INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa

Opinie o INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa

Robson

witam wie ktos ile placa na exporcie?ile dostaja na godz monterzy i ile spawacze?piszta

bla bla
@Robson

monterzy od 8-9 eu spawacze 10-12 eu

Szymon

Panie Mario Zamiast tracić czas na szkalowaniu firmy, polecam udział w kursach doskonalenia zawodowego bo w Indmont szanse na dłuższe zatrudnienie mają tylko fachowcy oczywiście samodzielni dla których zatankowanie samochodu nie stanowi problemu . Jeśli chciałby Pan porozmawiać bezpośrednio na ten temat, zapraszam do biura.

maiś

ja dostalem propozycje jako spawacz ktos tam pracuje?? jak wyglada praca ile h? i czy placa??

Siwy

To co jest z tym INDMONTEM bo dostalem propozycje pracy w Niemczech na montera za 8 euro moze ktos odpisac?

Siwy

Mam pytanie to jak jest z tym INDMONTEM bo dostalem propozycje pracy do Niemiec jako monter i nie wiem co robic odpiszcie

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Spawacz TIG / MAG / Elektroda wydawały Ci się najkorzystniejsze?
zbycho

@karnister no ale chyba jakoś trzeba zacząć, też 15 lat temu miałeś 2letnie doświadczenie. Tego nie pamiętasz? ;)

karnister

hahahaha 2-3 lata doświadczenia , tacy niby monterzy to nawet rury nie potrafią dobrze wytrasować już nie mówiąc o jej prostym ucięciu znam kilku z własnej autopsji .Gdzie oni nie byli co nie robili a w praktyce to tylko sztuki bez pojęcia daj mu izometryk to gamoń nawet nie potrafi kierunku znaleść . Mam17 letnie doświadczenie i też czasami się pomylę i niech mi nikt nie piepszy że po 3 latach to z niego monter ....Pozdrawiam

tg

Wiesz co myślę że pracujesz tam nawet od początku (jako kto sam wiesz) a teraz starasz się złagodzić krytyczne opinie.

Wiesiek

Pracuje u nich od 8 lat właśnie dlatego że nigdy nie miałem problemów z pensją. Coś mi się wydaję że dałeś ciała i masz pretensje do wszystkich.

reks

Teraz w Niemczech jest minimalna stawka 8,5 euro, to jak zmieniły się te stawki z 8-10? Nadal jest tyle, tylko, że dolny prób podskoczył o 50 eurocentów, czy w ogóle nic sie nie zmieniło? Są do tego jakieś premie do zgarnięcia, diety, czy cokolwiek, czy tylko kasa na dziecko jest możliwa? Pozdrawiam.

mikołaj

ja nie widziałem niestety żadnej ofert spawaczych w niemczech, a sam bym chętnie pojechał, bo własnie znajomy mojego kolegi tam był i strasznie zachwalał, że stwki to są w ogóle nieporównywalne za bardzo z tymi co w kraju i też warunki miał bardzo dobre, a ja też mam doświadczenie, więc sądziłem, że moge spróbować.

Maciek

Tez na Glogowie o nich ozmawialem. Trzech pojechalo i narazie nie narzekaja. Ja tez pobuje ale nagle telefon Szymona z ucichl. Nie odbiera, nie odpisuje. Czyli co(?)

DAREK

PANOWIE PRACOWNICY CZY KTOS Z WAS ZNA ''KADAFIEGO'' PONOC PRACOWAL W INDMONCIE I DAL MI NAMIARY NA TA FIRME CHWALIL ICH BARDZO

1 blo
@DAREK

kto by go nie znał największy krzykacz i opierdalając :)

Bolo

Indmont=administratorzy=właścicielka

bolo

Coś mi się wydaje ,że odpowiadam na post napisany przez samych właściceli, którzy chcą w ten sposób pokazać jak wszyscy potencjalni kandydaci na pracowników modlą się o pracę w Indmont.

Pracuś

Panowie czy w umowie o prace są wpisane stawki ,diety i co ile zjazd do domu. Jakie warunki hotelowe czy pokoje 2 osobowe albo (usunięte przez administratora) po 10 w pokoju. Czy zapewniają ubrania robocze.A czy umowy śmieciowe czy konkretne???????

bogdan

Witam. Zastanawiam się nad pracą w tej firmie. Czy ktoś może mi tutaj napisać na temat tego jakie są tam zarobki?

jacek

Jagar a dokładniej to co masz na myśli pisząc tak o pracy w Indmont? No i ile się zarabia miesięcznie?

becia

Tak w tej firmie dobrze sie pracuje a raczej pracowało bo teraz jest bardzo ciężko obiecują wyjazdy z miesiąca na miesiąc i nie ma .Co się podziało tego nikt nie wie.Miejmy nadzieje że się coś zmieni i dadzą ludziom popracować.

i znowu bez roboty

anonim - 2013-05-20 23:19:32 A jak teraz pracuje się w Indmont? Bardzo proszę o pomoc bo za parę dni idę tam na rozmowę kwalifikacyjną i postanowiłem dowiedzieć się czegoś więcej ale widzę że ostatnie opinie są z 2012 roku. Ile tam się teraz zarabia? Chodzi mi o średnie, przeciętne zarobki miesięczne. Jaka jest umowa i na ile jest podpisywana?A do jakiej pracy tam idziesz, bo z tego co wiem to wyjazdów za bardzo nie ma. Ja przepracowałem od stycznia do września 2012 i czekam na wyjazd do dzisiaj. Z tego co się orientuję to w podobnej sytuacji jest co najmniej kilkunastu jak nie kilkudziesięciu pracowników. Pozdr.

kufel

firma super wypłacalni i nie piszcie głupot że nie ubezpieczają bo ja tam pracuje już kilka lat i od początku mnie ubezpieczają ,

Zostaw merytoryczną opinię o INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa - Kraków

• Jak się pracuje w INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 27 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa