Opinie o STRABAG Sp. z o.o. w Pruszków Parzniewska 10

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie STRABAG Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie STRABAG Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STRABAG Sp. z o.o. w Pruszków Parzniewska 10

milena

zacna i solidna firma. polecam

Drops

Ja bym się u Was zatrudnił, nie zniechęcają mnie złe opinie złych i rozżalonych pracowników. Są tam jeszcze rekrutacje?

Ninja
@Drops

Pracowałem w Caverion, było słabo- brak szkoleń, brak rozwoju, dziwne akcje kiearownictwa z Warszawy. Zmieniłem firmę- pracuje nadal w branży i jest ok. Ogólnie Caverion ma bardzo słabą opinie zarówno u pracowników jak i u klientów.

Chętny

Odnośnie tego maila: „..ta firma to generalnie chyba dużo serwisantów zatrudnia, no nie? mam nadzieje, że teraz będzie nowa rekrutacja, bo ja byłbym bardzo chętny, akurat chce zmienić prace. ale jeszcze przydałoby się wypytać Was o zarobki, ile można konkretnie zarobić, bo nie wiem czy w ogóle warto mi odchodzić z tej obecnej pracy.” Ja też jestem w podobnej sytuacji, z tego co widzę u Was nie jest tak źle. Wielu wychodzi z założenia że „wszędzie dobrze gdzie nas niema ”..sprawdzicie jak odejdziecie i potem przekonacie się że nie warto było odchodzić..

blueX

Pracuję w Caverionie od kilku lat jako serwisant. Miodu z mlekiem nie ma, jest ciężka praca, ale też nie ma tragedii, jak to można wyczytać z powyższych komentarzy. Jeśli chodzi o zarobki to są widełki w zależności od oddziału w regionie, stażu, szczęści i pomyślności od 2000 do 4000 PLN na rąsie. Co do sfery klientów, cóż...zawsze się znajdą tacy, co są wiecznie niezadowoleni. Jako szeregowy pracownik mogę powiedzieć, że większość pracowników to fachowcy, znają tę branżę i robią to z zaangażowaniem(przynajmniej ja :) ) Z tego co wiem, to mnóstwo mniejszych i większych firm z branży utrzymania technicznego jest regularnie wymieniana na inne, przy okazji zmiany zarządu naszych zleceniodawców :) :)

Aplikowałeś do firmy STRABAG Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
rooooonicki

były

Przepracowałem prawie sześc lat i kiedy czułem się pewnie w tym co robię, miałem odwagę sugerować kierownikowi co można naprawić potraktował to jak atak i mnie posprzątał. Odradzam.

GoodMan

Ta firma ma najgorszą opinię w branży. Ostrzegam przed nią zarówno klientów, podwykonawców jak i ludzi którzy chcieli by tam pracować. Totalne dno.

aster
@GoodMan

ale u kogo ma taką opinię ? chyba nie u klientów skoro ma zlecenia ?GoodMan a moze ty jesteś BadMan ?

wyrobnik

Niestety większość powyższych opinii zawiera sporo prawdy : Może "warszawka" jednak dostrzeże potencjał oddziałów regionalnych (my na dole mamy sporo zapału i chęci do rozwoju i zarabiania pieniędzy dla siebie i firmy). Szkoda, że nikt nie widzi tego jak zmienia się rynek i nie inwestuje w nas (narzędzia, szkolenia). Powoli zaczynają uciekać ludzie, a to oni zarabiają pieniądze na utrzymanie "GÓRY" ... Sporo z nas chce pozostać w firmie, ale rynek jest jaki jest - inne firmy podkupują nas a Caverion nie oferuje nic co mogło by nas zatrzymać (brak funduszu socjalnego, żadnych premii czy choćby "nagrody", wczasów pod gruszą, bonów na koniec roku, o podwyżkach nie wspomnę).

