Opinie o morele.pl - Morele.net Sp. z o.o. w Kraków

Opinie o Morele.net

Rekin

Jak coś zapraszamy na darmową pizzę, jeśli dyrektor postawi,Ukraina aż pchala po kieszeniach, maski macie czy w waszym zakresie

A może tak, a może nie

Dokładnie, robić, siedzieć cicho i spadać jak tylko będzie okazja. Tu liczą się tylko znajomości, układziki Niech tam sobie kiery dyre i prezesy ochaja i achaja jak jest superaśno, nie warto sie tym przejmować. Teraz jak jest taka a nie inna sytuacja to schować dume, honor co tam się ma i na spokojnie przeczekać bez napinki. Powodzonka i zdrówka :)

ccc

jak tak Ci to nie pasuje, to czemu się nie zwolnisz ?

ccc

Morele to solidna firma, jeden z liderów sprzedaży online ! Z firmy odeszli słabi ludzie, taka jest prawda. Ci co zostali to solidny fundament, ocalą firmę przed nadchodzącym kryzysem !

ccc

Po czym wnioskujesz ? Masz jakieś dowody na to, iż firma chyli się ku upadkowi ? Ja mam dobre zdanie o nich. To firma z tradycjami, z kapitałem i pomysłem !

Bomba
@ccc

Ccc a ty co jesteś jednym z nich co jest koordynatorem bądź prezesem nie rozśmieszaj się .. ta Firma nie ma przeszłości , była ekipa najlepsza, zwolniła się ta co miała jaja reszta siedzi w Gnieźnie i czeka na lepsze... pozdro dla dawnej ekipy która to czyta ????

B
@Bomba

Ludzie jedni przychodzą inni odchodzą. Ten hejt piszą tylko zwolnieni, a CI co pracują tu nie zaglądają ! Firma daje pracę tym co chcą pracować ! Stawka 2200 jest może dla tych co zaczynają, za tyle się nie pracuje w tak dużej firmie !

HI

Panowie i Panie, żaden polak z doświadczeniem, nie będzie pracować za taką stawkę ! 2200 zł to stawka dla ludzi z Ukrainy ! w około jest wiele etatów za godne pieniądza 3000-4000 zł + prowizje + bony + karty multisport itd

HI

dziwią mnie tacy ludzie jak Ty ... potrafisz tylko narzekać, jak praca Ci nie pasuje, zmień pracę !

c

dobre słowo wystarczy !

Polecam

Fajna atmosfera i fajni ludzie. Firma rzeczywiscie stawia na efektywnosc co sie wiazalo ze zwalnianiem niepotrzebnych ludzi. Niektorzy pracownicy tego nieakceptoja teskniac "za starym". Ale jak ktos lubi dynamizm i zmiane to bedzie zadowolony.

dynamiczny-alternator-kosmosu

Wszyscy inni: stabilność zatrudnienia Morele: dynamizm i zmiana XD

Zorro

Potwierdzam

Ciekawski
@Polecam

Napisz jaką to zmiana i dynamizm na tych morelach?

Rambo
@dynamiczny-alternator-kosmosu

Przynajmniej w innej firmie masz ta stabilność,bo co morela wpadnie do głowy to tego nie zna nikt,nieudane projekty to ich specjalność.Najlepsze jest ich żarcie przy biurku gadanie z kolegami z innych działów ,śmieszna i żałosna firma

Sofona
@Polecam

Zmiana nie jest prosta sprawa :)

@Polecam

Widzę, że atmosfera na plus, a o jakich zmianach mowa? Jakie zmiany zaszły w ostatnim czasie w firmie i jaki ma to wpływ na pracę w Morele?

zdalny-wentylator
@Paweł

Atmosfera na plus odkad praca zdalna. No oprocz maila od prezesa, ktory wyslal wszystkim czasy pracy pracownikow z raportu programu konrtolujacego czas pracy, zeby sobie nie mysleli ze ich nie sprawdza.

MikeTyson
@Paweł

Dla mnie na plus od kad jest nowy dyrektor handlowy. :)

Biuro
@Polecam

Potwierdzam calym sercem. Firma byla caly czas fair wobec mnie a pracoje 6 lat. I tak jak sobie obserwoje to jest obecnie mocny nacisk na kooperacje.

