Opinie o Metalmix s.c. w Tarnów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Metalmix s.c.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Metalmix s.c. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metalmix s.c. w Tarnów

Julita Nowy wpis

Szukam info o firmie, ale nie dla siebie, tylko mój chłopak jest zainteresowany stanowiskiem spawacza. Dosłownie na dniach szukali nowego pracownika i jeszcze chciałbym wysłać cv. Fajnie, że napisali, że dają wynagrodzenie ustalane w zależności od doświadczenia. On ma doświadczenie 4 lata w takiej pracy, to czy dostałby na rękę na start 5500 zł netto?

GOSIACZEK31 Nowy wpis

Czy ktoś jest na stanowisku pakowacza detali met?jest ogłoszenie na fb i się zastanawiam czy warto?

Paula Nowy wpis

W ofercie dla Operator CNC napisane jest, że firma oferuje premie. Zastanawiam się czy to są jakieś miesięczne dodatki, kwartalne? Zdarzają się nadgodziny? Są płatne do wynagrodzenia czy może do odbioru w formie wolnych dni?

Metalmix s.c. poszukuje pracownika na stanowisko Operator Cnc. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Wasza opinia może pomóc innym osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Operator CNC Nowy wpis

Jesli chodzi o rekrutację to jesli ma sie duzo czasu do stracenia to smialo prosze na rozmowę. Marek(szef) jak sie rozgada o swoim zyciu to mozna spedzic duzo czasu (najdluzszy kandydat siedzial prawie 5 godzin). Praca w metalmix pisza w ogłoszeniach o nowoczesnym zakladzie pracy a więc jesli chodzi o maszyny to dawno porządnego servisu nie widzieli dopiero jak cos pierd... To nagle cos próbuje zrobic. Wynagrodzenie wszyscy na umowie najnizszej krajowej reszta pod stołem bądź czesc na konto, jesli chodzi o premi(jak pisze w ogloszeniu) to mozesz sobie doroobic robiac nadgodziny (zadnej premi). A teraz najważniejsze Kierownik, kierownik nie ma pojecia co sie dzieje, nic nie ogarnia, tylko non stop do szefa zgania wine na wszystkich innych tylko on zawsze swiety, a po rozmowie z szefem, szef uznal ze on nigdy nie mial tak dobrego kierownila( dobrze ze nie wiedziałem innych kierowników) kontrola jakosci przez kierownika praktycznie zerowa wszystko puszcza. pozdrawiam wszystkich desperatów co mysla aplikowac do tej firmy

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Metalmix s.c. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Obecny pracownik

Piszecie tu różne rzeczy odnośnie wypłat i słabej kondycji firmy to dziwne. Odkąd tu pracuję jeszcze nigdy nie miałem ani jednego dnia zwłoki w wypłacie zresztą o tym pisało już tu wiele innych osób .Widzę ,że co chwilę w coś inwestują to nowa hala to najnowocześniejsza lakiernia proszkowa to nowe samochody itp. podejrzewam ,że to wszystko nie kosztowało 100 200 czy 800 tysięcy tylko dużo więcej . Więc ciężko mi uwierzyć ,że firma jest w słabej kondycji i ,że komuś nie wypłaca . To że szefostwo czasem ciśnie to fakt trzeba zostać po godzinach ale za to płacą 50% 100% więc się opłaca .Naprawdę idzie tu fajnie zarobić. Tylko ostrzegam pracowników walących w kulki szefowie są strasznie cięci i czasem są akcje. Ja ogólnie jestem zadowolony i polecam tu pracę .

Leszek
@Obecny pracownik

Twoja wypowiedź rzuca nieco inne światło na to, jak wygląda praca w firmie Metalmix. Cieszy mnie Twój wpis bo napisałeś również o tym, że można tam dobrze zarobić. Chcę ustalić, czy często mają miejsce takie sytuacje, gdzie pracodawca wymaga od pracownika, aby został dłużej w pracy?

Haha
@Obecny pracownik

Najnowocześniejsza lakiernia w marzeniach …. To jest pseudo lakiernia takie piece ma każdy albo dużo lepsze

Natalia
@Haha

jak niby każdy? chodzi o konkurencyjne firmy? a co z tym sprzętem jest nie tak, bo piszesz jakbyś krytykował i zastanawiam się dlaczego?

Krupeczka

Kto nie dostał odzieży ochronnej należy to zgłosić do PIP (Państwowa Inspekcja Pracy) 14 620 28 50 Tarnów ul. Mostowa 7. Zgłoszenie może być anonimowe. Urząd ten chroni pracownika i jego dane.

Iwona

@bbn nie napisałam, że macie specjalnie sobie kupować, tylko załóżcie to co akurat macie u siebie w domu, bo przecież każdy też się do zimy przygotowuje. No a może pracownicy nie mają pełnych informacji na temat odzewu. Więcej informacji już tylko posiada pewnie tylko dział kadr firmy Metalmix s.c.

