Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.B Inter-Baupol w Bolesławiec

narek

Myślę, że pracowników im nie będzie brakować, szczególnie dlatego, że to branża budowlana i sporo monterów się znajdzie

Janti

Oczywiscie wszystko co napisałaś to prawda.Tylko firma dba o swoje interesy a pracownikow ma gdzieś.Ludzie uciekają z tej firmy na potęgę.

Janti

Wymądrzać się na odległość to każdy potrafi.Faktem jest że wykorzystują na każdym kroku.Nie polecam pracy w tej firmie.Mozna by było coś zmienić gdyby wszyscy jak jeden mąż postawili się.Ludzie się boją.

elo320

Nigdy więcej do tej firmy! Ta firma to złodziejstwo i chamstwo. Skurwysyny za 3 dni urlopu płatnego naliczyli mi 153 zł . W dokumentach w razie kontroli piszą, że pracujesz 8h a w piątki 6h a soboty i niedziele wolne !!Jebiesz dzień w dzień 10 h a w sobote 6h!! Majstry się wymądrzają a tak naprawdę 90% z nich to przydupsay kierowników i konfidenci!!! Jak zapierdalasz szybko to kierownik ci każe jeszcze szybciej!!! A na godzine dostajesz około 4,30 euro!! Tyle to w Polsce zarobisz i jesteś co dzień w domu!! A tam pracujesz z pijakami i skurwielami nie polecam choć nie wszyscy są tacy!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie P.B Inter-Baupol? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
goral

to są wyzyskiwacze ludzi zachęcanie dużymi pieniędzmi a tak na prawde to trzeb robić za jedzenie 4-5euro za godzinę pracy. przy podpisywaniu umowy trzeba ją dobrze przeczytać żeby sie nie wtrzepać w (usunięte przez administratora) i robić na nich i jeszcze udawają głupich i wielce zdziwionych jak przyjdzie co do czego. tkie firmy nie powinny istnieć wyzyskują ludzi.

Mine- Chun

w tej firmie interbaupol chociaż są fachowcy to nie zwracają na nich wogóle uwagi bo przyjmuja ciastkarzy piekarzy Zeby oszukac kazdego innego

Chin-Chen

gratulacje żeby się dostać do interbaupol, świetna firma do oszukiwania ludzi, robisz jak tyran nie zarobisz wiecej jak 1000euro Stoi nad tobą (usunięte przez administratora) obserwuje nie wiadomo czy się uczy. Gnoją cię na każdym kroku , nie spodziewaj się dużej pensji. pracowalem juz tam 2 lata i mam dosc .

Pepaa

Słuchaj wieprzu !!!! jeszcze trochę a sam będziesz wchodził na to rusztowanie prosiaku!! obiecujesz na początku miesiąca że na budowie są grube pieniądze a pod koniec miesiąca pieniędzy nie widać ! warunki mieszkalne są beznadziejne nie masz szacunku do ludi. Do Walskiego !!!!

@Pepaa

Witam kolege aby jechac do pracy w tej powalonej firmie to trzeba najpierw czytac na forum komentarze a nie wierzyć na słowo jakiemuś palantowi znam ta firmę dokładnie bo nie jedno z nimi przeszlem.

marian856

Witam navacho270 oco sie sadzisz z tą firmą jeśli mogę wiedzieć bo ja o sądziłem się o uznanie wypadku i o odszkodowanie podaję swojego emajla możesz mi napisać marian856@o2.pl pozdrawiam

navacho270
@marian856

witam ,sprawa jest o bezpodstawne zwolnienie z pracy gdy byłem na zwolnieniu lekarskim, że niby sam się zwolniłem. Oczywiście nie wypłacili mi wszystkiego. Zobaczymy ,nie podaruje im tego.

marian856

Witam:) Jak pamiętacie z wcześniejszych moich wpisów o tej pożal się boże firmie nadal sa chętni do pracy. Ja uległem tam wypadkowi a firma zostawiła mnie na lodzie wiec złożyłem sprawę do sądu pracy w Bolesławcu i ją wygrałem więc jestem zadowolony że niedałem się wyrolować jak to mnie probowali zrobić teraz sie leczę i czeka mnie jeszcze długa droga do powrotu do zdrowia o ile wrucę do zdrowia co jest wątpiące. Pozdrawiam i Zyczę wam wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku:)

wolny

Hejka, wskoczyłem tutaj z czystej ciekawości, co po latach słychać w tej firmie, pracowałem w niej od 2004-2006, z tego co czytam nic się nadal nie zmieniło, zarobki nadal żenujące a praca 12h dziennie - soboty 8h za 850 euro miesięcznie, wieczne obietnice, że na kolejnej budowie będzie lepiej.....haha dzisiaj się z tego śmieję i odradzam wszystkim!

