EDORADCA Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o EDORADCA Sp. z o.o.

Jakie narzędzia pracy zapewnia EDORADCA? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Dzień dobry, Edoradca zapewnia swoim pracownikom najwyższe standardy pracy. Każdy otrzymuje narzędzia pracy niezbędne na jego stanowisku tj., telefony służbowe, laptopy, systemy IT ułatwiające ich codzienną pracę. Firma również posiada szeroką flotę aut służbowych, które są wykorzystywane w codziennej pracy. Zapraszamy do zespołu Edoradca!

Jestem byłym pracownikiem firmy Edoradca. W trakcie swojej kariery zawodowej miałam kilku pracodawców, jednak do firmy EDORADCA zawsze wracam myślami z dużym sentymentem i szacunkiem . Rozwój firmy, organizacja no i oczywiście atmosfera są ogromnym atutem. Szefostwo firmy, któremu wytykany jest w gruncie rzeczy ich sukces i przedsiębiorczość zasługuje w mojej ocenie na ogromny szacunek - z małej firmy rodzinnej stworzyli tak prężną i rozwijającą się organizację. Oczywiście, jak w każdej firmie zdarzają się zgrzyty, ale idealnie nie jest nigdzie. Firma Edoradca w ogólnym rozrachunku wychodzi na plus :)

xX

praca dla biernych, miernych, ale wiernych. ze względu na brak innych perspektyw nadal tu tkwie. szanse rozwoju marne. tyle się rozwinę ile sama się nauczę przy pisaniu wniosków.

polacko
@xX

Święta prawda:)

Łucja
@xX

Podzielisz się informacja jak wygląda praca na stanowisku doradcy ds. Funduszy? Jakie są wymagania i czy brane jest pod uwagę doświadczenie?

Stażystka

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że nie tylko byłam przeszkolona, ale również czas który mi został poświęcony był bardzo przydatny i cenny. Do dzisiaj pracuję w tej firmie i cały czas się rozwijam. Co do zarobków, to są zadowalające.

@Stażystka

Fajnie, że dobrze się wypowiadasz o firmie. Szkolenia, o których piszesz były tylko na początku i przygotowywały Cię do objęcia stanowiska, czy podczas zatrudnienia także możesz brać udział w kursach doszkalających?

EDORADCA szuka w tej chwili osób na 8 stanowisk https://edoradca.pl/kariera/oferty-pracy/ Odbywał ktoś staż w tym miejscu i został zatrudniony?

Zuzia
@Marcin

Te oferty pracy widnieją na stronie już grubo od kilku miesięcy, także nie są one aktualne. Osoby, które odbywają staż firmie często są zatrudniane dalej, ale traktowane są różnie (bardziej "przynieś, podaj, pozamiataj). Nie ma dla takich osób przyszłości w tej firmie.

Aneta
@Zuzia

Z Twojej wypowiedzi wynika, że firma nie zapewnia nowym pracownikom odpowiedniego przeszkolenia. Czy Takie osoby długo pozostają na swoich stanowiskach? Co możesz powiedzieć o kwestii wynagrodzenia zasadniczego dla nowo zatrudnionych osób?

Witold

@Sabina Nikt nie twierdzi , że firma jest idealna. Nawiasem mówiąc jeśli komuś tu nie odpowiada praca to wystarczy ją zmienić.

@polacko, widzę, że potwierdzasz opinię, która została dodana na początku tego roku, więc wychodzi na to, iż posiadasz informacje na temat pracy w firmie EDORADCA. Możesz podzielić się swoimi odczuciami odnośnie tego miejsca pracy? Jak ocenisz pracodawcę pod względem możliwości rozwoju zawodowego? Napisz, co wiesz na ten temat.

Norbi

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko bywacie na tym forum? Szkoda ponieważ ludzie szukają info.

no i odpowiedzi brak

@xX skoro uważasz, że Twój wpis nie łamał regulaminu forum Gowork.pl to skontaktuj się z adminem (admin@gowork.pl). Możesz złożyć reklamację i jeżeli faktycznie było tak jak piszesz Twój wpis zostanie przywrócony.

