GlobKurier

Opinie o GlobKurier

Beata

Najgorsza firma z usługami kurierskimi! Niekomu nie polecam! Nasza firma wysłała za granice paczke przed wysyłką była ona mierzona i ważona. Po około miesiącu po doręczeniu paczki wysłali nam fakturę koygującą na kwotę prawie 5 tysięcy!! Za wysyłkę paczki płaciliśmy około 1200zl co kilkukrotnje przewyższa wartość zaplaconej sumy. Stwierdzili że paczka miała inne wymry i wagę niż było to podane choć nie miała.Została złożona reklamacja prosiliśmy o przesłanie dowodów że niby paczka ma inne wymiary i wagę. Ale oczywiście brak odiesienia do prośby. Ich odpowiedzi brzmią trzeba zapłacić. Terminy płatności oczywiście jak najmniejsze się da! Jeszcze wysłali upomnienie pzd sądowe i naliczyli kolejne koszty za nieopłacenie faktury korygującej!!!! Brak sesowych wyjaśnień tylko naliczają koszty!! Paczka miała nie miała większych wymiarów ani nie ważyła więcej niż został to podane. W naszej firmie wysyłany produkt wykonyjemy zawsze o tej samej wadze i wymiarach nigdy nie są większe. (usunięte przez administratora)

@Beata

Pani Beato, według informacji ze strony UPS, paczka przekroczyła zadeklarowane wymiary, głównie długość i przez to kwalifikowała się jako duża paczka. Dodatkowe koszty nie zostały naliczone przez nas, tylko przez firmę kurierską. Jeżeli tylko otrzymamy bardziej szczegółowe informacje, przekażemy je Pani niezwłocznie. Pozdrawiamy, Zespół GlobKurier.pl

On

Polecam pracę w tej firmie, ekipa jest zgrana, nie ma typowego dla korporacji nadęcia i dress codu. Z uwagi na specyfikę branży należy jednak być odpornym na stres i wielozadaniowym.

@On

Dziękujemy za dobrą opinię w imieniu całego zespołu :) Pozdrawiamy, GlobKurier.pl

Dzień dobry, otrzymujemy powiadomienia o nowych komentarzach, na które staramy się odpisywać tak szybko jak to możliwe. Pozdrawiamy, Zespół GlobKurier.pl

@On

Rozumiem, że odnosisz się tutaj do dobrej atmosfery w pracy. To oczywiście też ważny czynnik. Inne opinie w tym wątku również są w tym duchu. Co jednak, jeśli chodzi o twarde warunki pracy? Jakiego rodzaju dominują umowy i ile można zarobić?

zadowolony

Co chciałem to miałem

Grzegorz

Jestem zadowolonym klientem Państwa firmy. Współpraca z wami to czysta przyjemność, serdecznie pozdrawiam dział biura obsługi klienta

@Grzegorz

Bardzo nam miło :) Dziękujemy, Zespół GlobKurier.pl

Marcelina

Dobry pracodawca, oferujący pracę w zgranym zespole. Atmosfera jest fantastyczna. Globkurier daje możliwość rozwoju i samorealizacji, przy pełnym wsparciu kadry managerskiej. Zarobki, dofinansowania i inne bonusy bardzo na plus.

@Marcelina

Dziękujemy :) Pozdrawiamy, Zespół GlobKurier.pl

janusz

Firma godna polecenia. Same dobre wspomnienia. Świetna atmosfera i godziwe zarobki. Szefostwo bardzo docenia pracowników i ich inicjatywy.

