merce.com S. A. (dawniej i-systems sp. z o. o. sp. k.)

Opinie o merce.com S. A. (dawniej i-systems sp. z o. o. sp. k.)

Hanna

@M :) dzięki za Twoją ocenę! A brałeś już udział w takich konferencjach/warsztatach, o których wspominasz? Jak to wygląda w praktyce?

M :)

To co napiszę może być lukrowe, ale takie mam wrażenia na teraz :) Pracuję w i-systems kilka miesięcy, w dziale non IT. To moja pierwsza praca w tej branży. Największą zaletą jest możliwość realizowania swoich pomysłów w firmie, co nie jest takie częste. Firma szybko się rozwija, nadal jest "elastyczna" w wielu kwestiach (ok. 80 os), przez co wdrażanie nowych projektów przebiega sprawnie. Z mojej perspektywy to wymarzone miejsce do pracy dla kreatywnych, chcących się rozwijać osób. Pracownik jest w firmie ważny, poza licznymi imprezami, do naszej dyspozycji są codzienne śniadania pracownicze, otrzymujemy prezenty na urodziny, jest możliwość wzięcia udziału w konferencjach, warsztatach. Dla mnie super :) Praca w firmie IT to coś zupełnie innego, polecam.

Hanna

Zapoznaliście się z nowymi ofertami pracy? W ostatnich dniach pojawiło się nowe ogłoszenie na stanowisko - Key Account Sales Manager, myślicie, że to ciekawa praca? :)

Stanisław

Pracuję tu jako PM i muszę przyznać, że każdą firmę można przedstawić w barwach czarnych i białych. Mimo, że firma stara się to są osoby wiecznie niezadowolone.

Borys

Czy ktoś pracował jak Account Manager w tej firmie? Jakiego można spodziewać się wynagrodzenia? Dzięki

Borys

Orlen

Czy jeśli chodzi o Gliwice to faktycznie można tutaj dorobić?

asgasgas

Od kilku msc wisza te same oferty pracy, a po zgloszeniu firma nawet nie raczy odpowiedziec.

malinowe.

Pracowałam w tej firmie dość długo, żeby poznać wszystkie jej wady i zalety. Ogólnie firmę oceniam na 4+, dobrze mi się tam pracowało, ludzie bardzo sympatyczni, nie spotkałam się z żadnymi konfliktami. W poprzednich pracach atmosfera była zazwyczaj gęsta, albo szefostwo było "ponad stan", a w i-systems podchodzą do Ciebie normalnie jak do człowieka, wiadomo były czasem jakieś zgrzyty, ale gdzie ich nie ma. Faktycznie trochę kiepsko z przepływem informacji tak jak ktoś wcześniej napisał. Nie znam szczegółów, ale podobno nikt na płace nie narzeka :P

dev

Pracowałem w firmie 2 lata i choć czasem było pod górkę z pracą, to na pewno nie mogę powiedzieć że praca była za głodową stawkę bo było to ok 4 000 na rękę. Minusem był słaby przepływ informacji z wyższego szczebla, brak jasnych procedur, plusem natomiast zgrany zespół ludzi i brak presji czasowej by wszystko robić na już. Można było przyjść i robić swoje w spokoju, czego na pewno brak mi w nowej firmie. Generalnie pracę i pracodawcę mogę ocenić dobrze

PM

Atmosfera w pracy jest bardzo dobra, szefowie nie są zbyt czepliwi. Pracuje się na mackach co jest wyzwaniem dla laika w pierwszych dniach, jednak z czasem człowiek się zakochoje w tym sprzęcie. Ogólnie wszyscy są pomocni, nie ma problemu z wyjściem z pracy wcześniej, nikt nie kontroluje czasu co do minuty, jedyne co - praca jest dość powtarzalna, ale sumując wszystko razem - lepszej pracy póki co nie miałem.

klk
@PM

Czy ktoś może wie ile może dostać u nich na początek junior front end?

PMPM
@PM

PM - na jakim poziomie kształtują się widełki dla PMów ?

gosc

Gosia,a skąd masz takie widełki ? dość konkretne. Nigdzie na stronie nie ma informacji o wynagrodzeniu. Mam tam kolegę i wiem, że jako PM można dostaje się więcej.

Zostaw merytoryczną opinię o merce.com S. A. (dawniej i-systems sp. z o. o. sp. k.) - Gliwice

• Jak się pracuje w merce.com S. A. (dawniej i-systems sp. z o. o. sp. k.)?

Zobacz opinie na temat firmy merce.com S. A. (dawniej i-systems sp. z o. o. sp. k.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w merce.com S. A. (dawniej i-systems sp. z o. o. sp. k.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 8 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy merce.com S. A. (dawniej i-systems sp. z o. o. sp. k.)?

Kandydaci do pracy w merce.com S. A. (dawniej i-systems sp. z o. o. sp. k.) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

merce.com S. A. (dawniej i-systems sp. z o. o. sp. k.)