Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie IKEA Industry Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Goleniów

Maniek

Żuczek jest naprawdę wporządku, potrafi rozmawiać z ludźmi i zna się na robocie, czemu nikt nie pisze o majstrze z pakowni ze zmiany C ???

Wojtek
@Maniek

Każdy wie że (usunięte przez administratora)jest w porządku nikomu złego słowa nie powiedział ani krzywdy nie zrobił . Tylko trafi się taka bezmózgowa osoba która wylosuje numerek który jej nie odpowiada lub nie może iść do szatni aby przebrać się wcześniej i odrazu hejtuje go i obraża ale pamiętaj tchórzu KARMA WRACA !!!!!!!!!

Marian

Biorą po trzy... trzy i pół tysiąca i kładą miody ...... nawet losowanie nic nie zmieni ..zmiana C .....Co to ma być zakład pracy niepełnosprawnych ????

Mała355
@Marian

Dokładnie,a ba maszynowni na C to już w ogóle niepełnosprawne,kiedy sie nie przejdzie po masxynowni to leżą dwie babki,idę na stołówkę-leżą idę do toalety-leżą idę zapalić-leżą (usunięte przez administratora)czy ten majster jest ślepy czy też udaje niepełnosprawnego

Serwice
@Mała355

W szatni szum ale żebyś rozwiać wszelkie wątpliwości to chodzi o leżącą Edyte i tą drugą co długo jej nie było w pracy nie wiem jak ma na imie

?????
@Serwice

Jak nie wiesz jak się nazywa to po co piszesz nie masz zajecia

Robol
@Serwice

Leżała półtora roku na L4 wróciła i dalej leży a jej imie to Iza i tak jak wczesniej napisano kiedy się koło niech nie przejdzie to leżą na stole zero poszacunku dla majstra gdy była liderka to leżały ale dużo mniej hahaha

@Robol

Dziś lepiej Normalnie udawały że pracują przerwe miały jedną bo zawsze to mają z majtrem o w pół do i za dziesiec swoją to około godziny razem później trzeba iść do toalety i odwiedzić chłopaków itd.aż wstyd że tak można robić majstera w kakao

Lili

Czy was coś opetało ludzie ludzie ludzie .......koledzy z pracy leżą w szpitalu koleżanka nie żyje a wy się zajmujecie takiemy pierduami jak edyta czy izka......

Ja ty wy my
@Lili

No właśnie ani jakas izka ani jakas edyta nie sa warte by o nich pisac i zajmowac sie nimi nie chca robic niech nie robia a majster czy kierownik juz i tak patrzy im na rece

Maja
@Lili

A co ma jedno do drugiego nikt już Monice nie pomoże żałobę nosimy w sercu a to co dzieje się na zakładzie to jest zupełnie inna sprawa

@Marian

Zmiana c to jak niepełnosprawni przede wszystkim Żuczek gwiazdorzy.

Stary

Czytając te wszystkie wpisy zastanawia mnie tylko jedno czemu ludzie zamiast narzekać nie podejmo kroku odejścia z firmy. Wiem jest bardzo trudno po kilku kilkunastu latach pracy zmienić na inną ale to nie boli można sobie polepszyć a pisanie ten taki u owaki nic nie daje tyłu mądrych ludzi odeszło i brak żalu wręcz zadowolenie z ich strony

Mała
@Stary

Masz rację narzekanie to Polski zwyczaj .jestem na zmianie B i jestem bardzo zadowolona ..jedynie to zarobki Male hi hi

@Mała

Moim zdaniem praca w Ikea nie jest marzeniem ale jak widać są zadowoleni ludzie z tej pracy a zarobki są do kitu ale jest dużo firm gdzie ludzie dostają godna zapłatę i mają nadgodziny. Rozumiem wielu ludzi sam się wachalem aby odejść bo to nowe będzie miejsce te same zarobki ale traktowanie przez Panią G. Cz zmusilo mnie do odejścia. Teraz dostałem podwyżkę mam 300 zł premi netto, i premie kwartalna bo niema wczasów czy bonów ale w przeliczeniu mam więcej. Więc można zmienić na lepsze bardzo was proszę przestańcie narzekać zmienię swoje życie a G. Cz Jadzki Zuczki Kasztany będą pracować za was jak odejdziecie życzę powodzenia odważnym nie będziecie żałować tak jak ja pozdrawiam Ikea Goleniów

