LUGRA Sp. z o.o.

Opinie o LUGRA Sp. z o.o.

BC

Ja w Lugrze pracuję 8 lat i uważam ,że straciłam wiele pracując w innej firmie. Miła i rodzinna atmosfera zarobki bardzo dobre i nie ma spóźnienia z wypłatą. Nigdzie nie jest słodko.Kto lubi pracować doceni Lugrę.

@BC

Opowiesz troche wiecej o procesie rekrutacji? Czy trzeba sie jakoś specjalnie przygotowywać? Na co zwracają uwagę?

Vito22

Pracowałem w tej firmie i mam takie zdanie : jak się chce zarobić to trzeba na czymś się znać. A jeśli chodzi o mieszkanie to trzeba o nie dbać jakby mieszkało się w swoim w kraju. Bylem skierowany do pracy a tej firmie na stanowisko operatora żurawi wieżowych i powiem szczerze że współpraca z Niemcami układała mi się bardzo dobrze no ale trzeba znać przede wszystkim j. niemiecki. A jeżeli chodzi o zarobki to , to jest tajemnica służbowa ale nie narzekać nie mogłem. Pozdrawiam całą kadrę kierowniczą.

Marko
@Vito22

To dlaczego tam już nie pracujesz jak jest taki miodek?

Franek

Witam polecam tą Firmę. Wyplacalna wszystkie dodatki do odzyskania typu Kindergeld, zwrot podatku wysoki gdyż jest naliczany z 1 klasy podatkowej, urlop też w całości wypłacany za Ca ły rok przez sokabau. Pomoc biura w załatwieniu wszystkich dokumentów potrzebnych do urzędów Polskich i Niemieckich. Robiłem w 2 firmach polskich w delegacji w Niemczech po kilka lat i w Lugrze jestem już 4 lata i jestem zadowolony. Polecam tą firmę. Wypłata za Ca ły miesiąc przepracowany ok 2000 zł + - zależy od podatku. Zgadza się robi się po 10 godzin dziennie Ale to ze względu na to ze sa dwie przerwy po 0.5 godziny. Nadzór jest jaki jest Ale mi by się nie chciało nianczyc niektórych pracowników którzy piją na umur a później Kierownik jeździ z nim na detox.

BC

Kandydat Nowy wpis
@BC

OQ Nowy wpis

witam, wczoraj dodano ofertę dla ślusarza / spawacza. Wysokość wynagrodzenia i godziny (usunięte przez administratora) mam podane. Jest napisane 180 godzin – każda liczy się tak samo? zakwaterowanie to też dla mnie istotna kwestia, proszę mi napisać ile czasu jedzie się z niego do miejsca (usunięte przez administratora)

Pracodawca Nowy wpis
@OQ

Witam, zapraszamy do przesłania aplikacji na adres mailowy wskazany w ogłoszeniu. Skontaktujemy się i udzielimy wszelkich informacji.

Czy LUGRA Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Pracodawca Nowy wpis

Nie jest to regułą, aczkolwiek oferujemy również prace dla studentów. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres mailowy: praca@lugra.pl

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu LUGRA Sp. z o.o.?

LUGRA Sp. z o.o.

Warunki jakie należy spełnić są zależne od stanowiska na jakie się aplikuje. W przypadku stanowisk produkcyjnych należy przesłać CV a my skontaktujemy się z kandydatem.

Wiolka
@LUGRA Sp. z o.o.

I nic poza tym? Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia w pracy na produkcji? Z każdym kandydatem się kontaktujecie? Ja tak to zrozumiałam...

@Wiolka

Tak, należy przesłać aplikację a my się skontaktujemy.

Maja

Hejka, piszę, bo jakiś czas temu była tutaj oferta na Specjalistę ds. Kadr. Czy ta oferta nadal jest aktualna? I jeżeli tak, to na jakie wynagrodzenie obecnie można ze strony pracodawcy liczyć - czy ktoś jest dobrze zorientowany i mógłby cokolwiek mi na ten temat napisać, możliwie jak najszybciej? Wielkie dzięki.

A
@Maja

W Lugrze oferta na to stanowisko jest zawsze aktualna. Kadrowe zmieniają się często (oprócz jednej), wiec nawet jak już kogoś przyjęli to niedługo znowu będzie wolne miejsce.

Halina
@A

A czemu tak? Zbyt szybko się rozwijają tutaj i praca zaczyna się nudzić czy jakiś inny problem jest?

@Halina

Problemem jest ta, która pracuje tam cały czas. Jest zatrudniona na innej zasadzie niż reszta, zarząd jest na każde jej skinienie. Kadrowe albo same szybko uciekają albo ona je wyrzuca, bo w każdej widzi zagrożenie.

Czy w firmie LUGRA Sp. z o.o. można przejść z umowy o pracę/zlecenie na B2B? Czy ktoś tak zrobił?

LUGRA Sp. z o.o.