navaho270

witam pracowałem w tej firmie i to co czytam na ich temat to jakieś żarty,mieszkania z pluskwami i karaluchami jak ktoś lubi to proszę,zarobki 4,5-5,5 euro na godzinę za 240 godzin miesięcznie minus mieszkanie,ubezpieczenie i inne dziwne rzeczy wychodzi 1300 max przy dobrych wiatrach i humorze kierownika który jest bogiem od wynagrodzeń,przed wyjazdem na urlop bezpłatny podpisujesz wypowiedzenie z pracy z datą w przód,ja na razie jestem z nimi na drodze prawnej i nie zamierzam odpuścić przestrzegam wszystkich którzy zamierzają podjąć pracę w tej firmie nie warto

billy

4,70 euro na godzine problemy z wyjazdem do domu opieka medyczna tylko dorazna leczenie w polsce mieszkanie bajzel jak cela w wiezieniu przed wyjazdem do domu podpisujesz zwolnienie z pracy bez daty 250 godzin pracy 1080 euro turcy rumuni zarabiaja wiecej za 8 godzin banda zlodzieji

toom1809

Witam.Miałem namiar na ta firmę ,dzwonili z 5 razy ale po przeczytaniu tej opini dałem sobie spokój.Jeźeli ktoś z was miał by namiar na jakąś niemiecką firmę budowlaną,na zasadzie niemieckiej umowy to prosił bym o namiary.Z góry dzieki wielkie .mój mail toom1809@amorki.pl

TY

LUDZIE PROSZE NIEJEDZCIE DO NIEMIEC TAM JEST SZOKACZ KTURY PRACUJE W DACE TOJEST PRZYDUPAS STAREGO KARZDEGO PODPIERDALA SAM SIEDZI W DOMU NA CHOROBOWYM I ROBI OGRODZENIE W DOMU NAZYWA SIE SONDAJ

sytuacjaaa

Ludzie trzymajcie sie jak najdalej od tej firmy!. Pracowałem tam 2 mc i nikomu nie polecam pracy za granica w IB. Zarobki w tej firmie za granica nie różnią sie dużo od zarobków w PL, wiec po co wyjezdzac. Kierownik goni Cie do pracy jak śmiecia. Dodatkowo po budowach gdzie nie ma kierownictwa władzę sprawują palanty bez zielonego pojecia do jakiej kolejek pracy potocznie mówi sie na takiego osobnika MAJSTER ale tak naprawde do miana majstra sporo mu brakuje. Warunki mieszkalne katastrofalne, w pokoju 4 na 3 metry mieszkają 4 osoby. W pokojach składowane są również elektronarzędzia których używa sie na budowie. Wszystko co napisane powyżej to prawda. Pozdrawiam.

marian856

Pisze bo pracowalem wtej firmie a tobie kolego zalezy na prowizji za kumpli czy pracy ?

nie ważne
@marian856

Ludzie nie ma co pytać jest (usunięte przez administratora)w hotelach które oferuje firma do mieszkania płaca gówno nie pieniądze 1000 euro za miesiąc tyrania i kierownika który przypier...a się o byle gówno śmieszne byłem miesiąc i zjechalem a ci co tam pracują po parę lat to SA nienormalni za te pieniądze (usunięte przez administratora)

marian856

Kolego czy ty piszesz napewno o inter-baupolu? Pracowalem tam troche i o wiele za dlugo zadnej prowizji niema czytaj uwaznie opinie a dowiesz sie gorzkiej prawdy otej firmie niepolecam tej firmy. Pozdrawiam

marian856

Witam pracuje tam jeden chlopak z jaroslawia ale zalezy gdzie cie dadza na hotel

adam17

Witam czy pracuje tam ktos z podkarpacia prosze i czy wiybiera sie ktos z tych okoli do tej pracy z tej firmy ?

Zostaw merytoryczną opinię o P.B Inter-Baupol - Bolesławiec

• Jak się pracuje w P.B Inter-Baupol?

Zobacz opinie na temat firmy P.B Inter-Baupol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.B Inter-Baupol?

P.B Inter-Baupol