Riki Martin
@Stary

Ty ewka może załóż sobie kask na łeb zrób szczydła załóż peruke okulary i idz na palarnie udajac pracownika remontowego to się czegoś dowiesz a nie lazisz i weszysz podsyczas podpytujesz wypytujesz podsuwasz sugestie przestan robić z siebie blazna wiekszego niż jestes bo i tak nikt ci nie powie hahaha

@Riki Martin

?????????? Jaki związek Kłania się Czytanie ze zrozumieniem inteligent

Szczęściara
@Mała

Szczęściara ????????

Xxx

Pracowałem tam jakiś czas temu na masz 2 br B tam to jest kongo majster J to jakiś fanatyk Ikei ryje ludziom banie swoją gadką normalnie uzdrowiciel hehe

logo firmy Inżynier Utrzymania Ruchu
Feedpro Sp. z o.o.
logo firmy Zastępca Kierownika Sklepu Goleniów
CCC S.A.
logo firmy Kierowca kat. C
Profesjonalny kierowca
Joan

Może czas się wziąć za klan M.....

Sedzia

Kasztan tez dobra (usunięte przez administratora) kolejny maister z przypadku koledze po fachu kobiete (usunięte przez administratora) to trzeba byc frajeram wszyscy wiedza o kogo chodzi daje podwyzki swoim lizuchom a ta brygadzistka na A zmianie Iza to jest pomylka jak oni ja czymaja nie dorajda drugi Krystiano gwiazda zmiany haha .Kasztan obudz sie chlopie bo zostaniesz z reka w nocniku szkoda mi twojej zony ze ona jeszcze niewie ta ikea schodzi na psy ,ile ludzi juz ucieklo czas pani dyrektor wyjsc do zalogi zobaczyc i rozmawiac z ludzmi a nie sluchac swoich mistrzow zaklamanych nie robow i zrobic porzadek po co tyle nie robow liderzy, brygadzisci ,mistzowie to jest masa ludzi ktoeych trzeba uczymac

Wyrok
@Sedzia

Mistrzów jest trzech zbychu tomek agnieszka a reszta te jadzki sradzki to takie robole jak cala reszta moim zdaniem najgorsza zmija to jadzka d ewka l jolka s i ta paskuda grazyna c

Hela
@Wyrok

I tu się mylisz.to są bardzo fajne kobiety.grazyny c nie znam i nie chce poznać .ale (usunięte przez administratora)zostały źle opisane niesłusznie moim zdaniem.

Bibi
@Hela

Sama widzę siebie bronisz i po co ci to i tak wszyscy znają prawde i wszystko widzą hahah

Trelmorelebrygadab

O takich luzuchach sie nawet nie pisze bo szkoda czasu na nie wszyscy wiemy ze lize d u p e grazynie i jolce i to mocno lize nawet synowa ma dobrze chodzi ciagle na L4 ah szkoda o nich pisac

Tomanek
@Hela

Ta co się broni i sama dpowiada na zarzuty to ta jolka s pewnie

Rysio
@Sedzia

A może twoją też ktoś obraca pewny jesteś że nie

Rysio
@Sedzia

A może twoją też pewny jesteś że nie

Patrzymynawas
@Wyrok

Czytam te wszystkie wpisy i jedno nasuwa mi się do głowy otóż prawda musi być prawdziwa i bardzo boleć ewka l płacze i chodzi po osinie robi z siebie męczennice hahaha za późno jadzka d w ogóle nie wychodzi z domu hahah za późno na jolke s mają wszyscy wywalone i uciekają na druga stronę ulicy jak ja widzą o tej grazynie szkoda w ogóle pisac straż pozarna nawet się za nia wstydzi ale do rzeczy naszła mnie taka nostalgia że muszą być naprawde do d u p y skoro nikt nie pisze o Anecie i Bogusi szacun dziewczyny za neutralność sprawiedliwość szaczunek bycie z ludzmi a tym samym dla nich

Project Team

(usunięte przez administratora) jaki tam się zrobił syf....taka fajna fabryczka się zaczynała.............

Ikze

Hmm

Mała
@Hela

(usunięte przez administratora)jest super kobitka.

