LUGRA Sp. z o.o.

Opinie o LUGRA Sp. z o.o.

gal - 2011-03-18 14:45:02 Juz od grudnia siedze na bezpłatnym co zadzwonie to mówią proszę zadzwonić za tydzien itd itd już mnie(usunięte przez administratora) strzela co sie dzieje od maja w prewemaksie zrobi zle place spadna co najmiej o 20 PROCENT

gal

PEWNIE ROBIŁEŚ W PBO,BO TAM SIĘ ZARABIA PO (usunięte przez administratora) O.

Jedz,tam dobrze płacą.

kaczorek

dostałem propozycje wyjazdu na prefabrykaty i zastanawiam się co zrobić? pomóżcie

anonim - 2011-02-28 10:57:48To prawda ze haruje sie duzo godzin jak wszedzie trzeba sie narobic ale ja na warunki mieszkalne i zarobki nie narzekam(usunięte przez administratora) mi starczy a pracowalem za(usunięte przez administratora) w innej firmie i to byl szczyt wykorzystywaniaanonim,czy przypadkiem nie robiłeś w pbo?????

To prawda ze haruje sie duzo godzin jak wszedzie trzeba sie narobic ale ja na warunki mieszkalne i zarobki nie narzekam 1700 euro mi starczy a pracowalem za 600 euro w innej firmie i to byl szczyt wykorzystywania

czemu w prewamaksie placa vw zlotuwkach czemu pryenosya nas z lugry

już emeryt

To prawda co koledzy piszecie, pracuje się za pół darmo, często charytatywnie. Ale dlaczego nikt jeszcze nie opisał warunków mieszkaniowych jaki firma Lugra zapewnia pracownikom - (usunięte przez administratora) brak pralek, łazienka w zupełnie innym budynku, kuchnia prowizoryczna. Jak najdalej od tej firmy.

Artur

Panowie piszecie o zbrojarzach czy wiazaczach? jak ktos normalnie pracuje to i zarobi.A jak ktos nienawykl do uczciwej pracy to niech jedzie na truskawki do niemiec.

niestety już (usunięte przez administratora) nie pracuje w Lugrze. A szkoda, fajny facet,kierownik i kolega. Czytam opinie o firmie i potwierdzam to. W niemczech orasz jak dziki osioł po 12,14 a nawet i 16 godzin i (usunięte przez administratora) z tego masz. We francji zrobiło sie to samo,a kasa o 1000 do 1500 zł na miesiąc mniejsza. Pozdrawiam byłych pracowników i naprawde dobrych fachowcuw a nie jak tu jakiś koleś wypisuje że w Lugrze nie ma dobrych fachowcuw. Sam pewnie koleś nie wie jak wygląda ankraq,co to jest doka albo zamek do szalunku!

kiki

czy ktos wie na temat nowych umów kture lugra bedzie podpisywała od nowego roku tj 2011o co to chodzi

We francji pracował kiedys taki kierownik (usunięte przez administratora),u niego pracować to aż się chciało,organizacja,podejście do ludzi,fachowość,umiał z każdym rozmawiać,u niego najlepiej się zarabiało,a nawet i premie były,nie wiem czy nadal pracuje.Polecam

lelum

Potwierdzam wypowiedź przedmówcy.

ed

6 lat w firmie i zero śniadań, obiadów i kolacji - zarobki troszkę zawyżone;/ zagranicą dają paczki z popsutą żywnością. robi się 12 godzin a płacą za 8;/ za pracę w sobotę nikt nie płaci - cała prawda

snajper

to jakiej firmy tsza szukac aby zarobic

pracujący w Lugrze

pewnie sam jesteś jednym z tych fachowców, co trochę przeczytali w fachowej prasie ,czy wydawnictwach typu: zrób to sam i myślisz, ze jesteś mądry, tak jak wielu w tej firmie. Po prostu rolnik przyuczony do zawodu,bo niestety, tutaj pracują przeważnie tacy. Jest wiele dobrych firm budowlanych, które za dobra fachowość i dobra prace płaca dobre pieniądze.ALE DLA PRAWDZIWYCH FACHOWCÓW.Których w lugrze, niestety nie ma.Na czele z prezesem!

pracujący w Lugrze

swieta prawda, im gorszy fachowiec i pracownik,tym wiecej narzeka na zarobki i prace. Pracuje tu wielu dobrych fachowcow, ktorzy nie narzekaja tylko pracuja. Za dobra prace, dobre zarobki. Gdzie placa za obijanie sie i picie na budowie? Jest tez wielu macicieli, ktorzy tylko psuja atmosfere. przewaznie ci kurduple.

pracujacy

zarobki w polsce w granicach 3000-3400 za granica 1400-1600 na prefabrykacji pracuje sie po 12 godzin zarobki rzedu 1200-1250 ale nikt nie dodał ze dawaja sniadania obiady kolacje a ludzie narzekaja bo za lazenie nikt nie da jak za komuny pracujesz zarobisz jestes oplacany zusy itp zarobki za granica rzedu 5000 co wiecej czlowiek chce polecam ta firme a co do kierownictwa w kazdej firmie sa glaby w lugrze tez:)))

Krzysiek

Firma jest niepoważna, dzwonią w piątek żeby przyjechać do nich w poniedziałek do biura załatwić formalności bo w środę wyjazd i że muszę się zwolnić, więc zwolniłem się z pracy a oni odmówili mnie. Czy tak się robi?

Zostaw merytoryczną opinię o LUGRA Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w LUGRA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LUGRA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUGRA Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LUGRA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w LUGRA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LUGRA Sp. z o.o.