ITCARD S.A.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ITCARD S.A.

oddział w łomzy - konsultanci

Plusy to: umowa o pracę, wypłaty na czas, wszyscy są na "cześć", parę fajnych osób, benfity Minusy: mobbing, niestosowne komentarze zachaczające (usunięte przez administratora)presja, traktowanie jak zero, tyrania jednej z p. manager, złośliwe komentarze, tuszowanie machlojek i ukrywanie ich przed zarządem, awanse i oceny bazujące na sympatii lub antypatii, dwulicowość, wyścig szczurów,podejscie do obslugiwanych klientow, benefity są płatne, przypisywanie sobie cudzych zasług, "nie bo nie", wyzysk, wielozmianowość - to i wiele więcej sprawia, że praca jest dla osób (usunięte przez administratora). Na targach kadra kierownicza(usunięte przez administratora) Cały czas kogoś szukaja, ale nie przez rozwój którym się tak chwalą, tylko odejścia pracowników którzy tego mają dość. Brak odpowiednich kanałów kontaktu do tego, żeby to zgłaszać Umowa z firmą dawno rozwiązana, ale dalej wiem co tam się dzieje i z tego co wiem, jest zmiana - ale na gorsze. Oczywiście są plusy, ale jednak minusy przeważają, natomiast dotyczy to jednej specyficznej struktury w Łomży, podobno w innych działach i oddziałach jest normalnie.

heh
@oddział w łomzy - konsultanci

Owszem niektóre minusy się zgadzają, tak jak na przykład stronniczość, ale (usunięte przez administratora) czy jakichś ekscesach (usunięte przez administratora), czy przypisywaniu zasług nic w firmie nie było słychać.

xar
@heh

Bo może na imprezie firmowej żadnej nie byłeś :)

@oddział w łomzy - konsultanci

Ja ze swojej strony chcę pozdrowić były zespół, moim zdaniem najbardziej zgrany i 'normalny' w podejściu do siebie nawzajem. Jako,że od kwietnia nie pracuję to też wiem, co się tam dzieje, bo nie ukrywam, że zależy mi na kontakcie z ludźmi z zespołu. A jeśli chodzi o zgłaszanie tych sytuacji, o których wspominasz to widocznie zabrakło Ci odwagi, albo nieumiejętnie szukasz, bo zgłaszać takie problemy można na wiele sposobów. Zastanawiam się tylko, po co pisać takie rzeczy po odejściu, trzeba było reagować i nie psuć sobie teraz nastroju skoro już nie pracujesz, ciesz się wolnością teraz :) Przy okazji pozdrawiam osoby, które pomyślały, że to ja pisałam post powyżej, sorry ale nie :) Ja się nie wtrącam w sprawy,które już mnie nie dotyczą. Wspominać Was będę zawsze ciepło.

Weronika

@Byly pracownik dlaczego w ten sposób oceniasz pracę w Centrum Technologii Informatycznych IT Card S.A.? To spółka akcyjna, więc wiele osób, chętnie poszukuje tu pracy. Możesz powiedzieć coś o warunkach i benefitach? Wspomniano już o karcie i ubezpieczeniu - może jest coś jeszcze?

@Weronika

Za ubezpieczenie i kratę trzeba dopłacić.

@pracownik

Wszystkie benefity dla pracowników są w całości finansowane przez pracodawcę. Pracownicy samodzielnie opłacają tylko benefity dla członków swojej rodziny.

Zbigniew

To napisz jakie są benefity? Takie dodatki są dla mnie ważne i chętnie dowiedziałbym się czy np. jest prywatna opieka lekarska. Powiesz?

@Zbigniew

jest opieka medyczna prywatna, bardzo szeroki zakres, dodatkowo można objąć opieką rodzinę, partnera, dzieci, rodziców.

on
@Zbigniew

Tak jest.

Nowy pracownik

Niedawno dołączyłam do zespołu. Pracuje tu już kilka miesięcy. Jestem mile zaskoczona otwartością obecnych pracowników. Mile zostałam powitana, mogę skorzystać z oferowanych benefitów razem z rodziną co jest ogromnym ułatwieniem. Warunki pracy są bardzo dobre, otrzymałam nowy sprzęt i telefon. Chociaż organizacja jest duża, nie czuje się, że to korporacja, raczej atmosfera jest rodzinna.