Fan

Ktoś się zajmie w końcu szefem zmiany A z komponentów. Przychodzi do pracy z opóźnieniem znika w trakcie zmiany na kilka godzin czasami. Oczywiście poza nockami bo jak spał tak śpi.

Juras
@Fan

Ciekawe czy odrabia te wyjścia? ????

Zniesmaczony.
@Juras

Jemu wszystko wolno, (usunięte przez administratora), zastraszać i karać pracowników i dawać podwyżki tylko swoim donosicielom, resztę ludzi ma w czterech literach.

Riki Martin
@Zniesmaczony.

Co nie wiecie co z nim zrobić za krzaki i rozmówka nie będzie już w ikea byle jaki pajac nami rzadził po prawej kukły już prawie chodza jak powinny

Ulla

Teraz już wszyscy jesteśmy zwykłymi pracownikami.i nie ma tu podziału na liderów brygadzistów.pracujemy wszyscy.i takie rozwiązanie mi się podoba.i nie ma co obrażać innych bo to jest bez sensu.co komu to daje.dzisiaj wy opiszecie kogoś a jutro ktoś opisze was.a nie o to chyba chodzi? Ludzie żyjcie.to jest tylko powtarzam tylko praca.wiec szkoda życia na takie pierdoły.pozdrawiam wszystkich.trzymajcie się.i nie obrażajcie się nawzajem.

Elka
@Ulla

Jeżeli ktoś ma czyste sumienie to nie będzie się wstydził żadnych wpisów nikt nikogo nie obraża ludzie piszą co widzą po to właśnie to jest

Dada
@Elka

Dokładnie i zamiast robic swoje osiem godzin i iść do domku do rodziny to te smieszno madre kobiety ponizaja wszystkich po kolei a won i wara od nas do swoich mężów synów córek i po nich jeździć bo na obecną chwile upokazanie się wam skończyło rozumiecie

Nikt

Wow!!! W końcu coś w ludziach pękło i za czeli pisać! I bardzo dobrze to jest teraz nasz moment!

Dada
@Nikt

Trzeba bo to już przechodzi ludzkie pojecie co tu się wyrabia (usunięte przez administratora)to nawet zebrania robi na temat zwolnien,pinda bez pomyślunku,mysli ze co że jej zgosze ze odchodzę i jeszcze może ciasto upiekę,schodzi przebrana za trzy a my jak te głaby do punkt,wychodzimy przed zakład to ta już kończy fajkę palic,piszcie bo trzeba pisac taki sam robol jak my

My :)
@Dada

Dokladnie a rozkazy niech wydaje swojemu Jozkowi

@Nikt

No a jak ewki nie odbiesz to masz przerabane i o wyjsciu na fajke zapomnij

Chodzi o jadzke?

Chodzi o jadzke

Nie zwolennik

Przyjzyjcie się dokładnie tym wpisom Wczoraj nie znikły dzisaj nie znikną dopiero w tygodniu jak bedziemy w pracy bo pewnie talib zostawił instrukcję obsługi na kasowanie wpisów hahaha ale i tak jest fajnie bo mozna leżeć na plaży popijac piwko i mieć beke z tych żałosnych ludzików

Zegar

Nie możliwe że(usunięte przez administratora)ludzi bo wczoraj wpadłem za dwie do szatni po kasiutke to już był przebrany i gotowy do wyjscia myslicie że strzela z ucha a sam wychodzi wczesniej

mara

..żuczek to pikuś..przynajmniej zna się na rzeczy..ale spójrzcie na zm. A ...... pani Iza K. brygadzistka? ..zero umiejętności..zero wiedzy.. osiem godzin plot i handlu jakimś badziewiem..ciągle osrana i wystraszona..po co to trzymają? Mają szczęście,że mają tam jeszcze Kasztana i Azora...szkoda gadać.. IKEA w ruinie.. nie żałuję że odeszłam

Wara
@mara

Rzeczywiście szkoda gadać o kotletowej zrobi loka na czole gadane ma i to jak opętana sprzeda pare pojemników (usunięte przez administratora)na weekendzik nikt już jej słuchać nie chce ale do żuczka pasuje jak ulał

