Kruk Windykacja (Kruk S.A.)

Opinie o KRUK S.A.

Ciekawy

Czy możecie coś więcej powiedzieć o stanowisku specjalista ds. Rozwoju produktów? Na czym ta praca polega, jaka atmosfera w zespole, czego można się nauczyć?

Odradzam
@Ciekawy

Nie warto. Dział wydmuszka na który firma nie ma pomysłu od ponad 2 lat. Zespołu nie ma bo ciągle ktoś z tamtad odchodzi. Za moich czasów zbieranina ludzi z przypadku, teraz z tego co wiem też nie jest lepiej. Licz się z tym że za marne grosze będziesz musiał rozkręcić ten niewypał na własnych plecach

Bania

Zapraszamy do HOISTA! dużo można zarobić i super kierownicy i sam dyrektor mega koleś

Kościołek
@Bania

Tak zapraszam szczególnie na południe do super kierownika. Czekają super portfele od GetBacka. :D Pamiętajcie: wszędzie dobrze, gdzie.......

WOKIO
@Bania

z tych kierowników to mają niezłą polewkę.

@Kościołek

Ja słyszałem że w tych portfelach jest ponad 6 miliardów, więc jest co robić.

AAAAAAAAA
@Marcin

chyba jest dużo ale (usunięte przez administratora)

JIJOO

Ludzie czas zwiewać z tego terenu.

Bez stresu

Jako byly pracownik kruka pracujacy w tej firmie jako dt ciezko znalezc jakies pozytywy z pracy. W tej firmie czlowiek czlowiekowi jest wilkiem, a dt tylko cyferka. Co do negatywow, to podpisuje sie pod tym, co pisza tutaj glownie obecni pracownicy. Dodatkowo moge dodac, ze zawsze przerazal mnie brak kompetencji wielu ludzi i brak kultury u wielu z nich, ale nie tylko osobistej, ale tez organizacyjnej. Balagan panujacy w przeroznej materii nie przystoi w tak duzej firmie, ale nie przystoi jeszcze bardziej, ze osoby za to odpowiedzialne nie ponosza zadnych konsekwencji swojej nieudolnosci, a wszystko jest zrzucane na sam dol, czyli do dt (po to tez powstal smieszny hoshin kanri - nie wiem czy dobrze napisalem). Zamiast podziekowac za prace takim osobom, to firma zwalnia, badz nie przedluza umow tym, co mowia glosno prawde, ktora w oczy kole. Co do braku szacunku, to go w ogole nie ma, ale jest to spowodowane tym, ze kruk obecnie nie ma zbyt duzej konkurencji i to wykorzystuje, bo pracownicy nie maja gdzie odejsc, a zmienic branze jest trudno. Jednak najwiekszym absurdem jakiego doswiadczylem bylo rozliczanie z rzeczy, na ktore nie mialo sie zadnego wplywu, wiec mobbing byl tu codziennoscia. Obecnie pracuje w innej branzy, bez stresu i z usmiechem na ustach i w koncu jestem traktowany jak czlowiek, a nie jak cyfra w excelu. W pracy rozwijam sie kazdego dnia, pracuje z inteligentnymi ludzmi, ktorzy wyciagaja wnioski z tego, co sie do nich mowi, a nie za to zwalniaja i co najwazniejsze moj pracodawca uznal, ze najlepszy sposob na motywacje pracownika, to pieniadze i otrzymuje premie mimo tego, ze nie jestem rozliczany z zadnych parametrow, a w kruku premii nie mialem mimo rozliczania z wielu statystyk.

JohnyB
@Bez stresu

Gdzie teraz pracujesz - jaka branża?

Sam przebieg był jasny klarowny, kontakt na bierząco. Rozmowa na Teams z rekruterami i kierownikiem później drugi etap w oddziale firmy z kierownikiem i trenerem. Niestety po tym etapie, kiedy człowiek musiał wziąć wolny dzień w pracy, ponieść koszty dojazdu, odpowiedź zwrotną zwykły e-mail z podziękowaniami za udział. Zero telefonu z uzasadnieniem decyzji. Drugi etap rozmowy w piątek na początku tygodnia, najdalej do końca miała być odpowiedz, a jej brak w następnym tygodniu przychodzi tylko wiadomość e-mail. Jednak po drugim etapie oczekuję się czegoś innego, innej kultury kontaktu. Niestety, w moim odczuciu jej brak.

Pytania standardowe jak na stanowisko.

