GlobKurier

Opinie o GlobKurier

RN Nowy wpis

Jaki może być minimalny staż dla analityka finansowego? Napisano w ofercie, że minimum kilkuletni a patrząc po tej różnicy w postaci 1,500 zł w widełkach zastanawiam się ile lat trzeba mieć, żeby na samym początku mieć oferowany górny próg. Chyba, że od czegoś jeszcze on zależy?

Nowy wpis

@RN

Oferta zawiera wszystkie wymagania jakie są potrzebne do zatrudnienia na danym stanowisku. Widełki powinny być traktowane jako minimalny i maksymalny poziom wynagrodzenia jaki może otrzymać kandydat na proponowanym stanowisku. Minimalny staż analityka finansowego, którego poszukujemy to 4 lata.

AD

Na jakie stanowiska mogą być teraz prowadzone nabory? z opinii wiem już ze do IT ciężko będzie się dostać, bo nikogo nie potrzeba, ale co z innymi działami? Próbuje wejść w ten odnośnik z zakładki „kogo szukamy” ale wyskakuje mi błąd, tez tak macie?

Globkurier Nowy wpis
@AD

Aktualnie na dzień dzisiejszy prowadzimy rekrutacje do Działu Finansowego na stanowisko Specjalista ds. controllingu. Zachęcamy do sprawdzania ofert pracy na stronie pracuj.pl lub na naszym profilu na stronie Linkedin.

Radek1987

Pracuję w firmie od 2 miesięcy i z każdej strony otacza mnie grono wspaniałych kolegów oraz koleżanek. Zarówno przełożeni jak i inni pracownicy są bardzo pomocni i uprzejmi, wszystko odbywa się w przyjaznym luźnym środowisku. Firma dba o pracowników zapewniając większe benefity takie jak luxmed, ale też te mniejsze jak masa środków czystości w toaletach, słodycze i owoce w kuchni, dzień pizzy bez okazji i masa prezentów z okazji świąt. Najbardziej pozdrawiam Panią Natalię, która jest najbardziej wyluzowanym, pomocnym i rzetelnym dyrektorem z jakim miałem przyjemność współpracować. Praca na 6 z +

@Radek1987

Bardzo dziękujemy Panie Radku za tak pozytywną opinię!

Lupka
@Radek1987

Panie Radku, najpierw pań pisze, że Pan pracuje od 2 miesięcy, a potem że Pan "współpracował". Skoro pani Natalia jest dyrektorem to chyba nadal Pan współpracuje nawet jeżeli to są inne działy. Firma która liczy 20-30 osób i siedzi na open space musi współpracować hahaha Może jednak lepiej już zaprzestać dodawania pozytywnych opinii bo jest ich więcej niż pracowników. Chyba, że taka wysoka rotacja pracowników w Globkurier ;) ale to zawsze taka była.

Bart Nowy wpis
@GlobKurier

To w firmie jesteście na Pan/Pani? Z takim wyluzowanym dyrektorem? Ciekawe czy Radek/ Pan Radek nadal pracuje i na jakim stanowisku :)

LF

Wiem już po ostatnim grudniowym wątku, że jak na razie nie ma naborów do działu IT, ale mimo wszystko przed kolejnymi interesuje mnie opinia dotycząca pracy w nim. Czy mógłby się ktoś co do tego ustosunkować? Jaka atmosfera? jak liczny jest zespół i jak można ocenić poziom rotacji?

@LF

Atmosfera w dziale IT jest bardzo fajna, ludzie się super dogadują i współpraca przebiega w dobrych warunkach. Utrzymujemy pracę w SCRUMie, więc pracujemy wspólnie całym zespołem nad jakością naszych procesów. Rotacja jest bardzo niewielka, a zespół kameralny - 5 DEV, QA i PO. Jeśli jest zainteresowanie pracą w naszym dziale IT - zachęcamy do sprawdzenia nowej oferty pracy na portalu pracuj.pl.

JO
@GlobKurier

Teraz nie widzę aktualnego ogłoszenia do tego działu, ale jak udało mi się odszukać dawniejsze dla programisty PHP to teoretycznie nie pojawiła się w wymogach wzmianka o doświadczeniu, a przynajmniej tym komercyjnym. Bez niego byłaby szansa na pracę? i czy brano juniorów do projektów czy raczej zespół nie ma czasu na przyuczenie nowych?

@JO

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji dla programistów. Każdą nową rekrutację będziemy rozpatrywać pod kątem potrzeb zespołu. W przeszłości mieliśmy rekrutacje również dla programistów bez doświadczenia, więc ich nie wykluczamy.

Cześć. Widziałem ofertę pracy jako programista. Jak wyglądają etapy rekrutacji ? Czego można się spodziewać na rozmowie ?

AC
@Kandydat

Siemka, napisz mi proszę skąd masz ofertę, ja tez niby widzę dla programisty, ale jest ona dawna. a tak gdy próbuję wejść na główną stronę właśnie w oferty, to wyskakuje mi informacja o jakimś błędzie. Tez tak macie?

@AC

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na żadne stanowisko do działu IT. Zapraszamy do obserwowania profilu GLOBKURIER na pracuj.pl oraz sprawdzania najnowszych ofert pracy.

@Kandydat

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do GlobKurier. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na GoWork.pl, ostatnie dodali 11 czerwca.

Czy w GlobKurier możliwa jest praca na podstawie B2B?

Tak, jest taka możliwość.

Proton

Umowę przedłużyli, warunki pracy ok! Od kiedy nowe biuro to nawet jeszcze lepiej. Są dofinansowania do benefitów, spoko atmosfera między ludźmi, raczej każdy chce Ci jakoś pomóc, jak coś potrzebujesz.

@Proton

Dziękujemy za pozostawienie opinii. Zespół GlobKurier

Fwbrk

Pracuję w firmie od 3 miesięcy i z każdej strony otacza mnie grono specjalistów. Zarówno przełożeni jak i inni specjaliści są bardzo pomocni i uprzejmi, wszystko odbywa się w dobrym tonie. Widać również, że firma dba o pracowników zapewniając większe benefity takie jak luxmed, ale też te mniejsze jak masa środków czystości w toaletach, słodycze i owoce w kuchni, dzień pizzy bez okazji i masa prezentów z okazji świąt. Najserdeczniej pozdrawiam Panią Natalię, która jest najbardziej otwartym, pomocnym i rzetelnym dyrektorem z jakim miałem przyjemność współpracować.

@Fwbrk

Dziękujemy za pozostawienie pozytywnej opinii. Pozdrawiamy, Zespół GlobKurier

Szyszka

Pracuje w Globkurier od trzech miesięcy. Moja umowa została przedłużona. Współpraca układa się pomyślnie i mam nadzieję, że tak zostanie.

P.hatak

Nigdy nie byłam na tak rzetelnej i merytorycznej rozmowie rekrutacyjnej. Pani Natalia niezwykle profesjonalna, ale również ludzka co wprowadzało atmosferę komfortu. Niezależnie jak potoczy się rekrutacja - proces rekrutacyjny 11/10.

Glob Kurier
@P.hatak

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię! Pozdrawiamy, Zespół GlobKurier.pl

Czy urlop w GlobKurier jest płatny 100%?

tak, jest 100% płatny nawet na kontrakcie

Angelika

Bardzo słabe, że nie potrafią napisać maila, tylko wysyłają sms, w którym nawet nie ma informacji o firmie. Poszukują kogoś na stanowisko związane z obsługą klienta angielsko-języcznego, ale nie sprawdzają umiejętności kandydata na to stanowisko.

@Angelika

Możliwe, że wychodzą z założenia, że dla danego kandydata jest to po prostu jasne? Albo weryfikacja następuje podczas okresu próbnego? Ile obecnie mógłby trwać?

@Angelika

Pani Angeliko, Taka forma odpowiedzi, po tym konkretnym etapie rekrutacji, była przedstawiona wszystkim kandydatom już w czasie samej rekrutacji. W wiadomości takiej zawarte były wszystkie najważniejsze informacje, tak więc weryfikacja firmy nie powinna stanowić żadnego problemu. Pozdrawiamy, Zespół GlobKurier.pl

@Angelika

Nie zgodzę się z Panią.Profesjonalnie przeprowadzona rekrutacja,indywidualne podejście, merytoryczna rozmowa nakierowana stricte na potrzeby stanowiska. Słabym jest narzucanie pracodawcy jak ma szukać-nie zdecydowałabym się na pracownika z wybujałym ego bez względu na poziom jego możliwości.

@Anna

Czyli w Pani przypadku jednak na rozmowie sprowadzana była ostatecznie znajomość tego przytoczonego języka obcego? Jeśli tak to w jaki konkretnie sposób?

Na stronie GoWork.pl zamieszczono 11 czerwca kilka aktualnych ofert pracy do firmy GlobKurier. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Project Manager. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Ex

Wg mnie są jak najbardziej ok. Jeśli jesteś multitasking to aplikuj. Ekipa jest fajna, zgrana. Zarobki też niczego sobie. Mało benefitów, które są za free.

@Ex

Dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy, Zespół GlobKurier.pl

@Ex

Również dzięki za opinię. widzę tylko że padło stwierdzenie o dość małej ilości benefitów... czy w najbliższym okresie jest perspektywa na poprawę tej części warunków zatrudnienia? wprowadzą coś jeszcze?

Warto przekonać się o tym na rozmowie :) Pozdrawiamy, Zespół GlobKurier.pl

@GlobKurier

dziękuję. czy są one jakieś negocjowalne, że dopiero na indywidualnej rozmowie można je poznać? czym więc zachęca się tu kandydata do przyjścia na taką rozmowę?

