D&D SERVICE

Strzegom

Opinie o D&D SERVICE

kaziu 2014-02-18 13:06
...ten warsztat to porażka na całej linii...mechanik to filozof a ceny jak w pewex'ie ale co się dziwić jak biedny ma tyle wydatków...haha...a i co najważniejsze lubi rozmawiać z ludźmi przy kasie (usunięte przez administratora)
maro 2014-10-10 13:15
TZW. WARSZTAT JEDENJ WIZYTY/NAPRAWY
K 2016-04-20 10:45
W każdej firmie trzeba mieć głowę na karku @hardo, więc to się tyczy nie tylko D&D Service. Fajne jest to, że w firmie jest spora możliwość rozwoju zapewniona przez profesjonalne szkolenia, a do tego można awansować i dostać premię. Nie wszędzie tak jest.
sowa 2017-01-04 11:38
Podtrzymuje słowa poprzedników. Wystrzegajcie sie tego warsztatu jak ognia. Partacz w każdym calu a do tego ceny z kosmosu. Oddałem mu moje BMW ponieważ zapalił mi się Check, wymienił (o ile wymienił) cześci za prawie 2000 zł, usterki nie usunął, wymyslił historie ze to od alternatora ktory mi przeładowywuje napięcie. Okazało sie ze zalałem gorsze paliow i check sam mi po krotkim czasie zgasł... a do tego po wyjeździe od tego fachowca doszła kolejna usterka a mianowicie zajechane klocki hamulcowe. Zakładam że musiały dostać zdrowo w kość bo w przypadek, że akurat jak zaparkowałem u niego auto vpadły nie uwierzę. Powiedział mi ze wymianił mi świece i kable tylko ze w moim BMW nie ma kabli... Generalnie JAK NAJDALEJ OD NIEGO!
Malutka 2017-02-03 22:26
Człowiek "wszystko wiedzący" a tak naprawdę NIc nie wie !!!! Skłamał , ze wysłał radio do serwisu do naprawy a tak naprawde radio w ogole nie było ruszane i nigdzie wysłane , dla NIEGO nie możliwa naprawa , lecz sie udało :) naciągacz pieniężny , ceny rzeczywiście jak z kosmosu.... szkoda komentować , nie polecam tego Pana z całego serca , okazał sie lepszy mechanik ,który zajmuje sie całkiem inna marka samochód , a jednak okazał sie lepszy od tego "profesjonalisty"bmw ! . Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o D&D SERVICE - Strzegom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie D&D SERVICE