Opinie o Irena s.c. w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Irena s.c.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Irena s.c. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja pozostałych opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Irena s.c. w Bytom

admin

Jesteś zadowolony z pracy w firmie czy chętnie zmieniłbyś pracę? Jakie są zalety i wady firmy Irena S.C.? Czekamy na Wasze opinie.

@admin

Chętnie zmienie prace. Z zalet to tyle, że faktycznie płaca na czas. Wad tak dużo że szkoda czasu na wypisywanie. Szefowie i kierownik to (usunięte przez administratora)!

Czy rozmowa rekrutacyjna w Irena s.c. odbywa się również w języku angielskim?

Coś sugerujesz? Szef to mężczyzna czy kobieta?

Remik

Słysząłem dobre opinie o firmie i chciałbym aplikować. Podpowiecie kilka informacji?

do remika
@Remik

A więc tak. Musisz wyprasować żelazkiem koszulę, później ją ubrać, zabrać ze sobą CV, podjechać, zadzwonić na domofon, wejść, powiedzieć w jakiej sprawie przyszedłeś no i w zasadzie to by było na tyle.

Nick Nowy wpis
@do remika

Szkoda prądu na prasowanie koszuli. Już nie mówię o stracie czasu na pójście tam. Ta firma to porażka hahahhaa

Alwi Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie warunki tragiczne chore zasady I(usunięte przez administratora)człowieka atmosfera kulawa oraz śmieszne pieniądze

Aneta

Czy są jakieś wolne miejsca na pracę w biurze? Słyszałam, że było sporo zwolnień w ostatnim czasie?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Irena s.c.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Czy Irena s.c. ma ściśle ustalone godziny pracy?

admin

abcd
@admin

Jestem zadowolony z pracy w firmie. Dobre zarobki, fajna atmosfera. Jak się chce zarobić to można. Praca nie jest zła, praktycznie cały czas zatrudniają jakiś ludzi.

@abcd

Dobre zarobki dla ciebie to 50zl?

Na dniówkę oczywiście.

Lolo

srogo :D dobrze wiedzieć, nie trzeba skladac CV przynajmniej i łazić bez sensu :D

Ciekawy

No to jak w końcu jest z ta Firmą ? Dają umowę ? dają zarobić ? Nie robią ludzi w bambuko?

na pewno pracowałeś w Tej firmie?

benq

Karmi ???

Robią w bambuko

Rob
@Rozczarowany

jak długo już nie pracujesz ? jak na produkcji ? myślę żeby przyjść zapytać o prace . może już się cos zmienilo

@Rob

Będzie już kilka miesięcy. Na produkcji nie ma szału z wypłatą. Kierownik beznadziejny, ale można się z nim dogadać.

@admin

Jaki jest wkład kierownictwa Irena s.c. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Klient

Zamawiałem transport niestety po wstępnych ustaleniach firma zaprzestała odbierać telefony przez co musiałem na szybko szukać nowego przewoźnika co naraziło nas na dodatkowe koszty dlatego firmy nie polecam i przestrzegam przed ich brakiem profesjonalizmu , uczciwości w interesach oraz brakiem elementarnej rzetelności w realizacji umów

@Klient

I powód ostatecznie nie został poznany? A można dopytać z ciekawości kiedy to miało miejsce? Zastanawiam się czy jakieś problemy zaczęły u nich występować a jeśli tak to dlaczego. Coś z zarządzaniem?

klient
@Klient

hm współpracuje z tą firmą 10 lat i zlecam im raz po raz transport zawsze było wszystko ok ja jestem zadowolony i szczerze polecam tą firme . Mysle ze to problem z Tobą był a nie z nimi

Klient
@klient

Też miałem okazję korzystać z transportu tej firmy, jak najbardziej polecam! Pani spedytor przemiła i bardzo pomocna. Na pewno jeszcze skorzystam.

Na jakie wsparcie w Irena s.c. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Ryś

Mogą liczyć na wsparcie w postaci programu pampersy plus

Wanda
@Ryś

To żart? Ciekawa jestem, czemu tak cię bawi ten temat, że nie chcesz odpowiedzieć. Pytanie było raczej o to, czy mogę normalnie iść na macierzyński czy jakiś problem jest z tego robiony itp?

@Wanda

spokojnie, szefowie są bardzo prorodzinni.

Adelajda

Jak dla mnie pracownicy, których poznałam to jak wszędzie są Ci kulturalni i te (usunięte przez administratora). Natomiast zachowanie szefostwa pozostawia wiele do życzenia - myśle że szkolenie z kultury osobistej w stosunku do pracowników potrzebne od zaraz !!!!

Marczi

Byłam niedawno na rozmowie w sprawie pracy na stanowisko pracownik biurowy. Odradzam wszystkim wysyłanie kiedykolwiek CV, bo nie daj Boże zadzwonią i nieświadomi żenujacego poziomu szefów, pójdziecie z nadzieją na nową pracę. Omijajcie szerokim łukiem!

Barbie
@Marczi

Też byłam na rozmowie. I tam albo jest taki przemiał lasek albo firma się rozwija i ciągle przyjmuje nowe skoro co jakiś czas szukają Pań do biura.

@Barbie

Patrząc na to w jaki sposób panowie rozmawiali ze mną to stawiam na przemiał jednak...

