Media Ikonos

Opinie o Media Ikonos

Zapraszamy na spotkania pełne inspiracji,
Jesteśmy do Państwa dyspozycji w dniu dzisiejszym i jutrzejszym!
Spotkanie

Dziękuję za możliwość spotkania - bardzo dobrze przygotowane stoisko, świetne prezentacje :)

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Media Ikonos?

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Media Ikonos w przypadku pracy jako Kierownik Laboratorium?

Ikonos Nowy wpis

Dzień dobry, praca laboratorium związana jest ściśle z produkcją, wiele analiz i procesów w laboratorium odbywa się w trakcie produkcji i na ich podstawie przechodzi się do kolejnych etapów produkcji. W związku z tym obecność przynajmniej części osób z działu jakości w czasie procesów produkcyjnych jest niezbędna.

Czy rotacja pracowników w Media Ikonos na Kierownik Laboratorium jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 17 marca na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Ikonos Nowy wpis

Dzień dobry, w związku z rozwojem naszej firmy i utworzeniem nowego Centrum Badawczo Rozwojowego stopniowo zwiększamy zatrudnienie w dziale kontroli jakości. Nasz zespół kontrolujący jakość wytwarzanych produktów na przestrzeni roku powiększył się o kolejne osoby. Pojawiające się ogłoszenia są wynikiem rozwoju firmy oraz specyfiki branży - poszukiwani są specjaliści z branży poligraficznej.

Zapraszamy na spotkania pełne inspiracji,
Jesteśmy do Państwa dyspozycji w dniu dzisiejszym i jutrzejszym!
Spotkanie

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Media Ikonos? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

FESPA BERLIN 2022

Rzeczowa i profesjonalna rozmowa na stanowisku. Firma ma potencjał!

Na przełomie maja i czerwca mieliśmy okazję wystawiać się na największych w naszej branży międzynarodowych targach FESPA Berlin 2022. Zakończone targi były pierwszymi po pandemii, które przyciągnęły ogromną liczbę odwiedzających. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem zarówno dotychczasowych klientów, którzy po ponad dwuletniej przerwie w końcu mogli się z nami spotkać jak i nowych potencjalnych odbiorców. Mamy nadzieję, że możliwość osobistych kontaktów oraz bezpośredniej prezentacji całej gamy naszych produktów wróciła na dobre!

Olena

День добрий. Мене звати Олена я з України. Я заповнювала анкету на роботу на Ярмарку праці 07.05.22 біля Turawa Park. Мені обіцяли передзвонити але дзвінка не було. Ваші вакансії ще актуальні?

HR
@Olena

Привіт, дякуємо, що надіслали свою пропозицію та зв’язалися з нами. Повідомляю, що ми постійно набираємо: передзвонюємо та зв’язуємося з людьми, для яких у нас є вакансії.

@Olena

може варто туди зателефонувати і запитати?

Dominika
@HR

Czy można prosić o przetłumaczenie na język polski?

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że po ponad rocznej przerwie możemy zaprosić na jedno z najważniejszych wydarzeń w naszej branży targi FESPA 2021 w Amsterdamie.
Bardzo cieszymy się, że możemy zaprezentować nasze nowości oraz przede wszystkim możemy osobiście spotkać się z naszymi klientami i dostawcami.
Jesteśmy do Waszej dyspozycji! Zapraszamy :)
Justa

Witam czy w waszej firmie przewidziane są stanowiska dla kobiet? Np na produkcji?

@Justa

Oczywiście,. W naszej firmie zatrudniane są kobiety i mężczyźni. Kwalifikacje nowych kandydatów oceniane są najpierw na podstawie przesłanego CV, a następnie podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Czy w Media Ikonos zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Ikonos

Witam, okres próbny dotyczy umowy o prace, a nie umowy zlecenia.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

H

Witam, tak osoby nowo zatrudnione przyjmowane są zgodnie z wymogami Kodeksu Pracy w odpowiedniej kolejności: wstępne badania lekarskie, szkolenie BHP i umowa od pierwszego dnia pracy.

