Stanisław Jaroszek P.P.H.U. " ELEKTROPAKS"

Opinie o Stanisław Jaroszek P.P.H.U. " ELEKTROPAKS"

Zuzanna

http://elektropaks.pl/index.php?page=praca Obecnie pracodawca szuka nowych osób na kilka stanowisk, jednak w ogłoszeniu nie mówi o oferowanych warunkach. Na co mogą liczyć nowi pracownicy? Czy firma gwarantuje dostęp do benefitów pozapłacowych? @Byly pracownik xxx, a czym się w firmie zajmowałeś? Dlaczego nie chciałbyś pracować już w tym miejscu?

Byly pracownik xxx

Pracowalem tam 3 lata temu ale w zyciu bym tam niewrocil (usunięte przez administratora)

Zuzanna

@Waldi, masz trochę racji, rzeczywiście przy komentarzach zgodnych z zasadami regulaminu serwisu, źaden z użytkowników nie musiałby się martwić konsekwencjami. @Waldi, rozumiem, że masz jakieś nowe informacje na temat pracodawcy, zechcesz się nimi podzielić?

Waldi

Nie przesadzajcie z tym straszeniem. Gdyby opinie były napisanie kulturalnie to nic by się nie stało

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Zenek

Czy z powodu dobrej pracy tak rzadko piszecie na forum?

Tomasz

Tak dobrze się pracuje i nie chętnego do pisania.? Szkoda nowi szukają info o firmie.

oli

Strata czasu

@Tomasz

Widać, że firma mocno się rozwija. Ogólnie na poziomie.

leny

Jest w porządku

Zuzanna

@Fgg proszę o pozostawianie merytorycznych informacji na temat pracy w firmie Stanisław Jaroszek P.P.H.U. a nie obrażanie firmy. Czy ktoś podzieliłby się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w Stanisław Jaroszek P.P.H.U. ? Jak oceniacie pracę w tym miejscu?

Władysław 60

Jako inspektor Tauron Wrocław współpracowałem z tą firmą,powiem krótko profesjonalizm oraz współpraca Szefa z pracownikami na najwyższym poziomie technicznym polecam Wladyslaw Sikorski specjalista do spraw eksploatacji Tauron Wrocław pozdrawiam.

Zuzanna

Proszę o niełamanie zasad regulaminu. Wpisy nie mogą dotyczyć konkretnych osób, ani zawierać wulgaryzmów.

Zuzanna

@Dobry pracownik dawno pracowałeś w firmie? Kiedy miała miejsce sytuacja, o której wspominasz? A czy oprócz pensji pracownicy mogą liczyć na dodatkowe benefity?

Zuzanna

Jesteście zainteresowani pracą w firmie Stanisław Jaroszek P.P.H.U. ? Aktualne oferty pracy znajdziecie na stronie: http://elektropaks.pl/index.php?page=praca

Zenon

jak taka firma przyjazna pracownikom to czego tylko 2 gwiazdki na 228 głosów - Pozdrawiam myślących !

były

pracowałem tam,to najgorszy okres w moim życiu

D

Powiedzcie mi może jak to jest w Stanisław Jaroszek P.P.H.U. w tym momencie, czy można dostać umowę o pracę jak się jest na stanowisku Elektromontera głowic kablowych czy jest tutaj tylko jakaś umowa o dzieło albo o zlecenie, pytam bo długo nie było ofert i szukam szczegółów

pracownik :P

Pewnie firma Bardzo prężna, Szef miał bardzo dobry pomysł na wejscie w sieci elektryczne. Stacje sa budowane i wykanczane przez kazdego odpowiedzialnego ze swojej branzy od budowy po elektryke i rozruch stacji. WSzystko idzie pełna parą , Majstrowie sa ok, wiadomo ze odpowiadaja za powiezone zadanie dlatego musza pilnowac prac wiec dla szefa pełen szacun:)

kandydat

witam a jak z ilośćią godzin pracy?norma czy do oporu?

jarząbek

Firma jest spoko. Ostatnio rozdano nagrody jubileuszowe dla pracowników, którzy przepracowali więcej niż 10 lat. Z tego co wiem to są tacy, którzy pracują dłużej.

Znawca

Hej - żołądź , to bardzo dobra firma , gorąco polecam , będziesz zadowolony , prześlij CV i szybko na rozmowę do szefa, jeśli masz więcej uprawnień z branży budowlanej i elektrycznej to szanse na kierownika masz pewne - życzę powodzenia na rozmowie rekrutacyjnej !

obecny pracownik

Tak. Pracownicy otrzymali na święta nagrody pieniężne.

Weź ty sie chłopie zastanów dobrze i nie marnuj czasu i zdrowia.

Zostaw merytoryczną opinię o Stanisław Jaroszek P.P.H.U. " ELEKTROPAKS" - Puławy

• Jak się pracuje w Stanisław Jaroszek P.P.H.U. " ELEKTROPAKS"?

Zobacz opinie na temat firmy Stanisław Jaroszek P.P.H.U. " ELEKTROPAKS" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stanisław Jaroszek P.P.H.U. " ELEKTROPAKS"?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stanisław Jaroszek P.P.H.U. " ELEKTROPAKS"?

Kandydaci do pracy w Stanisław Jaroszek P.P.H.U. " ELEKTROPAKS" napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stanisław Jaroszek P.P.H.U. " ELEKTROPAKS"