Opinie o CEVA Logistics Poland w Ołtarzew

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie CEVA Logistics Poland. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie CEVA Logistics Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEVA Logistics Poland w Ołtarzew

JANEK

Kolejny raz zwołano nas aby wysłuchać długonogiej pani z HR która jak zwykle zapoznała nas czyli pracowników co nam grozi!!,w przypadku choroby czy innego nieszczęścia.Grozi nam kara najwyższa, to znaczy zwolnienie z pracy w tej firmie,która osiągnęła mistrzostwo w pomiataniu pracownikami.Ciekawostką jest,że ta paniusia nigdy(pracuję tu 3 lata)nie zorganizowała spędu by powiedzieć co firma robi dla pracowników,jakie mają oni prawa,co można wspólnie poprawić itp.Jest to spektakl wyjęty jak z realiów,która nas otaczają PO rządząca nami ,tak samo jest oderwana od rzeczywistości jak ekipa rządząca Ceva Ołtarzew.

Polecam

Nie polecam pracy na dziale odnowa. Od kiedy przyszło tam przefarbowane na siwo dziwadło, które sie cały czas opieprza ale ma tu mamę -speca, nie idzie tam normalnemu wysiedzieć, chyba że daleko z tyłu, za nową ścianą albo na innej zmianie. Bez odpowiedniej kontroli pracowitości i potencjału pracowników daleko ten zakład nie zajdzie. A tak właśnie jest gdy przydział premii co miesiąc wygląda jakby wynikał z rzutu monetą. Gdy tak wreszcie zastanowić się ile jest sposobów na zarobek taki sam lub tylko lepszy (zwłaszcza teraz, w sezonie) i to z większą swobodą działania to decyzja co do pracy w cevie może być tylko jedna

Nic

CEWA W MYSŁOWICACH NIECH LEPIEJ WYPOSARZĄ ZAKŁAD W DOBRY PORZĄDNY MONITORING JAK TAM PRACUJĄ SAME ZŁODZIEJE ANIE PRACOWNICY WYPŁATY MAJĄ I ZAKŁADY OKRADAJĄ ZADARMO SIĘ NAJEDZĄ WSZYSTKIEGO Z TEJ CEWY W MYSŁOWICAH WSZYSTKO GINIE CO POPADNIE Z MUSZKIETERÓW TO SAMO

janek

Przetarg czy jak to zwał wisi nad nami wszystkimi pracującymi w Ceva Ołtarzew.Moje zdanie,zwykłego pracownika to jest takie,że z tym składem nie pojedziemy daleko.T.K. czy P.W. to są ludzie którzy mają pracowników w d. Oni póki co bawią się w showcase,jakieś 5 es,i inne głupoty z których śmieją się pracownicy.Kadra obecnie zarządzająca Ceva Ołtarzew to śmiech na sali.Szkoda słów na tych ludzi.

Pracownik Biurowy

Rekrutacja to porażka. Miałem 6 rozmów z różnymi osobami dosłownie na ten sam temat. Najpierw dwie z rekruterką z agencji pracy, a później z różnymi menadżerami, każdy pytał dosłownie o to samo. Nie rozumiem dlaczego nie mogą sobie przekazać informacji, tylko marnują czas kandydata. Po stracie wielu godzin i tak nie otrzymałem oferty.

logo firmy Механик / Младший механик
Ołtarzew
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.
logo firmy 24/48 Kwalifikowany Pracownik Ochrony- Ołtarzew
Ołtarzew
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Recepcjonistka / Asystentka serwisu - umowa o pracę na zasępstwo
Ołtarzew
EWT Automotive Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Maszyn Produkcyjnych (m/k)
Ołtarzew
Imar Service Group Sp. z o.o.
ddddddd

Co to za cisza na forum??? Przetarg idzie!!! Szukajmy bracia i siostry pracy!!! Ceva nie daje na gwarancji...

