Rafex Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Zbigniew Cichocki

Chojnów

Opinie o Rafex Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Zbigniew Cichocki

oochyda

Przyprawy sa okropne!! nie da się ich jeść, śmierdzą zdechłą myszą. nie pollecam

rozczarowana

Polecam firmę dla osób inteligentnie inaczej, dla klientów którzy słowo k... h... mają na porządku dziennym wtedy chociaż słownictwem zrównają się z właścicielem firmy.. Pan właściciel tak sympatyczny jak tsunami.

dldlld

zero szacunku do klienta!! ton i odzywki do ludzi poniżej godności!! Pan który odbiera telefony, pewnie szef zero kultury!!!

Ełkaliptus

Nie chcem pracowa w tej firmie!nie pisze tu o prace tylko o to jak mnie potraktowano!Firma odstrasza klientow.Myslalem ze to kolejna firma ktorej moge zaufac a tu......takie rozczarowanie.Nigdy wiecej produktow tej firmy!Zero szacunku do klientow,szajs

Zostaw opinię o Rafex Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Zbigniew Cichocki - Chojnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rafex Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Zbigniew Cichocki