ekoryniec s.c. Marzena, Dariusz Ryniec

Opinie o ekoryniec s.c. Marzena, Dariusz Ryniec

Czyli umowa o prace na czas nieokreślony?

ekoryniec
@Marta

oczywiście. jak każdemu rozsądnemu pracodawcy, zależy i nam na tym, by mieć stabilną i profesjonalnie przygotowaną kadrę i wraz z nią rozwijać się. jest to możliwe jedynie w przypadku umów długoterminowych. wspólnie budujemy własną przyszłość.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie ekoryniec s.c. Marzena, Dariusz Ryniec?

biuro ekoryniec

w związku z szerokim zakresem prac, jaki wykonujemy, tj prace konsultacyjne, doradcze, projektowe, instalatorskie, serwisowe oraz z konsekwentną budową marki ekoryniec zdecydowanie preferujemy umowy z pracownikami długoterminowe lun na czas nieokreslony. nie jest dla nas jednak żadnym problemem zawiązywanie umów z wykonawcami zewnętrznymi zadaniowo czyli umowa zlecenie, kontrakt itp ...do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w ekoryniec s.c. Marzena, Dariusz Ryniec?

Narzędzia jakie przysługują pracownikowi zależą od zajmowanego stanowiska. W odniesieniu do pracowników biurowych do podstawowych narzędzi należy: komputer wraz z niezbędnym oprogramowaniem, telefon, samochód... Natomiast w odniesieniu do pracowników technicznych są to: aparat fotograficzny, telefon, samochód oraz narzędzia specjalistyczne umożliwiające pracę na budowie. Każde stanowisko jest wyposażane indywidualnie.

Czy ekoryniec s.c. Marzena, Dariusz Ryniec ma ściśle ustalone godziny pracy?

biuro

firma jako biuro pracuje od 8 do 16, w indywidualnych przypadkach godziny ustalamy z klientem... doradcy techniczno-handlowi -możliwy kontakt telefoniczny w dogodnym czasie

Mirosław
@biuro

Dzięki za informację. A co do nadgodzin, są? Jeśli tak, to można je odebrać w postaci dnia wolnego? Ważne są także relacje, szczególnie pomiędzy pracownikami, czy w ekoryniec są one sprzyjające pracy?

biuro ekoryniec
@Mirosław

oczywiście istnieją takie standardy...wszelkie ustalenia są jednak indywidualne i dopasowane do charakteru wykonywanych zadań...zapraszamy do bezpośredniego kontaktu

Firma ekoryniec s.c. Marzena, Dariusz Ryniec prowadziła rekrutację na stanowisko ASYSTENT PROJEKTANTA R99/1765-876/23. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

Aktualność
W najbliższy weekend tj. 7-8 marca 2020 r. odbędą się Targi Budownictwa i Targi Mieszkaniowe "Od Działki Po Dom".
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska ekoryniec w  Centrum Targowym PARK w Toruniu przy ul. Szosa Bydgoska 3, w sobotę w godz. 10.00-17.00 oraz w niedzielę godz. 10.00 – 16.00.

Aktualność
W dniu 7 lutego zakończyły się Targi BUDMA 2020. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili stoisko ekoryniec podczas tych czterech intensywnych dni. Cieszymy się, że przybyli Państwo do nas tak licznie i mamy nadzieję, że był to owocny czas i wkrótce będziemy mogli spotkać się ponownie!
Małgorzata

@oszukana jeśli chodzi o usuwanie komentarzy na forum gowork, jest to możliwe tylko i wyłącznie w sytuacji, gdy dana opinia łamie regulamin. A, więc wszelkie wypowiedzi zawierające pomówienia, wulgaryzmy czy też oszczerstwa mają prawo być archiwizowane. Szczegóły znajdują się tutaj https://www.gowork.pl/regulamin

oszukana
@Małgorzata

W taki układzie zmieniam opinię o 180 stopni firma jest wzorowa, godna polecania każdemu odważnemu. Właścicielom gratuluję niebywałej intuicji do rozwiązywania problemów. Ach warto, warto inwestować, spróbować i zaufać.