NDNU
@Marczi

A może raczej chodzi o pozyskanie wykwalifikowanego pracownika a nie przemiał lasek...żenada laski... prosty wniosek po tym jak same się opisujecie !!

@NDNU

Co oznacza "jak się same opisujecie"? Jeśli odnosi się to do nicku to chyba NDNU nie jest pierwszej klasy... Wykwalifikowany pracownik? Ogłoszenie ogólnikowe, nie wymagane doświadczenie, wykształcenie nie sprecyzowane. A na rozmowie? Sami nie wiemy czym się będzie Pani zajmować, może nas Pani nakierować w czym czuła by się Pani dobrze. Do wyboru praca w transporcie, w kadrach, w zamówieniach, w obsłudze klienta. Spory rozrzut, jeśli chodzi o kwalifikacje. Skoro szukają wykwalifikowanego pracownika to powinni sami wiedzieć czego szukają... Nie wspomnę jak bajerowali w kwestii wynagrodzenia. Sugestie, że wynagrodzenie może być częściowo wypłacane pod stołem. Nie będe się tu rozpisywać, ale mogę stwierdzić, że była to najgorsza rozmowa na jakiej dotychczas byłam.

@Marczi

Chyba masz jakieś problemy . Skoro Cię nie chcieli to znaczy ze Twoje kwalifikacje im nie odpowiadały . Moja rada, zamiast wylewać tu swoje żale umów się gdzieś indziej na rozmowę może Ci się uda . Pracuje tu od miesiąca i jestem naprawdę zadowolona .Atmosfera jest rewelacyjna a szefowie jak szefowie ,wymagający

@pracownik

Chyba ktoś ma problemy, ale z naciskaniem spacji przed znakiem interpunkcyjnym. Dziękuję za radę, ale mam już pracę. Nikt nie wspominał, że mnie nie chcieli.

O.

Postrzeganie kandydata przez pryzmat pracy fizycznej nie nadającej się do pracy biurowej...jest poprostu słabe...

Czy pracownicy w Irena s.c. dogadują się między sobą?

Nemezis

Coś ty, wszyscy są skłóceni ze sobą i śniadanie jedzą pojedynczo. Co 10 minut zmiana

tadek

tam pracują tylko Polacy

DO TADEK
@tadek

I Polki

@DO TADEK

i 69 innych płci polskich! ;) A tak serio to może już teraz po latach normalnie się dogadują?

Do alicja
@Alicja

Zawsze się dogadywali a ty odeszłaś szybko więc mało ich znasz

Joanna
@Do alicja

Czyli aktualnie atmosfera tu jest w porządku? Szefostwo tez do dogadania? Doceniają was jakoś?

Dziki
@Joanna

Atmosfera była i jest świetna . A szefostwo jak najbardziej na duży plus ! Bardzo ludzkie i ciepłe podejście do pracownika , co najważniejsze nie ma problemu z dogadaniem się w różnych sytuacjach . Wypłata zawsze na czas i dobre zarobki .

@Joanna

Szefowie traktują ludzi jak swoją własność. Zmuszają do pracy nie związanej ze stanowiskiem pracy. Porażka! Słyszałem, że dziewczyny w biurze też mocno narzekały na chamstwo.

@Dziki

Dobre sobie ????

Czy pracownicy Irena s.c. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

KEke

P O R A Ż K A, nie polecam. Na szczęście już mnie tam nie ma.

belo
@KEke

Jedna wielka porażka to twoja osoba..

@KEke

Potwierdzam

Stefan

Czy tak dobrze się pracuje, że rzadko zaglądacie na forum? Czy warto aplikować, może ktoś podpowie?

@Stefan

najlepiej przyjść i zobaczyć ja pracuje drugi rok i jest spoko

Opole
@anonymous

I ile zarabiasz?

@Opole

Tyle ile chce

Kafeja Bytomska
@Stefan

Nikt nie ma internetu dlatego nie zagląda się tutaj. No chyba że jest ktoś w kafejce internetowej tak jak ja teraz

@Kafeja Bytomska

spoko czyli na dniowke masz ile ?

kafejka
@Ciekawy

Żeby za internet zapłacić starczy

helmutek
@Stefan

Po co bedziesz aplikowal, lepiej siedz w domu

@helmutek

I tak wszyscy prawie się teraz bawią w zdalne / hybrydę to i tak posiedzi. ;p Chociaż nie wiem czy tu wgl byłaby taka opcja, bo widzę, że kierowcy od dwóch dni szukają, trochę słabo tak zdalnie.xd Chociaż grałam kiedyś w symulator tira, polecam!

Aneta

Firma jest wiodącym producentem palet w regionie. Asortyment spółki Irena obejmuje dodatki w postaci opakowań dla przemysłu. Odnośnie ofert pracy informacje zawarte są w linku https://irenasc.pl/praca/. Dajcie znać, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna, i jaka atmosfera panuje między pracownikami?

Bogusław

Firma ok, praca również więc nie zbyt wielkiego zainteresowania tym forum

Hanna

Nawet na forum humory dopisują więc z całą pewnością można liczyć na dobrą atmosferę w pracy.

Ojer

Bambuko jest zawsze

Werner

ładują w bambuko i nie tylko tam

Bambuko
@Werner

to gdzie jeszcze ?

Zostaw merytoryczną opinię o Irena s.c. - Bytom

• Jak się pracuje w Irena s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Irena s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Irena s.c.