Dradura Polska Sp. z o.o.

Opinie o Dradura Polska Sp. z o.o.

Świetna firma dla wszystkich chcących nauczyć się ukraińskiego. A tak po za tym to tragedia. Taki mało sympatyczny kołchozik dla tych, którzy nic nie potrafią.

@Tomek

Bo znałem firmę od początku, teraźniejszość tragedia

@Tomek

Co rozumiesz poprzez pojęcie "nic nie potrafią"? Chyba jednak powstaje jakiś produkt, skoro firma wciąż prosperuje? Rozumiem, że odszedłeś z firmy, bo nie chciałeś współpracować z ludźmi, którzy faktycznie coś tworzą, czy w ogóle nie pracowałeś w firmie i tak z boku sobie patrzysz i oceniasz? ;)

Pracowity
@Małgorzata

warunki w firmie są TRAGICZNE!!!Już nawet ukraińcy się zwalniają, teraz firma stawia na Filipiny, masz racje, prosperuje ,ale czy to znaczy rozwija się?

@Pracowity

A to już musiałabym znać szczegóły, żeby móc cokolwiek ocenić. Piszesz, że stawiają na Filipiny i jak sądzisz z jakim efektem?

Wałkorbowy

Widzę wciąż aktywną rekrutacje na stanowisko mechnika. Na jakie pieniądze może tu liczyć mechanik, po technikum, doświadczenie 4 lat pracy w dwóch różnych DURach.

romek
@Wałkorbowy

zadałem podobne pytania miesiac temu, pozostaje bez odpowiedzi.

Były pracownik ????

Witam W zakladzie pracowałam tam ponad 3 lata gdy chodziłam i pytałam się o umowę mówili że nic nie wiedzą. Po czym przychodzę na nocną zmianę gotowa do pracy i dostaje informacje że nie mam umowy gdzie wtedy byłam normalnie w pracy i mogli mnie powiadomić dzień przed albo zadzwonić nawet ale nie bo po co. Odrazu mówię jak na początku było dobrze tak po zmianach jak i kierowników np na dziale półki tak i potem pojawili się liderzy wszystko trafił szlak. Mam nadal kontakt ze znajomymi którzy tam pracują i to co się tam dzieje jest poprostu śmieszne. Ogólnie zakład stawia na Ukrainę (chociaż słyszę że oni też już mają dosyć i uciekają sami )(usunięte przez administratora)Pracuję w nowym zakładzie przy ulicy Jędrzejowskiej i przy zarobkach na 3 zmiany aktualnie zarabiam 3670zl podstawy i 650zl premii motywacjnej która w przypadku l4 nie jestodrazu zabierana tylko procentowo( na rękę mam coś około 3300 lub 3400 zalezy od miesiąca) jestem operatorem wtryskarki. Z tego co słyszę to nic się nie zmieniło w Dradura ludzie mają wypłatę do tej pory po 2600 co jest śmieszne przy pracy na 3 zmiany to jest wyzysk pracownika. Do tego w zakładzie panuje nacisk na normy i ogólnie brud na hali kurz i pył , więc człowiek nie wraca do domu zmęczony fizycznie ale też psychicznie i brudny od góry do dołu. Były też sytuacje (usunięte przez administratora)gdy pracownik odmawia przyjścia w sobotę bo miał plany lub poprostu nie chciał przyjść wiec były groźby typu np.zwolnienie z pracy pracuje Dodam że nadgodzin nie ma są tzw do odbioru kiedy Ci zaklad da nie wtedy kiedy kiedy ty chcesz więc wtedy za darmo przychodzisz w sobotę do pracy bo zakład nie prowadzi juz tzw setek w soboty. Podsumowując dla osób które zastanawiają się czy pracę w Dradura Polska warto podjąć odpowiadam stanowczym NIE ponieważ człowiek wraca z tamtąd do domu zmęczony nie tylko fizycznie ale i psychicznie I brak jakichkolwiek możliwość rozwoju w tej firmie.