Wzorowa firma hahaha
@oszukana

Ja również jestem tego zdania, wzorowi są do pewnego momentu potem zaczyna się jazda

Niezadowolony
@Wzorowa firma hahaha

Zgadza się wszystko. Na początku super, ale niech tylko coś się zepsuje.....to już koniec miłych rozmów na płaszczyźnie właściciel klient.

Jaka umowa obowiązuje w ekoryniec s.c. Marzena, Dariusz Ryniec podczas okresu próbnego?

Kwestie umowy są ustalane indywidualnie z każdym potencjalnym pracownikiem w zależności od kwalifikacji, jakie posiada kandydat, a także powierzonych zadań i obowiązków.

trzeźwo myślący

Znając życie coś Panu budowlańcowi nie poszło i teraz hejt uskutecznia w internecie :( a zazwyczaj prawda jest zupełnie inna ...przykre

kornelin

O-D-R-A-D-Z-A-M ! Pompa wytrzymała 3lata i jest do wyrzucenia - brak serwisu !! - totalna ignorancja właściciela !! , który przy zakładaniu jej wydawał się kompetentny . Brak słów - jeszcze raz serdecznie ... odradzam ! !!!

Niezadowoleni klienci!!!!

Dawno nie spotkałam się z takim aroganckim i bezczelnym traktowaniem klienta. Firma Ekoryniec a w szczególności (usunięte przez administratora) któremu można wcisnąć każdą ciemnotę. Bardzo żałuję, że podjęliśmy się współpracy z tą słabą i beznadziejną firmą i że zleciliśmy im wykonanie pompy ciepła. Dopóki wszystko działa to (usunięte przez administratora)jest Twoim "najlepszym przyjacielem", natomiast kiedy trzeba wykonać usługę na gwarancji , coś naprawić, to przeciąganie sprawy trwa miesiącami a na końcu okazuje się , że (usunięte przez administratora)nie chce być odpowiedzialny za swój błąd i w swojej bezczelności na gwarancji żąda pieniędzy od klienta. (usunięte przez administratora) Odradzam współpracę z firmą Ekoryniec, to najgorszy z wyborów. Potencjalny kliencie zastanów się na wyborem innej firmy!!!!!!!

admin

Wiesz jak wygląda charakter pracy w firmie EKORYNIEC SC MARZENA DARIUSZ RYNIEC? Twoja opinia jest ważna, pomóż poznać firmę innym użytkownikom.

Marek K.
@admin

Nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń. Wzorowa firma Polecam! Błyskawiczna reakcja na zapytanie ofertowe, świetny kontakt, profesjonalne podejście do klienta – polecam!

Zadowolony

obserwuję firmę Ekoryniec od wielu lat ponieważ robili pompy ciepła u kilku naszych znajomych, którzy wzajemnie polecali ich usługi, jako firmy profesjonalnej. Z tego co wiem wszyscy są zadowoleni i polecają ich dalej. My również. Pompy działają bezawaryjnie, podłogówki grzeją tak jak zostały zaprojektowane. Nie żałujemy wyboru tej firmy. Wiedzą co robią i o to nam chodziło.

Maciej F

Ja czekam na realizację kontraktu, podzielę się doświadczeniami po.

Robert

Moja opinia jest kompletnie inna. Na czas i widać że firma przykłąda się do prac zleconych. Nie wiem dlaczego tak negatywnie.

Zostaw merytoryczną opinię o ekoryniec s.c. Marzena, Dariusz Ryniec - Lubanie

• Jak się pracuje w ekoryniec s.c. Marzena, Dariusz Ryniec?

Zobacz opinie na temat firmy ekoryniec s.c. Marzena, Dariusz Ryniec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ekoryniec s.c. Marzena, Dariusz Ryniec?

ekoryniec s.c. Marzena, Dariusz Ryniec