Opinie o Aku Sp. z o.o. w Tczew

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aku Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aku Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Dom i ogród - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aku Sp. z o.o. w Tczew

Administrator Nowy wpis

Firma Aku Sp. z o.o. dodała ofertę pracy na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Warto składać swoje CV?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Aku Sp. z o.o.?

Renata Nowy wpis

Dlaczego konkretnie omijać szerokim łukiem? Co jest nie tak w firmie? Atmosfera, zarobki? Możesz powiedzieć cos więcej?

Bla Nowy wpis
@Renata

Wszystko co wymieniłaś +inne ...

Były pracownik Nowy wpis

Typowy prywaciarz - Januszex. Nie traćcie czasu na firmę AKU. Pensje biurowe marne, dużo poniżej średniej w innych firmach. Pracodawca nie liczący się z lojalnością i uczciwym przywiązaniem pracownika do swojej roli i miejsca pracy. Kobiety po wielu latach pracy, po zasłużonych urlopach macierzyńskich miały zablokowany powrót na swoje stanowiska, bo zostały zatrudnione młode osoby za dużo mniejsze pieniądze, pożegnały się z pracą i rolą, którą kochały. Egoizm to motto tej firmy.

dragon

Niskie zarobki, pracownik to tylko sztuka, brak lojalności i uczciwości. Nie polecam.

Firma Aku Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Ciekawa

Na jakie zarobki może liczyć pracownik produkcji tzw. na stołach? Bo słyszałam o kwotach 3000-3500 na rękę. Czy to prawda?

Stefan
@Ciekawa

To niezła wypłata. Też się zastanawiam czy można tyle wyciągnąć? Będziesz szła na rozmowę rekrutacyjną? Bo jak tak to daj znać czy trudno było się dostać ;)

XXX

Firma mało rozwojowa,właściciele nie dbają pod wieloma względami o pracowników, pracownicy z wieloletnim stażem nie są w żaden sposób doceniani, traktuje się ich na zasadzie:,,dzisiaj jesteś potrzebny, jutro Cię nie potrzebujemy", pensje nie adekwatne do zajmowanych stanowisk,kierownicy produkcji traktują wszystkich na wzór prywatnego folwarku,łamane są przepisy wewnętrzne,minusem jest również (usunięte przez administratora) praca na produkcji,ogólnie nie polecam tego zakładu pracy????

Ola
@XXX

Pracowałam w Aku jeszcze w Gdansku potem przenieśli się do Tczewa i tam rozpoczęło się zaniżanie wynagrodzenia, ludzie w Tczewie orali ponad siły i sami popsuli wiele. Kiedyś był to bardzo mały i spokojny Zaklad papierniczy, codziennie właściciel witał się z pracownikami.

Ewelina
@Ola

A po ile godzin tutaj pracują?

Magdalena

Te pensje dalej nieadekwatne do stanowiska, bo opinia o tym jest sprzed 2 lat? Chciałabym się postarać u nich o pracę w biurze, bardzo by mi to pasowało pod względem tych elastycznych godzin pracy. Ktoś wie jakie są wysokości wypłat właśnie pracowników biurowych?

Czy Aku Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

2nd Boss

godziny pracy w biurze są elastyczne, na produkcji raczej sztywne.

xyz

....ja odradzam pracę w Aku,firma mało rozwojowa dla pracowników,wszystko się kręci w okuł starych przedstawicieli,brak podziału terenu starzy przedstawiciele mają najlepszych klientów a cała marna reszta pozostaje nowym.Fatalny system naliczania pensji i totalny brak troski o pracownika jeśli chodzi o nabywanie nowych aut dla PH. .Ze strony właścicieli brak kontroli nad nieuczciwymi pracownikami "przytulającymi " ich kasę. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Aku Sp. z o.o. - Tczew

• Jak się pracuje w Aku Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aku Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Aku Sp. z o.o.
  • Gdańska 33D