Opinie o D&D Service Dominika Żoch w Strzegom

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy D&D Service Dominika Żoch. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w D&D Service Dominika Żoch o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o D&D Service Dominika Żoch w Strzegom

Jakie są warunki zatrudnienia w D&D Service Dominika Żoch?

Karol Nowy wpis

Podacie dokładny adres ?

Krzychu Nowy wpis

Ten boże pożal się mechanik od BMW na wstępie zakomunikował mi że powinienem być z autem dzień wcześniej Gdzie na kolejkę czekałem półtorej tygodnia ,raczej termin niedoprzeoczenia Ale mnie weźmie Na podnosnikach oczywiście auta do roboty bo nie myślał że przyjadę bo przecież miałem być wczoraj To nic jeszcze Jak powiedział że polskie menu Lektor mapy na zabieg który się z nim umówiłem kosztować będzie minimum 1000 ze ta Wziąłem klucze i poszedłem Ha ha ha facet niema pojęcia o swojej robocie Ludzie czytajcie opinie Nie polecam

Nikilauda Nowy wpis

To jest forum pracownicze a klienci powinni pisać na adres firmy. Liczyłem na jakieś informacje o pracy.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie D&D Service Dominika Żoch? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
sowa

Podtrzymuje słowa poprzedników. Wystrzegajcie sie tego warsztatu jak ognia. Partacz w każdym calu a do tego ceny z kosmosu. Oddałem mu moje BMW ponieważ zapalił mi się Check, wymienił (o ile wymienił) cześci za prawie 2000 zł, usterki nie usunął, wymyslił historie ze to od alternatora ktory mi przeładowywuje napięcie. Okazało sie ze zalałem gorsze paliow i check sam mi po krotkim czasie zgasł... a do tego po wyjeździe od tego fachowca doszła kolejna usterka a mianowicie zajechane klocki hamulcowe. Zakładam że musiały dostać zdrowo w kość bo w przypadek, że akurat jak zaparkowałem u niego auto vpadły nie uwierzę. Powiedział mi ze wymianił mi świece i kable tylko ze w moim BMW nie ma kabli... Generalnie JAK NAJDALEJ OD NIEGO!

sowa
@sowa

Ciąg dalszy historii jest taki, że po wizycie u mechanika okazało się że odma za którą mnie skasował również nie była wymieniona

Vader

Ok 2 lat temu wstawiłem do tego warsztatu swoje E65 730d na przekładkę silnika. Silnik kupiłem osobiście, przywiozłem do D&D Service. Cały osprzęt ze starego silnika trzeba było przełożyć na nowy. P. Daniel miał wysłać wtryski na regenerację, poskładać wszystko, założyć nowe przewody podciśnieniowe które kupiłem, nowy zawór sterowania turbiny, wymienić termostaty, pompę oleju, płyn chłodniczy, olej, filtry. Po odebraniu samochodu jeździł prawidłowo może tydzień. Stwierdziłem że trzeba pojechać do kogoś kto ma pojęcie.Wizyta w BMW Stando Serwis pokazała że w aucie jest woda nie płyn, stary olej, stary filtr powietrza, żadne w wyżej wymienionych przeze mnie części nie zostały wymienione ale oczywiście pieniądze skasowane za wymianę!!! Jeszcze raz trzeba było zainwestować pieniądze na te same części żeby doprowadzić to auto do porządku!!! Nie polecam tego warsztatu i właściciela oszusta, krętacza i naciągacza!!! Omijać z daleka!!! Makaron na uszy, kłamie i ściemnia ze wszystkim! ceny kosmiczne!!! ZDECYDOWANIE POLECAM BMW STANDO SERWIS WROCŁAW. CENY NIŻSZE NIŻ W ASO ALE SUPER PODEJŚCIE PEŁEN PROFESIONALIZM!

Malutka

Człowiek "wszystko wiedzący" a tak naprawdę NIc nie wie !!!! Skłamał , ze wysłał radio do serwisu do naprawy a tak naprawde radio w ogole nie było ruszane i nigdzie wysłane , dla NIEGO nie możliwa naprawa , lecz sie udało :) naciągacz pieniężny , ceny rzeczywiście jak z kosmosu.... szkoda komentować , nie polecam tego Pana z całego serca , okazał sie lepszy mechanik ,który zajmuje sie całkiem inna marka samochód , a jednak okazał sie lepszy od tego "profesjonalisty"bmw ! . Pozdrawiam

K

W każdej firmie trzeba mieć głowę na karku @hardo, więc to się tyczy nie tylko D&D Service. Fajne jest to, że w firmie jest spora możliwość rozwoju zapewniona przez profesjonalne szkolenia, a do tego można awansować i dostać premię. Nie wszędzie tak jest.

maro

TZW. WARSZTAT JEDENJ WIZYTY/NAPRAWY

kaziu

...ten warsztat to porażka na całej linii...mechanik to filozof a ceny jak w pewex'ie ale co się dziwić jak biedny ma tyle wydatków...haha...a i co najważniejsze lubi rozmawiać z ludźmi przy kasie (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o D&D Service Dominika Żoch - Strzegom

D&D Service Dominika Żoch
2.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Dworcowa 35
    58-150 Strzegom