X
@Biuro

TO jak tyle lat tam pracujesz powiedz ile się zarabia w morelach !

Grafik

Rozmowa w miarę sensowna. Brak kontaktu po rozmowie i wykonaniu zadania rekrutacyjnego mimo obiecanego maila z wynikami.

Poznaniak

Morele, gratulacje upadku, jedyny punkt odbioru w Poznaniu otwarty do Kwietnia, odbierając zestaw za 5k doliczacie z czapy 6ziko mimo ze wszystko leci na jednej palecie (z tego co obsługa mówi) Siatki mają ale nie mogą wydać, kolejny absurd i medal dla tego który tego zakazał, mieszkając obok przy reklamacji/zwrocie mam zamawiać kuriera bo od Stycznia nie można oddawać towaru? Serio? Ktoś usiadł i policzył koszty? Odp brzmi nie bo zapewne yntelygenty wciągnęli rodzine na stanowiska o których nie mają pojęcia... Gratuluje upadku z przytupem... Ps ktoś napisał ze są Żabki orleny inposty a wytłumaczy mi ktoś jak mam odebrać z żabki i innych miejsc np oleda który w punkcie moreli mógł stać 5 dni?

Krakowiak
@Poznaniak

Poznaniak wypowiadający się na temat wewnętrznej struktury firmy i kosztów utrzymania netpunktów.. :) GoWork to nie opineo

LOL
@Poznaniak

Koleś pomyliłeś portale. Z żalami, o sposobie reklamacji czy o tym "ile cie policzyli" uciekaj na opineo.

Pytacz

Jak wygląda sprawa zwolnień w morele ? Ma ktoś z Was informacje ile osób zwolniono w marcu 2020 ? Czy to w ogóle prawda o tych zwolnieniach ?

MoreleKłamczuchy
@Pytacz

Z Netpunktów to z 20 osób, reszta dostała degradacje o 3-4 stopnie i pieniążki 2-3 razy mniejsze na śmiesznych stanowiskach na najniższym szczeblu . Później kłamczą w mailach, że nikogo nie zwolnili i nie obcięli wypłat bo nie potrafią się przyznać, że w takiej sytuacji powiedzieli pracownikom papa. Co z tego że to pracownicy którzy pracowali po 4,5,10 lat. Lepiej się ich pozbyć bo generują koszty.

Dociekliwy
@MoreleKłamczuchy

Pytanie dlaczego zwalniają w ogóle ludzi ? Czy to problem koronawirusa ? Czy może to problem który jest od dawna, jeśli tak to jaki to problem ? Gdzieś czytałem o stracie - 4,60 mln za 2018 rok ...

Adolf
@Dociekliwy

Kasa, bardzo pazerna firma.

Adolf
@Dociekliwy

Cytat z wpisu poniżej " BYŁY PRACOWNIK PISZĘ: FIRMA SKĄPA oprócz marnej wypłaty nie dostaniesz nic: brak gruszy, brak jakichkolwiek bonów na święta, nic nie ma "

Józeg
@Dociekliwy

Kolego zwalnianie zwalnianiem, rozumiem problemy moreli. To nie jest żadna tajemnica. Tylko nie rozumiesz o fakt zwalniania pracowników w tym okresie, gdzie taki pracownik (tak, w tym też niestety ja) nie znajdzie pracy bo 70/80% firm wycofało oferty a zaraz krach, bezrobocie musi sobie radzić.

@MoreleKłamczuchy

Skad masz te informacje? Oficjalny mail z dzialu kadr przedstawia inne dane.

Adianno
@Adolf

Co wy ludzie narzekacie. Były syte paczki na święta i kolacja wigilijna dla pracowników, zorganizowana przez dyrektora i jego siostrę z cateringu... czego chcecie więcej

Morelowicz
@MoreleKłamczuchy

Dokładnie, pożegnanie bez słowa wyjaśnienia(tzn jesteś za drogi), ale to nie wina koronawirusa przecież. Maile prezesa z zapewnieniem że wszystko jest pod kontrolą, nikogo nie zwolnimy to puste słowa. Nie polecam

Pajac
@MoreleKłamczuchy

Musieli strasznie dużo zarabiać, skoro można było im obciąć wynagrodzenie 2 - 3 razy ...

