Dolpap

Chojnów

Opinie o Dolpap

nierząd 2014-10-25 19:44:48
Firma szuka chemika z wyższym wykształceniem za pansję minimalną. Tak się ogłaszali w PUP-ie. W dodatku dzwonią do ludzi z miejscowości oddalonych po prawie 100 km i więcej i myślą że ktoś im się zatrudni u nich za takie pieniądze. To są efekty tego, że przez lata w tym kraju nie było obowiązkowej matury z matematyki i teraz spora część kadry menadżerskiej myśli, że jakis idiota przyjdzie robić za takie grosze. Może parę lat temu jeszcze byli debile co się zgadzali na takie stawki, ale kilka lat temu znowu weszła obowiązkowa matura z matematyki i już takich jest coraz mniej co liczyć swoich kosztów nie potrafią. Propobuję żeby zarządzik wraz z kadrową zaczęli sobie tyle płacić a nie ludziom z wykształceniem takie grosze. Coś czuję, że chyba jestem lepiej wyedukowany od tej kadrowej z tej firmy i obawiam się, że od zarządu też.
czapa 2016-05-03 20:10:28
no właśnie @qlaka, jak sam napisałeś, nie jest to nie wiadomo co. Zarobki jak to na produkcji, dość standardowe, ale nie czepiałbym się. Ciekawe jak wygląda system pracy i rodzaj oferowanej umowy. :) :)
Zostaw swoją opinię o Dolpap - Chojnów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dolpap