LUGRA Sp. z o.o.

Opinie o LUGRA Sp. z o.o.

ile dokładnie można zarobić na prefabrykacji?ile godzin najwiecej sie robi?proszę o informacje

placek

mam pytanie .czy ktoś może powiedzieć [z pracowników] jaka jest teraz sytuacja w lugrze?jaki klimat?jak płacą?i czy warto z nimi jechać?jak zakwaterowanie i czy opłacają podróż na export.

...

Umowe dostaniesz w Polsce od razu. A podatek rozliczysz jak dostaniesz Pit . A i Ulak(urlop) jakies (usunięte przez administratora) za rok bo urlopy na wyjazd do domu sa bezpłatne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,,,,,,,,

jak zarobisz (usunięte przez administratora) o wszystko jak nie masz kierownika w rodzinie . Warunki pracy w miare bo niemcy im patrza na rece. ale godzin duzo trzeba zrobić. Tj 12 godzin dziennie a dostaniesz za 8 no i soboty gratis "DLA FIRMY" Chcesz jedz doswiadczysz sam.

ab

Po przeczytaniu Waszych opini pracy o firmie Lugra Warszawa mam pytanie co ostatnio zjechali z budów w Niemczach. Prosze o sczerą odpowiedź. Czy obecnie umowę podpisuje sie po przyjeździe na budowe? tj. po kilku dniach pracy, obserwacji. Czy zwracają podatek? Dzwoniłem dwa razy do ww firmy dział kadr, eksport, gdy zacząłem zadawać więcej pytań pan który tam pracuje za każdym razem odpowiedział mi że nie ma czasu. Jeżeli takie metody stosuje sie wobec przyszłych pracowników to jest tak jak w firmir Format Warszawa, gdzie pracowałem. 12 godzin dziennie, soboty niepłatne. Prosze o odpowiedź cieśli i zbrojarzy. Zastanawiam sie czy wysłac papiery do tej firmy bo w internecie mają ładną reklamę Lugra.

kiki25

proszę o opinię na temat firmy lugra odnośnie zarobków i warunków pracy na budowa eksportowych

Były.......................

Masz całkowita rację!!!!! (usunięte przez administratora) powinni zamknąć raz na zawasze a nie biedni ludzie dorabiać za marne grosze stado baranów.Wstyt że taka firma jeszcze istnieje i ma wszystkie pozwolenia na budowy.

czy w ko�cu ktos sie pozna i zainteresuje np. PIP lub US tym ba�aganem który tworzony jest w firmie LUGRA.

Dyr

Firma BADZIEWIE !!!

kam

a zbrojarz ile zarobi?

kiepska atmosfera [usunięte przez admina]

Zostaw merytoryczną opinię o LUGRA Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w LUGRA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LUGRA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUGRA Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LUGRA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w LUGRA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LUGRA Sp. z o.o.