i-Systems sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o i-Systems sp. z o.o.

PM 2014-04-22 13:49:34
Atmosfera w pracy jest bardzo dobra, szefowie nie są zbyt czepliwi. Pracuje się na mackach co jest wyzwaniem dla laika w pierwszych dniach, jednak z czasem człowiek się zakochoje w tym sprzęcie. Ogólnie wszyscy są pomocni, nie ma problemu z wyjściem z pracy wcześniej, nikt nie kontroluje czasu co do minuty, jedyne co - praca jest dość powtarzalna, ale sumując wszystko razem - lepszej pracy póki co nie miałem.
dev 2015-11-19 15:45:14
Pracowałem w firmie 2 lata i choć czasem było pod górkę z pracą, to na pewno nie mogę powiedzieć że praca była za głodową stawkę bo było to ok 4 000 na rękę. Minusem był słaby przepływ informacji z wyższego szczebla, brak jasnych procedur, plusem natomiast zgrany zespół ludzi i brak presji czasowej by wszystko robić na już. Można było przyjść i robić swoje w spokoju, czego na pewno brak mi w nowej firmie. Generalnie pracę i pracodawcę mogę ocenić dobrze
malinowe. 2016-01-28 22:36:49
Pracowałam w tej firmie dość długo, żeby poznać wszystkie jej wady i zalety. Ogólnie firmę oceniam na 4+, dobrze mi się tam pracowało, ludzie bardzo sympatyczni, nie spotkałam się z żadnymi konfliktami. W poprzednich pracach atmosfera była zazwyczaj gęsta, albo szefostwo było "ponad stan", a w i-systems podchodzą do Ciebie normalnie jak do człowieka, wiadomo były czasem jakieś zgrzyty, ale gdzie ich nie ma. Faktycznie trochę kiepsko z przepływem informacji tak jak ktoś wcześniej napisał. Nie znam szczegółów, ale podobno nikt na płace nie narzeka :P
asgasgas 2016-03-15 15:58:10
Od kilku msc wisza te same oferty pracy, a po zgloszeniu firma nawet nie raczy odpowiedziec.
klk 2016-09-22 16:36:26
Czy ktoś może wie ile może dostać u nich na początek junior front end?
Orlen 2016-09-22 18:14:03
Czy jeśli chodzi o Gliwice to faktycznie można tutaj dorobić?
Borys 2016-10-27 10:32:33
Czy ktoś pracował jak Account Manager w tej firmie? Jakiego można spodziewać się wynagrodzenia?
Dzięki
Borys 2016-10-27 10:33:10
Dzięki
PMPM 2016-11-25 03:04:52
PM - na jakim poziomie kształtują się widełki dla PMów ?
Zostaw swoją opinię o i-Systems sp. z o.o. - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie i-Systems sp. z o.o.