lysy

ceva to totalny syf nigdy wiecej takich pseudo-magazynow.liderzy najmadrzejsi w kazdym calu.nie polecam.zostan repack-owym a bedziesz bogiem.totalna pogarda dla czlowieka.k...y na wyzszych stanowiskach.

qwerty
@lysy

Nie jest żle, jeśli wiesz więcej niż llider i kierownik sektora

Network

Dobrze,że postawili tą blache i nie widać na networku was wszystkich "ciężko " pracujących

niuniu

Ludzie!!! Chyba zapomnieliście że socjalizm już dawno minął. To nie jest kopalnia że się kasy dorzuci. Albo jest zysk albo nie ma firmy co za tym idzie miejsc pracy. To jest wolny kraj i każdy może pracować gdzie tylko chce. A jeśli jesteście tchurzami którzy potrafią tylko obgqdywać na forum a nie macie odwagi powiedzieć tego co myślicie wprost to zapraszam zobaczcie jak jest w innych magazynach albo piszcie skargi do urzędu pracy o niski zasiłek dla bezrobotnych.Chesz pracować to pracuj a nie to nie pracuj.Chesz być kadrą zarządzającą to zł swoje CV.Ludzie pokory trochę!!!!

kazik

Wesołych Świąt Wielkanocnych wszystkim podkreślam ,fizycznym pracownikom Ceva Ołtarzew.Kadra zarządzająca nami pokazała swój intelekt w piątek,nikt z nich nie "zniżył" się do złożenia życzeń załodze na święta które dla Polaków są bardzo ważne i głęboko zakorzenione w tradycji.Czego jednak wymagać od nich ,widząc np.najgłówniejszego P.W. przechadzającego się po hali,z rękoma w kieszeni,co jest jego ulubioną pozycją w czasie rozmów z wystraszonymi w tym momencie kierownikami jak.Lucy czy Tesco macho.Żenada i wstyd,jaka "elyta" taka firma.

jaśka

A co tam na B2C? Co do zwrotow to szacuneczek.

bajer

Co do odnowy to zaczęło się robić żałośnie od kiedy Rafał zaczol swoje żądze pozal sie panie ma swoich pupiluw i wszystko w (usunięte przez administratora) nic nie robi oprócz podpierdalania do lubiacego takich W.V Nastepny dział na ktorym dzieje się źle i niedlugo przez takich pójdzie na dno . A szkoda bo pracownicy z linii i atmosferę zajebista Pozdrowienia dla pracowników odnowy .

pol
@bajer

Potwierdzam Robert to w porządku gość . Choć słyszałem , że nie wszystkim pasuje jego szczerość ......niektórzy to się nawet obrazili jak prawdę w oczy powiedział :)

rick
@pol

zapraszamy na network, popracujesz cały dzień w zimę na beton-placu , albo załadujesz akumulatory na złom, to ci się bzdur pisać odechce

wrrr

Faktycznie zwroty i Robert to super człowiek na odpowiednim stanowsku :-D Gratuluje takiej postawy godnej polecenia dla wielu kierowników !!!!

rrrr
@wrrr

Masz rację. Kiedy trzeba opi...i, kiedy moźe poźartuje. Zna się przy tym na swojej robocie. Nie wprowadza zamieszania. Chciałbym zawsze mieć takiego przełoźonego. Bez porównania do WV.

rrrr
@wrrr

kassss

Wydania' PAN z Tesco . Ewidentny brak doświadczenia tylko ucieka od problemów ,krzyczy' po prostu totaly brak kultury umie tylko każdego os mieszać i nic wiecej. Chamski arogancki czy tak ma wyglądać wspolczesny kierownik???!!!! Koszula i portfel to nie wszystko,szkoda pisać' czas i tak go zdradzi .!!!!!!!!!!!!.!!!!!!!w559

duhj

To teraz ja dodam cos od siebie- odnowa-balagan na dziale a kadra zarzadzajaca-gorzeej być nie moglo'nie kompetentni ludzie a w szczególności rafal który chce pokazać ze cos potrafi ale każdy ma go w d...... bo nie ma umiejetnosci 'tylko siedzi i nic nie robi i kawka i śmiechy i "Gujanie glowa" przy muzyce pawelka. Po prostu KAZDY SCIEMNIA JAK SIE TYLKO DA.

