OMIDA

Gdańsk

Opinie o OMIDA

Emil 2014-02-16 16:26
Witam, polecam firmę OMIDA jako pracodawcę. Pracuję w niej od ponad roku i jestem bardzo zadowolony. Dobra stawka, szanse na rozwój duże, bo firma rośnie i ciągle wpadają nowe tematy. Stałe godziny pracy, nie zostajemy po. Fajna atmosfera, zespół mieszany, nie tylko ludzie od razu po studiach, ale też mamy w swoich szeregach bardziej doświadczonych spedytorów. Mam nadzieję, że pomogłem wszystkim szukającym pracy i zastanawiającym się nad zmianą obecnej. Zapraszamy ;)
Zadowolony pracownik 2014-05-11 11:08
Również polecam tę spedycję. Jeżeli ktoś z Trójmiasta poszukuje pracy w tym obszarze warto poszukać ofert od nich. Z tego co wiem w OMIDZIE obecnie fajnie rozwija się dział spedycji morskiej. Pracowałam już w kilku firmach związanych z logistyką i spedycją, ale jak na razie w OMIDZIE podoba mi się najbardziej. Przyjazna atmosfera dla nowych ludzi - ja od początku czułam się w tym zespole jakbym pracowała z nimi od zawsze!
Robert 2014-12-14 11:35
Hej, tak, dokładnie, nie mogę się nie zgodzić z moimi przedmówcami. Warunki w OMIDA są bardzo dobre. Pracowałem już w kilku spedycjach i wiem, że w tej pracy nie chodzi tylko o pensję, bo ta wszędzie jest podobna. Tu chodzi o coś więcej, atmosferę, fajny zespół i wspólny cel. Tu po prostu nie można się nudzić, czy mieć poczucia, że stanąłeś ze swoim rozwojem w miejscu. Cały czas pojawiają się nowe tematy, firma się rozwija, inwestuje w szkolenia dla pracowników. Polecam i pozdrawiam.
Jarząbek Wacław, obecnie-trener drugiej klasy 2015-05-28 11:39
Ja też chciałbym potwierdzić że w Omidzie pracuje się bardzo dobrze, atmosfera i warunki do pracy znakomite. Ale czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się Omidy przemęcza, prezes Glinka Bartłomiej. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, obecnie trener drugiej klasy. Niech żyje nam prezes sto lat!
adek 2015-12-31 01:55
Może wypowie się jakiś przewoźnik jak wyglada wspolpraca z nimi,bo mam okazje podpiąć auto do nich do 3,5t.
Gosia L 2016-01-03 12:09
Witam, czy ktoś może współpracuje z firmą Omida na zasadzie podpięcia samochodu do 3,5 tony ?
Rico 2016-02-25 16:24
A jak wygląda sprawa z umowami o pracę?? Jest szansa na umowę na czas nieokreślony??
PGP 2016-09-13 06:56
Witaj @Chill
Firma w której aktualnie pracujesz poszukuje plandek dmc 3,5 t?
Myślałem żeby wstawić auta to Twojej poprzedniej firmy ale po tym co napisałeś nie wiem czy jest sens, jak ta cała historia wygląda z płatnościami dla przewoźników ?
A.d 2016-10-05 20:16
Nie dokonca wierzyłem w to co pisał chill ale teraz widzę że to prawda. Kolejny wpis który nie najlepiej wypowiadał się o omidzie został usunięty. Wiem jedno. Zastanawiałem się czy nie wysłać CV ale nie skorzystam. Widocznie nie warto.
TL 2016-10-20 16:07
Witam

Bardzo duża presja i nacisk na wynik finansowy w grupach , ze względu na ich podejście do biznesu i pracy , oczywiście bardzo duża rotacja (usunięte przez administratora) stażystom polecam załatwiać staż przez urząd Pracy , nie jest jasno określona ścieżka kariery , bardzo duża dynamika zmian w każdym aspekcie działalności . Wymaga poważnego zastanowienia się , myślę , że na początek pracy można spróbować ale każdy musi ocenić sam po rozmowie kwalifikacyjnej - jak oczywiście zadzwonią , a to już wiecie jak z tym jest.
Kandydat 2017-01-20 19:00
W niektórych przypadkach kary umowne A zasadne. Czy jest tu były pracownik obciążony taka kara?
Piotr 2017-01-22 20:08
o jakich karach mowa w umowie? za jakie szkody pracownik ma być obciążony taką karą? czy dotyczy to każdego stanowiska?
ruski 2017-02-08 13:11
Tak nie polecam
ruski 2017-02-08 13:15
To sobie poczekasz na kasę i tak zawsze będzie
KAT 2017-02-10 15:58
witam wszystkich serdecznie na wstepie chciał bym napisac ze jestem swiezy w temacie transportowym.
wiec moje pierwsze pytanie : Chce podjac wspołprace z firma OMIDA na BUSA do 3.5 dmc czy warto? PŁACA? ILE SREDNIO WYCHODZI KILOMETRÓW ?
Prosze o rzetelne odp. pozdrawiam i oczekuje z niecierpliwoscia !
ruski 2017-02-21 15:15
NIE POLECAM SZKODA CZASU I NERWÓW.
Paulina 2017-03-31 12:16
@ruski, dlaczego tak uważasz?
rico 2017-04-12 15:19
na poczatek ok, ale pozniej brak mozliwosci rozwoju / nadgodziny/ niskie pensje
firma dobra na zdobycie doswiadczenia , poczatkowa droge zawodowa, na poczatek idealna, dobre warunki wyposazenia stanowiska, wyposazona kuchnia, atmosfera przyjazna
pozniej lepiej szukac pracy gdzie indziej
Paulina 2017-05-12 10:09
@rico według Ciebie w OMIDA nie ma możliwości rozwoju. Dlaczego tak uważasz? Czy myślisz, że brak rozwoju pracownika dotyczy każdego stanowiska?
jobby 2017-05-23 11:20
czy w normalnej firmie dostaje się kary ??? Nie polecam.
Zostaw swoją opinię o OMIDA - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OMIDA