesie śledząc rynek pracy w Nakle jest kilka zakładów pracy gdzie rotacja pracownicza jest dość spora a występuje wówczas gdy pracownicy odchodzą i przychodzą nowi, natomiast w TESCO tego nie można zauważyć co oznacza że nie jest tak źle jak piszecie/// a wtedy jako były pracownik będziesz mógł pisać, bo w chwili zatrudnienia jest to zwykłe świństwo robione kolegom i koleżankom z pracy
ajjajjjj 2013-08-24 19:01:39
hej. a może ktoś mi cos powiedzieć na temat pracy przy wykładaniu towaru w tesco w nakle?
?;)? 2013-08-25 16:00:44
ajjajjjj - 2013-08-24 19:01:39

bo nie mam chyba innego wyjścia narazie i chciałabym spróbować
ja Ci powiem, jak ułożysz krzywo( usunięte przez administratora ), a za drugim razem napiszą notatkę, naganę i cie zwolnią ;), cała prawda
odwaga 2013-08-25 16:03:13
oczom swym nie wierzę - 2013-08-24 16:57:25

czyli sugerujesz, że ci co aktualnie pracują są tak zastraszeni, że nic nie napiszą?
ppp 2013-08-25 16:27:56
?;)? - 2013-08-25 16:00:44

ajjajjjj - 2013-08-24 19:01:39

bo nie mam chyba innego wyjścia narazie i chciałabym spróbować
( usunięte przez administratora ) Wszystkiego uczą i pomagają, aby człowiekowi pracowało się komfortowo.
2013-08-26 19:44:21
z tego co wiem to ta praca jest przez jakąś agencję, ile dni mogą dać pracy w miesiącu? bo wiem, ze codziennie się nie chodzi wykładać towaru,
2013-08-27 10:41:55
- 2013-08-26 19:44:21

To prawda, to Tesco składa zapotrzebowanie do agencji na realizację pracy. Teraz jest mierny okres w handlu, ale warto pokazać się z jak najlepszej strony, sam nie jednego pracownika zatrudniłem, a wcześniej pracował u nas przez agencję.
Życzę Ci powodzenia, a jak by było Ci za mało godzin przez agencję, to zawsze można spytać menagera, czy czasem jakaś firma nie potrzebuje serwisanta do wykładania towaru. Spróbować warto, wszystko w Twoich rękach,
0 2013-08-31 13:55:29
- 2013-08-27 10:41:55

- 2013-08-26 19:44:21

Ale dno !!!!
2013-09-01 15:30:29
wracam po czterech latach przerwy do pracy i to co sie przed chwila naczytalam to masakra......i co tu myslec??????????? Chyba nic po prostu wrocic i samemu ocenic sytuacje.......ogolnie bardzo zle ze jedna na druga tak jedzie czy nie lepiej by bylo szczerze ze soba rozmawiac
* 2013-09-01 19:23:30
- 2013-09-01 15:30:29

zapraszam na szczerą rozmowę ,po której wrócisz dalej na czteroletni urlop jak Ci się uda :-) pozdrawiam i powodzenia
pracownik 2013-09-06 21:40:13

Pracuje już jakiś czas, forum przeczytałam po raz pierwszy i nie rozumiem skąd tyle nienawiści i to jeszcze publikowanej w internecie?
Nie można tego rozwiązać między sobą? - nie można, bo to wymagałoby odwagi, a tej brak...
Uśmiałam się czytając wpisy na temat objęcia( usunięte przez administratora )Każdy kiedyś gdzieś zaczynał, dajcie Jej szanse, a potem ocenicie, a swoją drogą od oceniania pracy kierowników są inni, a nie "internauci".
Najlepiej oceniać drugą osobę z efektów pracy, wiadomo w Polsce żyjemy i tylko drzazgę w oku innego można zobaczyć, bo swojej belki nie widać.
Może tak zamiast poniżać nie sklep, a siebie zaczniemy w końcu spójnie pracować, żeby wszystkim było lżej?

Jestem pełna podziwu dla osób, które jawnie zostały skrytykowane i oczernione wraz z udostępnieniem danych osobowych, że nie podjęły dalszych działań, aby "zidentyfikować" tchórzy.
Świadczy to o Waszej wysokorozwiniętej kulturze osobistej i o tym że jesteście "ponad to". Tylko tacy ludzie mogą coś w swoim życiu osiągnąć!
d 2013-09-06 21:43:04
* - 2013-09-01 19:23:30

- 2013-09-01 15:30:29

Kto zaprasza? bo sie nie przedstawiłeś/aś?
szukający 2013-10-25 14:18:11
Witam.
Zna ktoś może widełki w jakich mieści się wynagrodzenie kierownika regionalnego ?
fun 2013-12-19 11:16:14
mam nadzieję że prezent od pro dla pana(usunięte przez administratora) się spodoba, przecież jest od serca, inicjatywa personality, trzeba umieć się ustawić
ona 2013-12-31 17:20:27
a co, nikt od Ciebie kasy nie chciał na prezent, że takie żale wylewasz, czy może po prostu Ciebie prezent ominął?
jhjhfgfd 2014-02-23 15:38:14
śmieszni jesteście umiecie tylko narzekać weście się do roboty bo jak na razie czarną robote za was odwalają te osoby które przychodzą zatrudnione z agencji a wy siedzicie w biurze.
dididididi 2014-02-24 14:59:05
nie wezmą się do roboty!!! tak było i tak będzie ,przecież rączki się zniszczą i nadwerężą, a tak być nie może
Śmiechu warte 2014-02-25 15:50:39
(usunięte przez administratora) Dorośli ludzie a kłócą się jak dzieci z piaskownicy!!!
///// 2014-02-25 17:53:35
A co kolejny raz prawda w oczy kole ??? Załosne
Śmiechu warte 2014-03-03 13:27:23
Nie chodzi o to czy kole czy nie kole, bo ja tez jestem przeciwko gruboskórnemu traktowanu pracowników przez kierownictwo ale nie w tym tu rzecz- może faktycznie co niektórym sodówka uderzyła do głowy- zgodze się ale nie rozumiem tego forum(usunięte przez administratora)
śmiechu warte 2014-03-05 08:00:10
hahahahahah hahahahah oj widze że kole ale ciebie!!!
OLIMPIA 2014-05-05 06:55:26
W TESCO JEST JEDNA PANI BARDZO ZADUFANA W SOBIE KOLEJKA A ONA ZAMIAST POSADZIC KASJERKE NA KASE TO BIERZE JA NA WYKŁADANIE TOWARU
ja 2014-06-29 13:51:01
Brak słów na to jak się traktuje pracowników w tym sklepie :-(
ufff 2014-08-31 07:43:30
(usunięte przez administratora) naprawdę godna stron gazety informacja, a gdzie informacje o odejściach innych kierowników, chyba ten kierownik jest naprawdę ludzki, bravo dla wdzięcznych podwładnych
pracownik 2014-09-28 14:41:04
odraadzam tam iść na wykładanie towaru ogólnie nic sie kupy nie trzyma na sklepie bałagan jak wszedzie tam się wytrzymać nie da Normalnie obóz pracy a jaka stawka ??? niecałe 5zł na godzi
nakłok 2014-09-28 20:50:36
szczera prawda tak chociarz jest w nakle nad notecia normalnie wykorzystywanie ludzi
baha 2014-10-17 12:16:29
Witam, ja też pracowałam w Tesco na wykładaniu towaru za 4,70 na godzinę i to stawka za pracę w nocy. Zrezygnowałam po miesiącu.
000066666 2014-10-21 13:59:18
w Tesco w Mszanie Dolnej jedna z kierowniczek przezywa pracownikow od jelopow itp. a reszta kierownictwa traktuje kasjerki jak smieci