Dara
@Wara

To żadna brygadzistka to zwykły robol jak ty jak ja

Elka
@Wara

Jakie gadanie ona nie radzi sobie z niczym tylko siedzi na tel służbowym i dzwoni z pierdolami do kasztana zbiera płoty i powtarza narobila bałaganu na pakowni ta kobieta nic nie potrafi

a mnie wsio rawno

Jestem tylko ciekaw czy ludzie z zarządu IKEA w Szwecji są świadomi i poinformowani o tym co to się u nas w fabryce >>odpierdala

Grażyna

Mam jedno pytanie czy Ikea Goleniów Upada codziennie zwalnia się po10 osób a Dyrektor nic z tym nie robi co się dzieje czy są jakieś zaplanowane zmiany

Ja kraj taki raj

To jest dopiero wierzchołek góry lodowej Polecą mordy za zwolnienia za dziamganie mordą a takich czarnych owiec jest fulllll

Kaśka
@Ja kraj taki raj

Nie polecą bo takich lubią co dużo kłapią dziobami.a za chorych i to całe towarzystwo co mogą dźwigać od 2 do 5 kilo to już dawno powinni się zabrać.zmiana C to same takie koślawe nie nadające się do normalnej pracy tylko kartonik wkłada jedna z drugą.boczki szuflad nie są ciężkie i nie ważą po 10 kg.mozna śmiało robić łaczyna lekka czoła lekkie.to uwalily się na kartonikach iplotki rozsiewająa razem z nimi przyglupi lider.pomieszajcie te zmiany tak jak kiedyś i znowu na kilka lat będzie spokój.a panie z takowymi orzeczeniem kontrolować.bo to ściema.

Buba

Mnie się wydaje że wcale nie chodziło o Żuczka tylko o tego drugiego lidera.to ona się naśmiewa z ludzi a przed majstrem udaje wporzadku.jest jakiś dziwny.cicho-ciemny.

Romankwiatkowski
@Buba

O ta ewke bez szyji chodzi czy jadzke bo druga liderka jest jadzka a ewka nikim w sensie robolem a nie liderem

Zbynio

Podpowiedzcie czy warto aplikować? Potrzebuje firma nowych ludzi?

@Zbynio

Pani Moniko coś pani źle doinformowana bo na brygadzie c nikt nie chce współpracować z majstrem bo to egoistyczny facet z pędzlem również jest tak leniwy że szkoda pisac (usunięte przez administratora)a boża ktora właśnie od miesiaca nic a nic nie robi mowa o maszynowni 1 nich pani podejdzie do pracownikow idywidualnie i zapyta o majstra czy liderów biorą po 200 zł a tak naprawdę nie robią nic remek z A to już dawno wyzej sra jak (usunięte przez administratora) ma Ryba psuje sie od głowy pani Moniko może warto by było zaczerpnąć opini pracownikow

@Ja????

Dokładnie ryba psuje się od głowy,bo nasz to już rekin żarłaty jakby mógł to kazałby w przerwie robic

Była
@Ja????

Dzieki bogu w pore odeszłam (usunięte przez administratora) a Gocha gorsza niż katastrofa lotnicza Leń do potęgi teraz nie ma komputera to ponoć stoi przy stole (usunięte przez administratora)

@Ja????

Miał być lider pracujący A jest lider leżący

@Ja????

Uwazam że gdyby nie kobiety tam pracujące to maszynownia by nie istniała,ta druga brzydsza połowa społeczeństwa siedzi tylko w telefonach albo przechadza się z kąta w kąt

603@com.pl

Nie wytrzymała to prawda i trzy dni po (usunięte przez administratora)nie wytrzymał (usunięte przez administratora),zm b stoły bije rekordy co do braku pracownika na stanowisku wozkowego hahaha

@603@com.pl

Ten koleś z komponentu co smiga dziś też tylko jeździ do jutra????

Sprytny lis
@Hahaha

Święta prawda bo wczoraj weszlem szybciej na druga zmiane i na naszynowni leży liderka 3 lider m.m i dwie pracownice drinka z parasolka tam tylko brakowalo albo wejscia draka.k

Zażenowani
@Ja????

