logo EDORADCA

EDORADCA

Toruń

Opinie o EDORADCA

Specjalista 2011-11-20 22:36:25
Edoradca jest organizacją dynamicznie się rozwijającą. Szefostwo ma cały czas nowe pomysły. Wymaga to systematyczności i zaangażowania się w pracę. Najwięcej zadań jest kiedy zbliżają się ku końcowi terminy składania wniosków o dofinansowanie, ale z drugiej strony jest duża satysfakcja w postaci pozytywnie zatwierdzonych projektów. Dzięki pracy zespołowej jej osiągane wyniki są naprawdę dobre co potwierdzają ogólnopolskie rankingi firm doradczych.
Ola 2013-03-03 18:34:00
Praca w firmie Edoradca przynosi mi wiele satysfakcji, nie jest monotonna, liczne spotkania z klientami, wiele ciekawych inicjatyw. Pracodawca uczciwy i sprawiedliwie traktuje pracowników co w dzisiejszych czasach nie jest typowe. Polecam prace w tej firmie.
specialist 2013-08-30 12:00:10
moja kumpela pracuje w Edoradcy od paru lat i jest bardzo zadowolona z warunków. wiadomo, ze wszędzie trzeba pracować i wykazać wiedzą i umiejętnościami, tam z tego co słyszałam jest podobnie, ale za to solidnych pracowników sie docenia.kumpela mówi ze czasami mają nawet co miesiac jakies szkolenie dla pracowników, do tego tez organizują coachingi!! jaka firma w dzisiejszych czasach inwestuje w pracowników i drogie szkolenia? u mnie w firmie ostatnie szkolenie było 5 lat temu hahaha
obiektywna 2013-09-03 14:29:45
anonim - 2013-09-01 19:43:10

Cześć a zarobki są jakie w firmie EDORADCA Sp. z o.o. ?
Czy niezbędne jest doświadczenie żeby się dostać do pracy w tej firmie?
Tak jak pisałam w poprzednim wątku - osobiscie nie znam siatki płac w edoradcy, ale wydaje mi się, że jak na warunki tczewskie, pensje są spoko. A moze nie tylko jak na Tczew, o czym świadczy fakt ze ludzie dojeżdzają nawet po kilkadziesiąt kilometrów, wiec suma summarum musi się opłacać :) Co do doświadczenia, pewnie wszystko zależy od stanowiska na jakie się aplikuje.
MEGGIE 2013-09-09 15:23:30
a na jakie stanowisko składasz?
MEGGIE 2013-09-20 14:15:20
Nowi pracownicy przechodzą szkolenia stanowiskowe oraz/lub produktowe. Oprócz tego są organizowane rożnego rodzaju kursy i szkolenia np interpersonalne lub pracownicy są wysyłani na kursy doszkalające związane z zajmowanym stanowiskiem.
MEGGIE 2013-09-20 14:20:09
szkolenia oczywiscie są bezpłatne :) tzn pracownicy za udział nie płacą :)
Motoryka języka 2014-12-17 09:23:11
Przyznam szczerze, że spodziewałem się większego odzewu na pytanie o sens zatrudniania się u nich. Też jestem na zakręcie życiowym i nie wiem czy edoradca jest dobrym wyborem gwarantującym odpowiednio wysokie zarobki i możliwości rozwoju. Proszę o szybką odpowiedź, bo mam 2 inne równie obiecujące firmy.
b.czubacka@wp.pl 2015-01-28 11:21:49
czy wykształcenie wyższe jest wymagane kategorycznie? Jestem w trakcie przebranżowienia, zupełnych zmian w życiu zawodowym, chciałabym zdobyć nowe umiejętności,wrócić na studia. Edoradca wydaje się stabilną firmą, która właśnie umożliwia rozwój pracownikom. Doradźcie mi coś....
Paweł 2016-05-07 19:59:05
Pojawiło się ogłoszenie na inżyniera inwestycji, stanowisko wydaje się mega odpowiedzialne..warto składać cv? dzięki
Zostaw swoją opinię o EDORADCA - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EDORADCA