EMPOL S.A.

Opinie o EMPOL S.A.

Produkcja

Brak słów.

Praca

(usunięte przez administratora)Przeraża w tej firmie ilość ludzi w biurze, po co tyle osób nie wiem? Każdy kto pracował w innej firmie wie że firma o podobnych rozmiarach ma 100 osób na produkcji do 10 -15-u osób w biurach. A w EM-polu 100 na 100. Masakra i i tak ciągle jest coś źle albo czegoś brakuje. Trzeba zmniejszyć ilość osób w biurach wtedy będzie porządek(usunięte przez administratora)ciągle robi to samo czyli bałagan na własne życzenie to jak działanie na szkodę firmy. Jeszcze jedno, (usunięte przez administratora)Słucha tych bredni zamiast brać poprawkę i patrzeć w stronę ludzi uczciwych, sumiennych i wszechstronnych w końcu to ci robią najtrudniejszą robotę. Tym czasem ci są raczej dołowani i karceni przez system który wyróżnia łajdaków.

Praca.
@Praca

Hmmm...., a wystarczyłoby tylko oddać w moje ręce zarządzanie firmą, to ja oraz moi koledzy wzniesiemy Empol na wyżyny ( to takie tylko przemyślenia ).

Praca.
@Praca

Tak mnie jeszcze coś zabolało, przydusiło, zmęczyło, że zmuszony jestem na ponowne przelanie na strony "internetowego papieru" moich bolesnych przemyśleń. Obserwując tych wszystkich łajdaków, ochlaptusów, kablarzy i darmozjadów, aż się prosi aby przepedzić ich gdzie pieprz rośnie. Prezesową i Prazesa, to raczej bym pozostawił, niech sobie siedzą w tym swoim biznesie ( w końcu to ich) , jednak bez prawa do decydowania. Oni już się wykazali. Dyrektorka już na szczęście nie ma. Darmozjad jeden, co to nawet jednego okna nie zrobił. Po co nam taki? Zostajemy jedynie MY, czyli uczciwi, sumienni i wszechstronni. W biurach, czystka. Zaopatrzeniem, handlem, ksiegowoscią, itp., zajmiemy się sami, a co? Trzy miesiące i nikt nam nie podskoczy powyżej parapetu. I tyle w temacie.

Irek

Miałem zamiar aplikować ale trochę niepokojąco piszecie. Może to po prostu gorszy czas dla firmy?

Firma Empol ciągle sie rozwija. Produkcja konstrukcji aluminiowych okien, drzwi, fasad i ogrodów zimowych, stale wzrasta zwiększając swój zasięg w kraju i za granicą. Jeśli komuś nie odpowiada praca zawsze może ją zmienić na inną.

nos

To co się teraz dzieje przerasta granice logicznego myślenia podrzędnego pracownika. Oto pracę poszczególnych ludzi ma oceniać człowiek czy ludzie którzy często na tej pracy się nie znają? To ma być reforma i nowe poczucie sprawiedliwości no cóż nowa fabryka nowe stare odczucia szefa? Ciągle te same błędy jak można się na nich nie uczyć? Jak zrobić coś z niczego albo pracować szybciej mimo tego że nie ma zleceń? Czy wyście powariowali już całkiem? Po jaką cholerę zatrudniać dyrektora skoro sami dobrze wiecie co zrobić aby było lepiej szybciej i uczciwiej?? Ludzie najważniejsi ile jeszcze trzeba strat aby dotarło!! Pozwalnialiście porządnych ludzi za którymi odeszli klienci. Sami jesteście sobie winni pycha was zeżarła i wypluła..

@nos

Właśnie z tego powodu odeszła w tamtym roku większa część załogi, a nowej jakoś nie są w stanie skompletować, bo każdy już wie, co się tam dzieje. Opinia poszła w Polskę. Zapracowali na to ciężko. A kiedyś była jeszcze nadzieja, że będzie to dobrze prosperować. Szkoda, sami zadecydowali komu bardziej zaufać. Efekty widać od pewnego czasu coraz mocniej.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy EMPOL S.A.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Pracownik Produkcji? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Paulina

@Heniek, czy według Ciebie większą szanse na poprawę warunków pracy mają opinie pisanie w serwisie niż te zgłaszane do kierownictwa? Nie zrozum mnie źle, ponieważ nie zniechęcam do aktywności na forum - to ważne, że dzielisz się swoimi spostrzeżeniami. Jednak w jaki sposób mamy starać się o lepsze warunki zatrudnienia jeśli nie rozmawiamy o tym z osobami decyzyjnymi w firmie?