tttt 2014-10-28 21:20:12
w mszanie dolnej w tesco kasjerki juz sa wykonczone psychicznie przez kieronictwo bo nonstop kierownicy sie wyzywaja na nich i pomiataja nimi juz pare osob odeszlo bo nie wytrzymaly ciekawe kiedy sie to skonczy i czy sie opamietaja Boga w sercu nie maja
baha 2014-11-06 09:22:31
Witam, dokładnie to było tak że miałam w umowie 5,85 na rękę za godzinę, praca teoretycznie po 8 godzin a w praktyce pracowałam 10-10,5 godziny i nie płacili mi za te nadgodziny więc reasumując miałam 47 zł za nocke podziel przez 10 godzin i wychodzi 4,70 za godzinę.
baha 2014-11-06 09:30:51
Jak się upomniałam szefowej o nadgodziny to usłyszałam tylko a co mnie interesują Twoje nadgodziny praca jest w grafiku zaplanowana na 8 godzin a to że trzeba robić 10 to mnie to już nie interesuje.
baha 2014-11-29 12:37:14
Poważna ? haha :D Ostatnio byłam na rozmowie w poważnym sklepie o nazwie Euro Rtv Agd to tam proponują umowę zlecenie i 760 na rękę na pełny etat - i to ma być poważna firma ?
gfd 2014-12-01 11:01:20
Na opisy pani baha tak stawka taka jaa opisałaś jest ale pracując przez agencje pracy która tesco wynajmuje bo w pracując w tej firmie warunki pracy i stawka jest ok wiec nie wiem dlaczego tak piszesz bo godzac sie na agencje wiesz co robic a po drugie dopiero od dzisiaj beda przychodziy osoby na nocki bo my jako takich nie mamy a ze swieta ida to jest zapotrzebowanie wiec nie rozumiem jak moglas pracowac na ncce chyba ze bylas w ekipie sprzatajacej ale to tez osobna firma
sabina 2015-04-13 12:19:34
w tesco w mszanie dolnej pracownicy sie zwalniaja bo juz maja dosc mobingu ze strony KIEROWNICTWA pomiataja nimi i traktoje jak smieci
d 2015-05-18 14:10:10
w tesco w mszanie dolnej kierownictwo wysyla pogrozki do pracownikow
Klient 2015-10-01 11:05:15
W Tesco W Mszanie pracownicy nie wytrzymują już są zmęczeni psychicznie.Zastępcy kierowników pomiatają nimi jak tylko mogą traktują jak by byli na obozie a nie w pracy to już lepiej się traktuje imigrantów a nie naszych rodaków. Tak być nie może.
MANDARYNKA 2015-10-02 17:00:50
nie myl pracy w Tesco z praca z Agencji Pracy Tymczasowej. Bo Ty zatrudniony/na byles w takiej wlasnie agencji a ta agencja kieruje Cie tylko na wykonanie swojej pracy do sklepow Tesco.
MANDARYNKA 2015-10-02 17:04:11
KOLEJNA MADRA. TO POKAZ NAM UMOWE Z TESCO W TAKIM RAZIE. PRACOWALAS W AGENCJI PRACY TYMCZASOWEJ NA UMOWE ZLECENIE LUB DZIELO. A TESCO TAKICH UMOW NIE DAJE, BO W TESCO JEST TYLKO UMOWA O PRACE.
wer 2016-10-08 21:33:10
hej a co to tutaj taka cisza na forum się zrobila :D widze ze od jakiegoś czasu w Tesco trwa rekrtuacja na wiele stanowisk chociaż nie ma się co dziwić mają swoje sklepy w wielu miejscach w Polsce i też na wiele stanowisk jakby ktoś był zainteresowany
Zostaw swoją opinię o Tesco - Nakło
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tesco