Opinie o Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. w Den haag

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. w Den haag

Lidl w Harderwajku

Słyszał ktos coś jak na lidlu jest w harderwajku?

9ij

@zygm chyba sie nie mylisz faktycznie nie ma teraz zandych ofert pracy od nich ale to przeciez nie wykluczone ze za jakis czas sie cos nie pojawi warto tez sledzic ich strone interentowa moze tam cos bedzie

zygm

@Wic chyba nie ma teraz ofert pracy od nich. Chyba, że się mylę?

Wic

A ja słyszałem, że normalnie zatrudniają ludzi teraz?

Order picker

atmosfera jak w barze . Jedzenie na biurkach z KFC oraz pytanie . Gdzie sa ich kontrakty ... Lol ta firma to jakis zart . Solarisy oszukane na 100euro za tydzien pracy . Uwazajcie na ta fime i bron boze zdala od Baxshop .

Fajnuk

Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. z tego co mi wiadomo bardzo dobrze płacą, czytam same pozytywy

boss

A wiadomo jaka teraz panuje atmosfera w firmie @rr2? Podobno dbają o relacje między pracownikami. Dzięki

gość

Widocznie na razie nikogo nie szukają @rr2, bo każdemu odpowiadają bieżące warunki jak i atmosfera w firmie. To dobry znak na to, że się dobrze u nich dzieje.

rr2

@tmi hmm wydaje mj sien ze nie poniewaz tutaj na gowork juz nie jest aktualna chyba ze na ich stronie

tmi

Świetnie, że są tak wysoko na rynku, ale czy oferta stażu do multimedii i digitalu jest wciąż aktualna?

Kieca

robiliście przez tą agencje w Lidlu?

werft

@zygu oczywiscie ze tak to wlasnie jest..zawsze bedzie sytuacja ze beda sprzeczne opinie bo jednym sie cos spodoba a innym juz na przyklad nie..takie zycie

zygu

Moim zdaniem ocena warunków zatrudnienia, jak każda ocena... jest bardzo subiektywna. Dla jednych wypłata będzie niska, dla drugich ok. Także @fast bez sensu tak uogólniać.

edfrg

@elo no wlasnie ale ofert nie ma wiec ciezko stwierdzic

Fast

Oferuja cuda na kiju i mowia to co ludzie chca uslyszec a w rzeczywistości jest odwrotnie.

Ada

Ja pracowałam przez to biuro 6 lat ,5 lat u jednego pracodawcy i po przerwie którą mam wracam na to samo stanowisko ,i przez te lata pracy przewinęło się tyle nierobów ,ćpunów i takiego elementu że wstyd za takich rodaków, za ściemnianie w pracy żaden Holender nie będzie płacił.

koko

Pracowałaś te 6 lat bo jesteś z patologi , kobieta Bi oni lubią takich

@koko

Pracowałam tyle lat bo jestem normalna i mam swoje lata ,przyjechałam tu pracować a nie na gościnne występy ,i szef czeka kiedy wrócę po przerwie którą mam dopiero po 5 latach pracy bo nie miał ze mną żadnych problemów ,mam zapewnione godziny i przyzwoitą wypłatę ,wiadomo narobić się czasami trzeba ale jest za to super wypłata.

Inka
@Ada

Gdzie pracowalas.ze taka super wyplate mialas...no i ile godzin bo to istotne. Nie sztuka zapierniczac za dwoch. Wazne ile na godzine i ze nie wracasz stale wieczorami do domu .

Xxx
@Ada

Przestan ludziom kit wciskac chyba nigdy nie pracowalas na jhl

colo

jak prawda mówiona o tem biurze kole w oczy

Mysza

Pracuje juz w holandii dwa lata w tej chwili nowe osoby kture przyjezdzaja chodza albo dwa razy w tyg do pracy albo wcale kiedys tak niebylo poprostu jest juz nas za duzo a kazdy mysli a mi sie uda Widzialam juz wiele przypadkow gdzie ludzie przyjezdzali z niczym i wyjezdzali z niczym Kiedys sie to oplacalo dzis niestety nie ale miejmy nadzieje iz w koncu wejdzie ten przepis pol roku w jednej agencji i koniec albo dostajesz kontrakt albo zjezdzasz do polski

Jack

Pytanie. Jaka jest różnica w wypłacie na mieszkaniu prywatnym a z firmy?

klaudia

witam, mam pytanie w przyszlym tygodniu mamy zamiar wybrac sie do pracy do holandii za posrednictwem tej firmy, mieszkanie i praca w okolicach dortdrecht, czy bbyl ktos w tych okolicach w pracy? jakie warunki , zarobki ? prosze o pomoc

Zostaw merytoryczną opinię o Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. - Den haag

• Jak się pracuje w Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.?

Kandydaci do pracy w Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.