Kiss
@Paulina

A co ma piernik do wiatraka. System trzeba zmienić, kierownik działa atak aby firma produkowała i użyje wszelkich dostępnych środków aby tak się stało. Poza tym kierownik wszystko wie i nie trzeba mu niczego mówić. To szefostwo jest odpowiedzialne za wszelkie działania firmy a zatem za atmosferę również. Ludzie się wkurzają bo nie działa logistyka, nie ma gospodarki odpadami, każą robić coś z niczego lub wykonać na już a materiału czy jakiejś innej części brak. Wypłata bez nadgodzin jest słaba, zwłaszcza dla tych którzy dopiero zaczynają przygodę w tej firmie. Poza tym praca dość ciekawa na wielu stanowiskach ciągle robi się coś innego. Jeśli ktoś nie lubi monotonii w pracy to EMpol jest dobrym wyborem. Praca nie jest typowo fizyczna trzeba dużo myśleć, kombinować i uważać bo jeden błąd albo zła decyzja i materiał do kosza. Estetyka i dokładność to podstawa. Jest dużo fajnych ludzi z którymi można pogadać po ludzku ale są też tacy do których lepiej wcale nie podchodzić bo można albo paść ze śmiechu z totalnej głupoty albo dać upust agresji w odpowiedzi na agresję....Są za to fantastyczne dziewczyny które rekompensują niedostatki kadrowe wśród męskiej części tej firmy. Ogólnie da się wytrzymać.

Grzegorz

Pracowałem ponad rok na starym zakładzie. Absolutnie polecam. Praca ciężka choć w przypadku dużej ilości nadgodzin bardzo dobrze płatna. Atmosfera dobra.

Smieszek

Witam,pracuję w tej firmie już trochę czasu(usunięte przez administratora)kierwonicy całej hali są zainteresowani tylko tymi pracownikami którymi chcą,czyli kto im się spodoba z tymi żyją w zgodzie,porostu zero szacunku dla drugiego pracownika, a szacunek jest najwazniejszy w każdej firmie,a przede wszystkim zero szacunku dla nowych pracowników,którzy się starają i chcą się uczyć.

@Smieszek

Czy nie uważasz, że Twoje porównanie dotyczące zwierząt w klatkach to zbyt mocne słowa jak na opis pracy? Rozumiem, że czułeś się niekomfortowo pracując w firmie, ale jeśli rzeczywiście tak było, to być może dobrym rozwiązaniem byłaby rozmowa? Może warto to przemyśleć?

Paulina

Znalazłam kilka aktualnych propozycji pracy na oficjalnej stronie firmy. Dla zainteresowanych przesyłam link: http://empol.pl/praca/ Czy ktoś z Was zdecydował się aplikować na którąś z obecnych ofert? @znawca firm, co chciałeś nam przekazać za pośrednictwem swojego komentarza? Pracujesz obecnie w EMPOLu? @Niezdecydowany, jesteś zainteresowany pracą w firmie?

sidvici

Szkoda słów i zmarnowanego czasu. W tej firmie nic nie działa normalnie. Nie polecam.

znawca firm
@sidvici

mamma mia boordello boom boom! haha!

Niezdecydowany
@sidvici

A jak tam kierowniki????dają żyć? podobno jest ich aż 4....produkcji magazynu czy coś.......

Paulina

@Heniek, z jakiego powodu tak twierdzisz? Czy zgłaszałeś swoje uwagi do kierownictwa jeśli czułeś się nieodpowiednio traktowany? Warto w takich przypadkach rozmawiać bezpośrednio z osobami odpowiedzialnymi za daną sytuację w firmie. Tylko w ten sposób możemy sobie realnie pomóc. @Ula, co dokładnie chciałaś nam przekazać za pośrednictwem swojej opinii?

@Paulina

Czy dom przyjęcia bo złożyłem cv i nie dzwoniom

@Paulina

Rozmowy z Prezesem nie mają sensu bo mimo że się ma rację to i tak patrz wyżej prezes ma zawsze racjie a jak dalej się sprzeczasz o swoją racjie to jesteś be. Można by dużo dyskutować na temat bezpieczeństwa i warunków pracy na nowej hali. Następni ludzie się zwalniają i tak będzie bo to nie jest normalna firma która trzyma się zasad i warunków pracy.