@janusz

Cieszymy się bardzo z pozytywnych wspomnień :) Pozdrawiamy, Zespół GlobKurier.pl

Marcelina

@Marcelina

Bardzo miło nam to słyszeć :) Dziękujemy za opinię! Pozdrawiamy, Zespół GlobKurier.pl

Xxxx

Nie jestem pracownikiem, ale klientem firmy i muszę pochwalić dział handlowy który zawsze pomaga jak mam problem i szybko robi wyceny na przesyłki niestandardowe. Jeśli taka atmosfera panuje w całej firmie jak w handlowym to sam bym chętnie się przyjął do pracy do nich

@Xxxx

Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię! Staramy się pomóc każdemu klientowi i podchodzić do tematów indywidualnie. Cieszymy się, że pozytywna atmosfera udziela się również naszym klientom :) Pozdrawiamy, Zespół GlobKurier.pl

Martyna

pracuje w firmie globkurier i złego słowa napisać nie mogę, jeśli chodzi o kadrę menedżerską są to osoby, które dbają o dobrą atmosferę nie tylko w swoim dziale ale również w całej firmie, potrafią słuchać swoich pracowników nie oceniają a pomagają. Jeśli jesteś pracownikiem, który rzetelnie wykonuje swoje obowiązki zapewniają stabilność zatrudnienia. Wiedzą jak zmotywować do działania. Prezes to osoba, dla której ważne jest zaangażowanie każdego pracownika, kieruje się wartościami, wskazuje cel który jest niezwykle istotny, ponieważ każdy z nas chce wiedzieć po co wykonuje swoje zadania. Jest osobą niezwykle otwartą oraz pomocną.

@Martyna

Martyno, bardzo dziękujemy za pozytywną opinię! Pozdrawiamy, Zespół Globkurier.pl

Poważna sprawa
@Martyna

Ciekawe, że 2 ostatnie pozytywne opinie są z tego samego dnia i bardzo podobnego czasu. Czyżby ktoś z firmy zauważył niekomfortowe opinie i postanowił to naprawić? Może warto by było sprawdzić panią Martynę czy w ogóle taka pracuje teraz w tej firmie, a może to pseudonim? Być może nie byłoby to takie trudne patrząc na to, że firma chwali się zatrudnieniem ok. 30 osób. Akurat niedawno przechodziłam/przechodziłem rekrutację i coś tu się nie zgadza.

@Poważna sprawa

Witaj, ilość pozytywnych opinii jak i ilość tych negatywnych, napływają do nas w podobnym natężeniu, jeśli chodzi o czas ich dodawania ;) Publikowanie opinii na portalu GoWork jest całkowicie dobrowolne i można posłużyć się swoim prawdziwym imieniem, jak również pod pseudonimem i dotyczy to zarówno pozytywnych jak i negatywnych opinii. Pozdrawiamy, Zespół Globkurier.pl

Zainteresowana

Cześć na portalach pojawiły się ogłoszenia o pracę w tej firmie do działu marketingowego. Ma ktoś doświadczenie z tą firmą? Warto startować? Niepokoi mnie trochę fakt że szukają tam dyrektora marketingu "od zaraz". Sama nie wiem czy to dobrze czy źle.. Może tam jest krzywa atmosfera skoro dyrektor marketingu odszedł? Jeżeli ma ktoś opinie o tej firmie jako o pracodawcy chętnie się zapoznam. Z góry dziękuje!

@Zainteresowana

Rekrutacja na dyrektora marketingu jest związana z tym, że mocno inwestujemy w ten dział i chcemy go poszerzyć :)

Zainteresowana
@GlobKurier

Dziękuję za odpowiedź, jednak jej nie rozumiem. Poszerzyć ten dział o kolejnego dyrektora marketingu? Na Waszej stronie internetowej jest już dyrektor marketingu. Jak duży jest dział?

Ciekawy
@GlobKurier

I co udało się znaleźć drugiego dyrektora marketingu? Bo ogłoszenie wygasło wczoraj na pracuj.pl a jak się znajdzie kandydata to ogłoszenie się kasuje samemu, a nie czeka aż wygaśnie. Co to za dział marketingu że potrzebuje nowego dyrektora marketingu? Co to za firma ze potrzebuje 2 dyrektorów marketingu? Odpowie ktoś?

Poważna sprawa
@Zainteresowana

Zdaje się, że firma nie zauważyła, że ma już CMO i pan który był CMO już jest na stronie jako head of performance. Jestem zainteresowana/zainteresowany tym stanowiskiem, ale pewne fakty się tu nie zgadzają. Może znajdzie się jakaś osoba, która wyjaśni krótko o co chodzi? Na rekrutacji było sporo biznesowych pytań i wyglądało to Ok, ale niestety w opiniach Google, czy na fb wyglada to zgoła inaczej.