MK

Myslicie ze beda premie roczne?

XXX

Chyba dla kierowników????

@MK

W tym roku niestety nie bedzie. Zbyt duzy wydatek, a czasy coraz gorsze.

CC
@MK

A ktoś z Doradców dostał chociaż maila z gratulacjami od dyrektora ds. wierzytelności detalicznych?, bo z tego co mi wiadomo to zatrzymał się na wszystkich w firmie, którzy nie są doradcami.

Bartek

Może ktoś ma wiedzę czy firma prowadzi aktualnie rekrutację? Na co należy zwrócić uwagę i na jaką umowę można liczyć po okresie próbnym?

Bartosz
@Bartek

Nie pchaj się w to. Nie warto. Dobrzy ludzie radzą tobie.

Nie Dt
@Bartek

Rekrutacja jest, zobacz na stronę firmy. Nie wiem czy to z branży jakiej szukasz, więc sprawdź sobie. Umowa po okresie próbnym jest zależna od tego, kto będzie twoim kierownikiem. Jedni od razu dają na nieokreślony (jeśli się fajnie sprawdzisz) a inni będą ciągnęli ile tylko się da na czasowej nawet jeśli są zadowoleni z nowego pracownika. Taka prawda. Podobnie z podwyżką po próbnym. Jeden ci da i to sporo jak na kruka a inny mało lub wcale zasłaniając się covidem czy tym że to nie jest teraz okres podwyzkowy. Na samej rozmowie pytaj dużo o konkretne obowiązki i wszystkie dodatkowe zadania. Bo w tej firmie to klasyk, że masz być specem od wszystkiego i przy kolejnych zwolnieniach nie ma rekrutacji tylko się rozdziela zadania na tych co zostało. Pytaj o procedury wew, ustalone zasady pracy bo tu wiele rzeczy jest na gębę i jak nie wpasujesz się w jakiś ukladzik to lipa. Zadania idą trzy razy wolniej.

Niezdecydowany

Mam pytanie do wszystkich tych, co odeszli z tej firmy. Ciężko było? Próbowali jakoś was zatrzymać? Kierownik nie robił problemów, wyrzutów? Jestem w trakcie rekrutacji w innej firmie, ale zwyczajnie mam pietra czy przełożona nie będzie mi robić problemów. To "trochę" nawiedzona kobieta i nie wiem jak sobie zaplanować odejście. Mam 3mc wypowiedzenia a wiem, że atmosfera może być delikatnie toksyczna, bo nie jedno już widziałem

@
@Niezdecydowany

Mi się wydaje że nikt nie będzie Cię zatrzymywał i robił wyrzutów nie ma ludzi nie zastąpionych podpiszą ci za porozumieniem stron

Tego nie wolno!

-dokonywać zajęcia jakiekolwiek składnika majątkowego dłużnika, w tym środków zgromadzonych na rachunkach bankowych – taka kompetencja przysługuje wyłącznie komornikowi w ramach toczącego się postępowania egzekucyjnego, -nachodzić dłużnika w jego miejscu zamieszkania lub pracy, nękać go telefonami, mailami, SMS-ami lub pismami – dotyczy to również członków rodziny i znajomych dłużnika. Naruszanie miru domowego przez windykatora jest całkowicie zabronione – dłużnik może w takim wypadku wezwać policję, -żądać wyjawienia majątku przez dłużnika lub występować do organów państwowych z wnioskiem o ujawnienie informacji w tym zakresie, -zastraszać dłużnika skutkami niewykonania zobowiązania w terminie.

dwa tygodnie obserwacji
@Tego nie wolno!

jakie biedactwo, a wolno kosztem Nas wszystkich ''brać'', i nie oddawać?

antywindykator
@dwa tygodnie obserwacji

a kto bierze i nie oddaje?

