Industrie Lisa Poland Sp. z o.o.

Opinie o Industrie Lisa Poland Sp. z o.o.

rownik

Brygadziste i kierownik wywalic .żeby pierwszej pomocy nie udzielić......kur....przecież to człowiek nie maszyna która się popsula ...

zgadzam się z opiniami, byle szybko byle dużo, (usunięte przez administratora)może po tym wypadku pewna osoba przejrzy na oczy, chociaż wątpię. Nachapał się zleceń i się wyrobić nie może, wszystko byle zarobić, kosztem pracowników, kosztem ich zdrowia. Zastanów się nim wybierzesz ich zakład, dobrze Ci radze !!!!

no_name

Tam nie mam czegoś takiego jak BHP. Za psie pieniądze możesz stracić rękę. Ludzie też, w sczególności pan (usunięte przez administratora) który lubi podkładać nieprzerobione detale by móc się przypodobać na zebraniach, Pan (usunięte przez administratora) który pogania pracowników, klaszcze jak dziobak mordą, moze jeszcze kankana zatańczysz co? Zjec se pitce italjane panie Freedie Merkury xD Co Andrew? defekacja w spodnie? wcale sie nie zdziwie jak ofiara poda was do sądu o odszkodowanie, wtedy może mieć wsparcie u mnie bo troche wiem co i jak, jak działa zakład. I co mi zrobicie? naplujecie mi do kanapek w pracy? TANGO DOWN! Moderatorze proszę nie usuwać tego wpisu. Pracowałem w tym zakładzie więc jako że żyję w kraju demokratycznym mam prawo wypowiadać się na temat zakładu. (usunięte przez administratora)Zanim będziesz chciał się podjąć pracy poczytaj opinię.

aga

Rekawow doprosic nie mozesz sie.powinny po przepaleniu byc wymienione od razu .nie mowiac ze to nie sa odpowiednie rekawy na zgrzewarki...antyprzecieciowe przeciw zapaleniu maja sie jak .... ja jeden dostalam i to do pol reki.ciekawe jakby oni w takich warunkach robili to jak dlugo by wytrzymali.mam brzuch blizny i ręce ich fartuch przepalony i na zmianę drugi taki sam dostanieszt przypalony .nic nie chronił.andrzejowi powiesz to cię oleje.pal się byłeś normę robiła trochę za późno na wnioski.....

ale

Słyszano już o wypadku.widać za późno ten wpis....

k

Bhp....i nie tylko...wystarczy byłych pracowników posłuchać.każa normy robić i człek szybko i szybko suwak prasy nie zdąży się podnieść a ty wkładać ręce musisz bo inaczej nie wyjdzie normą a gruby stoi i klaszcze by się ruszać!nie rozmawiać !jak do wc to wylazi z biura i patrzy ile tam człek czasu spędził albo chodzi po korytarzu i szuka gdzie się poszło i po co.ludzi od idiotów wzywa na zebraniach.- gdzie tu poszanowanie człowieka..każdy może przestawić maszynę na automat-klucze w maszynach.brak ochronnego specjalistycznego ubrania na zgrzewarkach i odpowiednich rękawic.cienkie zaraz się dziurawia i uszkadzają skórę.ludzie poparzenia mają od strzelania zgrzewarek a ciągle wymyślają utrudnienia do pracy.zamiast 5s samo marnotrawstwoa szczyci się jakością...ciekawe czego..co to za firma pomiatanie człowiekiem.brak dbania o warunki pracy i płacy.ktoś powinien to prasowi powiedzieć i jego prawej raczce ..

elvis

(usunięte przez administratora)dla mlodych dobre tyle zeby nabrac doswiadczenie wziosc papierek i uciekac do innej firmy i tyle,taka strategia od dluzeszego czasu

kl

po co robicie w firmie skoro wam tak zle idz tam gdzie bedzie dobrze . Prawda jest taka ze wszędzie trzeba prcowac myslicie ze gdzie indziej jest lepiej pracowałem i wiem 12 godz 1200 zł i nawet niemialem jak sniadania zjesc wiec przestancie pierniczyc ze wiecie cos bo siedzi jeden z drugim w jednej firmie i znaja caly rynek pracy, zle szukaj tam gdzie dobrze proste

ios

anonim - 2013-07-31 12:11:28 ile wogule można zarobić w firmie Industrie lisa poland? czy da tam rade dogadywać się z szefem? jaka jest tam atmosfera?Przez pierwsze 3 miesiace zarobisz 1150 zl. Pozniej przy dobrych wiatrach wezmiesz troche wiecej ale nie licz na duzo wyzsza kwote. Dogadac sie z 'szefem' raczej trudno bo ma bardzo negatywne podejscie do ludzi. Wedlug niego kazdy sie opierdziela, nic nie robi a w gruncie rzeczy ludzie haruja jak glupi zeby miec z czego zyc chociaz pewnie nie jednej osobie brakuje do 10go nastepnego miesiaca ...

anonymous Flinston

[usunięte przez administratora] wychodzi na jaw. Ludzie się starają jak mogą, a on robi z nich śmieci. Nie zawsze wychodzi dobrze, zdarzają się cięższe, gorsze dni, ale jego to nic nie obchodzi. Muszą robić jak automaty, bez uchybień, ale tak zawsze się nie da. Nie wspominając o selekcji, która jest, a tak naprawdę nie widać efektu. 500% kontroli i zawsze coś wychodzi źle, gratulacje dla zakładu. Przerwa skrócona, norma zwiększona...to chyba będzie motto przewodnie [usunięte przez administratora] ;)

wczasowicz

A dlaczego nie tak łatwo tam sie dostać??? .Odpowiedz jest prosta . To bardzo bardzo dobry zakład .Ludzie mają tam jak pączki w maśle ,zero stresu duza kasa spokój cisza , zdrowe powietrze jak to w lesie .Niestety jak każda firma ma też swoje minusy ,niestety to już wyłącznie wina ludzi tam pracujących nie chcą dopłacać do swoich wypłat.Na szczescie niedługo to sie zmieni pod nowymi rzadami fachowców. Bezrobotny bedzie bogaczem w porownaniu z nimi.I dobrze im tak Robol powinien robic za kromke chleba, siedzieć cicho i codziennie dziekować losowi ze maże tam zaapierdalać

Wcale nie tak łatwo się dostać do tego zakładu!!!

Przychodzą, odchodzą i wracają...polityka w tym zakladzie jak i w całej Polsce. Dwulicowość ludzi z pracy, opowiadają, ze bedzie dobrze, cos zmieni, a zmian nie widac. Dalej jest to samo, zmieniac zdanie co kilka dni na temat pracy. Zaklad industrie lisa

Przynajmniej macie kasę co miesiąc na czas a nie tak jak w innych zakładach

aaa

Nie pytaj tutaj, przyjdz do zakladu to sie dowiesz. Jak chcesz zapierdalac jak glupi to przychodz, ja Ci odmawiam tego. Szkoda nerwow, w garazu stracisz ich duzo...a jak dyrektorek bedzie Ci pokazywal jak sie pracuje to gratulacje. On niby wszystko umie, a tak na serio to nic grubas nie umie. Taka to oto rzeczywistosc w tym burdelu.

A będą teraz jakieś przyjęcia?

olo

co to wgl za pieprzenie w zyciu nie uwierze w to ze komus sie podoba w tej firmie,pracowalem tam ponad 2 lata i wszystko bylo by dobrze gdyby nie pan dr totalny idiota!!! calkowity brak podejscia do pracownika (usunięte przez administratora) stwo i arogancja na kazdym kroku,jak by nie robil zawsze zle,nie wspominam juz tu o kwestji finansowej bo jezeli praca jest dobra to i to mozna na poczatku pominac-jedno co mi sie z tamtad przydalo to doswiadczenie na które sam zaracowalem i moglem wykorzystac poza tym trudne warunki ciezka praca ,dla kazdego kto ma inne wyjscie nie ollecam bo szkoda czasu i zdrowia PS napiszcie cos co tam sie teraz dzieje i jak tam [usunięte przez administratora]??

MmMmM

Nie dziwnie że laska jest zadowolona z pracy jak ciągle dostaje łatwe zajecia gdzie nie czeba się napracować i co miesiąć dosteje pramie . Bo inni to cięzko pracują a i tak całej premi nie dostają

xxl

Super NowaLola ze pracujesz i masz dobrą opinię o tym zakładzie dziwi mnie tylko jedno dlaczego słyszysz różne opinie od pracowników czy nie są to twoi koledzy i koleżanki????

NowaLola

To chyba jakaś pomyłka, ja naprawdę pracuje na produkcji i zdania jeszcze nie zmieniam, moze to i dlatego, ze nie poznalam dobrze calego otoczenia, tylko słysze od pracownikow co i jak tu sie dzieje.

Zostaw merytoryczną opinię o Industrie Lisa Poland Sp. z o.o. - Fugasówka

• Jak się pracuje w Industrie Lisa Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Industrie Lisa Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Industrie Lisa Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Industrie Lisa Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Industrie Lisa Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Industrie Lisa Poland Sp. z o.o.