Kamilek

Ludzie przestańcie się żalić na internecie. Nie podoba się to odchodzę i tyle. Pracowałem 14 lat i bardzo dobrze wspominam pracodawcę i ludzi tam pracujących. Jedyny minus który się przyczynił do mojego odejścia to bardzo niskie wynagrodzenie i niestety obietnice których zakład niesprostał. Serdecznie pozdrawiam znajomych nadal tam pracujących.

@Kamilek

A wiesz może jak aktualnie kształtują się wynagrodzenia na tej firmie? Polepszyło się coś? Może masz jakieś informacje od swoich znajomych?

@Adam

Daj sobie spokój z tą firmą. Nie bądź kolejna tania siła robocza.

Rozmowę kwalifikacyjną w Dradura Polska Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Operator Linii Produkcyjnej?
romek

Jakie zarobki mają mechanicy, brak takiej informacji w ogłoszeniu. Może dział kadr odpowie, lub ktoś z mechaników.

kandydat

a ktoś coś wie o seito które pracuje w Dradurze? jak tam jest? nie mogę znaleźć żadnych informacji

@kandydat

Pracowałem dekadę, firma tonie(usunięte przez administratora) szukaj firmy z przyszłością opinię pracowników oraz średnia ocen świadczy o firmie. (usunięte przez administratora)

Młody
@kandydat

Zadzwoń zapytaj a się dowiesz.

On
@kandydat

Szczerze odpuść sobie pracę przez Seito. Straszna rotacja pracowników. Kierownik nie umie utrzymać ludzi. Popracują trochę i sami odchodzą . Także naprawdę nie polecam.

@On

A wiadomo jaki konkretnie jest powód tych odejść? Ktoś się na coś wyjątkowo skarżył, czy po prostu jest nudno i monotonnie?

Pytający

Na jakie pieniądze może tam liczyć operator maszyn ( mam też papiery na Suwnice)?

Szukający pracy

Serio nie warto szukać pracy w Dradurze? A jeśli nie tam to gdzie na produkcji warto szukać w Łodzi? Poradźcie

Alek

Witam jaka firma ochrania bo chce do ochrony się przyjac i może o osobach tam pracujących dzieki

Miły..

Inzynier co mu brak doświadczenia w procesach galwanicznych. Brygadziści na galwie totalnie na nieodpowiednich stanowiskach. Jeden nerwus drugi beztalencie a trzeci ze spokojem ma na wszystko wywalone. Za prace które nie zostały wykonane powinni poniesc konsekwencje.

....wojek W

Witam. Mam pytanie ktos dostal wyplate w weeken bo cos mi sie wydaje ze nasze ksiegowe polecialy z nami w (usunięte przez administratora) Lekko mowiac tak mialy pracowac w sobote i niedziele i wysylac piorytety a wyplaty dalej nie widac. Czy wyplaca odsetki to jest pytanie następnie.

Pracownikczka_Pieca
@....wojek W

Wypłata przyszła w poniedziałek popołudniu.

Gustaw
@Pracownikczka_Pieca

Chcesz coś z Avonu?

....wojek W

No to cos nie halo wyszlo bo mialy byc dla wszystkich w jednym momencie przelewem expresowym.

@....wojek W

Cześć! Powiesz mi jak długo pracujesz już w Dradurze? Czy to Twoim zdaniem firma godna polecenia? Zastanawiam się czy to dobre miejsce dla osoby niedoświadczonej i młodej, może powiesz mi co sądzisz na ten temat? ;)

....wojek W

Ciekawe czy nasze ksiegowe pracuja dzis i jutro jak mowily i wysylaja te obiecane przelewy piorytetowe bo Mbank juz wyplaty dostal a reszta o suchym pysku siedzi przez weekend.

Dały radę !
@....wojek W

Ja dostałam już w piątek wieczorem. Wszystko zależało od banku w jakim macie konta.

Urlopowicz

Wiadomo juz cos na temat wyplat ?

Urlopowiczka
@Urlopowicz

Wypłaty poszły dzisiaj po 18

.....