Pajalock
@Pajac

Zapytaj się kierownika swojego działu ile na prawdę zarabia i jakie ma dodatkowe premie o których nie wiesz...

Antonio Fernandes
@Adianno

Ludzie chcą normalnie zarabiać a wy dajecie śmieszne (usunięte przez administratora), dlatego Polacy nie chcą u was pracować i musicie ratować się ludźmi z Ukrainy. Od was ludzie z Ukrainy nawet uciekają bo jesteście żałosną firmą, Narobiliście stanowisk typu: kierowników, a specjalistów to jest kilkunastu, czym zajmuje się specjalista? od patrzenia w kamerę lub specjalista który drukuję i segreguję noty(kartki z robotą), był też taki który nic nie robił tylko grał na telefonie hahahahahahahahahahahahahaha a robić nie ma komu bo sami specjaliści.

Romeo
@Antonio Fernandes

Wiem, że część na magazynie cześć pewnie pracuje za 2200 zł, ale CI którzy potrafią negocjować zarabiają dużo więcej. Jak ktoś nie potrafi się cenić, to pracuje za grosze. Po 3 miesiącach pracy, każdy kto się nie opierdziela, zapewne ma szanse (usunięte przez administratora). Ludzie, to bogata firma, wystarczy zobaczyć ile sprzedają, czym się chwalą ! Sam sobie jesteście winni niskich zarobków ! Jak chcesz zarabiać więcej, rozmawiaj z kadrami, a dostaniesz podwyżkę ! Ci co się nie odzywają pracują za grosze !

RR
@Romeo

Miejcie jeszcze jedno na uwadze, po redukcji nie ma już kogo zwalniać ! Teraz CI co zostali mają szanse na podwyżki, bo nowych nie przyjmą (koronawirus, problem z badaniami) ! Poza tym nie ma jak szkolić nowych, wiec ten co ma wiedzę ma szanse na podwyżkę !

ABC
@Romeo

Kolega to chyba jeszcze do gimnazjum chodzi i myśli że życie to bajka. Pracowałem tam!!! negocjacje nic nie dają, gość negocjował(kilka lat doświadczenia) to mu powiedzieli: jak ci nie pasuję to się zwolnij.

RR
@ABC

Może po prostu nie miałeś karty przetargowej, lub nie miałeś argumentów by dostać podwyżkę ! By coś dostać trzeba się postarać ! Spójrz sobie w lustro i zadaj pytanie, czy oby na pewno zasłużyłeś na podwyżkę ? Premie dostaje ten kto się stara, nieroby nie dostają nic. Może ktoś zauważył, że zamiast pracować, godzinę dziennie przesiadujesz na papierosie, lub 12 razy robisz sobie herbatę ! Moim zdaniem każdy kto ma ambicje, pracuje rzetelnie dostanie w morelach podwyżkę i to solidną ! Praca za 2200 to żenada, współczuje tym co pracują za takie grosze ! Bo taka kasa to ledwo ponad minimum, które dostaje nieuk po gimnazjum, bez żadnej wiedzy i doświadczenia !!! Na szczęście niewielu tyle dostaje ...

Morele
@RR

Idze idze idze, dziecko kiedyś pójdziesz do pierwszej pracy to się wykażesz. Wtedy będziesz negocjował nawet za 5 koła.

Pasztet
@RR

Jaka karta przetargowa, co Ty za (usunięte przez administratora) wymyślasz, jak się pytalo kierownika działu o zarobki i podwyżki to mówił ludzià że mają dobre stawki i po się burzyć

Llll
@Antonio Fernandes

Dokładnie siedzi pierdzi w stołek, dostaje czekolady od kierowców, żre za biurkiem te słodycze, potem się chwali jaką jestem doskonola, a jak zostawala ta specjalistka nadgodziny wybierała sobie noty A innym wciskala ciężkie

Niemorale.net

Najgorsze w tych zwolnieniach z powodu koronawirusa jest to że zostawili kilkudziesięciu studentów bez pracy . W tym okresie mega ciężko coś znaleźć co jest lekko mówiąc niehumanitarne a sami się chwalą jak to dbają o pracowników.

Poszlykonie

Jest jakas rekrutacja teraz ? Moge pracowac zdalnie :)!