@Nowy pracownik

Jakie tutaj oferują te benefity? :-)

Pracuje w ITC kilka lat, każda ogranizacja ma jakieś wady ale ta firma ma najbardziej dynamiczne rozwojowe środowisko w jakim pracowałem przez ostatnie lata. Jak się coś chce zrobić to nie ma barier, można wszystko a Prezes jest zawsze dostępny jeśli ma się pomysły. Tutaj sky is not the limit. Dbają o pracowników, a na pewno dbają o dobrych pracownikow

Helena

rozumiem ze przez to dbanie oprocz samego rozwoju i mozliwosci robienia fajnych projektow jest tez niezly socjal ?

pracownik ITCARD

zgadzam się z Tobą, pracownicy maja wiele możliwości do rozwoju, inicjowania pomysłów i ich realizację, tylko trzeba chcieć. Pracuje tu już kilka lat i zdecydowanie polecam to miejsce. Wiem, że dla innych może to też być cenna informacja, są tu ludzie, z którymi można nawiązać przyjaźnie na długie lata. Biuro jest komfortowe, kawa bez limitów ;)

@pracownik ITCARD

Potwierdzam, IT Card jest dobrym miejscem i zasługuje na pozytywną opinie. Spędziłem kilka lat i było to dobre doświadczenie.

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie IT Card Centrum Technologii Płatniczych SPÓŁKA AKCYJNA w przypadku pracy jako Recepcjonistka / Recepcjonista?

jest praca zdalna, ale jakoś nie wydaje mi się, aby można było pracować na tym stanowisku zdalnie?

Grażyna
@pracownik

No faktycznie, też mi się tak wydaje,. W takim razie jakie stanowiska pracują zdalnie w tej firmie? Szukam pracy i taka by mnie interesowała.

@Grażyna

Żadne, firma zrezygnowała z pracy zdalnej.

Kandydatka
@pracownik

„ W związku z nowymi zmianami w przepisach pracodawca nie będzie mógł odmówić pracy zdalnej. Będzie o tym traktował konkretny zapis. O jakich sytuacjach mowa w przepisach? Będzie to dotyczyć: rodziców, którzy wychowują dziecko do lat 4, kobiet w ciąży, rodziców, którzy sprawują opiekę nad osobą niepełnosprawną”

Emilia
@Kandydatka

Czyżby była to kolejna potencjalna zachęta to pokonania niżu demograficznego w naszym kraju? Dzieci faktycznie się opłacają. ;) Czyli młodzi i bezdzietni tutaj mają pod górkę jednak?

@pracownik

Dlaczego tak się stało? I co, to już na każdym stanowisku nie ma pracy zdalnej? :(

pracujący
@Helena

nie jest to prawda, jest praca zdalna umawiasz się bezpośrednio z przełożonym, wiele osób pracuje w trybie hybrydowym

O proszę. Czyli nie tylko ja mam takie odczucia.

Pracujący

Ciekawe, skoro projekty są niedowiezione a ambicje rozdmuchane to jakim cudem firma jest największym procesorem i obsługuje kluczowe banki, zapewne tylko dzięki takim jak ty (czujesz analogie) ;)

Janek

Wyglada to na opinie osoby bardzo sfrustrowanej. Warto popatrzeć na osiągnięcia firmy, na wzrost zatrudnienia i wzrosty udziałów rynkowych. Powinno się oceniać jak Firma się rozwinęła i w tym kontekście oceniać prace Managementu. Oczywiście najsłabsi nie dadzą rady, to normalne.

Trochę przykro czyta się taką opinie, bo jest niesprawiedliwa. Może to i lepiej, że napisał to już były pracownik. Z takim nastawieniem to ciężko o dobrą współpracę. Lepiej już do nas nie wracaj.

Nie zgadzam się

Nie jest to obiektywna ocena, a personalia wokół tego wpisu świadczą o wielkiej desperacji autora.

Jakiej stawki można się spodziewać? Stanowisko Specjalisty

ex

To było dobre doświadczenie, uczestniczyłem w wielu ciekawych projektach. Wszystkim kolegom życzę powodzenia!

@ex

długo trwała ta twoja praca przy tych projektach, moze napiszesz coś wiecej o tej pracy ? w jaki sposób się tam dostałeś ? czy pensja też jest zadowalająca ?

