logo MARAX Hurtownia Grzewcza i Ogrodnicza

MARAX Hurtownia Grzewcza i Ogrodnicza

Kraków

Opinie o MARAX Hurtownia Grzewcza i Ogrodnicza

Informatyk 2012-02-20 11:59:22
Całkiem dobrze. Praca mało rozwojowa (nie było szansy awansu) ale za to stabilnie i spokojnie. Pensje średnie jak na Kraków jednak warunki jasne i do przyjęcia. Szef do dogadania. Ogólnie mile wspominam.
kaka 2012-03-15 08:37:32
ogólnie do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y pensja niska słaba organizacja .brak możliwości awansu
jab 2012-10-28 09:55:46
pracowałem tam rok jako mechanik.dramat [usunięte przez moderatora] to chytry cwaniak ale najlepiej zrobił z konkretem "bardzo miłe rozstanie "pensje beznadziejne organizacja dramat ,szczerze nie polecam 100% rozczarowania
jacek 2016-04-28 11:58:50
Wydaje mi się, że u nich jest całkiem dobre zaopatrzenie, na pewno mają w ofercie kosiarki, kosy, pilarki, wertykulatory, traktorki, areatory no i wiele innych rzeczy, ale głównie z tego słyną, na pewno mozna też zmienić oferte i bardzie ja indywidualnić.
Zostaw swoją opinię o MARAX Hurtownia Grzewcza i Ogrodnicza - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MARAX Hurtownia Grzewcza i Ogrodnicza