Kubusia

Firma jak firma. W większości gdzie pracowałam jest ten sam szajs. Jakieś układy ukladziki ale za mielelenie jęzorem nie płacą. Jak komuś nie podoba to szukać nie zastanawiać się. Jakie to zwykle dla Polaka wszystko sprowadzać do sytuacji w kraju. Ceva to Polska w pigułce :) market osiedlowy tez i drogi są do bani i jak tu żyć. Ludzie cieszcie się życiem bo frustracja was pochłania. Pozdrawiam B2C :)

sswoman

Jasne odnowa najgorsza. Ale wzcie pod uwage to ze tylko na odnowie wszyscy pracownicy dostaja premie co miesiac, pewnie jest ciezko ale cos za cos, mi tam pracuje sie dobrze i nie chce zmieniac dzialu.

Fred

W końcu. Bo tylko bzdety. Ludzie zajmijcie się sobą. Widać brakuje wam atrakcji we własnym życiu. Jeszcze są powtórki z mody na sukces :)

Hawana

Dla uwielbiejacych DW i teskniacych za jego odejsciem. Może warto podążyć za nim? Jak tak tu źle to nikt nikogo nie trzyma podobno za płotem lepiej płacą i nie trzeba pracować :)))))) Juz wam pamięć zawodzi ile pięknego robił Damian. Tylko zamieszanie. A telefon od ucha Nie odrywał. ŁW to nie ma szans aby dogonić go w maratonach telefonicznych:) Podobno w systemie też biegły nie był a narzekacie na obecnych. Habysia szkoda to fakt :( solidny gość Szkoda tylko że narzekacze nie potrafią wziąść los w swoje ręce i może spróbować sił. Wiem coś o tym. Ale dobrze mi tam gdzie jestem. Robię swoje i się niewychylam.

jagoda

Odp.do" ps"błagam nie róbcie szowinizmu,to kto jest z jakiego kraju nie ma większego znaczenia.Polacy też jeździli za chlebem na zachód.Piętnujmy zachowania przełożonych,ich arogancję,błędy,niekompetencję.Wiadomo,że pracownik nie wypowie tego co widzi złego w organizacji pracy,sposobie zarządzania firmą na tzw.spotkaniach z kadrą,bo skutek będzie jeden won za bramę.Nie pomogą tu sławetne zebrania z panią z działu nie wiem jak to zwać pijaru,kadr,która z lubością prezentuje nam pracownikom czego nam ABSOLUTNIE nie wolno!! na co zakład się może NIE zgodzić,i w ogóle proszę na stanowisko i zap...ć bo czekają inni chętni,otóż miła panienko,nie czekają, w Ożarowie Ceva ma fatalną opinię i możecie tylko liczyć na niemogących znaleźć pracy godnych szacunku sochaczewiaków którzy pomału mają tej atmosfery dość.

Krzysiek

Pisaliście,że nie ma żadnych komentarzy na temat zwrotów to już jest. ZWROTY TO NAJLEPSZY DZIAŁ W TEJ FIRMIE ! Pozdrawiam Cevianie, było miło ;)

qqqqq
@Krzysiek

Masz rację!!! Najlepszy dział. Nie ma chorych akcji. RŻ robi wszystko żeby było ok. Gość wie co robi i myślę że ludzie to wiedzą.

Zostaw merytoryczną opinię o CEVA Logistics Poland - Ołtarzew

• Jak się pracuje w CEVA Logistics Poland?

Zobacz opinie na temat firmy CEVA Logistics Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEVA Logistics Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CEVA Logistics Poland?

Kandydaci do pracy w CEVA Logistics Poland napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CEVA Logistics Poland