Opinie o „CROSSLEE” plc w Hipperholme

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie „CROSSLEE” plc. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie „CROSSLEE” plc o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o „CROSSLEE” plc w Hipperholme

dadi

Dostalem potwierdzenie zatrudnienia, ktos jeszcze? Moze ktos ze spotkania w Gliwicach?

lopez

a ktoś wogóle juz dostał potwierdzenie wyjazdu?

ktosiek

Warunki masz napisane w ofercie £6.19 za godzinę, Brutto 1,172.00 funtów co daje na rękę 1,007.96 funciaków. Do tego dolicz jakieś 100 funtów tygodniowo za mieszkanie(400 funtów miesięcznie). Jak dla mnie to lepiej wynająć samodzielnie mieszkanie, można za 98 tygodniowo coś wynająć i rozbić to na dwie osoby. Dojazd do Pracy jakieś 50 funtów miesięcznie. A więc zostanie Tobie na przebimbanie coś około 257 funtów. W zależności ile i co będziesz jadł. Jakie warunki pracy nie wiem sam tam jadę, jednak traktuje tą prace jako punkt zaczepienia.

jak za zboże

Nie jestem pewien ale z tego co pamiętam oni dzwonią z Anglii i naciągają was na rachunek telefoniczny. Pracy nie dostaniecie a za rachunek będziecie musieli zapłacić xD Rozmowa kwalifikacyjna była bardzo nieprzyjemna , wymagają niewiadomo czego a oferują ochłapy. Nie warto się w to pakować chyba że ktoś lubi przygody ;)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie „CROSSLEE” plc? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
pani potrzeba

Na rekrutacji wymagają dobrego angielskiego trzeba tłumaczyć angielski tekst i rozmowa jest po angielsku więc jak ktoś słabo zna angielski w mowie niech nawet nie traci czasu na tę firmę. Połowa osób zrezygnowała po przedstawieniu warunków wynagrodzenia . Jak chcecie 2 domy za to utrzymać plus kaucje dodatkowo płacić i za wyjazd. To się nie opłaca , szukają do niewolniczej pracy xD Nie wiem kto na to pójdzie poza tym normy mają takie że wyrobić się ledwo można. Jak ktoś lubi przygody to niech jedzie ale ogólnie to niemiłe mam wrażenia , brak nawet długopisów ale wymagania to mają straszne , certyfikaty im daj i referencje najlepiej xD bo bez tego cię nie przyjmą ...tak tak i co jeszcze do tej pracy potrzeba ? Końskiego zdrowia xD

henio81

Crosslee.... do dzis mi sie sni a bylem tam w 2004 r...polecam jesli ktos chce nawabic sie nerwicy depresji i bolow plecow...i przy okazji zarobic na waciki. Nie wiem dlaczego ludzie tam pracuja...odradzam trzymajcie sie od tej fabryki z daleka!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o „CROSSLEE” plc - Hipperholme

„CROSSLEE” plc