Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o

Opinie o Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o

Agata

Przystępne ceny i spory wybór

Iwona Dhalke

Jestem dermatologiem z dziesięcioletnim stażem i z czystym sumieniem mogę polecić magazyny "Wiadomości dermatologiczne" bardzo dużo nowinek z tak rozwijającej się dziedziny jaką jest dermatologia. Polecam

Ferdek

Wiadomości z każdej branży :)

Natalia

Korzystam z ich prenumerat już od 2 lat i nie zamierzam rezygnować

Op

Polecam

Gustawo

Magazyny fajne zawsze na czas do tego w dobrej cenie

Karol

Kluczowe nowinki o które trudno w innych magazynach

Nikodem

Kolejny raz magazyny dotarły na czas! Super

Paulina Gostomczyk

Polecam super jakość

Dicentra

Jestem bardzo zadowolona z magazynu "głos pedagogiczny" korzystam z niego już jakiś czas i zawsze nowe wydanie dociera do mnie w ustalonym terminie. Sam magazyn zawiera wiele przydatnych informacji i jest napisany zrozumiałym językiem. Sama jako pedagog mogę polecić.

Olek

Zero problemów z odstąpieniem od prenumeraty

We

Jak dla mnie 5/5 polecam super magazyny

Justyna

Super atmofera, polecam

Peciak

Magazyn dotarł na czas i w dobrym stanie, polecam

Daria

Mogę z czystym sumieniem polecić pracę dla wydawnictwa, atmosfera w pracy naprawdę luźna, czas leci w niej szybko i przyjemnie

Mogłoby się wydawać, że firma Forum to rzetelne wydawnictwo. Rozmowa rekrutacyjna przebiegła w miłej atmosferze i na tym pozytywy się kończą. Pozory mylą. Proszę pamiętać, że nie tylko Państwo oceniają kandydata podczas rozmowy kwalifikacyjnej, ale również kandydat ocenia Was jako firmę i wyrabia sobie opinię, która idzie dalej. Jeśli umawiają się Państwo na odpowiedź co do wyniku procesu rekrutacji, zaznaczając przy tym, że jeśli wynik będzie negatywny też Państwo poinformują o tym w konkretnym terminie, a tego kontaktu nie ma - świadczy to jedynie o firmie - o jej braku kompetencji i braku profesjonalizmu. Takie zachowanie utwierdza mnie w przekonaniu, że złożenie aplikacji do Państwa firmy nie było słuszne. Zastanówcie się Państwo czy takie praktyki są stosowne? Czy niespełnione zobowiązania budują jakość Państwa marki?

Polecam magazyny od wydawnictwa Forum

Karolina Dorsz

Jestem dietetykiem od 6lat i z miła chęcią zaglądam do magazynu " Food forum" zawsze znajdę w nim ciekawe informacje o zdrowym żywieniu. Dużym plusem jest to ze znajduje się tam masa tekstów napisanych przez specjalistów z tej dziedziny

Oskar D

Super mogę polecić pracę dla nich

Piotrek

Pracowałem i mogę polecić naprawdę przyjemna praca

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o - Poznań

• Jak się pracuje w Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 141.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 115, z czego 70 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o