PanTadeusz
@Poszlykonie

Z tego co wiem, tylko wewnętrzne. Zewnętrzne rekrutacje są zawieszone ze względu na pandemię.

Morelowicz
@Poszlykonie

Poza magazynem to nic nie ma, firma zwalnia ludzi aktualnie

Spoko ludzie, fajna atmosfera, z kierownictwem da się dogadać. Ale zarobki 2200-2500zł, brak szans na awans i rozwój w tym na większą kasę(wszystkie stanowiska obstawione przez swoich, wystarczy zobaczyć zdjęcia na fb kto z kim imprezuję ), firma stawia na ludzi z Ukrainy(żeby nie było, nic do nich nie mam), szkoleń brak, FIRMA SKĄPA oprócz marnej wypłaty nie dostaniesz nic: brak gruszy, brak jakichkolwiek bonów na święta, nic nie ma.

Nie interesuję mnie czy ktoś to pisał, wyrażam swoją prywatną opinię.

Gimbus

Jaki rozwój? Na tej firmie buhahahaaas dostajesz wózek idziesz na wydania i tak możesz ciągnąć....do końca zycia

Ślimak

Najlepsi uciekli, moja lepszą pracę zostali sami nieudaczniczny, co nigdzie nic nie osiągną, tylko morele dają im szansę na ich rozwój przez niedoksztalcenie podstawowe

Bomba

Najlepsza ekipa była na Sc już jej nie ma. Zostało samo scier....wo

Oko obiektywne

Sam Antek czyli ...A...S potrafi sprowadzić pracownika do poziomu zero Na jego dziale tylko kpina zresztą jaki kierownik tacy ludzie

Konduktor

Dawajcie robimy pociąg i odliczamy od 1 w odpowiedziach na tę opinię, zobaczymy w ile dni usuną to, tak jak wszystko inne co było prawdą

Dzik
@Konduktor

Prawda jest taka że dymasz tam bez żadnego szacunku,dostajesz wózek taki jak w sklepach budowlanych ,zbierasz na niego towar ,ciagniesz przez cały magazyn..Musisz mieć zdrowe nogi i kręgosłup bo inaczej nie wyrobisz tego chodzenia i gabarytów. A najlepsze jest to że Ukraina jeździ na wózkach elektrycznych A polaczek.......

alo
@Dzik

Niestety na każdym magazynie tak masz. Praca biurowa to już dużo lepsze realia

Ślepy jesteś?
@Dzik

Przeczytaj sobie dokładnie czy to są opinie dotyczące Sosnowca czy Krakowa, bo już oczy bolą od tych lamentów „elity” z Sosnowca. Pokazaliście na imprezie firmowej jaką swołoczą jesteście...

DavidRocco
@Dzik

Witam,kolego przeczytaj sobie warunki umowy jakie podpisałeś. Magazynier = praca fizyczna,nie oczekuj tutaj oraz na innych magazynach że będzie inaczej. Co do pracowników z UK - niektórzy mają lepszą wydajność od PL. Na uprawnienia wewnętrzne na poruszanie się wózkiem trzeba zasłużyć :-) pzdr.

Dzik
@DavidRocco

Na tym magazynie 2800 śmiech na sali to ile Ci wyjdzie netto ?

Globus
@DavidRocco

A w jaki sposób, i jak się u was na tym Sosnowcu na cokolwiek zasługuje?Na stawki że nie ma 3 ,A na wózkach rozumie że u was szlachta jeździ...

DavidRocco
@Dzik

Poszukaj sobie na necie ile Ci wyjdzie. Dolicz sobie do tego premie.

Konował
@DavidRocco

Jaka premię od widzi mi się kierownika jak mają pulę na dział hahaahaa

Filus
@DavidRocco

Na pewno mają skoro zostają po 12 godzin ,z czego ponad godzina to przerwy zresztą oni mają płacone na godziny .Już nie raz was okradli i była policja bo ich wyprowadzili w kajdankach, nie Polaków

Pampuch
@Ślepy jesteś?

Za to w Krakowie na tej imprezie firmowej, wasze dziewczyny z biur nie mogły zejść że sceny, każda ladowala w błocie,takie były pijaczki, że potem żetony oddawaly innym hahaahaahaahaas

GameOver

Morele się kończy, robale za chwilę nie będą mieli nawet punktów odbioru osobistego, co było tam chyba najfajniejsze, paszoł won krzak-sklepie, przeszli samych siebie kasowaniem 6 zeta za osobisty, jak nisko upadli, nie mówiąc o wycieku danych.