były
@wyrobnik

zgadzam się z tobą w 100% przepracowałem w tej firmie ładnych parę latek

BYŁY PRACOWNIK

JAKIEŚ ZMIANY W TEJ FIRMIE MOŻE ODBIJECIE SIĘ O DNA ,ALBO SPRZĄTACI

dawny_pracownik

Co tam jak tam panowie szlachta? Zyjeta tam na Ślunsku czy nie żyjeta :) jaa powiem jedno, z niektórymi ludzmi z Serwisu można było pogadać, mądre chłopaki i ubaw nieraz był. A niektórym to pozostaje bezlitośnie zadedykować http://youtu.be/-FQIqIiABoU?t=1m9s (o ile nie zostanie ten link z YT przez admina wycięty). Jak jest dla ludzi obecnie szukających tam pracy - nie wiem. Było? Z mojego punktu widzenia niezbyt uczciwie, zarówno dla pracownika jak i samego biznesu w cebulandii. Typowe wyrywanie sukna, zgrywania ważniaków i wielkich biznesmanow, maluczkim blokowanie rozwoju. A potem Serwis musi oczami świecić i słuchać jak go jeden z drugim obraża. Indolencja! Blazenada! I niech mi nikt nie wpiera że takie są realia, bo jak sie za dużo do paszczy (usunięte przez administratora) to przełknąć nie można.

brrr

za rozwój odpowiedzialni są, szkolenia są,wyniki są albo będą, a złośliwi byli pracownicy też są

technik

swieta prawda, miałem przyjemnosc spitkac serwisanta tej firmy na przegladzie w kaufland Tarnobrzeg, oni nie maja zielonego pojecia o wykonywanej pracy oraz zagrozenia jakie wystepuje podczas przegladu. dawniej byli bardziej wykwalifikowani serwisanci a teraz to chyba z łapanki. :-)

realista

rozpowszechniasz nieprawdziwe informacje ,dlaczego ? zazdrość czy zła wola ?

Pawel

Mogl bym duzo opowiedziec o tej firmie pracowałem pare latek poczawszy od MCE Konczywszy na Caverion za Stangla było najlepiej pod kierownictwem P.R. :-) gosc znał sie na zeczy. a to co było po jego odejsciu to porażka :-)

kris

decyzje personalne... jaki powinien być stosunek kadry administracyjnej i inzynierskiej do pracowników fizycznych? ... odpowiem 20% no może 30% administracji w 70%-80% fizycznych, jak jest w pewnym oddziałe? z tego co słyszałem, 1kierownik 3 administracja 0 inżynierów z papierami / 3 fizyczne tym się powinien zainteresować ktoś..dla mnie to Koniec pewnego oddziału no chyba że planuja porzesunięcia stanowiskowe.... jedyne wyjście to założenie związku jednoczmy sie wystarczy 10 osób by powstał i mamy juz pewne możliwości

crazy

marazm jest wynikiem złych decyzji personalnych od kilku lat - co nowy przyjdzie to kulą w płot,co awans to wyższe koszty osobowe i nic w zamian; kupa nieudaczników i cwaniaków

NOWY

może się cudów spodziewam bo mam dość takiego marazmu

nowy

ciekawe co będzie się działo po spotkaniu kierowników oddziałów w Warszawie

nowy

I coś się dzieje w tej firmie czy nie

nowy

panowie szykują się zmiany w firmie,czy dobrze słyszałem??

serwisant
@nowy

zmiany trwają od dawna ; niestety nie na lepsze; poziom pikuje w dół

moskal

może zwolnieni ostatnio z YIT Poland zgadali się, żeby troszeczkę zaszkodzić firmie na forum, żeby ludzie widzieli

@moskal

co widzieli?

ale co oni nie widzą

Zostaw merytoryczną opinię o STRABAG Sp. z o.o. - Pruszków

STRABAG Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 195 ocen.

STRABAG Sp. z o.o.