Krupeczka
@Iwona

Iwona - Jeżeli firma nie zapewnia odzieży roboczej/ochronnej odpowiedniej do danego stanowiska pracy i pory roku, to ewidentnie łamie podstawowe przepisy BHP. Pracownik produkcyjny ma mieć ubranie służbowe, a nie prywatne. Szefostwo nie zapewniając takiej odzieży pracownikom podpadają pod paragrafy i odpowiednie grzywny. Bardzo się dziwię, że nikt tego nie zgłosił odpowiednim organom kontrolującym. Można to zgłaszać anonimowo. Dane zgłaszającego są chronione. Z pewnością, jak się zdarzy jakiś wypadek w pracy to kontrola BHP zaczyna śledztwo od odzieży ochronnej i podwójna biada wtedy szefostwu.

metalking

Na dole jest wpis od "obecnego", że firma Metalmix ma wytoczyć jakiś śmieszny proces o tym co się tu wypisuje. Sam pomysł powinien dać ludziom do myślenia jaki tu człowiek zarządza. Nic najlepiej nie mówić o firmie, bo mało co można dobrego powiedzieć. Szkoda, że w Tarnowie takich biznesów jest sporo, ale gdzieś trzeba pracować, wiec nawet u (usunięte przez administratora)ludzie robią.

Mega zadowolony

Pracuję tu od kilku miesięcy i jestem mega zdziwiony negatywnymi opiniami . Jak chcesz pracować więcej i więcej zarobić to nie ma problemu , jak ci akurat nie pasuje zostać w dany dzień to właściciele nie robią problemu zostaje kto inny . Luz blues polecam pracę w tej firmie .

Poważnie
@Mega zadowolony

10 ludzi zostało zwolnionych w przeciągu kilku miesięcy Ogłoszenia są ale ludzi niema .co do braku presji ze strony szefostwa krzyczą na cała hale używając pseudonimów jak byśmy nie posiadali imion .jak człowiek potrzebował wziasc wolne to szefowi bardzo się to nie podobało bo praca ,pługi , szafy na austrie najważniejsze ale nie ważna jest wizyta u lekarza czy sprawy urzędowe .

nowy

Witam, Ja tu pracuję od kilku miesięcy i nie widzę tu żadnej presji jak to piszecie. Jak dogadałem się na rozmowie z szefem o kasę taką mam tak chciałem i tak mam. Jeden z szefów Łukasz jest mega lajtowy spoko człowiek . Nikt tu nie krzyczy nie ma mobingu, ale jak widzą że ktoś wali w kulki to nic nie powiedzą tylko szukają nowych a na koniec miesiąca dostaniesz wypowiedzenie. Powiem tak jak chcesz w tej firmie zarabiać dużo to można ale trzeba się wykazać i pracować a jak chcesz walić w kulki to szkoda twojego czasu. Ogólnie zauważyłem ,że firma mega się rozwija ma bardzo dużo zleceń i potrzebuje coraz więcej ludzi .

Poważnie
@nowy

Haha bardzo śmieszne dziwne ze potrzebują ludzi na każda hale na każde stanowisko od roku od kiedy się zwolniłem z chłopakami nikt to tej firmy nie chce przyjść a jak przychodzą to bardzo szybko odchodzą lub zostają zwolnieni z błachego powodu

emotek

Zyx co do twojej wypowiedzi mówię np. o najnowocześniejszej lakierni proszkowej w regionie którą wybudowali i nie ma takiej w okolicy .Sprzęt typu laser czy woda jak piszesz to może już starszy sprzęt ale kupowali go jako nowe i z najwyższej półki tak jak lakiernię. Laser firmy trumpf , wycinarka Flow to sprzęty naprawdę z najwyższej półki . Co do wycinarki wodnej do dzisiaj nie ma lepszej . Ogólnie polecam pracę w tej firmie miła atmosfera dobre zarobki przynajmniej dla mnie . Zazdroszczę chłopakom na lakierni proszkowej mają tam cieplutko ,czyściutko po prostu praca bajka .

Jacek
@emotek

W Twojej wypowiedzi zawarłeś zdanie, które potwierdza, że firma oferuje dobre zarobki. Będziesz tak uprzejmy i podasz konkretne kwoty, które można zarobić?

nikt
@Jacek

A cóż tu pisać, pensja minimalna i w formie premii reszta, całośc ma stanowić pensja na jaką przystał pracownik, tyle, że właściciel nie jest skory do dana tego na umowie. Potem wychodzą sytuacje, że zamiast tej "umówionej" wypłaty dostaje się to minimum a premia jest drastycznie obcięta. Winni są sami pracownicy którzy zgodzili się na taki układ i tym samym nauczyli właściciela, że tak można z ludźmi postępować. Do tego wypłaty nieraz pracownik musi iść i skomleć o resztę wypłaty czyli tzw premie. Wtedy albo się dostanie albo może znaleźć się pretekst że coś było nie tak w poprzednim miesiącu i to dlatego dostało się tylko tyle. Bardzo długie okresy przyjmowania ludzi, oraz niemal ciągłe wystawianie ofert pracy dobitnie świadczą o polityce finansowej zakładu w stosunku do pracowników.

mega
@Jacek

chłopie zarobki 15000 tyś na rekę

nowy

Absolwent

Witam jako były pracownik metalmix poznałem parę porządnych ludzi... (usunięte przez administratora) pieniadze pod stołem, (usunięte przez administratora)Z szefem dogadujemy się ze stawka na umowę SŁOWNĄ na papierze najniższą krajową. Znajdą się też osoby które pracują na czarno łudząc się ze dostana umowę. BHP wygląda tak podpisujesz tylko papier. Szef skąpi na ubrania dla pracowników, na obowie trzeba czekać miesiącami. Wyplata 10-tego jest dopiero wysylana, NIE OTRZYMANA na konto bankowe. Krzyki (mobing) presja od samego rana. Jeżeli wykonasz pracę prawidłowo to szef tego nie doceni I każe poprawić choć nie ma racji. Co wpływa na atmosferę w pracy. Jeżeli ktoś ma problem z alkoholem to nie problem szef przymyka oko.

Potwierdzam
@Absolwent

Zgdzam sie.Są osoby które pracują bez umowy. Na papierze najnizsza krajowa reszta kasy pod stołem. Co miesiac brakuje pieniędzy i trzeba prosić się o swoje

Firma zabij

Praca masakryczna kierownik. Wiecznie ujarany Robi zamieszanie na firmie. Nigdy nic nie wiadomo zamowienia. Szef chodzi z glowa w chmurach nie docenia pracownika. Widzi tylko minusy. Ostatnio zwolnili 6 osob to jest szef masakra . Nie polecam tej firmy. Bralem elementy od nich I musialem wszystko znow poprawiac w innej firmie

obecny 3 hala 2

firma naprawdę się mocno rozwija bardzo duzo roboty dużo ludzi potrzebują . W tej firmie jak chcesz zarobić to zarobisz ale trzeba sie wykazać i pokazac .

Kulfoncozciebiewyrosnie

Jako były pracownik tej firmy, śmiać mi sie chce z opini napisanych na tej stronie, ktore nie przechodzą zapewne przez żadną weryfikację. Opinię wystawione przez osoby wyzej postawione w tej firmie. Zacznę od kierownika który codziennie lubi zaczynać pracę od kawy i śmiesznego papierosa. Warunki zatrudnienia w rzeczywistosci na przestrzeni czasu, zmieniają się, wraz z stopniem spouchwalenia. Dotyczy to też zasad BHP.

Julia
@Kulfoncozciebiewyrosnie

O którym dziale mowa? Chętnie dowiedziałabym się więcej o tych warunkach zatrudnienia. Jak z umowami? Mam nadzieję, że w miarę sprawnie odpowiesz.

NOwy

Jest sens aplikować na Pracownika produkcji/Pomocnik lakiernika. Może ktoś powiedzieć jakie są stawki i czas pracy?

były

Rekrutacja na spawacza trwa już mniej więcej rok czasu, więc już na starcie powinna zapalić się ostrzegawcza lampka :) Każdy po okresie próbnym ucieka..

obecny i zadowolony
@były

Na spawaczy a nie na spawacza .Mają dużo roboty i spawaczy potrzebują więc ogłoszenia dają . A wiadomo jak dzisiaj z ludzmi

Iwona
@obecny i zadowolony

Jakiego doświadczenia wymagają na stanowisko spawacza? Może być tylko skończony kurs?

obecny i zadowolony

Powiem tak ,żeby stracić pracę w tej firmie to naprawdę trzeba być niesamowitym leniem i nierobem bo kto w dzisiejszych czasach zwalnia albo nie przedłuża umowy dobrym pracownikom . Jak dla mnie właściciele są bardzo wyrozumiali i cierpliwi ale do pewnego momentu . Z tego co widzę Firma niesamowicie się rozwija i potrzebuje dużo pracowników .Firma pracuje na najlepszych sprzętach na rynku co do sprzętu widać , że nie oszczędzają

zyx
@obecny i zadowolony

mówisz o 20 letnim laserze który ledwo zipie, czy o wycinarce wodnej wiecznie lejącej olejem :D ?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Metalmix s.c.?

xyz

Człowieku, jakiego teamu, zatrudnij się i zobacz, że jest tu mało ludzi, którzy chcą tu zostać, bo jest tak fajnie. Będziesz miał co jakiś czas nowych kolegów i nici z teamem. Najprawdopodobniej sam uciekniesz po jakimś czasie, bo stwierdzisz u siebie brak rozwoju "kariery" :)

Zostaw merytoryczną opinię o Metalmix s.c. - Tarnów

• Jak się pracuje w Metalmix s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Metalmix s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Metalmix s.c.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Metalmix s.c.