Rodzaj zawieranych umów w firmie Lugra to Umowy o Pracę. Nie zawieramy umów zleceń oraz nie ma możliwości przejścia na B2B.

Hhh

Witam jak tam praca w Sengenthalu

Czy ktoś wie jak jest teraz w tej firmie?

@Zainteresowany

Fima uczciwa w biurze na karczunkowskiej profesjonalizm iuprzejmosc. W niemczech jak trafisz na madrych pracownikow to jest super. 85 procent hu kierownictwa na budowie jest pozhtywna ogolnle firma idyrekcja szanuje pracownikow fizycznych 9jak jestes kulturalny pracujesz normalnie to cie tam szanuja

@Piotr

A czy język jest jakoś weryfikowany, wymagany jest jakiś konkretny poziom?

@Karolina

Znajomość języka obcego nie jest wymagana na stanowiskach produkcyjnych.

Baaart

Witam, pracuje obecnie w Budimex ( pracownik delegowany) ale chce zmienić pracę. Ogólnie przepracowałem 6 lat w Bx na stanowiskach takich jak kosmetyk, zbrojarz cieśla betoniarz. Wyjeżdżałem nie miałem pojęcia o tej robocie. Ale przez 6 lat dużo się nauczyłem. Potrafię wiązać większość rysunków też ogarnę. Chciałbym dalej się uczyć i zdobywać doświadczenie czy w tej firmie znajdzie się miejsce dla takich jak ja?

Boos

Porównam dwie firmy w której pracowałem. Firma 1. Dwa lata w Niemczech Warunki mieszkalne 8/10 Zjazdy na święta i powroty opłacała firma. Pierwszy przejazd z Polski do Niemiec opłaca firma. Koniec umowy zjazd do Polski opłaca firma. Zjazdy na urlopy na własną kieszeń. Zarobki 2.000-2.500 euro Atmosfera w pracy 9/10 Wypłaty co do centa. Firma 2 lugra - Warunki mieszkalne 3/10 - Zjazdy na święta i powroty na własną kieszeń. -Pierwszy przejazd z Polski do Niemiec na własną kieszeń. - Koniec umowy zjazd do Polski opłacasz sam - Zjazdy na urlop na własną kieszeń - Zarobki 1.300-1700 euro - Atmosfera w pracy 2/10 - Z wypłatami i godzinami kręcą. W biurze obiecują dużo. Niestety prawda jest taka że traktują ludzi jak śmieci. Z wypłatami i urlopami kręcą. Kwatera smród i brud. Wszyscy co tam robią myślą że lepiej trafić nie mogli i dziękują Bogu za tą prace. Cieszycie się z tego że zarabiacie 1.400 euro odjąć wasze utrzymanie i zjazdy wychodzi 1000-1200 euro. Nie liczycie że jesteście za domem z dala od rodziny. Ta śmieszna firma z tym śmieszny dyrektorem bierze za was jakieś 20-30 euro na godzinę. A wy jesteście tam tylko parobkami którym się wydaje że trafili na żyłę złota

max
@Boos

Daj namiar na firmę 1

Rav
@Boos

KOLEGO NIE WIEM ILE GODZIN PREPRACOWAŁEŚ BO JA I OSOBY KTORE ZNAM ZA PEŁNY MIESIĄC ODBIERAMY 22OO-2400 EURO NA RĘKE

Edyta
@Rav

Sam widzisz, że raz trafił tak jak piszesz, a raz gorzej ;) To że ty super trafiłeś nie znaczy, że jemu się nie mogło nie powieźć. A u Ciebie wyjazd do domu był za swoje, czy płacili?

Wojnowski Włodzimierz

Chciałbym pracować w firmie lugra jestem zbrojarz z dużym doświadczeniem gdzie i jakie papiery złożyć

@Wojnowski Włodzimierz

Witam. Proszę przesłać aplikację (CV) na adres mailowy: praca@lugra.pl

@Wojnowski Włodzimierz

Czy lugra zatrudnia zbrojarzy oraz ciesli w polsce jako swich pracownikow prosze o informacje. Za odpowiedz dziekuje

@Piotr

Tak, firma zatrudnia cieśli i zbrojarzy na terenie Polski. W przypadku tego typu pytań proponuję kontakt bezpośrednio z biurem w Warszawie ponieważ jest to wiarygodniejsze źródło niż forum internetowe.

Kamil

Pracowałem w firmie dwa lata co mogę powiedzieć jeśli się ktoś zna na pracy to zarobi kierownictwo połowa jest wykształconych z papierem reszta z zrobiona ze zwykłych pracowników którzy znają Język co jeszcze wypłacalna na czas noi kwatery różne wręcz średnio na czas kadencji podjołem pracę w innej firmie noi muszę powiedzieć że tutaj za pół roku odłożyłem co w lugrze za rok ale zawsze trzeba od czegoś zacząć pozdrawiam ????