Obiektywnie

Nie oceniając czy dobrze czy źle firma postąpiła nie dając nic na święta chce powiedzieć tak obiektywnie. Można mówić że jest ciężko itp bo jest w każdym sektorze gospodarki ale///// Rozumiem że ja siedząca na Wołowskiej dojeżdżając do pracy samochodem nie „wystawiam” się wcale bardziej na COVID niż chodząc na zakupy czy spacer z maluchami . Natomiast doradcy ci z terenu codziennie w pandemii chodzili od do drzwi. Nie odwiedzali sterylnych miejsc. Jasne daliśmy im maseczki i coś tam jeszcze ale codziennie ich ekspozycja na wirusa statystycznie była większa. I tutaj uważam że chyba nie takie emocje powinnismy wywoływać u ludzi którzy za na pierwszej lini walki

Natalka
@Obiektywnie

Każe im ktoś się włóczyć po zagrożonych terenach? E-kruka to może z domu klientowi założyć.

to ja
@Natalka

w twoim wypadku to pozostaje już tylko dobry specjalista na nogi, bo na głowę już za późno

Pinda
@Natalka

Aż śmierdzi HR em, komu jeszcze chcesz wejść w 4 litery, bo myślę że już wszystkim wyszłaś, a wszyscy byli też u Ciebie. Żenada, TEMPA DZIDA

@Natalka

Włóczysz to Ty się po melinach po pracy dziewczynko! My ciężko zapieprzamy by tacy jak Ty, grzejący (usunięte przez administratora) w biurze, tzw.biurwy miały pensje, wiec trochę szacunku! Tak i to my narażamy zdrowie nasze i naszych bliskich, nie Ty! Dobrze wiedzieć dzięki komu jest taki nacisk na e-KRUK, skoro uważasz, że można go sobie w domu pisać....jestes ŻENUJACA!

Nik

w moim przypadku kasa się zgadza, bo zatrudniając się wynegocjowałem ile chciałem. dla mnie to ważniejsze, niż ochłap rzucony na święta. ale kierunek w którym zmierza firma absolutnie mi nie odpowiada. wymagająca nauczycielka?! kto to wymyślił? mamy traktować klientów jak dzieci? karcić, jeśli nie będą wykonywać poleceń? strzał w kolano droga firmo. jako pierwsi na rynku zmieniliście podejście do osób zadłużonych. zaczęliście mówić o klientach, pojawił się szacunek. teraz wracamy do tego co było - bo wymagająca nauczycielka zawsze będzie patrzeć z góry na swoich podopiecznych. benefity zmienione w zależności od wysokości wynagrodzenia, premii nie ma, bo nie motywują, bonus na święta nie ma, bo jest źle mimo, że jest dobrze, a nam drogie kruki pozostaje "być wdzięcznym i doceniać" (cyt.). a tej sytuacji można zrobić jedno - zagłosować nogami. Podsumowując - pracowałem w gorszych miejscach. wierzę, że są lepsze, o czym niebawem mam nadzieję się przekonać

Nikita

Jestem bardzo rozgoryczony sytuacja w firmie i podejściem do pracowników. Kiedyś były premie, nagrody, konkursy i fajna atmosfera. A teraz? Zarabiamy śmieszne pieniądze a wymagania rosną. Premia nie motywowala, więc zabrali. Żeby dostać 300zl podwyżki to trzeba na rzesach stanąć... Jeszcze teraz. Nawet marnych 100zl na święta. W sumie to my nigdy nie dostaliśmy niczego wartościowego na święta w porównaniu z innymi firmami. FK zaslanial się tym, że przecież mamy Kafeterie, a do niej też chcą się od Nowego Roku dobrać. Zero szacunku do pracownika. Inne firmy nawet w tak ciężkich czasach potrafią pracowników wspierać, dać bony, pieniądze czy paczki żywnościowe. Na prawdę to jest wstyd. I nie chodzi o marne 100 zł czy tandetna paczkę, ale o jakieś zasady. Zwalniacie dobrych pracowników. Nie motywujecie nas w żaden sposób. Bo sorry ale dla przeciętnego robola statystyka nic nie znaczy, bo tabelki z wynikami dzieciom na obiad nie ugotuje. Oj marnie widzę losy Kruka. Niby taka światowa korporacja. Wielka Europejska potęga. Gdzie zwykły pracownik zapiernicza w stresie za kilka stów więcej niż najniższa krajowa i na święta jeszcze się dowiaduje, że dla tych z góry jest tylko tania siła robocza

Baran
@Nikita

Sami na to zasluzasłużyliśmy poprzez wszystkie lata szliśmy jak kriwyvw rzeźni na ubój za swoim kierowniczkiem , który ma nas dzisiaj w 4 literach. Nawet w dzisiejszej dobie znajduje się w każdym regionie 90 % wazeliniarzy . Sami doprowadziliśmy do tego że nas nie szanują że mają nas za tanią siłę roboczą. Już nie pamiętacie jak w 2019 roku byliście Prezesowi brawo, jak na gali ogłosił że premii nie będzie. Wybaczcie ale tylko (usunięte przez administratora) tak się zachowują. Ja już się ocknąłem A WY?

