EKORYNIEC SC MARZENA DARIUSZ RYNIEC

Włocławek

Opinie o EKORYNIEC SC MARZENA DARIUSZ RYNIEC

admin 2015-07-31 06:03
Wiesz jak wygląda charakter pracy w firmie EKORYNIEC SC MARZENA DARIUSZ RYNIEC? Twoja opinia jest ważna, pomóż poznać firmę innym użytkownikom.
Robert 2017-02-28 13:21
Moja opinia jest kompletnie inna. Na czas i widać że firma przykłąda się do prac zleconych. Nie wiem dlaczego tak negatywnie.
Maciej F 2017-03-19 20:48
Ja czekam na realizację kontraktu, podzielę się doświadczeniami po.
Zadowolony 2017-03-20 08:31
obserwuję firmę Ekoryniec od wielu lat ponieważ robili pompy ciepła u kilku naszych znajomych, którzy wzajemnie polecali ich usługi, jako firmy profesjonalnej. Z tego co wiem wszyscy są zadowoleni i polecają ich dalej. My również. Pompy działają bezawaryjnie, podłogówki grzeją tak jak zostały zaprojektowane. Nie żałujemy wyboru tej firmy. Wiedzą co robią i o to nam chodziło.
Marek K. 2017-04-12 08:44
Nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń. Wzorowa firma Polecam!
Błyskawiczna reakcja na zapytanie ofertowe, świetny kontakt, profesjonalne podejście do klienta – polecam!
Zostaw swoją opinię o EKORYNIEC SC MARZENA DARIUSZ RYNIEC - Włocławek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EKORYNIEC SC MARZENA DARIUSZ RYNIEC