Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka

Opinie o Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka

ZOJA ANGELIKA

Super ludzie którzy pomagają w potrzebie. Pomogli mi w bardzo skomplikowanej sprawie. Jestem wdzięczna za okazana wyrozumiałość i pomoc

Asia

Współpracę z Panem Mecenasem oceniam jako wzorową. W efekcie rozstrzygnięcie sprawy zakończyło się według moich oczekiwań.

klient

Polecam serdecznie, bardzo miło się współpracowało i bardzo dobry radca, widać że zna się na rzeczy i wie co robić.

@klient

Dzień dobry :) Zachęcona pozytywnymi opiniami, chciałam się zorientować, czy Pan Mecenas prowadzi kancelarię sam? Czy przy pańskiej sprawie współpracowało więcej osób (mam na myśli pracowników)?

Czy do biura trzeba mieć wykształcenie prawnicze czy może być administracja ? Na jaką pensję można się dogadać, można wyjść 4 tyś na rękę? Jaki strój obowiązuje na co dzień w kancelarii? Jest tu w ogóle praca?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Stażysta w kancelarii.
Hanna

polecam kancelarie w 100% sprawa wygrana dziekuje

Szyszko

Zdecydowanie polecam kancelarię. Działa konkretnie, potrafi uspokoić w trudnych chwilach, wszystko jasno tłumaczy. W razie wątpliwości jest w stałym kontakcie.

klient

Jeśli ktoś z Państwa szuka odpowiedniej osoby na odpowiednim miejscu to właśnie na taką trafił. Pozdrawiam.

Ewelina

Czy odbywał ktoś z was tu swoją aplikację radcowską/adwokacką? Czy kancelaria ma w zwyczaju takie praktyki, czy nie jest otwarta dla aplikantów? :) Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia w pracy w kancelarii, chętnie poczytam co uważacie

Eleonore

Moim skromnym zdaniem najlepszy adwokat we Wrocławiu. Profesjonalizm na najwyższym poziomie

Doceniam skuteczność i szybkość działania. Gorąco polecam współpracę z tą kancelarią.

Rudzka

Do pana mecenas trafiłam z polecenia. Mogę zatem potwierdzić, pełen profesjonalizm, podejście do klienta, ogromną wiedzę, empatię i odpowiednią atmosferę panującą w biurze natomiast co najważniejsze pomoc w podjęciu najlepszej decyzji dla mnie. Dziękuję! :)

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Witold Zgrebka

Serdecznie dziękuję za pomoc! Polecam.

Bart

Może ktoś z odwiedzających form wie czy w tej kancelarii oferują możliwość odbycia stażu -- praktyki studenckiej? Chodzi mi oczywiście o odpłatną formę współpracy, jeśli tak, to przybliży ktoś jak to wygląda? Są szanse na późniejsze, stałe już zatrudnienie? :)

Ala

Polecam! Kancelaria zaangażowana w sprawy klienta. Doskonale rozumie potrzeby.

EVA

Adwokat prowadził moją sprawę o rozwód. Super kontakt, wszystko miałam wyjaśnione i przejrzyste. Polecam do współpracy :)

Konstanty

Pomoc Pana adwokata była nieoceniona. Polecam z czystym sumieniem :))

_GOŚĆ

Ogromna wiedza, doświadczenie, rzetelność i przede wszystkim zaufanie :) Jest OK

Krzysztof

Pierwszy raz spotykam się z tak dużą otwartością na potrzeby klienta, stałym kontaktem i zaangażowaniem. Bardzo wysoko oceniam także terminowość współpracy i wywiązanie się ze wszystkich ustaleń.

Sasinka

Kancelaria informuje na bieżąco jak postępuje dana sprawa.

Zostaw merytoryczną opinię o Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka - Łódź

• Jak się pracuje w Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka?

Zobacz opinie na temat firmy Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 20 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka