OMIDA S.A.

Opinie o OMIDA S.A.

Weronika

Dobra firma, miły klimat, pełen profesjonalizm, na pewno będę chciała zostać jak najdłużej.

Halina
@Weronika

Serio? Pisali tu o niskich stawkach dla spedytorów, to w twoim dziale są jakieś lepsze warunki? Bo może w takim razie nie będę się całkiem zrażać:)

Dorota

Pracuje tutaj od niedawna i podzielę się swoją opinią. Jest super atmosfera! Jestem bardzo zadowolona i cieszę się, że zostałam, bo faktycznie ludzie w firmie są pomocni i szybko zdobywam doświadczenie. Polecam.

Robert
@Dorota

Tylko doświadczenie przez pracę czy wysyłają też na jakieś szkolenia? Ciekawy jestem czy jest budżet na takie aktywności. Niekoniecznie na początku pracy ale później jak chce się złapać lepsze kwalifikacje? Wiesz coś?

Nerwus

No właśnie - przyjmują nowych spedytorów, zaniżają stawki i wymuszają na spedytorach wyszukiwanie przewoźników jeżdżących za marne stawki. Co prawda takie są prawa rynku ale też szanujacy się przewoźnik utrzymuje rozsądną stawkę i nie stosuje cen dubbingowych.

Alicja
@Nerwus

To jakie są te stawki spedytorów w O.? Pytam Ciebie, bo pozostałe komentarze nie wnoszą konkretów, a chyba każdy widzi, że mamy 17 proc. inflację.

Izi

Miałam przyjemność kandydować na stanowisko spedytor krajowy. Cały proces rekrutacyjny trwał bardzo długo. Wymagano ode mnie porzucenia aktualnej pracy od już, a sami ociągali się z odpowiedzią. Co do rozmowy z Panem (usunięte przez administratora)z działu HR nie mam nic do zastrzeżenia tak przy rozmowie z kierownikiem oddziału a kolejno z pracownikiem rozmowa była koszmarna. Te same pytania, te same zastrzeżenia.. Zbędnie traciłam czas na kolejne rozmowy nie wynosząc nic. Cieszę się, że nie nawiązałam współpracy z firmą OMIDA, jeżeli tak wygląda proces rekrutacyjny to jak wyglada przyszła współpraca..?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Młodszy specjalista w dziale prawnym w firmie OMIDA S.A.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Olek

Dla mnie praca OKl, szybko idzie w górę firma co mi pomaga w relacjach z klientami, a obowiązki adekwatne do umiejętności. W dziale mam fajnych ludzi, z którymi lubię współpracować.

Bogdan

Firma jest dobra i rozwojowa. Wiele działań jest robionych dla dobra pracownika, a to jest dla mnie bardzo ważne. Klimat pracy jest taki jaki sami sobie stworzymy i oceniam go na bardzo dobry. Stawki również nie najgorsze. Polecam szczerze.

Wiesław

Jestem długoletnim pracownikiem w firmie Omida i wiadomo, jak każda firma ma kilka minusów. Nie są one tak dokuczliwe i pracuje się tu dobrze. Nie narzekam na warunki pracy i innych pracowników — jest dobrze, podobnie jak z wielkością wynagrodzenia adekwatną do stażu pracy.

Mirosław
@Wiesław

Czyli zarobki rosną tu wraz ze stażem zatrudnienia? A można wiedzieć, ile początkujący spedytor, jak ja, by tu zarobił?

KLIENT

Polecam Współprace z OMIDA S.A.

Omid
@KLIENT

Omida S.A. juz nie działa w tej formie prawnej, moim zdaniem ta opinia wprowadza w błąd.

Dorota
@Omid

Można spytać jakie zmiany nastąpiły w firmie zaraz po tej wspomnianej zmianie prawnej? Jak to wpłynęło na warunki osób będących wtedy zatrudnionych?

kierowca OMIDA

Witam, pracowałem w innej spedycji i że względu na odejście ze spedycji Pana Krystiana G. zrezygnowałem i przeszedłem wraz z nim do spedycji Omida bardzo szanuje i cenie Pana Krystiana ( zawsze miły, uprzejmy, konkretny, poprostu zna sie na robocie) co bardzo jest cenione w pracy spedytora dobry kontakt z kierowcami. pewnego dnia nie mogąc się dodzwonić do Pana Krystiana zadzwoniłem do współpracowników i dowiedziałem się że już nie pracuje dla w/w spedycji nad czym bardzo ubolewam ponieważ jest to człowiek który lubi, szanuje i zna sie na swoje "robocie" gratulacje dla Pana Glinki i Pana Rostowskiego. STRACILI PAŃSTWO NAJLEPSZEOGO SPEDYTORA WE WROCŁAWIU I NIE TYLKO WE WROCŁAWIU!!!!!! Czekamy aż przejdzie do innej spedycji i 70% kierowców pójdzie do innej spedycji za Panem Krystianem ŻAŁUJCIĘ I CZEKAJCIE NA STRATY KIEROWCÓW BO WIELU PÓJDZIE ZA PANEM KRYSTIANEM G.

Aneta
@kierowca OMIDA

To był aż tak dobry że aż spedycję chcesz zmieniać ? Nie pracują tam inni którzy są równie kompetentni?

kierowca OMIDA
@Aneta

oczywiście że są tam osoby kompetentne, myślę że gdyby nie były to by tam nie pracowały. A dobry był bardzo w tym co robił. To nie moja pierwsza spedycja więc wiem co piszę.

Aneta

A nie ma możliwości podwyższenia pensji jak komuś nie pasują zarobki?

Justyna

Po kilku miesiącach współpracy jestem bardzo zadowolona. Rekrutacja przebiegła szybko, wszystko zostało wytłumaczone, zakres obowiązków, ścieżka kariery i wysokość pensji również. Wypłaty na czas, atmosfera super.

Julia
@Justyna

Szybko to znaczy ile? :D

Juliusz

Oceniam firmę Omida pozytywnie. Jestem wieloletnim pracownikiem, wypłata jest adekwatna do umiejętności oraz stażu pracy. Każdemu niezdecydowanemu polecam.

@Juliusz

Na jakim stanowisku pracujesz? Bo jednak wydaje mi się że jakoś tej pracy się różni w zależności od tego czy jesteś zwykłym pracownikiem czy siedzisz w jakimś biurze czyyy kierujesz ofc biznesem :))

Patrycja

Polecam!

Kornelia

Zdecydowanie polecam! Jest to firma godna zaufania, doceniająca pracownika. Wypłaty wynagrodzenia na czas, atmosfera świetna.

Ilona
@Kornelia

Super, że tak pozytywnie się wypowiadasz, a ile konkretnie wynosi wypłata?

Marzena

Bardzo polecam! Jestem pracownicą od niedawna, ale już zauważam pozytywną atmosferę i dużą pomoc we wdrażaniu się w obowiązki. Myślę, że zostanę w tej pracy na długo.

Julia

Bardzo polecam współpracę z firmą Omida. Pracuję tutaj już od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Wynagrodzenie wypłacane na czas, miła atmosfera.

Agnieszka

Bardzo dobra atmosfera pracy. Komunikacja między pracownikami jest świetna. W końcu trafiłam na firmę, która podchodzi z szacunkiem i zrozumieniem do pracownika. Polecam!

Aaa

Witam, mam pytanie odnośnie procesu rekrutacji w Bydgoszczy. Na stronie z oferami pracy jest oferta pracy jako Team Leader do bydgoskiego oddziału, natomiast na stronie Omidy takiej rekrutacji nie ma. Z czego to wynika ? Pozdrawiam

Hubert

Ja jestem zadowolony i to bardzo. Być może po prostu trafiłem do dobrego zespołu. :)

Joanna

Jestem bardzo zadowolona z pracy. Nie jest to moja pierwsza praca, ale fajnie się tutaj odnajduję. Czasem jest stres i dużo do zrobienia, jednak zawsze czuję, że mój wysiłek jest doceniany.

Zostaw merytoryczną opinię o OMIDA S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w OMIDA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy OMIDA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 163.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OMIDA S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 149, z czego 128 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

OMIDA S.A.