fabryka ciastek Van Delft

Harderwijk

Opinie o fabryka ciastek Van Delft

Rafał 2009-10-13 23:48
szukam pracy...czy jest jakieś wolne stanowisko w tej fabryce ciatek?pilne mój nr.tel [usunięte przez moderatora] obecnie mieszkam w Hadze
2009-10-15 16:22
nie polecam,beznadziejna atmosfera w pracy.[usunięte przez moderatora] koordynatorka fałszywa,nie licząca sie z ludzmi
klara 2013-03-09 06:56
Ja włąśnie jadę tam ,czy ktoś wie jak tam się pracuje,jakie warunki itd.
Iza 2016-04-27 11:24
Ciężko znaleźć konkretne informacje o tej firmie, czy nadal zatrudnia co jakiś czas nowych pracowników?
Ciasteczka 2017-07-20 15:02
Warunki bardzo dobre praca nie jest ciężka . Kordynator główny jeden i drugi nie nadają się na stanowisko . Mają ludzi gdzieś . Nie ma pieniędzy ludzie tu wegetują . Stykają jedzenie jak mogą . Bo 4 samochody na parku są ale księżniczki ( kordynator ) nie pojadą . Nie pchajcie się tutaj . Przyjechaliśmy w 16 . Zostało z 16 dosłownie 2 osoby . Właśnie się pakuje i jadę z tego syfu . Odradzam jak mogę ludzie . Ahaaa i nie pracujecie od van Delfy tylko przez jeszcze jakaś inna ... No
Zostaw swoją opinię o fabryka ciastek Van Delft - Harderwijk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie fabryka ciastek Van Delft