Koza

lubię tu pracować, nikt Cie nie wyśmiewa jak czegoś nie wiesz, a są pomocni. pracuje tu od 4 lat

T

Jestem zadowolony. Wynagrodzenie zawsze na czas, ludzie przyjaźnie nastawieni. Polecam.

Daria

Jestem zdziwiona waszymi opiniami. Niedawno miałam przyjemność uczestniczyć w rekrutacji do itcard i moje wrażenia były zdecydowanie inne. Rozmowa przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze, mogłam bliżej poznać informacje na temat zespołu do którego chce dołączyć, jakie zadania są na danym stanowisku. Trzymajcie kciuki za powodzenie i wybór mojej osoby ;)

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do firmy IT Card Centrum Technologii Płatniczych SPÓŁKA AKCYJNA. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę?

Chętnie zaaplikuje, na jakie stanowisko szukają pracownika?

Adrian S

Jako były pracownik nie mogę złego słowa powiedzieć o It card. Dobrze mi się pracowało, poznałem super ludzi, warunki pracy bardzo komfortowe, benefity, fajne, nowoczesne biuro. Na start nowy sprzęt, telefon, gadżety. Trochę żal było odejść.

Pracuje w Itcard kilka lat i jestem bardzo zadowolony. Lubię swój zespół i ludzi, z którymi współpracuje. Dziwie się niektórym opiniom tu umieszczonym, bo wiem ile zaangażowania każdy z nas wkłada w codzienne obowiązki i jaka atmosfera tu panuje.

Aneta
@Paweł

Zgadzam się z Tobą, atmosfera jest przyjacielska, zawsze mogę liczyć na wsparcie i pomoc innych. Dużo się dzieje, ale dzięki temu mogę rozwijać się i angażować w nowe projekty na czym mi zawsze zależało w pracy.

normalny

Jako były pracownik oddziału w miejscowości Ł nie polecam. Stosunek osób decyzyjnych, które mają pieczę nad nowymi pracownikami. W stosunku do pracowników powiedziałbym dyskusyjny. Zwłaszcza humorów pani M która miała w zwyczaju informować że jeżeli czegoś nie wiemy to pytamy się poza linią doświadczonych pracowników. Niby ok ale następnego dnia były pretensje że czegoś nie wiesz i źle doradziłeś klientowi. Na okresie próbnym nowy zwierzak taki jak ja miał obsługiwać jedną linię. Jak zapewniały osoby decyzyjne. Rzeczywistość było inna od razu obsługa wszystkich klientów banku i każdego ich problemu. Jednym słowem omijać łukiem.

begonia

Absurdalna firma. Pierwszy raz spotykam się z tym, że rekruter nie pojawia się na rozmowie rekrutacyjnej. Jeden wielki żart, jeżeli masz szacunek do swojego czasu, to odradzam.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w IT Card Centrum Technologii Płatniczych SPÓŁKA AKCYJNA? Chętnie zatrudniają?

M

Jeśli pytasza czy zatrudniają studentów to tak :) sama tak zaczynałam jako studentka i pracuje do dziś.

Beata

Cześć, czy moglibyście polecić tę pracę aktualnie? Mam nadzieję, że pracodawca dobrze radzi sobie z sytuacją, którą spowodował koronawirus. Powiedzcie proszę, czy warto teraz zaaplikować i dlaczego. Jestem bardzo ciekawa waszych doświadczeń z tym pracodawcą, pozdrawiam.

@Beata

zmusili pracowników do podpisania umowy 80% pensji, po kilku miesiącach pensje wróciły, ale jako premia, nadal nie ma normalnych umów

zwolniony przez korone !!!!

jaki można zarobić hajs jako Specjalista ds. Wdrożeń i Rozwoju Aplikacji E-Commerce? ktoś coś o nich podrzuci?

Galopujący nepotyzm. Brak kompetencji tak zwanego "manadżmentu". Zmarnowany czas i nerwy. Słabe zarobki.

Zostaw merytoryczną opinię o ITCARD S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w ITCARD S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ITCARD S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ITCARD S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 15 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ITCARD S.A.?

Kandydaci do pracy w ITCARD S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ITCARD S.A.