EKORYNIEC SC MARZENA DARIUSZ RYNIEC

Włocławek

Opinie o EKORYNIEC SC MARZENA DARIUSZ RYNIEC

admin 2015-07-31 06:03:50
Wiesz jak wygląda charakter pracy w firmie EKORYNIEC SC MARZENA DARIUSZ RYNIEC? Twoja opinia jest ważna, pomóż poznać firmę innym użytkownikom.
Katarzyna 2016-10-28 16:50:50
Opinia zdecydowane negatywna. Jeśli ktoś zastanawia się nad wyborem tej firmy - zdecydowanie odradzam. Od samego początku były buble, a to źle wystawiane faktury, usilne próby montażu rekuperacji, wymiana pompki cyrkulacyjnej, zalana kotłownia bo zawór bezpieczeństwa puścił, demolka łazienki po roku użytkowania bo "ekipa" montujaca źle podłączyła rury w pionie, kolejny rok i znów zalana kotłownia- tym razem "ekipa" zamontowała zły zawór, który został "zżarty" przez spirytus. Oczywiście na serwis czeka się tygodniami bo komu chce się przyjeżdżać z centralnej Polski na południe? Drugi serwis, bliższy tzw. wynajęty przez firmę Ekoryniec również ma ich gdzieś i też nie przyjeżdża już 3 tydzień. Po prostu brak mi już słów jak tam dzwonie. Firma dla mnie skończona totalnie, źle robione projekty, fatalny montaż, brak jakiegokolwiek serwisu. Porażka na całej linii
Zostaw swoją opinię o EKORYNIEC SC MARZENA DARIUSZ RYNIEC - Włocławek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EKORYNIEC SC MARZENA DARIUSZ RYNIEC