@mika nie jestem administratorem, a moderatorem. Nie usuwam wpisów. Nie są usuwane wpisy negatywne, tylko łamiące w różny sposób regulamin. A sam regulamin ma kilka punktów odnośnie naruszeń i warto się z tym zapoznać, żeby wiedzieć czemu dany wpis mógł być usunięty. Same treści negatywne zostają na portalu.

mika

@Marta administrator czyli Ty? wpisy nie łamały regulaminu, a pokazywały nieciekawy wizerunek firmy. nie jestem zainteresowana wasza firmą. ja również nie hejtuje. obserwuje profile różnych firm i obseruwje, że działacie podobnie jak inni. negatywne wpisy są usuwane. pretekstem jest łamanie regulaminu co jest mocno naciągane. przeglądając historię wpisów odnosi się wrażenie, że rozmawia ze sobą jedna osoba pod różnymi nickami. widać musicie z nieznanych przyczyn mocno walczyć o wizerunek. brakuje wam ludzi i nie możecie nikogo znaleźć?

@mika jeżeli masz takie wrażenie to pewnie jest to spowodowane tym, że komentarze łamały regulamin forum GoWork.pl i administrator forum je zarchiwizował i nie są widoczne na stronie. @xX czyli zajmujesz się pisaniem wniosków? Nie masz możliwości dostania nowych zadań, które zwiększyłby Twoją motywację do pracy i Cie rozwijały?

mika

albo mi się wydaje albo wpisy znikają

@Paula ta @Marta, do której się odnosisz to inna osoba niż ja. @Menago na jakiej zasadzie są przyznawane niezależne nagrody według Ciebie? Skoro masz inne zadanie to zawsze możesz się nim ze wszystkimi podzielić. A mi nikt nie każe pisać opinii. Jestem tutaj moderatorem forum Gowork.pl i nie mam powiązań z firmą EDORADCA.

@Zainteresowana praca widzę, że byłeś zainteresowany pracą w firmie EDORADCA? Zdecydowałeś się na aplikację? Już wiesz jak wyglądają zarobki? Jeśli tak, to czy możesz powiedzieć coś więcej o tym? A jak wygląda proces rekrutacyjny do firmy? Na co warto się przygotować czekając na rozmowę kwalifikacyjną? Każda informacja będzie bardzo pomocna.

Propaganda dalej działa;)

Buchman

Zgadzam się z Martą co komu do majątku zarządu- pokarzcie mi firmę gdzie prezesi nie mają markowych aut i domów? Absurd przyczepiać się i tylko pod tym kątem oceniać firmę. Co do oceny ogólnej firmy, nawet nie zauważyłem tej opcji, także może być tak że część osób, która umieszcza pozytywne komentarze nie wpisuje swojej oceny, bo podobnie jak ja, ją przegapiło. Mi się tam pracuje dobrze, w porządku szefostwo i ludzie, fajne warunki pracy, ogólnie nie mogę powiedzieć nic negatywnego.

Jakie to polskie zamiast szukać pozytywów lepiej obsmarować,(usunięte przez administratora) Nie kumam tego. Ja o tej firmie negatywnych opinii nie słyszałam, raczej właśnie że jest spoko i że fajny zespół i że się przenieśli do biurowca na strefie. Jak dla mnie jedna z nielicznych firm które się tak rozwinęły i nie są firmą produkcyjną. Osobiście prezesostwa nie znam ale co komu do tego czym jeżdżą i gdzie mieszkają- czy Tobie ktoś wypomina Twój majątek ? No puknij się w czółko!

Paula
@Marta

Bardzo dziwne, że nie słyszałaś opini zlych skoro pani od HR nie moze znaleźć nikogo do pracy w okolicy bo maja.taka opinie ;)

Kornelia

Od wielu miesięcy szukam pracy, bardzo chciałabym dostać się do tej firmy. Jak czytam są różne opinie ale ile w nich prawdy? Pewnie piszą je osoby, które się nie sprawdziły. Na Tczewskim rynku bardzo ciezko o dobra prace. Słyszałam, że bardzo dużo osób pracuje w eDORADCA , co uważam za wartość dodaną to to, jak pracodawca pomaga młodym ludziom w rozwoju a z tego co słyszałam tak jest.. Wysłałam aplikacje - teraz zostało mi czekać.

Zostaw merytoryczną opinię o EDORADCA Sp. z o.o. - Tczew

• Jak się pracuje w EDORADCA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EDORADCA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EDORADCA Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EDORADCA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EDORADCA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EDORADCA Sp. z o.o.