Harem
@GameOver

I co się dziwisz i produkujesz, już Polaków traktują tam jak zło konieczne ,faworyt Ukraina wszystko tanim kosztem ,bardzo biedny i ubogi magazyn powinni się zgłosić po zapomogę do MOPS

Klik

Słaba firma. Firma bankrutuje

p
@Klik

Nie siej zamętu. Praca w konkurencji jest gorsza A kierownictwo jeszcze bardziej, nie mówiąc już o płacy.

Botakichuj
@p

Firma bankrutuje, konkurencja hmm? Nie da się wgl porównać co do innej firmy, słaba firma itp. P a ty siedź jak siedzisz. Płaca ????

Potencjalny

Mysle o pracy w tym miejscu, jednak duzo slyszalem o fali zwolnien. Ktoś da info jak jest teraz? Warto tam pracowac? Nie trzeba sie bac o swoje stanowisko?

Kinetyczny
@Potencjalny

Będą miesiące, w których wydasz więcej na prezenty pożegnalne dla kolegów niż zarobisz xD

obecny
@Potencjalny

Rekrutowane stanowiska raczej nie wypadną z obiegu. Działy się łączą, dużo czynności jest zautomatyzowanych, więc niektóre stanowiska już niestety nie są potrzebne. Zarobki na tle konkurencji zdecydowanie powyżej średniej.

pracujetu
@obecny

Najnizsza krajowa + premia 200 zł to nie do konca zarobki powyzej sredniej na tle konkurencji :)

Twój stary

Ile zarabiacie w Morele.net?

jose hernandes

12.5k z wszystkimi dodatkami i premiami

Arcadio Morales
@Twój stary

2200zl netto podstawy, plus 500zl premii zależne od wyników. Przy do dobrych wiatrach udaje się wyciągnąć 2350zl na rękę.

Sebek

To wam płącą? :O

Gruba ryba
@Twój stary

Chyba 2400 xd no chyba ze masz układ z kierownictwem to masz więcej ;)

pierwszy

coraz mniej :)

Ktoś

Pracuje,wydaje,nie narzekam :) Polecam

Lidl
@Twój stary

Ale wiecie, że nawet w Lidlu na kasie jest do 4k brutto w Krakowie?

Mordka
@Lidl

To co ty tu jeszcze robisz, odrazu wypowiedzonko i do Lidla.

Karix

4-5K na rękę średnio

Lolek

Uu kolejne osoby poszły w nie pamięć. A co z reszta.? Dalej się męczymy ..?? Niektórym to się opłaca. (usunięte przez administratora)

Ktoś
@Lolek

Jak się ma dwie lewe ręce to wszędzie będziesz się męczył. Wystarczy pracować nic więcej :)

Bocian
@Ktoś

co maja ręce do męczenia się ;)? Lewa czy prawa i tak (usunięte przez administratora) Wydajesz to wydawaj Przynajmiej się sam nie męczysz

Nnn

Nie licz na rozwój w tej firmie ,stoisz w miejscu możesz być dwa lata na wydaniach itd i tam zostajesz ,kobiety nie dostają tam awansu ,zawsze faceci .....

Janusz

Józek idź się napić, bo z tego jesteś dobry ,lub pobij swoją kobietę ,co by Cię znów koordynator nie wprowadzał ciè przez magazyn tchorzofredka,

Blabla

Pracowałem w kilku magazynach i doceniam atmosferę w morele. Z kierownikiem wydań można się dogadać w każdej kwestii. Rozwój? Jak tylko potrafisz pracować i chcesz się rozwijać to bez problemu osiągniesz cel. Narzekają jak zwykle jedni i ci sami, w DHLu lepiej?

@Blabla

Tai pracowałeś, może jeszcze cièzko i jaki cel osiągnołeś... Pisz bajki razem z Waltem Disneyem

Zostaw merytoryczną opinię o Morele.net - Kraków

• Jak się pracuje w Morele.net?

Zobacz opinie na temat firmy Morele.net tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Morele.net?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 8 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Morele.net?

Kandydaci do pracy w Morele.net napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Morele.net