EMPOL S.A.

Opinie o EMPOL S.A.

Kamil

"Rynkowiec" tak dobrze jest zorientowany, że pomylił profil Rehau z Schuco? Na tym samym poziomie jest zapewne jego wiedza dotyczącą pozycji firmy na rynkach. Faktem jest, że Empol wybudował nową, dużo większą fabrykę czyli potencjał ma i ludzi potrzebuje. Jeżeli chcesz rzetelnych informacji to aplikuj, jak cię zaproszą to idź na rozmowę i wtedy zadecyduj.

technolog
@Kamil

schuco i rehau to ta niemiecka półka jakościowa i bardzo podobne rozwiązania, więc łatwo to pomylić, różnica jest tylko jedna, schuco ma również systemy aluminiowe (nawet fasadowe), a rehau jedynie pvc

technolog
@Kamil

na rynku polskim empol jest bez znaczenia, tak mała jest jego sprzedaż i znajomość tej lokalnej w sumie marki dolnośląskiej, a mnie interesuje praca jedynie na rynku polskim, więc taka firma dla mnie nic nie znaczy

dyrektor
@Kamil

pracowników do nowej fabryki, jeśli ją skończą budować to niech sobie mieciu swoich rodaków ukraińców sprowadzi, tani są jak barszcz i partaczą wszystko jak leci, więc akurat będą dobrze do tej firmy pasować haha

Stefan

Czy warto w takim wypadku aplikować?

rynkowiec

oczywiście chodziło o niemiecki profil PVC marki Schuco, choć wspomniany Rehau również jest niemiecki i podobnej, wysokiej klasy, dobrze znany w Niemczech i na rynkach niemieckojęzycznych

rynkowiec

firma na rynku polskim praktycznie nie istnieje, sprzedaż jest bliska zeru nawet w najlepszym regionie wrocławskim, zwyczajnie są za drodzy w stosunku do reprezentowanej co najwyżej średniej jakości wyrobów, całość firmy produkuje i sprzedaje do Niemiec oraz w mniejszym stopniu na inne rynki niemieckojęzyczne, gdyż na tamtych rynkach mają konkurencyjną cenę i dobrze znany Niemcom ich rodzimy profil Rehau, stąd cała firma żyje tylko i wyłącznie z eksportu do Niemiec

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy EMPOL S.A.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Pracownik Produkcji? Podziel się swoimi doświadczeniami.
heniu

jak ma być dobrze w firmie skoro mieciu baby bez biustu zatrudnia,aaa?!!!

Erwin

Czy firma normalnie działa? Czy jest powód tej ciszy?

Paulina

@Kik, dziękuję za odpowiedź, dobrze, że cokolwiek zmienia się na lepsze. Odnośnie tego co pisał @pracownik, rzeczywiście poszperałam i ostatnio EMPOL dostał dwie nagrody ale to za wzrost i rozwój gospodarczy. Z rzeczy pracowniczych widziałam, np. grupowy paintball, czy takie rzeczy dzieją się w firmie często?

EMPOL rozwija sie cały czas. To firma mająca na swoim koncie liczne nagrody. Idealnych firm nie znam więc uważam, że niektórzy mocno przesadzają ze swoim narzekaniem. Generalnie pracuje mi się tu bardzo dobrze i mam spokojna perspektywę dalszej pracy!

Kik

Atmosfera na produkcji niezbyt jest przyjemna jest tam masa przewartościowanych pajaców którym wydaje się że mogą rządzić innymi. Wielu nie ma żadnych zasad moralnych kablują nawet przy kablowanym....Nie zawsze tak było ale od kiedy Raben zwolnij tych najbardziej "Potrzebnych fachowców" jest do (usunięte przez administratora) Zarobki nieco wzrosły ale na początek nie płacą za wiele. Za soboty od niedawna płaca 100% więc można nieco zarobić.

Paulina

@Pracownnik a jakie Ty odnajdujesz plusy w zatrudnieniu w EMPOL S.A.? Czy możesz napisać coś o systemie motywacyjnym - czy funkcjonuje tu, a jeśli tak, to na jakiej zasadzie? Motywowanie pracownika to aktualnie bardzo mocny trend na polskim rynku pracy.

Pracownikobecny

Czy nie można napisać coś dobrego o firmie Empol ?

Cóż jest powodem, że tak dawno nikt nie pisał nic na tym wątku? Generalnie jak jest w firmie dobrze to ludzie nie piszą bo im się nie chce. Jeśli tak to gratulacje.

Miło się czyta opinie o EMPOL -u bo to fajna firma. Jedna z najlepszych w okolicy, atmosfera w firmie jest super.

EMPOL S.A. jest dobrą firmą, dla pracownika takiego jak ja.

Paulina

Obecnie firma poszukuje pracowników - doradca handlowy oraz pracownik produkcji. Czy ktoś z Was pracował już w tych działach?

Ssss

W firmie się dobrze pracuje - moze na produkcji ;) Czy Empol kompletnie przepial się na produkcję zagraniczna - zero aktualizacji strony www Facebook tez leży.

Spil
@Ssss

Cały czas ludzi szukają, aktualne są oferty: http://empol.pl/index.php/pl/firma/kariera Jest jakiś handlowiec tutaj? lub były handlowiec :)

Sprawdzona firma i fajnie się w niej pracuje a to jest ważne!!

Jaca

Jak na razie jest spox, póki co najlepiej z wszystkich firm w jakich robiłem tutaj w okolicy

Anka

Córka mojej sąsiadki pracuje jako handlowiec w Empolu od 10 lat. Z tego co wiem, to ma co miesiąc prowizję ma od wartości podpisanych umów ale dopiero jak zostanie to zamontowane u klienta. Jeżeli sprzeda za 50tys to ma prowizję od 50tys, jak sprzeda za 300tys to ma prowizję od 300tys. Nie ma dolnej ani górnej granicy - i to duży plus. Można mieć jeszcze dodatkową kasę za sprzedaż wyznaczonego towaru (coś tam wypłacane jest w danym miesiącu a coś w rozliczeniu kwartalnym - zbiera się jakieś punkty i to przelicza się za kasę). No i co najważniejsze pracuje na umowę o pracę i prowizja jest tylko dodatkiem. Gdyby było tak źle nie siedziałaby tam tyle lat.

tort
@Anka

Dość dużo znasz szczegółów jak na pracę córki sąsiadki hehehhe

posk

hej hej no ale to przecież wlasni wszystko zależy od tego na jakas się oferte pracy trafi prawda?> bo przecież nie oszukujmy się na każdym stanowisku się inne wynagrodzenie przecież oferowane prawda? no i to tez od wielu czynnikow tak samo zależy..

Zostaw merytoryczną opinię o EMPOL S.A. - Miękinia

• Jak się pracuje w EMPOL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy EMPOL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EMPOL S.A.?

EMPOL S.A.