Opinie o Graphus Pach w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Graphus Pach. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Graphus Pach o rekrutacji.

Branże: Wyroby drewniane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Graphus Pach w Poznań

Bogdan

[usunięte przez moderatora] również mają. Ja jeszcze nie dostałem. Nie wiem w jakiej kolejności to jest wypłacane.

no to kto już dostał kase na konto ?

Bogdan

Fundusz już przelał przedwczoraj pieniądze syndykowi. Syndyk ma 7 dni na wypłatę zaległego wynagrodzenia. Aczkolwiek jeśli zniknie z sianem to się nie zdziwię.. W końcu ponad 300 tysięcy dostał :). [usunięte przez moderatora]

Bogdan

Odnośnie wiadomości "byle kto" - jakiś czas temu już rozmawiałem z panią syndyk i powiedziała, że jeśli ktoś nie poda numeru konta to po prostu zostaną przelane pieniądze (jeśli w ogóle) na numer konta który był zapisany w aktach osobowych. Fundusz czeka na pieniądze z ministerstwa teraz. Jeśli ministerstwo przeleje im siano, to od razu dostanie syndyk. A co dalej i jak długo będziemy czekać - nie wiem (zakładając, że dostaniemy). PS. Dobre piwko właśnie piję. Leszek Premium :)

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Graphus Pach? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Bogdan

W dniu dzisiejszym dowiedziałem się, że jedna z kobiet, która pracuje w tej samej firmie co ja, gdy dawała ogłoszenie o pracę do Głosu Wielkopolskiego, to widziała, że ogłasza się firma GRAPHUS PACH, że szuka pracowników. Ktoś coś wie na ten temat co to za ogłoszenie (stanowiska) i jakim cudem próbują wciąż zatrudniać?

byle kto

Podobno kasa poszła do Pani syndyk i to ona będzie przelewała nam kasę na konta.Wysłaliście na adres jej kancelarii numery swoich kont... Podobno to konieczne...

romek

Syndyk wyslal juz liste . kase dostaniemy na pewno do 10 wrzesnia. pozdro .

Bogdan

Nikt nie dostał i nikt nie dostanie przez najbliższe 20 dni na pewno. Syndyk dopiero w przyszłym tygodniu wyśle papiery do Funduszu. A reszta dalej w rękach tego drugiego.

czy ktoś dostał już pieniądze a funduszu?

hej

skąd braliście wnioski o zgłoszenie wierzytelności ?

Roman

Hejka. Ja sie dowiedzialem ze kasa bedzie okolo polowy sierpnia bo pani syndyk jeszcze raz liczy nasze wyplaty. Ponaliczala nam postojowe a nie pelne stawki i sie ludzie buntuja. Liczy od nowa ale podobno po 100 %. pozdrawiam was.

były

jak myślicie kiedy dostaniemy kasę od syndyka?

Bogdan Bogdanowicz Bogdanowski

Powiedz mężowi, żeby zadzwonił do kancelarii adwokackiej i zapytał czy w ogóle jest na liście. Powinien wiedzieć o co chodzi. A dalej to już tylko czekać.

żona jednego z nich;)

no i co? cisza?nikt nic nie wie"czeski film"

RJ

Podobno Syndyk ma 30 dni ! na wyslanie listy długów wobec pracowników do funduszu . Fundusz ma 14 dni na wypłacenie kasy na nasze konta. To tez sie dowiedzialem od kogos wiec glowy po raz kolejny nie daje.

...

Ogłoszono, ogłoszono!!!!! A za chwilę padnie ta druga śmieszna spółka założona przez [usunięte przez moderatora] do końca. szkoda tylko ludzi, [usunięte przez moderatora]

Bogdan

Spółkę Graphus-Pach? Czy też Modus Print? Bo jeśli tą pierwszą to chyba za dużego majątku ta spółka nie ma, nie? A jeśli faktycznie nie, to nawet ja złotówki bym nie dał za nią. Słyszał ktoś coś odnośnie upadku GFP? Bo doszły mnie słuchy od jednego z byłych drukarzy, ale nie mam tej informacji potwierdzonej jakoby faktycznie ogłoszono upadłość?

żona jednego z nich

No i co ?walczycie o swoje?darujecie tej [usunięte przez moderatora] osóbce swoje zarobione pieniądze?

nikt

czy ktoś jeszcze otrzymał zaległe wynagrodzenie czy tylko wybrane osoby które nadal pracują

bylek

Tak.Dostalismy wyplaty za caly przepracowany okres.Pracujemy i drukujemy.Dobrze by bylo gdybys podpisywal sie moze choc imieniem a nie -byly,anonim lub nikt.pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Graphus Pach - Poznań

Graphus Pach