Opinie o Tesco w Nakło Sądowa 16

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tesco. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tesco o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tesco w Nakło Sądowa 16

sabina

w tesco w mszanie dolnej pracownicy sie zwalniaja bo juz maja dosc mobingu ze strony KIEROWNICTWA pomiataja nimi i traktoje jak smieci

gfd

Na opisy pani baha tak stawka taka jaa opisałaś jest ale pracując przez agencje pracy która tesco wynajmuje bo w pracując w tej firmie warunki pracy i stawka jest ok wiec nie wiem dlaczego tak piszesz bo godzac sie na agencje wiesz co robic a po drugie dopiero od dzisiaj beda przychodziy osoby na nocki bo my jako takich nie mamy a ze swieta ida to jest zapotrzebowanie wiec nie rozumiem jak moglas pracowac na ncce chyba ze bylas w ekipie sprzatajacej ale to tez osobna firma

baha

Poważna ? haha :D Ostatnio byłam na rozmowie w poważnym sklepie o nazwie Euro Rtv Agd to tam proponują umowę zlecenie i 760 na rękę na pełny etat - i to ma być poważna firma ?

baha

Jak się upomniałam szefowej o nadgodziny to usłyszałam tylko a co mnie interesują Twoje nadgodziny praca jest w grafiku zaplanowana na 8 godzin a to że trzeba robić 10 to mnie to już nie interesuje.

logo firmy Asystent kierownika projektów
Nakło
Sedulus Sp. z o.o.
logo firmy KASJER
Nakło
Netto Sp. z o.o.
baha

Witam, dokładnie to było tak że miałam w umowie 5,85 na rękę za godzinę, praca teoretycznie po 8 godzin a w praktyce pracowałam 10-10,5 godziny i nie płacili mi za te nadgodziny więc reasumując miałam 47 zł za nocke podziel przez 10 godzin i wychodzi 4,70 za godzinę.

tttt

w mszanie dolnej w tesco kasjerki juz sa wykonczone psychicznie przez kieronictwo bo nonstop kierownicy sie wyzywaja na nich i pomiataja nimi juz pare osob odeszlo bo nie wytrzymaly ciekawe kiedy sie to skonczy i czy sie opamietaja Boga w sercu nie maja

w Tesco w Mszanie Dolnej jedna z kierowniczek przezywa pracownikow od jelopow itp. a reszta kierownictwa traktuje kasjerki jak smieci

baha

Witam, ja też pracowałam w Tesco na wykładaniu towaru za 4,70 na godzinę i to stawka za pracę w nocy. Zrezygnowałam po miesiącu.

odraadzam tam iść na wykładanie towaru ogólnie nic sie kupy nie trzyma na sklepie bałagan jak wszedzie tam się wytrzymać nie da Normalnie obóz pracy a jaka stawka ??? niecałe 5zł na godzi

nakłok
@pracownik

szczera prawda tak chociarz jest w nakle nad notecia normalnie wykorzystywanie ludzi

ufff

(usunięte przez administratora) naprawdę godna stron gazety informacja, a gdzie informacje o odejściach innych kierowników, chyba ten kierownik jest naprawdę ludzki, bravo dla wdzięcznych podwładnych

Brak słów na to jak się traktuje pracowników w tym sklepie :-(

OLIMPIA

W TESCO JEST JEDNA PANI BARDZO ZADUFANA W SOBIE KOLEJKA A ONA ZAMIAST POSADZIC KASJERKE NA KASE TO BIERZE JA NA WYKŁADANIE TOWARU

Śmiechu warte

(usunięte przez administratora) Dorośli ludzie a kłócą się jak dzieci z piaskownicy!!!

/////
@Śmiechu warte

A co kolejny raz prawda w oczy kole ??? Załosne

Śmiechu warte
@/////

Nie chodzi o to czy kole czy nie kole, bo ja tez jestem przeciwko gruboskórnemu traktowanu pracowników przez kierownictwo ale nie w tym tu rzecz- może faktycznie co niektórym sodówka uderzyła do głowy- zgodze się ale nie rozumiem tego forum(usunięte przez administratora)

śmiechu warte
@/////

hahahahahah hahahahah oj widze że kole ale ciebie!!!

dididididi

nie wezmą się do roboty!!! tak było i tak będzie ,przecież rączki się zniszczą i nadwerężą, a tak być nie może

jhjhfgfd

śmieszni jesteście umiecie tylko narzekać weście się do roboty bo jak na razie czarną robote za was odwalają te osoby które przychodzą zatrudnione z agencji a wy siedzicie w biurze.

fun

mam nadzieję że prezent od pro dla pana(usunięte przez administratora) się spodoba, przecież jest od serca, inicjatywa personality, trzeba umieć się ustawić

ona
@fun

a co, nikt od Ciebie kasy nie chciał na prezent, że takie żale wylewasz, czy może po prostu Ciebie prezent ominął?

szukający

Witam. Zna ktoś może widełki w jakich mieści się wynagrodzenie kierownika regionalnego ?

d

* - 2013-09-01 19:23:30 - 2013-09-01 15:30:29 wracam po czterech latach przerwy do pracy i to co sie przed chwila naczytalam to masakra......i co tu myslec??????????? Chyba nic po prostu wrocic i samemu ocenic sytuacje.......ogolnie bardzo zle ze jedna na druga tak jedzie czy nie lepiej by bylo szczerze ze soba rozmawiac zapraszam na szczerą rozmowę ,po której wrócisz dalej na czteroletni urlop jak Ci się uda :-) pozdrawiam i powodzenia Kto zaprasza? bo sie nie przedstawiłeś/aś?

Pracuje już jakiś czas, forum przeczytałam po raz pierwszy i nie rozumiem skąd tyle nienawiści i to jeszcze publikowanej w internecie? Nie można tego rozwiązać między sobą? - nie można, bo to wymagałoby odwagi, a tej brak... Uśmiałam się czytając wpisy na temat objęcia(usunięte przez administratora)Każdy kiedyś gdzieś zaczynał, dajcie Jej szanse, a potem ocenicie, a swoją drogą od oceniania pracy kierowników są inni, a nie "internauci". Najlepiej oceniać drugą osobę z efektów pracy, wiadomo w Polsce żyjemy i tylko drzazgę w oku innego można zobaczyć, bo swojej belki nie widać. Może tak zamiast poniżać nie sklep, a siebie zaczniemy w końcu spójnie pracować, żeby wszystkim było lżej? Jestem pełna podziwu dla osób, które jawnie zostały skrytykowane i oczernione wraz z udostępnieniem danych osobowych, że nie podjęły dalszych działań, aby "zidentyfikować" tchórzy. Świadczy to o Waszej wysokorozwiniętej kulturze osobistej i o tym że jesteście "ponad to". Tylko tacy ludzie mogą coś w swoim życiu osiągnąć!

Zostaw merytoryczną opinię o Tesco - Nakło

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tesco?

Kandydaci do pracy w Tesco napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tesco