Pulina
@Elżbieta

obecne benefity za "free" jakie oferuje globkurier to: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie szkoleń czy kursów, paczki świąteczne, imprezy integracyjne, Uważam, że jak na nie dużą firmę benefity są naprawdę fajne :)

@Pulina

Imprezy? I jaka z ostatnich miała miejsce, jak to jest organizowane? :) Co do szkoleń i kursów to mam nieograniczony zakres?

@Elżbieta

Organizacja imprezy leży w dużej mierze po naszej stronie - w zależności od okazji, atrakcje są dostosowywane do każdej z nich indywidualnie. Jeżeli chodzi o kursy i szkolenia, należy ten temat w pierwszej kolejności omówić ze swoim bezpośrednim przełożonym. Pozdrawiamy, Zespół GlobKurier.pl

Czarny2520

Tragedia po 3 miesiącach przysłali mi fakturę korygującą że mam coś dopłacić niby że jakaś waga sumeryczna nie polecam !!!!!!!

@Czarny2520

Proszę o podanie numeru zamówienia GK....... Pozdrawiamy, Zespół GlobKurier.pl

@Czarny2520

Dzień dobry, Faktury korygujące mogą wynikać z naliczenia dodatkowego przez przewoźnika. Jeżeli nie zgadza się Pan z naliczeniem - prosimy o złożenie reklamacji. Przekażemy ją do przewoźnika. Informujemy, iż waga przestrzenna jest obliczana na podstawie wymiarów przesyłki. Nawet niewielka zmiana gabarytów np. brak doliczenia wielkości opakowania przesyłki może wpłynąć na zmianę kategorii produktu. Pozdrawiamy, Zespół GlobKurier.pl

Czarny2520

A tak poza tym to firma kurierska powinna się zgłosić że trzeba coś dopłacić a nie jakiś pośrednik bo paczkę wilcza firma kurierska a nie globokurier

Beata

Najgorsza firma z usługami kurierskimi! Niekomu nie polecam! Nasza firma wysłała za granice paczke przed wysyłką była ona mierzona i ważona. Po około miesiącu po doręczeniu paczki wysłali nam fakturę koygującą na kwotę prawie 5 tysięcy!! Za wysyłkę paczki płaciliśmy około 1200zl co kilkukrotnje przewyższa wartość zaplaconej sumy. Stwierdzili że paczka miała inne wymry i wagę niż było to podane choć nie miała.Została złożona reklamacja prosiliśmy o przesłanie dowodów że niby paczka ma inne wymiary i wagę. Ale oczywiście brak odiesienia do prośby. Ich odpowiedzi brzmią trzeba zapłacić. Terminy płatności oczywiście jak najmniejsze się da! Jeszcze wysłali upomnienie pzd sądowe i naliczyli kolejne koszty za nieopłacenie faktury korygującej!!!! Brak sesowych wyjaśnień tylko naliczają koszty!! Paczka miała nie miała większych wymiarów ani nie ważyła więcej niż został to podane. W naszej firmie wysyłany produkt wykonyjemy zawsze o tej samej wadze i wymiarach nigdy nie są większe. (usunięte przez administratora)

@Beata

Pani Beato, według informacji ze strony UPS, paczka przekroczyła zadeklarowane wymiary, głównie długość i przez to kwalifikowała się jako duża paczka. Dodatkowe koszty nie zostały naliczone przez nas, tylko przez firmę kurierską. Jeżeli tylko otrzymamy bardziej szczegółowe informacje, przekażemy je Pani niezwłocznie. Pozdrawiamy, Zespół GlobKurier.pl

On

Polecam pracę w tej firmie, ekipa jest zgrana, nie ma typowego dla korporacji nadęcia i dress codu. Z uwagi na specyfikę branży należy jednak być odpornym na stres i wielozadaniowym.

@On

Dziękujemy za dobrą opinię w imieniu całego zespołu :) Pozdrawiamy, GlobKurier.pl

Dzień dobry, otrzymujemy powiadomienia o nowych komentarzach, na które staramy się odpisywać tak szybko jak to możliwe. Pozdrawiamy, Zespół GlobKurier.pl

@On

Rozumiem, że odnosisz się tutaj do dobrej atmosfery w pracy. To oczywiście też ważny czynnik. Inne opinie w tym wątku również są w tym duchu. Co jednak, jeśli chodzi o twarde warunki pracy? Jakiego rodzaju dominują umowy i ile można zarobić?

zadowolony

Co chciałem to miałem

Grzegorz

Jestem zadowolonym klientem Państwa firmy. Współpraca z wami to czysta przyjemność, serdecznie pozdrawiam dział biura obsługi klienta

@Grzegorz

Bardzo nam miło :) Dziękujemy, Zespół GlobKurier.pl

Zostaw merytoryczną opinię o GlobKurier - Katowice

• Jak się pracuje w GlobKurier?

Zobacz opinie na temat firmy GlobKurier tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GlobKurier?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 16 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GlobKurier?

Kandydaci do pracy w GlobKurier napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GlobKurier