@anonymous

Jeśli nie masz 20 lat i krótkie doświadczenie w pracy a naj lepiej bez rodziny i bez dzieci to zadzwonia a jeśli na cv masz nabazgrane czego ty w życiu nie robiłeś to zapomnij PS. Przez drogę e-mail nawet nie odczytuje większość zakładów tak ma niestety. Poza tym jak masz iść do nich nie rób tego ok 3 miesiące i żałujesz tej decyzji w okolicy wiele firm i dalej nowe się otwierają a ludzi dobrych coraz mniej.

Paulina

@lucky, czy próbowałeś podejmować rozmowy z szefostwem celem wyjaśnienia sytuacji? Zgłaszałeś swoje uwagi do kierownictwa/przełożonych? Co możesz powiedzieć na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje? @Gamer, czy w firmie w najbliższym czasie mają zajść jakieś zmiany? Wiesz coś na ten temat?

Ula

Ula

@Paulina

Firma zmieniła się na gorsze szkoda! Nie szanują ludzi, a twierdzą że jesteście filarami firmy EMPOL. Jednego mi szkoda że zostało tam paru wartościowych Ludzi i dają sobą pomiatać.

Paulina

@pracuś, sytuację o których mówisz nie powinny mieć miejsca w żadnej pracy. Czy zgłaszałeś swoje uwagi do szefostwa jeśli czułeś się nieusatysfakcjonowany pracą w firmie? Czy możesz powiedzieć nam coś na temat możliwości rozwoju w EMPOLu? Czy dla pracowników organizowane były szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Prezes

Atmosfera na tej firmie przestała byc fajna po odejściu Anii z logistyki gdzie robiła fantastyczna robotę i firma się rozwijała a teraz to już nie tylko klientów oszukuja ale samych siebie. Nie polecam tej pracy !

prorok
@Prezes

z tej firmy odeszło wielu fajnych ludzi i pewnie jeszcze kilku fajnych odejdzie czyli zostaną same fałszywe klakiery sponsorowane państwa prezesostwa haha

lucky

Atmosfera? Kilku ludzi porządnych z powodu podłej atmosfery zwolniła się lub została zmuszona przez "kolegów" do zwolnienia się...Jest kilku cwaniaczków którzy za wszelką cenę chcą rządzić innymi przeważnie są to typowi manipulatorzy bez zasad, kablarze i pijaki. Kablują ludzi zawsze i wszędzie nie mając właściwie z tego nic poza pogardą tych nielicznych którzy zachowują się jak ludzie. Poza tym konformizm na porządku dziennym lepiej z nikim szczerze nie rozmawiać bo wykorzystają wszystko dodając do tego jeszcze brednie od siebie, dno....Dno do którego aby się dostać należy zakupić batyskaf. (usunięte przez administratora) i lewackie uniesienia przy śniadaniu porażają głupotą. Ciągle myślę o zmianie pracy. Pracodawca nie reaguje wcale i nie widzi lub nie chce widzieć para dwóch rąk to wszystko czym jesteś czy będziesz w tej firmie.

Gamer

Paulina

@Prezes czy od czasu Twojej ostatniej opinii zmieniło się coś w EMPOL S.A. o czym warto wspomnieć na forum? @ze Środy Twoja opinia nie zawiera merytorycznych uwag, jeśli chcesz się wypowiedzieć na temat tego pracodawcy zawrzyj w swojej ocenie rzeczowe fakty, które posłużą innym zainteresowanym pracą podjąć decyzję o złożeniu dokumentów aplikacyjnych.

ze Środy

czysta patologia nawet jak na warunki miernych firm z powiatu średzkiego

???

Witam szanowne grono. Jak obecnie wygląda praca w firmie, jakie są zarobki pracownika produkcji, możliwości awansu, jaki system zmianowy, atmosfera pracy?

Paulina

@znam temat pisanie o firmie w takim tonie to dość krytyczna uwaga, jednak nie poparta merytorycznymi faktami. Rozwiń swoją opinię, opisz sytuację, która spowodowała, że tak sądzisz. @Wiktor czy znasz firmę EMPOL S.A.? Możesz opisać, co obecnie dzieje się w jej strukturach? Widziałam na stronie: http://empol.pl/praca/ że są prowadzone rekrutacje na wolne wakaty. Czy ktoś z przeglądających forum i zainteresowanych tym wątkiem może coś więcej powiedzieć w temacie przyjęcia do pracy? Jak wygląda ten proces, na co zwracać uwagę?

Wiktor

Przesadzacie, nie ma ludzi niezastąpionych

sama prawda

mieciu bedzie teraz swoich zza buga zatrudniał haha

Zostaw merytoryczną opinię o EMPOL S.A. - Miękinia

• Jak się pracuje w EMPOL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy EMPOL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EMPOL S.A.?

EMPOL S.A.