@Poważna sprawa

Witaj, najbardziej wiarygodne informacje zawsze można uzyskać podczas naszej rekrutacji. Stanowisko Head of Performance jest jak najbardziej prawidłowe i aktualne - zgodnie z informacją na naszej stronie internetowej. Pozdrawiamy, Zespół Globkurier.pl

Karoleq

Czy rotacja w firmie jest duża? Interesowałem się działem marketingu.

@Karoleq

Witaj @Karoleq, różne są motywacje i przyczyny rotacji pracowników - w tej chwili w Globkurier inwestujemy w dział marketingu i chcemy go poszerzać. Pozdrawiamy, Zespół Globkurier.pl

Bardzo dobry pracodawca pozwalający rozwijać się każdemu pracownikowi. Uwielbia kreatywnych współpracowników, zaangażowanych, oddanych swojej misji. Oferuje benefity, atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy oraz elastyczny czas pracy.

@Ania

Anno, dziękujemy za pozytywną opinię! Pozdrawiamy, Zespół Globkurier.pl

Pablo

Jest szybko i rozwojowo! Mega energia, ale też wymagają

@Pablo

Dziękujemy za tak pozytywną opinię! Pozdrawiamy, Zespół Globkurier.pl

Julia
@Pablo

Ale wymagają w jakim sensie? Chodzi o ilość pracy, godzin czy coś innego masz na myśli?

Czy to forum służy reklamacjom Czy informowaniu o warunkach pracy w firmie?

Przykro nam z powodu braku dotarcia przesyłki, jednak w tym wypadku najlepiej zwrócić się do Biura Obsługi Klienta, gdyż do weryfikacji potrzebny jest numer GK przesyłki. Uprzejmie informujemy, że niestety nie weryfikujemy zleceń zgłoszonych poza naszym serwisem czy też infolinią. Można również złożyć reklamacje za pomocą formularza dostępnego na naszej stronie. Pozdrawiamy, Zespół Globkurier.pl

Moja paczka również nie dotarła, a ja zostałam (usunięte przez administratora) poprzez obciążenie mnie kosztami powrotu przesyłki do kraju.

Szanowny/a Alex, Bardzo nam przykro, że spotkały Cię nieprzyjemności. Nie jesteśmy jednak w stanie zweryfikować tego statusu bez numeru GK przesyłki. Uprzejmie informujemy, że niestety nie weryfikujemy zleceń zgłoszonych poza naszym serwisem czy też infolinią. Bardzo prosimy o to, żebyś ponownie skontaktował/ła się z Biurem Obsługi Klienta celem wyjaśnienia tej sprawy. Jeżeli nie jesteś zadowolony/a z jakości usługi przewoźnika, który wykonywał dla Ciebie usługę polecamy następnym razem skorzystać z innego przewoźnika, którego posiadamy w ofercie lub też złożyć reklamację poprzez formularz reklamacyjny z naszej strony internetowej. Pozdrawiamy, Zespół Globkurier.pl

Jolka

@alex To nie jest portal do oceny usług tylko pracodawcy. Jak nie masz nic do powiedzenia w kwestii tego, jak się pracuje w GlobKurier, to może nie warto wylewać żale... Od tego masz inne strony. Wygląda to jak działanie słabej konkurencji.

Barbara
@Jolka

Droga Jolu, Mysle, ze opinia klienta jest rownie cenna jak ocena potencjalnego kandydata. Dziekuje

Barbara

Zdecydowanie zgadzam sie z Twoja opina, mam negatywne doswiadczenia z ta firma, calkowity brak bok.

Przykro nam z powodu tak nieprzyjemnych doświadczeń z naszą firmą. Uprzejmie informujemy, że wszelkie zapytania na temat obsługi zamówień należy podsyłać do naszego Centrum Obsługi Klienta: kontakt@globkurier.pl lub +48 22 300 16 21

Czy rotacja pracowników w GlobKurier na Manager jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 11 czerwca na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Firma GlobKurier aktualnie dynamicznie się rozwija dlatego rozbudowujemy dotychczasowe zespoły. Są z nami pracownicy, którzy rozwijają się w naszych zespołach od lat, oraz tacy którzy swój potencjał zdecydowali się rozwijać w innych strukturach. Dotyczy to wszystkich szczebli kariery, nie tylko kadry managerskiej.