Natalka
@Nikita

Nie trzeba o podwyżkę na rzęsach stawać. Wystarczy uklęknąć. Nie rozumiem tej postawy roszczeniowej. Paczki, premie, bony, co jeszcze? Mało wam? Pensji nie starcza? To weź się do roboty jeden z drugim, pokarz swoją przydatność dla firmy zamiast narzekać. Radzę się cieszyć że nie ma biletów wstępu, dla takich maruderów powinny być.

Baran 2
@Baran

Ja rowniez:) Idealne podsumowanie. Mnie rowniez dziwi zszokowanie niektorych. To nie pierwsza sytuacja gdzie firma pokazuje nam pewien palec. Juz zapomnieliscie m.in. o rozliczaniu sie z kazdego kilometra prywatnie otrzymaniem premii na wode czy brakiem noclego dla wszystkich w zeszlym roku dzien przed gala? Przeciez brak szacunku ze strony przelozonych i firmy to standard od wielu lat a z kazdym kolejnym miesiacem jest tego szacunku coraz mniej. W firmie wyznaja bardzo prosta ale sluszna zasade. Jezeli oczekujesz szacunku od kogos to sam sie szanuj. A czy dt sie szanuja? Zdecydowana wiekszosc oczywiscie nie. Tancza jak im zagraja i naginaja kazda statystyke zeby zobaczyc usmiech kierownika. Nie wiem czy wypowiadajacy sie tutaj ostatnio naleza do tej grupy ale jesli nie to pogodzcie sie z tym ze bedzie coraz gorzej wlasnie glownie przez tych ktorych opisalem wraz z kolega/kolezanka wyzej i nie liczcie na szacunek. Ja juz dawno sie z tym pogodzilem i szukam sobie pracy i jestem blisko zmiany :) zycze powodzenia i wytrwalosci.

Smutny
@Natalka

Czytam i oczom nie wierzę.... Skąd Ty jesteś..Przykro mi że takie wpisy robisz...Żal.

Lejek

Witam wszystkich Wiecie dlaczego jest tak a nie inaczej po pierwsze nie jest to firms europejska ani światowa tylko Polska a jak wiadomo Polak do Polaka to wiadomo co. Nigdy tu nie będzie standardów zachodnich. Daleko nam do tego.. Ważne są cyferki a nie szczory które można wymienić jak się zmęczą. Oto polityka całą. Nie dawać a wymagać jak nauczycielka, zycze wesołych świąt. Na stół zamiast karpia zaluscie sobie z rodziną e Kruka bo to jest priorytet.

WS

A może założyć związki zawodowe zgodnie z obowiązującym prawem

!Konkursy mobilizujące gdzie wygrana był puchar słodyczy-firma międzynarodowa poziom ekspert! Premie zlikwidowano bo nie motywują. Wszyscy się cieszą i pracują dalej bo nie ma we Wroclawiu alternatywy, taka jest prawda????brak spójnego komunikatu w dobie pandemii - z jednej stro y kryzys i oszczędności z drugiej maile z gratulacjami za wynik! Dobiorą się też do kafeterii... Będą oszczędności!

@.

Opcje sa dwie. 1 Trzeba sie chwalic wynikami, bo jest sie z nich rozliczanym. Trzeba mowic o oszczednosciach, zeby nie bylo zapytan o premie, awanse, podwyzki czy inne benefity. 2 skoro jest tak dobrze, to dlaczego jest tak zle? Moze to tylko dobra mina do zlej gry. Niezaleznie od opcji zawsze chodzi o pieniadze :)

Do mruczwk

Mam nadzieję że żartowałeś że swoją opinią. Dokładnie jest tak jak koledzy pisza wielkie 0. Myślę że czas w tej firmie dobiega końca lepiej nie będzie. Firma na naprawdę wartościowych pracowników ale wogole o nich nie dba dba tylko o górę. Tylko pamiętajcie jak nas nie będzie to góra jest nie potrzebna. Nikt nie będzie harował za darmo albo śmieszne klepanie po plecach. KAŻDY CHCE GODNIE ŻYĆ. .NIKT TU NIE PRZYSZEDŁ DO PRACY HY AEGETIWAC KAŻDY CHCE SIĘ ROZWIJAĆ NIE TYLKO FURMA NIKT TU NIE WYMAGA BIG AIE HAKICH ZAROBKÓW CHODZI O NORMALNE TRAKTOWANIE I NIE WMAUANIE NAM ŻE JEST ŹLE BO NIE JEST CYFRY NIE KŁAMIĄ TRZEBA ZRO IC TO CO ZROBILI PRACOWNICy Amazona dostali po 600 zł na święta a chcą 2 tys i protest a u nas bez komentarza.

