merce.com S. A. (dawniej i-systems sp. z o. o. sp. k.)

Opinie o merce.com S. A. (dawniej i-systems sp. z o. o. sp. k.)

Wspolpracownik

Nie polecam. Niskie zarobki, nadgodziny.

Widzę to codziennie
@Wspolpracownik

Dodaj do tego turkusowe zarządzanie, koneksje rodzinne i robi sie cyrk.

Mac :)
@Wspolpracownik

Serio "nadgodziny"? Skąd ta informacja? W jakim niby zespole?

Malarz
@Wspolpracownik

Nadgodziny chyba dla chętnych, dla tych co kupują drogie obrazy i wypasione samochody w leasing'u.

Nie moge czytac tego gunwa...
@Wspolpracownik

Niskie zarobki? Zgodne z tym co piszą w ofercie dla devów... bez jaj, zarobki są bardzo dobre jak na śląsk.. to nie kraków ani wawa..

gość13
@Nie moge czytac tego gunwa...

Pytanie o zarobki w tej firmie, dlatego podepnę się do wątku :-) Jeśli zarobki według niektórych są "średnie" to może system premiowy jest w porządku. Jak wyglądają premie? Ile? Jak często?

Dev
@gość13

Zależy od działu. Dev nie ma czegoś takiego jak premie.. Premie są raczej w postaci eventow wyjść etc. W innych działach są premie ale to już nie powiem jak wysokie. Zarobki to 4do8k na rękę więc nie są niskie dla devow

Nie polecam. Przyjmują Administratora po czym po 3 mies. oswiadczają z robrajającą szczerością że nie potrzebują Administratora. Na pozór dobra atmosfera i dobre warunki pracy, ale to tylko lukier na nieświerzym torcie.

Dział HR & EB i-systems
@Andrzej

Cześć Andrzeju, nasza współpraca zakończyła się po trzech próbnych miesiącach, nie z powodu braku zapotrzebowania na stanowisko Administratora. Powodem była niespełniająca naszych oczekiwań współpraca, która wynikała z braku odpowiednich umiejętności. Rozmawialiśmy na ten temat przy jej zakończeniu, dlatego mocno nas zdziwił ten komentarz. Jeśli są jakieś nieporozumienia to zawsze jesteśmy otwarci na rozmowę, by ich uniknąć.

@Dział HR & EB i-systems

Nie było żadnej rozmowy Kondrat Kosowski powiedział : nie potrzebujemy Administratora. Brak komunikacji zwrotnej to kolejny problem w tej firmie.

@Andrzej

Andrzeju, Ty się nie przejmuj, tak potraktowanych ludzi w i-Systems znam kilku :)

Odniosę się do wpisu Andrzeja. Pracuję w tej firmie od dawna i wiem, że trzeba się mocno postarać, aby kogoś wyrzucili :) Twoja złość spowodowana jest brakiem wiedzy w swojej dziedzinie. Pracuje się tu rewelacyjnie i nadal polecam w 100%.

@anonymous

No tak zamiast pracować to cały czas śledzą wpisy :)

@anonymous

Nie mam żadnej złości, dzięki temu mam teraz lepszą pracę. Serwis do kawy nie jest za 60tys. ale też nie psuje się co tydzień.

@Andrzej

Widzę, że jest więcej osób "wywalonych" z firmy która szczyci się zerowym współczynnikiem zwolnień :) i-Systems brawo Wy!

wesset

Pomimo cukierkowatych wpisów Hr i podstawionych opinii firma totalnie lekceważy rekrutację. Na aplikację nie raczy tygodniami odpowiedzieć. Oferty wiszą miesiącami, nikt mi nie powie że nie ma specjalistów. Po wymuszonym kontakcie nadal brak podstawiwych informacji (technologie, rodzaj projektów, struktura zespołu itp), a szczególnie doskwiera robienie wielkiej tajemnicy z wynagrodzenia. Odpowiedź "adekwatne" czy "proporcjonalne" "dowiesz się jak przejdziesz rekrutację" to jest czyste szukanie jeleni. Kadrówki zasłaniają się jak mogą i ogólnie robią w kulki - widać że nikt nie chce wziąć odpowiedzialności. I jeszcze wciskanie na siłę umów śmieciowych, czyli swoboda wyboru między śmieciówką a śmieciówką. Być może to jest dobra firma na start dla młodziaków, ale dla doświadczonego pracownika cuchnie januszem. Omijać, i to nadkładając drogi przez Kielce.

Dział HR i EB i-systems
@wesset

W momencie aplikacji każdy kandydat otrzymuje informację, iż podczas procesu rekrutacji kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Szczegóły dotyczące struktury zespołów, technologii nie są tajemnicą, takie informacje można znaleźć również w naszych ofertach pracy. Wynagrodzenie ustalane jest podczas rozmowy z kandydatem, brane pod uwagę jest doświadczenie, rzeczywiste kompetencje oraz oczekiwania kandydata. W kwestii formy umowy firma jest elastyczna i otwarta na propozycje, jednak ostatnie zdanie należy zawsze do kandydata. W razie wszelkich pytań proszę pisać pod adres: rekrutacja@i-systems.pl Odpowiadamy na wszystkie pytania. Można też napisać do nas przez nasz fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/insideisystems/?fref=ts

Hanna

@TwojSmiec nie możesz nikogo obrażać, nawet jeżeli w jakiś kwestiach nie zgadzasz się z szefem. Forum to nie miejsce linczu, tylko dzielenia się opinią o pracy w firmie. Zamiast komuś grozić powiedz, dlaczego taką opinię masz o swoim pracodawcy.

Hanna

W sobotę będzie odbywała się konferencja Spread IT na wydziale AEiI Politechniki Śląskiej. Gościem tego wydarzenia będzie firma i-Systems, która przygotowała atrakcje dla odwiedzających. Czy ktoś z Was planuje przejść się na to wydarzenie? Firma zapewnia pozytywną energię, więc przy takiej atmosferze ja bym wykorzystała szansę na rozmowę o pracy, bo kilku osób poszukują: http://i-systems.es-candidate.com/pl/jobs/offers/0/0/0/1,20/

Hanna

@wesset czy Twoja opinia o firmie i-Systems sp. z o.o. opiera się tylko na podstawie braku kontaktu w sprawie rekrutacji? Rozumiem, że jesteś zły, ale czy to powód do skreślania firmy? Czy może pracownicy wypowiedzą się o firmie?

Hanna

@Historyk jedyne , co wiem to, że prowadzą dużą rekrutację (http://i-systems.es-candidate.com/pl/jobs/offers/0/0/0/1,20/), ale skoro Ty kiedyś pracowałeś to może opowiesz dlaczego lubiłeś tam pracować? Jakie były zalety pracy tam? Myślę, że może wtedy nowi pracownicy mogliby to porównać z Twoją wypowiedzią.

Historyk

Co aktualnie dzieje się w firmie? Czy szefostwo jest bez zmian? Jak się teraz pracuje w firmie? Dopytuję ponieważ byłem pracownikiem i miło wspominam pracę dla i-Systems, jak również współpracowników. Zawsze można było liczyć na ludzi w firmie, że pomogą.

Tonik

Szkoda, że tak mało piszecie a chcę tu podjąć pracę i szukam info!

Można by napisać o tej firmie, że jest prawie idealna. Dbanie o pracownika i jego poczucie wartości na najwyższym poziomie. Wyzwania, wsparcie, koleżeńska atmosfera to tylko nie które z licznych plusów tej firmy. Bardzo podoba mi się dobór kierownictwa, którzy moim zdaniem napędzaja tą cała machine. Ludzie wyrozumiali, skrupulatni i bardzo pomocni. Na minus oceniam za to działania dyrektora zarządzającego, który po prostu nie pasuje do tej firmy co widać na licznych spotkaniach handlowych w których mam okazje uczestniczyć. Z tego powodu nie polecam pracy w działach mu podległych. Korporacja w latach 90 tak wyglada to zarzadzanie... Faktycznie jak na firmę w branży IT brakuje benefitów kitóre obecnie są na porządku dziennym. Takie jak karty mulitsportu, prywatna opieka i szkolenia.

GośĆ

Wielokrotnie było pisane, że w tej firmie są karty multisport ;) wystarczy poczytać starsze wpisy i są opisane wszystkie benefity ;)

Stanisław

Bardzo podoba mi się, że firma robi wszystko, żeby ludzie mieli fajna atmosferę w czasie kiedy pracują. Richard Bronson powiedział:Opiekuj się swoimi pracownikami, a oni wtedy z frajdą będą opiekować się Twoim biznesem!

Olek

@KA Słyszałam wcześniej wiele dobrego o i-Systems ale postanowiłam sprawdzić na forum i widzę, że warto aplikować. Wnioskuje z Twojego wpisu, że atmosfera w firmie jest super. Myślę, że to jest dobra polityka firmy, gdyż zadowolony pracownik to dobry pracownik.

KA

Pracuję w i-systems kilka miesięcy, jest to moja pierwsza praca w tej branży. Firma szybko się rozwija. Na pewno jest to wymarzone miejsce do pracy dla kreatywnych, chcących się rozwijać osób. Pracownik jest w firmie ważny, poza imprezami, do naszej dyspozycji są śniadania pracownicze, biblioteka, stół do piłkarzyków, otrzymujemy prezenty na urodziny, organizowane są konkursy dla pracowników, jest możliwość wzięcia udziału w warsztatach, w ankietach można wyrazić swoją opinię nt. różnych pomysłów. Zdecydowanie polecam :)

Stanisław

i-Systems to ponad osiemdziesięciu specjalistów e-commerce, którzy zajmują się obsługą sklepów internetowych i rozwiązań B2B, uważam iż to jest ich wizytówka.