Kuba

Liczyłem na informacje od pracowników. Jaka atmosfera i ogólnie czy warto startować a aplikowaniem?

@Kuba

Zawsze warto rozmawiać :) Zapraszamy!

Ikonos

Firma intensywnie się rozwija. Ostatni rok to wzrost 30%.

Export

Czy? Dlaczego? Jest permanentnie poszukiwany kandydat do rozwoju działu eksportu? Non stop ogłoszenia?

@Export

Witam, do naszego zespołu co jakiś czas poszukujemy osób na różne stanowiska. Jeżeli chodzi o dział ds. rozwoju eksportu to aktualnie mamy 2 osoby, które pracują w tym dziale od kilku lat. Docelowo chcielibyśmy aby w zespole były cztery osoby, tym bardziej, że po zakończeniu trwającej inwestycji będziemy mogli znacznie usprawnić i przyśpieszyć przepływ towarów a co za tym idzie poprawić jakość obsługi klienta. Pozdrawiamy Media IKONOS Sp. z o.o.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Media Ikonos odbywa się również w języku angielskim?

Witam, do firmy Media IKONOS Sp. z o.o. rekrutujemy na różne stanowiska pracy i podczas rozmowy kwalifikacyjnej oceniane przez nas są kompetencje kandydata na dane stanowisko. Na stanowiska, na których wymagana jest znajomość języka angielskiego - oczywiście część rozmowy odbywa się w tym języku. Pozdrawiamy Media IKONOS Sp. z o.o.

A.H.

Firma działa prężnie na rynku międzynarodowym - praca w Media Ikonos jest ciekawa i pełna wyzwań. Firma obsługuje kilkuset klientów z całego świata. Klienci często weryfikują wiarygodność firmy odwiedzając siedzibę - takie wizyty skutkują zwiększeniem zamówień.

Kończący się rok - to rok pod znakiem wielu zmian również w Media Ikonos. W dziale produkcji zostało zrealizowanych dużo inwestycji zwiększających ergonomię i bezpieczeństwo pracy. Wpłynęło to zarówno na jakość pracy, rozszerzenie asortymentu jak i na podniesienie jakości produktów. Firma jest już również w trakcie rozbudowy i realizuje ogromną inwestycję, która będzie miała pozytywny wpływ na stałe podnoszenie jakości, możliwość wprowaszenie nowych ulepszonych technologii oraz rozszerzenie asortymentu oferowanych produktów.

FB

Polecam stronę zagraniczną IKONOS https://www.facebook.com/mediaikonos/

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje, jak jest prowadzona i jakie są szanse na dzień dzisiejszy otrzymania pracy?

@Tomek

Do oddziału Gdańsk handlowca, a od kwietnia do CBR analityka z wykształceniem chemicznym.

Norbert

@Majkrzak Żółty Dla mnie opinia byłego pracownika nigdy nie jest obiektywna!!!

Informacja
@Norbert

Czy firma GoWork.pl ma dostęp do moich danych? Pozostawienie komentarza jest jednoznaczne z zapisaniem w naszej bazie Twojego numeru IP. Firma GoWork.pl w żadnym wypadku nie ujawnia numerów IP pracodawcom ani stronom trzecim, które tego od niej żądają. Jednakże prawo nakazuje nam ich ujawnienie organom ścigania w przypadku, kiedy zaistnieje prawdopodobieństwo czynu o charakterze bezprawnym, a wzmiankowane organy tego od niej zażądają. Pamiętaj, by wziąć to pod uwagę pisząc opinię, która może spotkać się z reakcją ze strony pracodawcy, zwłaszcza jeśli jest to opinia wypełniająca znamiona opinii o charakterze bezprawnym.

Zostaw merytoryczną opinię o Media Ikonos - Opole

• Jak się pracuje w Media Ikonos?

Zobacz opinie na temat firmy Media Ikonos tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Media Ikonos?

Media Ikonos