Ludzie koledzy i koleżanki nie dajcie sie robić w bambuko,przerwa nam się należy jak psu woda,wlasnie zaczepilismy ludzi z biura jak szli na obiad i każda z pięciu zaczepionych osób potwierdziły że należą się dodatkowe przerwy,kierownicy i majstrowie nas oszukują

Buchaj1234

Popieram karma wraca tam było wyliczanie i gonitwa za wszystkim a nikt nie chce tam robić z nimi

Hhh

Zalezy ,bywa ciezko

Rt

Aplikuj

Him

Czemu wszyscy twierdzą ze Lipazego powieźli a czy komuś przyszlo do głowy że może sam im podziękował??

Abc
@Him

No ciekawa teoria

Spoko Loko piłka leci wysoko

Czemu lipka powiezli co on im zrobił

Mk
@Spoko Loko piłka leci wysoko

No jak co brak norm ha ha

Lalierowani
@Mk

O czym ty piszesz człowieku Porządny facet ktory poświęcił 23 lata pracy ktory postawił nie jeden dział na nogi ktory był j e b a n y z każdej strony za całą swoja prace i to dobrą prace k u r w a prawie ćwierć wieku przepracował i był ok kierownik a teraz co beee nie stał się nie wygodny i już a ty to chyba ze trzy miesiące pracujesz że nie ogarniasz

Koza
@Spoko Loko piłka leci wysoko

Bo tu właśnie tak doceniają pracowników.dopuki tańczysz jak ci zagrają to jesteś dobry a jak jesteś nie wygodny to wynocha.

Fred
@Lalierowani

Dokładnie. Gościu poświęcił kupę lat dla tej firmy i wiem że potrafił zarządzać działem . Mega szkoda.

Wojtek
@Mk

Bo w d u p e nie właził górze.murzyn zrobił swojej murzyn musi odejść.on wolał być z ludźmi to był prosty człowiek a nie jak te koły z góry co to przez fabrykę idą i nawet do ludzi pracujących się nie odezwą.głupiego dzień dobry szkoda powiedzieć bo to szlachta idzie.porażka i żenada

Mycha
@Wojtek

O to prawda zero szacunku nawet Dzień dobry brak kultury prostaki.

paryżąna
@Lalierowani

butny ignorant..zawsze zajmował się tylko lakiernią..skutki widoczne do dziś..to co robi lakiernia,to jeden wielki (usunięte przez administratora)

paryżana
@paryżąna

nie wiem ,dlaczego admin usunął ostatni fragment wypowiedzi?!? Deski które przychodzą z lakierni na stoły...to jeden wielki syf..w ramach jednego koloru.. odcieni co nie miara..kuźwa kto to nadzoruje..gdzie kj.. A później przepakowywania.. koszty.. i kto traci?

Czemu kasujecie wpisy

Czemu kasujecie wpisy co prawda boli Napiszę jeszcze więcej jak kierownicy w czasie pracy znikają na 2 lub 3 h Na swoje inne prace budowlane pani dyrektor proszę sprawdzi pani odbicia z całego roku to ładne miesiące będą . Jak zwalniać to tych którym się to należy pozdrawiam

Kasuja
@Czemu kasujecie wpisy

Bo twoje wpisy ich bola a prawda boli

michal
@Czemu kasujecie wpisy

...mierni..bierni..ale wierni... to charakteryzuje naszą kadrę zarządzającą na produkcji.. Aczkolwiek nie tylko.. kierownik zmiany po technikum..mistrz zmiany po zawodówce... nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera..Pracuję w firmie 20 lat..kupę mądrych..fachowców uciekło stąd..zostają same miernoty o wygórowanym ego i zero umiejętnoci... LENART WESTRIN.. wracaj DYREKTORZE !

ABC

Mobbing brak szacunku do pracowników jak się zwalniasz to mają to w 4 Literach i twierdzą zwolnijcie się wszyscy a dostanę kolegów że wschodu słowa majstra

Za Lipazym

Ludzie ci którzy tam pracują dla mnie Ikea właśnie się skończyła zwolnili jednego z ojców tego zakładu czemu nie powiezli piesków którzy jak im góra tupnie to bez wahania zwolnili by osobę z którą pili kawę 5 min wcześniej pisze teraz o tym gościu co ma ściski albo tym Malym siwym to już jest koniec jeszcze 5 lat i z hal zrobia magazyny. Panie Lipazy jeszcze będą za panem dzwonić jak za :D

Lało polski
@Za Lipazym

Ta szczególnie tego pierwszego Robert jesteśmy z Tobą

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Goleniów

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 11 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.