Opinie o Sla. Wia Fabryka Mebli Sp. z o.o. w Tuchola

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Sla. Wia Fabryka Mebli Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sla. Wia Fabryka Mebli Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sla. Wia Fabryka Mebli Sp. z o.o. w Tuchola

Praca w Sla. Wia jest największym koszmarem jaki może spotkać pracownika w realnym świecie, Zmuszanie ludzie do bardzo ciężkiej pracy za bardzo marą stawkę, Umowa ze stawką godzinowa a wynagrodzenie liczone z akordu który jest tak okrojony, że aby wyrobić minimalną stawkę trzeba wypracować powyżej 10godz co często jest nie możliwe, ale jest premia która oczywiście wyrówna niewyrobiony akord do pensji minimalnej. Jeżeli chodzi o uczciwość wyliczania wynagrodzenia to nigdy się nie zgadza z przepracowanych godzin. Nadgodziny to już w ogóle lepiej się nie rozpisywać. No i wprowadzanie co chwilę jakiś nakazów zakazów które służą zastraszaniu pracowników. Jednym słowem w tej firmie traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) i głupców za grosze i to dosłownie grosze.

Adam Nowy wpis

Czy w Sla. Wia Fabryka Mebli Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Monter umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 18 października na InfoPraca.pl.

Wacław Nowy wpis

Powiedzcie mi jakim cudem ludzie tam jeszcze pracują ? Szwalnia jest wykorzystywana na maxa, brygadzistka jest do zwolnienia ponieważ nie szanuje pracowników, poniża je i na dodatek faworyzuje swoje koleżanki a kierownik wiedząc o tym nic z tym nie robi , o tapicerni lepiej już nie wspominać bo tam to jest wielka porażka . Dziwie się wszystkim tam pracującym że siedzą cicho i nic z tym nie robią .

Czy w Sla. Wia Fabryka Mebli Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sla. Wia Fabryka Mebli Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Praca na budowie.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro- R9
Tuchola
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Lecimy

Barwinki majster to jest mistrz (usunięte przez administratora) i podjudzania ludzi żeby każdy najlepiej ze sobą nie gadal dązy do tego aby wszystkich skłócić więc czas na konfrontacje z tym (usunięte przez administratora)

gość

jezeli twoim marzeniem bylo zarabianie najnizszej krajowej i oczekiwaniem od ciebie bog wie czego to , to miejsce jest idealne dla Ciebie ;)

Przemek

Jeśli chcesz pracować na akord a zarabiać stawkę godzinową to praca na stolarni jest dla Ciebie. Jeśli chcesz zarabiać 13zł netto na godzinę a wyrównanie do kwoty najniższej krajowej jest premia to praca jest dla Ciebie. Jeśli chcesz być (usunięte przez administratora), zastraszany zabraniem premii za nie chodzenie wszystkich sobót czy sprawdzany przez majstra Barwińskiego jak długo korzystasz z toalety to praca jest dla Ciebie. Jeśli lubisz prosić się o wolny dzień dosłownie prosić to zatrudnij się na stolarni. Jeśli nie znasz się na rysunku a przy zatrudnieniu majster mówi ze pomoże to jest to kłamstwo, ten człowiek nie poświecił i nie poświęca ani minuty nowemu pracownikowi woli chodzić i rozpowiadać głupoty na temat innych pracowników zamiast zająć się swoja pracą. Jest to człowiek złośliwy i zachwycony sam sobą a do tego ma wysokie mniemanie o sobie i uważa się za chodzący ideał i oczywiście nie popełnia żadnych błędów. O warunkach już ktoś wspomniał wiec jeśli ktoś coś jeszcze ma do dodania niech pisze, niech ludzie którzy chcą się zatrudnić będą świadomi ze na stolarni panuje jeden wielki reżim a warunki dosłownie są spartańskie.

Pytający

Witam powie mi ktoś jak wyglada praca na magazynie bo widziałem ze jest zapotrzebowanie ?? Pozdrawiam

Pracowałem w tej firmie na stolarni, Praca ciężka, warunki spartańskie. Brygadzista powinien być zwolniony. Jest nieodpowiedzialny, zakłamany, złośliwy do ludzi nie ma szacunku, próbuje skłócić pracowników miedzy sobą prowadzi (usunięte przez administratora)w pracy a kierownik nie reaguje, Zimą brak ogrzewania wiec na hali jest strasznie zimno. Jeśli nie chcesz pracować w temperaturze poniżej 14stopni zastrasza ze zabierze premię. Zmuszają do nadgodzin a wynagrodzenie w stosunku do pracy bardzo nieadekwatne.

@Andrzej

i tej temperatury to nikt jeszcze do pipu nie zgłosił? Dlaczego? Co do tej premii trudno, żeby ją dał jakby ktoś miał nie pracować... A te nadgodziny to w jaki konkretnie sposób są według Ciebie wymuszane?

Ktoś kiedyś pisał o zapotrzebowaniu na tapicerów zastanawiam się czy obecnie też na kogoś tutaj jest? Nikt niczego tu od dawna nie pisał w sieci też za dużo informacji nie znalazłam. Zatrudniają obecnie? Jeśli tak to na jakie stanowiska?

Jakie warunki pracy są w SLA.WIA Fabryka Mebli Sp. z o.o.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Monter?

Tapicer

Szatnia jest i stołówka też. Dojazd na własną rękę, nie przesadzaj, może ci jeszcze buty założą przed wyjsciem z domu.

Witam, Nie wiecie czy potrzebuja tapicerow bo zlozylem podanie w Gniewkowie dos.5lat, ale bez odpowiedzi. Pozdrawiam

Tapicer
@anonymous

Tapicerow potrzeba ale w Gniewkowie nie ma Sla.Wia jest w Tucholi

jachu

syf taki jak w reszcie firm nalezacych do tej spolki

Zostaw merytoryczną opinię o Sla. Wia Fabryka Mebli Sp. z o.o. - Tuchola

• Jak się pracuje w Sla. Wia Fabryka Mebli Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sla. Wia Fabryka Mebli Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sla. Wia Fabryka Mebli Sp. z o.o.?

Sla. Wia Fabryka Mebli Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Budowlana 6
    89-500 Tuchola

Sla. Wia Fabryka Mebli Sp. z o.o.