Śmiech na Wołowskiej

Dziękujemy zarządowi ze piękny prezent świąteczny... piękne okrągłe 0. Jak co roku stanęliście na wysokości zadania .. Pokazujecie gdzie macie swoich pracowników …. jak bardzo ich doceniacie. i oczywiście niezapomniane dziękujemy za wyrozumiałość .... rozumiem ze mamy Sobie to do garnka włożyć :D

Mruczek

Witam Nie ma się na prawdę czym przejmować trzeba zrozumieć wiele rzeczy żeby pojąć to co jest ważne w kruk. Życzę wszystkim wesołych świąt i nie narzekajcie szanujcie pracodawcę Prezes się na prawdę stara żeby było dobrze. Dziękuje za to co mamy. Może kiedyś będzie lepiej. Ja jestem zadowolony nie wolno tylko patrzeć w czarnych kolorach poszukajmy pozytywów w tym ciężkim czasie dla nas wszystkich. Bóg honor i ojczyzna a w sercu kruk.

Windykator
@Mruczek

Wlasnie przez taka malostkowosc mamy co mamy. Wiekszosc jest zadowolona a jest sie czym przejmowac bo z miesiaca na miesiac szacunku coraz mniej wiec jak tak maja wygladac starania zeby bylo lepiej to lepiej niech sobie co niektorzy dadza spokoj z udawaniem ze jest dobrze i bedzie lepiej i z uprawianiem polityki sukcesu.Ja nie licze ze bedzie lepiej bo jest coraz gorzej i nic nie wskazuje na to zeby mialo nastapic odbicie w gore. Ciekawe tylko co bedzie jak dojdziemy do sciany.

NIC SIĘ NIE STALO

Szanowni koledzy i koleżanki nie ma co narzekać lepiej nie dostać nic niż te śmiesz e paczki lub bon na 100 zł w kafeterii za który musisz zapłacić podatek czyli jakieś 66 zł na rękę to w Mopsie więcej dają dla biednych. Firma tak postanowiła to niech tak będzie dziwi mnie jednak przekaz jak to zostało przekazane Nawet nowy dyrektor nie ma przysłowiowych ja... I odwagi by przekazać taka wiadomość tyłko zrzuca się na kierowników. To nie jest firma europejska bo w Europie tak się nie postępuje. Życzę wszystkim wesołych świąt a i nie martcie się za rok też będą święta ale Kruka już może nie być więc głową do góry damy radę jak nie tu to gdzie indziej.

Dosyc tego szanowna firmo

Witsm Dziękuję wsplanjen firmie za to że cały rok dałem z siebie wszystko zrobiłem cele roczne i firma do iela plan roczny i dostałem piękny prezent na siwteta wielkie jedne dużo 0. Super firma. Dziękuję wam o tym marzył każdy pracownik tej firmy. Tylko mam pytanie co z funduszem socjalnym nie było imprez firmowych ani żadnych integracji to gdzie są pieniądze pytam...? CO COVID JE ZJADŁ? WSTYD MI ŻE PRACUJE W TAKIEJ FIRMIE KTÓRA W TEJ KWESTI NAWET NIE DOCENI PRACOWNIKÓW. JAKOŚ INNE FIRMY SIĘ POSTARAŁY O TO BY NAWET W TAKIEJ SYTUACJI JAKA MAMY LUDZIE OTRZYMALI BONY. KASĘ NA SWIETA. ŻYCZĘ WESOŁYCH ŚWIAT

XXX
@Dosyc tego szanowna firmo

Kolego nie bój nic kierownicy i im podobni wezmą premie za to że Ty te plany zrobiłeś i to jest najważniejsze my mamy robić tylko więcej i więcej a jak już nie będzie na czym robić to do widzenia te proces zresztą już trwa.

Smutny
@Dosyc tego szanowna firmo

Smutne jest to co piszesz, ale jest to niestety prawda.Żałosnym jest to co dyrekcja nam pisze,że cele zrobione ,ale może być gorzej i nie dostaniemy nic.I jeszcze mamy być wyrozumiali...eh. By w największej firmie windykacyjnej w Europie nie dać ludziom kompletnie , prócz rankingów oczywiście, nic.Żenada. Niestety nie ma szacunku dla pracowników niższego szczebla...oj nie. Smutne to, ale prawdziwe.