Joanna
@Kamil

Dzień dobry, napisałeś, że pracowałeś w firmie dwa lata ale nie dodałeś kiedy dokładnie to było. Czy mógłbyś przybliżyć? Pytam ponieważ zastanawiam się czy przez ten okres czasu mogło w firmie się coś pozmieniać. Może stawka jest już wyższa? Ile wynosiło wynagrodzenie gdy pracowałeś w LUGRA?

Pawel

Pracowałem w firmie 15 lat temu i nie narzekam rozważam powrut

Paulina

@Marko, a Ty pracujesz lub pracowałeś w tej firmie? Czy dopiero jesteś zainteresowany pracą w LUGRA? Czy ktoś z Was podjął niedawno pracę w LUGRA? Jak oceniacie tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki?

Tomi

Warunki mieszkalne fatalne po 9 8 na mieszkaniu z jedna łazienka i kuchnia

@Tomi

A czy każdy może liczyć na jakiś oddzielny pokój czy są one również kilkuosobowe? Czy w razie jakichś problemów na przykład ze współlokatorami, można liczyć na przeniesienie do innego mieszkania? Skoro pracowałeś w LUGRA to napisz proszę jeszcze coś więcej o pracy w tym miejscu.

zibi
@Paulina

no to zapraszam do berlina na jan petersen str 4 .W mieszkaniu 3 pokojowym z jedną łazienką mieszka 7 ludzi.Wy nie macie pojęcia co to jest pokój do spania i pokój do wypoczynku,czyli salon .Ładujecie ludzi na maxa żeby zaoszczędzić parę jurków.Pracuję u was dopiero 2 miesiące i już przekazałem moim wszystkim znajomym info o warunkach zakwaterowania w waszej firmie.

@zibi

Witam, jeżeli są jakieś zatrzeżenia do warunków zakwaterowania to proszę zgłosić to na adres: praca@lugra.pl

@Tomi

Slawek

Pracowałem 7 lat i nie mogę powiedzieć złych słów o tej firmie oczywiście zdążali się kierownicy nie zmieni ale długo nie popracowali tam .zagranicą warunki przyzwoite w Polsce nie wymagaj ideału pracuje w warbudzie socjal super ale mieszkań nie zapewniają pracownika przyjezdnym więc nie narzekać na lugre zarobki na papierze wszędzie są minimalne to tylko zależy od umiejętności jak chcesz zarobić

Edyta

Z tego co słyszałam, to na forum publicznym raczej niewskazane jest używanie danych personalnych - istnieje przecież coś takiego jak ochrona danych osobowych. Skoro istnieje podejrzenie, że takie rzeczy mają w firmie LUGRA miejsce, to trzeba natychmiast zgłosić ten fakt właściwym instytucjom. A skąd w ogóle posiadasz takie informacje?

Joanna

Witam Moj maz pracuje wlasnie w tej firmie i wiezcie mi nie spotkalam lepszej moze to zasluga pracownika jakie ma podejscie do pracy i kierownika ktory traktoje ludzi tak jakby chcial byc sam traktowany. Maz mial wypadek i tak sie zajeli mna i mezem ze brak mi słów. Dziękuję bardzo kierownikowi i dyrektorowi lugry To co wypisuja inni to wyssane z palca klamstwa .

Mirek
@Joanna

Albo z innej czesci ciala wyssane

Rommi

żadne kłamstwa niestety. płacą bo płacą, ale poza tym wyzysk aż przykro.

@Rommi

Dlaczego w taki sposób piszesz o firmie LUGRA? Wyjaśnij proszę, czy masz na myśli jakąś konkretną sytuację, mówiąc o wyzysku. W takiej formie Twój wpis jest niezrozumiały. A to, co piszesz, jest poważnym zarzutem, który wymaga wyjaśnienia i uargumentowania. W innym wypadku może zostać uznany za pomówienie. Skoro jednak postanowiłeś zabrać tu swój głos, to może powiesz, czy pracodawca wymaga od swoich pracowników znajomości języka obcego? Jak to wygląda w praktyce?

us ursynów
@Paulina

a dlaczego p. (usunięte przez administratora)straszy ludzi? ciekawe HR(usunięte przez administratora)

Tymon

Sprawy wynagrodzenia są indywidualnie uzgadniane bo na to wpływa wiele uwarunkowań.

Ciekaw

Jaką jest stawka godzinową netto dla cieśli i czy płacą wszystkie godziny ? Proszę o odpowiedź

Paulina

@Waldeq, widzę, że interesuje Cię współpraca z LUGRA. Aplikowałeś już do pracy w tej firmie? Myślę, że wielu informacji możesz dowiedzieć się na rozmowie kwalifikacyjnej, niemniej jednak trzymam kciuki także za odpowiedzi na forum. Zachęcam Was do dodawania swoich opinii na temat pracy w LUGRA! Dzięki Waszym komentarzom osoby zainteresowane pracą w tej firmie mają jaśniejszy obraz sytuacji.

Zostaw merytoryczną opinię o LUGRA Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w LUGRA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LUGRA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUGRA Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LUGRA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w LUGRA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.