Jak wygląda ścieżka kariery w GlobKurier? Czy trudno jest zdobyć awans?

Dzień dobry, od kilku lat kadra managerska w Globkurier.pl jest niezmienna co świadczy o stabilnym zatrudnieniu. Jednak to nie wyklucza awansów na inne stanowiska jak np. starszy specjalista, czy lider projektu oraz poszerzenia swoich kompetencji i migracji do innego działu firmy. Aktualnie rekrutujemy na 2 nowe stanowiska managerskie w celu rozwoju działów i całej firmy. Polityka firmy oczywiście w pierwszej kolejności zakłada rekrutacje wewnętrzne, a w następnym kroku jesteśmy otwarci na kandydatów z zewnątrz. Nasze ogłoszenia o pracę można znaleźć na stronach pracuj.globkurier.pl oraz na największych ogólnopolskich portalach. Zapraszamy do kontaktu i dołączenia do naszej #MistrzowskiejPaczki. Pozdrawiamy, Zespół Globkurier.pl

Moniek Boniek

Moja opinia nie bedzie z punktu widzenia pracownika a klienta ale jest to powiązane ze soba. A wiec spotkalem sie w tej firmie z bardzo mila obsluga i pomocna. Zarowno osoby odpisujace na fb jak i na telefonie bardzo mi pomagaly i dogadywaly sie miedzy soba. Dlaczego o tym pisze? Bo to pokazuje że ta firma jest stworzona z osb ktore sie ze soba komunikuja. To bardzo wazne jak prowadze firme to chce miec partnera ktory jest czlowiekeim i jak potrzebuje pomocy to mi pomoze. Pracownicy tej firmy wlasnie tacy są. Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

@Moniek Boniek

Dzień dobry MONIEK BONIEK, dziękujemy za docenienie naszych starań! Komunikacja jest bardzo ważnym aspektem w Naszej firmie, nad którym cały czas pracujemy, żeby dążyć do jeszcze lepszych efektów. Polecamy się na przyszłość :-) Pozdrawiamy, Zespół Globkurier.pl

Alexim
@Moniek Boniek

Chętnie się dowiem jak Ci się to udało. Ja próbowałem już wszystkiego i nikt nie potafi powiedzieć nic poza tekstem "zgłosiliśmy reklamację" i tyle. W google jest taka skarbnica wiedzy na temat niskiej jakości obsługi globkurier, że aż głowa boli. Brak słów, brak paczki, brak kontaktu, brak nadziei na rozwiązanie problemu.

@Alexim

Szanowny Panie Alexim, Uprzejmie informujemy, że portal Gowork.pl służy do oceny pracodawcy. Jeżeli chce Pan zgłosić reklamację można to zrobić poprzez formularz reklamacyjny na naszej stronie https://www.globkurier.pl/reklamacje lub może się Pan również skontaktować z nami poprzez formularz kontaktowy lub infolinię https://www.globkurier.pl/kontakt. Aby reklamacja/ zgłoszenie zostało przyjęte będzie potrzebny numer zamówienia nr GK celem weryfikacji zlecenia. W innym przypadku nie jesteśmy w stanie zweryfikować Pana zgłoszenia. Nie jesteśmy też w stanie zweryfikować sprawy po anonimowym nicku na portalu z opiniami o pracodawcy. Zapraszamy do oficjalnego kontaktu z biurem obsługi klienta, a z pewnością postaramy się rozwiązać Pana problem. Pozdrawiamy, Zespół Globkurier.pl

Zostaw merytoryczną opinię o GlobKurier - Katowice

• Jak się pracuje w GlobKurier?

Zobacz opinie na temat firmy GlobKurier tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GlobKurier?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 16 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GlobKurier?

Kandydaci do pracy w GlobKurier napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GlobKurier