Opinie o Rafex Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Zbigniew Cichocki w Chojnów

Rafex Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Zbigniew Cichocki
0 0 5 5 1
Administrator Nowy wpis

Rafex Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Zbigniew Cichocki ma teraz aktualne oferty pracy w Chojnów. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

oochyda Nowy wpis

Przyprawy sa okropne!! nie da się ich jeść, śmierdzą zdechłą myszą. nie pollecam

rozczarowana Nowy wpis

Polecam firmę dla osób inteligentnie inaczej, dla klientów którzy słowo k... h... mają na porządku dziennym wtedy chociaż słownictwem zrównają się z właścicielem firmy.. Pan właściciel tak sympatyczny jak tsunami.

dldlld Nowy wpis

zero szacunku do klienta!! ton i odzywki do ludzi poniżej godności!! Pan który odbiera telefony, pewnie szef zero kultury!!!

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Ełkaliptus

Nie chcem pracowa w tej firmie!nie pisze tu o prace tylko o to jak mnie potraktowano!Firma odstrasza klientow.Myslalem ze to kolejna firma ktorej moge zaufac a tu......takie rozczarowanie.Nigdy wiecej produktow tej firmy!Zero szacunku do klientow,szajs

TakNie

Zostaw opinię o Rafex Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Zbigniew Cichocki - Chojnów

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie