Wirthwein Polska Sp. z o.o.

Opinie o Wirthwein Polska Sp. z o.o.

Stary pracownik

Wszystkie negatywne opinie są usuwane niema co tu pisać

Stary pracownik

Przykład pesi dwie soboty i dwie niedzielę 2200 na rękę ja mam soboty płatne ale na wtryskarkach są do odbioru brak słów nie polecam nawet Ukrainie

Stary pracownik

Pracuję kilka lat w tej firmie z roku na rok jest coraz gorzej firma się rozwija pod względem maszyn i logistyki ale długo tak nie pociągnie za dużo biorą na siebie o pracownikuw wogule nie dbają ukrainki na trzech maszynach w takim upale robią że praca na kasie w biedrace to bajka i to za lepsza kasę logistyka brak operatorów co chwilę ktoś odchodzi nowy na tydzień dwa i szuka gdzie indziej byle nie tu przez co ludzie też pracują za innych albo nadgodziny szczerze ODRADZAM TO GU......WNO

Dominika

Opinii krytycznych mamy już co najmniej kilka. Zastanawiam się, czy spośród osób obecnie zatrudnionych w Wirthwein Polska, znajdzie się chociaż jedna, która spróbuje bronić dobrego imienia swojego pracodawcy? Zachęcam do udziału w dyskusji na tym forum, będzie to również duże ułatwienie dla tych, którzy dopiero szukają dla siebie pracodawcy.

Firma Wirthwein Polska Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Młodszy/a specjalistka ds. analiz i systemów zarządzania produkcją. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Dominika

@Bolek, jak pewnie wiesz, każdy portal reguluje korzystanie ze swoich stron poprzez regulamin, który w przypadku Gowork akceptujesz każdorazowo przed pozostawieniem opinii. Zachęcam zatem wszystkich do aktywności na tym forum, ale w sposób zgodny z jego regulaminem. Przypominam, że naruszeniem między innymi jest obrażanie innych, używanie wulgaryzmów i podawanie danych osobowych i w przypadku zgłoszenia takiego komentarza do administratora, może on zniknąć z forum.

Bolek

o prosze wrocily huhu szkoda ze nie wszystkie ktore tu były i w oczy bolaly

bolek

o ale (usunięte przez administratora) dodalem opinie na i juz znow usunieta zal admin

Bolek

Elegancka firma ,robia co chca z ludzmi,obiecuja pieniadze ale ich nie daja Ruskie maja juz lepiej niz Polacy Zrobia straj miedzy zmianami i dostaja kase Statysci na gorze tylko kombinuja jak zabrac jeszcze wiecej tym na dole Ludzie nie chca tu pracowac nawet na rekrutacje nie przychodza Ruskie robia moment i ida do innego gdzie lepiej placa

nick

hej, skoro nie ma komentarzy to rozumiem że warto przyjśc do tej firmy? atmosfera ok i kasa chyba też?

Zyczliwy
@nick

Jedno slowo!!! ODRADZAM!

Monterek

Witam . Powiedzcie proszę jak teraz się mają warunki w firmie? Zarówno na produkcji jak i na stanowiskach technicznych ? Chodzi o kasę i czas pracy ?

Zyczliwy
@Monterek

Szczerze z calego serca odradzam prace w tej firmie!!!

Bolo

widze ze najbardziej przydatne opinie zostaly usuniete ,masakra ,brawo admin !!

Lukas

Robie w tym (usunięte przez administratora) kilka lat firma nie dba o pracownikuw pchają pieniądze do swoich kieszeni a Ty najlepiej rób siedem dni w tygodniu za darmo najniższe zarobki w okolicy soboty do odbioru bardzo malo Polaków nie polecam

Dominika

Poszukiwany jest kandydat na stanowisko sales managera. Osoba ubiegająca się o tę pracę musi odznaczać się wykształceniem wyższym technicznym oraz trzyletnim doświadczeniem na podobnym stanowisku. W zamian za to WIRTHWEIN POLSKA Sp. z.o.o oferuje nowemu pracownikowi umowę o pracę, samochód służbowy i m.in. możliwość rozwoju zawodowego. Co możecie powiedzieć o atmosferze jaka panuje w WIRTHWEIN POLSKA Sp. z.o.o? Polecacie złożenie swojego CV do tej firmy?

Lukas

Biedna firma że wszystkiego odcinają na święta dali kocyk nawet na wigilię ich nie stać nie polecam szczerze nikomu tego zakładu a pracuję 8lat w tym syfie

Podpowiedzcie czy zarobki w firmie poprawiły się trochę? Słyszałem, że WIRTHWEIN POLSKA jest ogólnie dobrym pracodawcą ale kasa ma bardzo duże znaczenie dla mnie. Jaka macie atmosferę w pracy? Może jeszcze jakieś nowiny, którymi możecie się podzielić?

Waldi

Jakieś nowe wiadomości o firmie przydałyby się na forum dla nowych!!

Protecyor

Kasa ok ale przez agencję noi dużo godzin praca lekka i przyjemna troche śmierdzi ale nie można mieć wszystkiego

Dominika

Co dzieje się nowego w firmie WIRTHWEIN POLSKA Sp. z.o.o.? Tak dawno nikt nie pisał.

Karol

Mam pytanie czy firma potrzebuje mechanika utrzymania ruchu? O co pytają na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy zarobki są w porządku? Może jeszcze jakieś dane?

Nowy wózeczek

Mam informacje, że jest miejsce dla operatora wózka i myślę że dostane tą pracę. Na jakie zarobki mogę liczyć?

@Nowy wózeczek

Na śmieszne zarobki

Zostaw merytoryczną opinię o Wirthwein Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Wirthwein Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wirthwein Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wirthwein Polska Sp. z o.o.?

Wirthwein Polska Sp. z o.o.