„BAKKER LOGISTIEK GROEP”

Zeewolde

Opinie o „BAKKER LOGISTIEK GROEP”

re 2012-11-19 10:47:23
[usunięte przez moderatora] Baker jest w porządku, ale niestety nic nie ma do agencji - umowy na stałe tzw. kontrakty to można dostac tylko dzięki przypadkowi, szczęściu albo pracowitości...ale szanse sa bardzo nikłe-na całą fabrykę kontrakt dostało może 2 polaków.
Maniek 2014-07-22 15:31:47
Witam wszystkich, jeśli chodzi o firme bakker ludzi tam pracujacych nie mam nic do zarzutu dobra atmosfera. Chodzi tu przede wszystkim o agencje pracy ktore robia tam ludzi na polowe pieniedzy ktore bakker placi za kazdego pracownika. Nie polecam agencji Covebo absolutnie jest to bandycka firma ktora narzuca wszystkie swoje uslugi za ktore trzeba słono zaplacic, co za tym idzie wyplaty sa marne wrecz zalosne. Juz nie długo sie to zmieni bo panstwo holenderskie ma wziasc te agencje w swoje rece i kontrole beda dokladne. Sam osobicie ta agencje podpie..... pozdrawiam
mysys 2016-08-03 23:46:29
Pracowałam tam miesiąc i nie wróce tam wiecej. Zarobki śmieszne najpierw podają jedna stawkę,a potem drogą. Praca niezwykle męcząca, odsyłanie do domu za nie wyrobienie normy, ktorą cieżko jest zrobić. Ludzie tam są po prostu chamscy. Rzadko kto trafi sie w porządku.
Zdziszek 2016-09-16 15:27:23
Jsk się trafia na serownie to tak jest, norma ma być bo do domu. Ale to tylko sery, inne działy są o wiele lepsze. A zarobki różnią się około 200-300 euro od zatrudnionych bezpośrednio. Oczywiście nie tych co mają fasta 10 lat
Zostaw swoją opinię o „BAKKER LOGISTIEK GROEP” - Zeewolde
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „BAKKER LOGISTIEK GROEP”