Glob Kurier

Katowice

Opinie o Glob Kurier

k.zięba 2016-07-26 12:20
Moja znajoma pracuje w tym globkurier i raczej sobie chwali. ja też składałam tam papiery, ale gdyby nie to, że wcześniej dostałam inną pracę, to być może też bym się zdecydowała na pracę tam. dojazd jest spoko i ludzie podobno też
jack 2016-10-21 10:46
kiedys pracowalem w biurze obsługi i za moich czasów akurat atmosfera była ok
Pracownik 2016 2016-11-16 12:46
Praca jest ok. Zarobki w zależności od stanowiska dość mocno się różnią. Osoby z działu obsługi klienta mają zarobki takie jak w innych w firmach w takich działach. Atmosfera bardzo ok. Jeśli ktoś sumiennie pracuje nawet w dziale obsługi to zarobi dobre pieniądze. Ale cóż są ludzie którzy mają tylko postawę roszczeniową i zawsze będzie im źle. Ja osobiście polecam!
crock 2017-03-14 17:14
no rotacja w tej firmie jest nie do ogarnięcia :D
karo 2017-04-11 08:57
W firmie ciśnie się na wyniki ale ogólnie jest bardzo fajna i spokojna atmosfera. Ładne biuro, kawa i herbata za free w kuchni. Od czasu do czasu imprezy integracyjne - też naprawdę spoko :) Bardzo dobrze mi się tu pracuje, jestem po okresie próbnym i szczerze polecam zainteresowanym.
borek borecki 2017-04-14 09:05
Praca ok, premia w zależności od wyników.
Do tego pozytywni i ciekawi ludzie.

Polecam;)
Zostaw swoją opinię o Glob Kurier - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Glob Kurier