Jeżeli pracodawca odmówi przyjęcia mandatu lub odmówi wypłaty zaległej pensji – może to zostać potraktowane jako wykroczenie przeciwko prawom pracownika, za które grozi kara grzywny w wysokości do 30000 zł. Pracownik ma również prawo domagać się ustawowych odsetek od nieterminowej wypłaty wynagrodzenia. Mysle ze to tyle w temacie nie wazne ze to atak hakerski. Ciekawe czy wyplaca odsetki.

Jesteście beznadziejni
@.....

Pracuje tu prawie od początku firmy, nigdy nie spóźnili się z wypłatą. Starają się jak mogą a Wy niewdzięcznicy od razu z artykułami tu wyskakujecie. Wstydźcie się!

....wojek W

Tak dla uzupelnienia. Jeżeli pracodawca odmówi przyjęcia mandatu lub odmówi wypłaty zaległej pensji – może to zostać potraktowane jako wykroczenie przeciwko prawom pracownika, za które grozi kara grzywny w wysokości do 30000 zł. Pracownik ma również prawo domagać się ustawowych odsetek od nieterminowej wypłaty wynagrodzenia. Pozdrawiam. Inspekcja pracy tez sie tym zainteresuje :)

....wojek W

Witam ustawa o prawie prqcy mowi ze pracodawca jest zobowiązany do wyplaty wynagrodzenia jezeli spoznia sie z wynagrodzeniem musi zaplacic odsetki za kazdy dzien spoznienie...

Wie ktoś moze czy juz przelewy poszły ?

Wynagrodzenie
@Kasia

Jak nie wypłacą w terminie możecie domagać się odsetek za czas opóźnienia w wypłacie (art. 481 § 1 Kodeksu cywilnego w związku z art. 300 Kodeksu pracy), domagać się odszkodowania, jeśli wskutek zwłoki w wypłacie wynagrodzenia za pracę pracownik poniesie szkodę (art. 471 Kodeksu cywilnego w związku z art. 300 Kodeksu pracy), rozwiązać stosunek pracy bez wypowiedzenia z winy pracodawcy (art. 55 § 11 Kodeksu pracy).

pracownik dużego pieca

Odwołałem spotkanie sobotnie ponieważ miałem przyjść do pracy .Okazało się że jednak nie będziemy pracowali ponieważ BSH odwołało u siebie pracę, nie dzieje się to pierwszy raz. W oczach znajomych okazałem się osobą mało poważną. Sugerował bym płacenie za gotowość do pracy w soboty. Może zajmą się tym związki zawodowe.

Jesteś członkiem związków?

Posuwacz
@pracownik dużego pieca

Ta firma nigdy nie była poważna, nigdy

były
@Posuwacz

to wy pracownicy jesteście firmą

Hahaha
@pracownik dużego pieca

Związki zawodowe, dobre. Chyba tylko z nazwy. Powinni stać po stronie pracownika a nie jak w tym przypadku... Użyłbym pewnych słów o nich ale to podobno mowa nienawiści.

Posejdon

Jak to miło się dowiedziec ze biuro otrzymuje dofinansowanie do wczasów pod gruszą gdzie ludzie z produkcji tylko do obiadów.

Zeus
@Posejdon

No teraz to trochę kłamiesz - dofinansowanie jest dla wszystkich - wisi kartka. im mniej masz pensji tym dodatek wiekszy

Pracowity
@Zeus

Czyli ci którzy pracują najmniej i najkrócej dostaną najwięcej

Znudzony
@Pracowity

A skąd masz ten pomysł? Może najpierw sprawdź o czym mowisz?

Katarzyna
@Zeus

Jak już został poruszony temat benefitów, to czy mogłabym Was dopytać o resztę dodatków dla pracowników w Dradura? Co jeszcze jest oferowane prócz dofinansowania wczasów? Czy na wszelkie benefity można liczyć od pierwszych dni zatrudnienia czy dopiero np. po okresie próbnym?

Zostaw merytoryczną opinię o Dradura Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Dradura Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dradura Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dradura Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 6 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dradura Polska Sp. z o.o.