Zofia

Witam, Na stronie jest ogłoszenie na stanowisko specjalista ds. finansowo kadrowych, interesuje mnie rozwiązanie zadania rektutacyjnego- co tam się znajduje? i jakie jest wynagrodzenie na tym stanowisku?

Dział HR i Employer Brandingu i-systems
@Zofia

Witaj Zofio, jeśli jesteś zainteresowana ofertą zapraszamy do kontaktu na adres mailowy: rekrutacja@i-systems.pl. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania. Pozdrawiamy, dział HR i Employer Brandingu i-systems

Hanna

@Niedoszły pracownik, a co możesz napisać więcej o samym przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej? Jakie pytania usłyszałeś? Czy coś szczególnie Cię zaskoczyło? Może masz jakieś rady dla przyszłych kandydatów.

Niedoszły pracownik

Byłem na rozmowie i nie polecam. Umowa zlecenie dla programisty, to ja nie wiem kto tam pracuje... żadnych benefitów. Brak opieki medycznej, brak karty multisport. Niejasne warunki zatrudnienia, niska stawka. Może dla kogoś kto chce się przebranżowić z górnika na programistę to będzie to Ok. Omijać szerokim łukiem. Kolejny januszex.

Dział HR i Employer Brandingu i-systems
@Niedoszły pracownik

Witaj, ilość oferowanych benefitów dla pracowników widnieje w zakładce kariery na naszej stronie www.i-systems.pl oraz w ofercie pracy, jeśli jednak przeoczyłeś te informacje, możemy je wymienić specjalnie dla Ciebie :) Oferujemy codzienne darmowe śniadania, dofinansowujemy kartę Multisport Plus, posiadamy bibliotekę ze specjalistycznymi pozycjami dla pracowników, by poszerzali swoją wiedzę, nie jest tajemnicą również to, że każdy pracownik otrzymuje dedykowany specjalnie dla niego prezent urodzinowy. Dodatkowo organizujemy różne eventy firmowe, dni specjalne oraz szkolenia. Więcej rzeczy można dowiedzieć się z portali społecznościowych, gdzie na bieżąco udostępniamy informacje - zapraszamy do polubienia ;) W i-systems żaden programista nie pracuje na umowie zleceniu. Stawka na stanowisku PHP Developera jest podana w ogłoszeniu wraz z szczegółowymi informacjami na temat zakresu obowiązków. Oto link do oferty: http://i-systems.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/203147/0 Ostateczna forma umowy wybierana jest przez przyszłego pracownika - nie jest ona narzucana przez i-systems. Początkowe wynagrodzenie jest proponowane proporcjonalnie do posiadanych umiejętności, które weryfikowane są indywidualnie na etapie zadań rekrutacyjnych. Może z tych informacji wypływa jakiś wniosek dla Ciebie ? :) Jeśli któraś z tych informacji była dla Ciebie niejasna, zapraszamy do kontaktu, chętnie udzielimy Ci bardziej szczegółowych odpowiedzi. Pozdrawiamy, Dział HR i Employer Brandingu i-systems

Hanna

@Justa, to znakomicie, że jesteś zadowolona z pracy w tym miejscu. Twoja opinia może być cenna dla przyszłych kandydatów. W takim razie życzę dalszej kariery w i-Systems sp. z o.o.

Justa

Pracuję w tej firmie jako QA od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona. Zostałam przyjęta na to stanowisko bez żadnego doświadczenia. Po kilku miesiącach (dzięki wspaniałym ludziom, którzy tam pracują) zdobyłam ogromną wiedzę i doświadczenie. To prawda, że bierzemy udział w warsztatach i konferencjach. Organizowane są wewnętrzne szkolenia i spotkania, na których można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Ale najbardziej podoba mi się taka "rodzinna" atmosfera. To jest coś co rzadko spotyka się w firmach. Firma jest bardzo otwarta na potrzeby i pomysły pracowników. Bardzo podoba mi się możliwość pracy zdalnej zawsze kiedy chcę. Śniadania są po prostu suuuuper. Na prawdę można wymieniać wiele zalet I-systems a praca tutaj nigdy się nie nudzi. Polecam firmę ambitnym ludziom, którzy chcą w życiu wiele osiągnąć.

Zostaw merytoryczną opinię o merce.com S. A. (dawniej i-systems sp. z o. o. sp. k.) - Gliwice

• Jak się pracuje w merce.com S. A. (dawniej i-systems sp. z o. o. sp. k.)?

Zobacz opinie na temat firmy merce.com S. A. (dawniej i-systems sp. z o. o. sp. k.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w merce.com S. A. (dawniej i-systems sp. z o. o. sp. k.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 8 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy merce.com S. A. (dawniej i-systems sp. z o. o. sp. k.)?

Kandydaci do pracy w merce.com S. A. (dawniej i-systems sp. z o. o. sp. k.) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

merce.com S. A. (dawniej i-systems sp. z o. o. sp. k.)