Wyk....wiony DT

Ogłoszone kolejne obostrzenia pracy w biurach w związku z pandemią. A teren ? Czy My już nie pracujemy w FK ? Mają Nas w głębokiej d-pie, przecież My DT jesteśmy najmniej na cokolwiek narażeni. Nasi KR udawaja, że nic się nie dzieje, sr-ją w gacie by nie stracić swoich wypierdzianych foteli.

@Wyk....wiony DT

Pracujemy tylko siedzac w domach nie zrobi sie tyle co jezdzac w teren mam tu na mysli przede wszystkim wizyty ekruki czy nawet ugody i ktos musi robic te wazne wizyty zeby kierownik mogl sie nachwalic ile jego (usunięte przez administratora) robia lewych wizyt. Poza tym niejeden ma plan naprawczy (pod inna nazwa) wiec jak potem takiego rozliczyc jak pracowal zdalnie? No i nie zapominaj ze jest nas za duzo a pracujac zdalnie np przez najblizszych kilka tygodni czy nawet miesiecy ciezko bedzie kogos zwolnic a w firmie ten proces juz trwa.

archiwum x
@Wyk....wiony DT

Nie bój się wirusa ,był od dawna i nic się nie działo.Nie bądź ciemnotą.Co do kierowników to oni nie są od myślenia tylko od pilnowania stada, aby było w odpowiednim szeregu na taśmie produkcyjnej.Wierzysz w to co słyszysz w TV?To wyłącz telewizor,,cel jest inny aniżeli twoje zdrowie.Wszyscy są zakładnikami tego szaleństwa ,świrusik który nikogo poważnie nie skrzywdził.Tak bezpodstawnie oskarżać kogoś ,kogo nawet nie wyizolowano.Uruchom myślenie.

@Wyk....wiony DT

Trzeba pisać info do KR o pracę zdalna lub mieszana , były przecież maile z góry żeby pisać jak ktoś czuje się zagrożony . Nie ma powodu żeby się narażać , jest możliwość pracy zdalnej więc warto korzystać , zapewniam , że jak napiszesz maila nikt Ci nie odmówi. Teraz wszyscy jesteśmy w czerwonej strefie. Taka możliwość jest cały czas , tylko nikt nam o tym nie przypominał ...

Zombi
@DT

Tak napewno nikt nie przypomniał to nie po to tak szybko w maju nas w teren wysyłali żeby teraz o tym przypominać. Kr i trenerzy tak się o tyłki boją ze jakby było trzeba to wysłali by Cię wszędzie a oni zgodnie z nowym pomysłem podsłuchiwali by Ciebie i klienta przez Teamsa z bezpiecznej odległości zresztą w samochofzie to ja ich w obecnej chwili nie chce.

DT z Polski
@Zombi

Sorry, ale większość z nas DT to same barany, które slepo idą za swym przewodnikiem (KR) i robią co im karze. No bo co by sobie Pan pomyślał gdyby ktoś z DT zdecydował się na tryb mieszany. Nikt nie powinien mieć wątpliwości, że powinniśmy pracować w trybie mieszanym. Jak to jest, że "góra" ma Nas w(usunięte przez administratora)ak Te (usunięte przez administratora) W moim R jako jedyny pracuje w trybie mieszanym i przez wszystkich pozostałych czuje się napiętnowany, a tylu HIPOKRYTÓW było chętnych, tylko żaden się nie odważył być za.

Dodge Challenger R/T 5,7V8HEMI
@archiwum x

Jak widzę tekst typu "włącz myślenie" to od razu wiem, że mam do czynienia z nawiedzonym czubem, który poprzez tak prymitywny sposób manipulacji próbuje sprzedawać otoczeniu swoje urojenia. Szczególnie w kontekście COVID.

@Wyk....wiony DT

ale za pracę na pierwszej linii dostaniemy premie roczną, bo przecież nam się należy, mimo pandemii i tego, że wielu z nas zachorowało plany robimy nie dostaniemy???? a to szkoda :)

Zostaw merytoryczną opinię o KRUK S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w KRUK S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KRUK S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 232.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRUK S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 157, z czego 18 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRUK S.A.?

Kandydaci do pracy w KRUK S.A. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRUK S.A.